>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2020 - Giro d'Italia (3-25.10.2020)

inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Ech smutny dzień dzisiaj ale co poradzić... Wiadomo okoliczności itd... , każdy pewnie ma swoje zdanie -- moim zdaniem przy takiej obsadzie Giro miejsce w top 3 to absolutne minimum a teraz dla Rafała jest po herbacie ... Emocje opadną i spojrzę na to inaczej ale w tej chwili jestem zdania że nie nadaje się na generalkę i tyle , ileż to razy już to było przerabiane...

Myślę że w sobotę będzie jeszcze rzeźnia , to nie skończy się tak polubownie... Czołowka pełna gorących głów , brak mega doświadczenia też zrobi swoje .
 
B 91

blacky777

Użytkownik
Pytanie do znawcow w temacie
Jakie widzicie zagrozanie dla wygranej Keldermana w Giro?
Dzisiaj etap dla sprinterow, niedziala czasowka gdzie on z obecnego top 3( bo chyba tylko ich mozna brac powaznie pod uwage ) wydaje sie ze jezdzi najlepiej.
Zostaje sobotni zmieniony etap i kwestia czy Hart lub Hindley sa w stanie go odczepic bo biorac pod uwage profil i dotychczasowy przebieg Giro nie wydaje mi sie to mozliwe.
Biorac pod uwage wszystkie aspekty wydajemi sie ze mozna pobierac win Keldermana po kursie 2 lub lekko wyzszym
Dzieki z gory za wszystkie odpowiedzi.
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Największym zagrożeniem to jest głupota jego (i Hindleya) i zjeżdżanie wczoraj bez kurtki (z rozpiętą kurtką) 😉 nie zdziwi mnie wcale jak złapie ich jakaś choroba przez to...
A tak na poważnie, niedzielna czasówka o ile się odbędzie to loteria, ani Wilco ani Tao nie są żadnymi pewniakami przed taką próbą w 3. tygodniu. W sobotę profil jest słaby w kontekście tego, co było w planach. Kwestia tego jak pojedzie Sunweb, bo chemii między odchodzącym po sezonie Keldermanem a resztą to tam chyba nie ma. No i czy Wilco to miał kryzys ze względu na wysokość, słabszy dzień czy jednak spadek formy. Na pewno Ineos spróbuje go urwać, bo to on a nie Hindley na papierze jest znacznie trudniejszy do pokonania, ale czy on jest tam do zgubienia na minutę to wątpię. Swoją drogą, Thomas to musi przeklinać ten cholerny bidon, który wyrzucil go z wyścigu...

Odnośnie Majki - na papierze obsada faktycznie taka, że top5 to obowiązek, a szansa życiowa na podium Giro, ALE patrząc na kręcone liczby to jednak okazuje się, że poziom Giro nie jest słaby. Po wczoraj jazda Bory i Konrada wcześniej jak najbardziej się broni, a Rafał dał tylko kolejne argumenty na to, że po prostu układanie drużyny pod niego nie byłoby grą wartą świeczki i jeśli ktoś się łudzi, że po zmianie zespołu to się zmieni to się myli. Za rok na Giro lub Vuelcie Rafał pojedzie razem z Formolo, który będzie jechać jak Konrad to Giro (lub jak jeździli razem w Borze), bo to da większe szanse zespołowi na jakiś przyzwoity wynik w GC...
 
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Stage 21 ITT
J.Almeida - B.McNulty 2 @ 2.08 efortuna

Nie rozumiem kursów , jeszcze wczoraj był faworytem bukmacherów orzech ale od dziś kurs leci w górę. Almeida mocno wyjechany po ostatnim tygodniu gdzie próbował bronić koszuli i pozycji w generalnej. Podczas ostatniej czasówki na 14 etapie 22 sekundy wygrał mcnulty , gdzie almeida był jeszcze bardziej „świeży” . Brane są kursy zapewne z pierwszej czasówki gdzie mcnulty startował na końcu stawki a jak pamiętacie warunki strasznie sie zmieniły i wykręcił i tak dobry czas a almeida wystrzelił wtedy na świeżości i jako jeden z pierwszych z lepszymi warunkami. Dziś jest płasko i moim zdaniem , większy , silniejszy i najważniejsze wypoczęty bardziej Brandon wygra i zakręci się w TOP 5
Post automatycznie złączony:

Stage 21 ITT
J.Almeida - B.McNulty 2 @ 2.08 efortuna

Nie rozumiem kursów , jeszcze wczoraj był faworytem bukmacherów orzech ale od dziś kurs leci w górę. Almeida mocno wyjechany po ostatnim tygodniu gdzie próbował bronić koszuli i pozycji w generalnej. Podczas ostatniej czasówki na 14 etapie 22 sekundy wygrał mcnulty , gdzie almeida był jeszcze bardziej „świeży” . Brane są kursy zapewne z pierwszej czasówki gdzie mcnulty startował na końcu stawki a jak pamiętacie warunki strasznie sie zmieniły i wykręcił i tak dobry czas a almeida wystrzelił wtedy na świeżości i jako jeden z pierwszych z lepszymi warunkami. Dziś jest płasko i moim zdaniem , większy , silniejszy i najważniejsze wypoczęty bardziej Brandon wygra i zakręci się w TOP 5
Dodatkowo typy bez analizy :

Sobrero - Scotson 1 @ 1.50 efortuna
Obaj zawodnicy w TOP 3 : Ganna & Dennis @1.68 betclic
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Nie jestem przekonany czy można te czasówki wogole porównywać ...
Nie ten dystans a przede wszystkim nie ten profil
Swoją drogą to zwycięstwo Tao Hart w Giro jak dla mnie jest mocno zadziwiające , niby statystyki nie pokazują że wyścig jakiś wyjątkowo słaby ale klasyfikacja 3 ligowa
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Obaj zawodnicy w TOP 3 : Ganna & Dennis @1.68 betclic
Uważałbym z Dennisem, wczoraj był mocno ujechany, a kilku przyzwoitych czasowców się oszczędzało jednak.

Swoją drogą to zwycięstwo Tao Hart w Giro jak dla mnie jest mocno zadziwiające
Dla mnie nie, gdy przychodził do Sky to z łatką jednego z największych talentów pod względem GT, który szlifowano w najlepszej możliwej kuźni talentów. Cały czas czekał na swoją szansę pracując na liderów, ale w kuluarach już się mówiło, że w przyszłym sezonie prawdopodobnie się doczeka, szansa spadła z nieba to skorzystał wcześniej niż plan przewidywał. Według mnie większą sensacją jest Dennis jeżdżący w górach na miarę lub powyżej swojego potencjału, który okazywał chociażby w 2013.

O ile Hart w ogóle to wygra ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +101
Do góry Bottom