>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Kolarstwo - rozmowy, dyskusje, ciekawe linki i filmiki.

muminiasty 2,8K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Dołączył
08/2016
Posty
217
cytat z dnia 16 czerwca 2019 17:28 przez soczyFroom przywalił w mur na zjeździe już jest po operacji i czuje się w miarę stabilnie. Miał kilka poważnych złamań.
No Ineos to w tym roku ogólnie nie ma szczęścia, przed Giro wypadł Bernal teraz Froome. Patrząc na obrażenia jakich doznał Chris to ja aż tak optymistycznie jak władze klubu bym nie patrzył na powrót do ścigania na takim poziomie. Złamanie kości biodrowej i udowej to bardzo poważne obrażenia, a Chris to już jednak 34-letni kolarz, ale powodzenia. Tak samo jak powrotu do zdrowia dla Karola, patrząc na miejsce, gdzie prawdopodobnie się wywrócił ciężko mi sobie wyobrazić sam przebieg jego upadku...
Swoją drogą ciekawe jak UCI rozwiąże kwestię Vuelty 2009, okaże się, że Froome nawet dochodząc do siebie po zabiegach może zdobyć tytuł zwycięzcy wyścigu.

Z pozytywnych wiadomości, Remco Evenepoel już pierwsza etapówka w seniorach ogolona, coś niesamowitego, oby dalej się ten talent rozwijał, lepszej ekipy nie mógł wybrać.

Z najnowszych wiadomości jeszcze jedno warte odnotowania, Kwiatkowski prawdopodobnie nie wystartuje w Mistrzostwach Polski, co z jednej strony może sprawić bardziej otwarty wyścig i szanse dla innych, a z drugiej szkoda by było jakby koszulki Mistrza Polski brakowało na Wielkiej Pętli... A no i Carapaz coraz bliżej Ineos, kto tam będzie pracować na tych wszystkich liderów...
 
psotnick 29,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dołączył
07/2009
Posty
11674
Powoli krystalizuje się kolarski kalendarz po pandemii. Generalnie wszystko ustawione pod Tour de France który ma się odbyć w dniach 30 sierpnia - 20 września. Tour de Pologne też już wstępnie zaplanowane w sierpniu z mniejszą ilością etapów.

 
sumada90 12K

sumada90

Forum VIP
Dołączył
05/2008
Posty
5087
Miasto
Stolica bezrobocia

Przecieki z As odnośnie kalendarza. Wszystko napchane jak ogórki w słoiku. Tirreno albo TdF jako przetarcie przez MŚ. Giro nachodzace na Vuelte. Do tego wybór: klasyki albo Giro, a jeśli bruki to odpadają i Giro i Vuelta. Tour de Pologne bez uczestników Mediolan-San Remo i w ogóle jako pierwsza etapowka po przerwie. Mocno górale pewnie na przetarcie wybiorą Dauphine kilka dni pozniej. Kto chce jechać Wielka Pętlę, a nie pojedzie klasykow musi zahaczyć o Polskę albo Dauphine.
 
Znany jako Tyrion77 949

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Dołączył
04/2020
Posty
116
Im wiecej wyscigów, im wiekszy bajzel tym wieksza szansa na błędy oddsów . Buki kopiujące tylko kursy nie posiadające swoich choćby "kumatych obserwatorów" to bankowe opóźnienia w reagowaniu na rynki ...cóź mozna napisać !!

Zapowaiada się super Lato dla Szybkich i Bezwzględnych ...at all :)