>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kolarstwo 2015 - Wiosenne Klasyki

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP

Od jutra zaczynamy cykl wiosennych klasyków, czyli najbardziej interesujące wyścigi w 1 cyklu kolarskich wyścigów.
▶ Terminarz Wiosennych Klasyków:

28.02.2015 - Omloop Het Nieuwsblad
01.03.2015 - Kuurne-Brussel-Kuurne
07.03.2015 - Strade Bianche
15.03.2015 - Paris-Troyes
18.03.2015 - Nokere-Koerse
20.03.2015 - Handzame Classic
21.03.2015 - Classic Loire Atlantique
23.03.2015 - Mediolan-San Remo
25.03.2015 - Dwars door Vlaanderen
27.03.2015 - E3 Prijs Vlaanderen
29.03.2015 - Gandawa - Wevelgem

04.04.2015 - GP Miguel Indurain
05.04.2015 - Paryż-Camembert
05.04.2015 - Ronde van Vlaanderen
08.04.2015 - Scheldeprijs
12.04.2015 - Paryż - Roubaix
12.04.2015 - Klasika Primavera de Amorebieta
15.04.2015 - La Fleche Brabançonne (Brabancka Strzała)
19.04.2015 - Amstel Gold Race
19.04.2015 - Tro-Bro Léon
22.04.2015 - La Fleche Wallonne
26.04.2015 - Liege - Bastogne - Liege



Zapraszam do dyskusji i podawania typów!
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Omloop Het Nieuwsblad
Sep Vanmarcke - Greg Van Avermaet 2 @ 1,877 Pinnacle ⛔ 5-6 faken :-|
GVA jest liderem BMC na ten wyścig, pomagać mu będzie Phillipe Gilbert. Greg w ubiegłym roku był 2, dwa lata temu uplasował się na 5 miejscu. Teraz chce wygrać bo rok temu dość frajersko przegrał ze Stannardem i bardzo bojowo podchodzi do jutrzejszego wyścigu, w sumie już dzisiejszego. Na finiszu jest szybszym kolarzem i to też plus. Ponadto jechał Oman i Katar i zaprezentował wysoką formę. Sep to dobry brukarz, ale od ostatniej sekwencji brukowej jest jeszcze spory dystans do mety. Rok temu 4, dwa lata temu z ogromną stratą miejsce ok 70. Z tego co można wyczytać Sep szykuje szczyt formy na bruki pod koniec marca czyli na Flandrię i Roubaix.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
Kuurne-Brussel-Kuurne LIVE

Mark Cavendish - Alexander Kristoff @ 2.20 Bet365 ⛔⛔⛔

Kristoff w wysokiej formie na początku roku, Katiusza nadaje mocne tempo i na niego pracuje. Będzie sprinterski pojedynek i ja tu widzę większe szanse Norwega.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
Mediolan-San Remo


Oscar Gatto - Grega Bole 2.10 Bet365 ✅✅✅

Kurs na Grege poszedł do góry, więc gramy. Ostatnio obaj w dobrej formie, ale w bezpośrednich pojedynkach to Słoweniec przyjeżdżał pierwszy. Jutro może zdarzyć się wszystko, w końcu to Primavera, ale dla mnie ta para to 50/50 z lekkim wskazaniem na zawodnika CCC.


Michael Matthews - Michał Kwiatkowski 2.90 Unibet ⛔⛔⛔

Wiele potrafię zrozumieć, ale nie 1.35 na Matthewsa w tej parze. Ogólnie to ciężko mi stwierdzić kto tutaj ma większe szanse, obaj w gazie, obaj dobrych wspomnień z tego wyścigu nie mają. Lekki handicap dla Australijczyka jedynie za to, że jest samodzielnym liderem drużyny. Jedno jest pewne, kurs 2.90 w tej parze warto pobrać.
 
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
Tour of Flanders

Jurgen Roelandts - Lars Boom @ 1.425 Pinnacle⛔⛔⛔

Można szukać formy na różnych wyścigach, ale na pewno nie na jutrzejszej Flandryjskiej Piękności. Kto jutro na starcie nie stanie w optymalnej dyspozycji tego czeka 264 km męczarni. I takim właśnie zawodnikiem jest w chwili obecnej Lars Boom, niezły brukarz, ale obecnie całkowicie bez formy - w Dwars o E3 nie dojechał do mety. Roelandts wręcz przeciwnie, jest na fali i może być jutro czarnym koniem wyścigu. Aktywna jazda 2x 7 miejsce w E3 i Gent-Wevalgem to dobry zwiastun. Jeśli popatrzeć na historie to też na plus dla Roelandts&#39;a w 2013 był tu 3, najlepsze miejsce Boom&#39;a to 11 pozycja w tym samym roku.
Raczej staram się unikać takich kursów, a już szczególnie w wyścigu jak ten, ale tutaj są naprawdę solidne podstawy do pobrania Jurgena.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Flandria :jupi:
Wygra Stijn Devolder @ 29,00 EW Bet365 ⛔ 13 miejsce, brakło życia do odjazdu a była okazja ;)
Jutro gram na dwukrotnego zwycięzcę z 2008 i 2009 roku tego pięknego wyścigu. Mam kilka argumentów za tym typem i spokojnie go obronię. Po pierwsze tak jak wspomniałem na wstępnie triumfował w przeszłości na tych trasach, zna je jak własną kieszeń, wie w którym momencie jechać prawą stroną bruku, a kiedy trzeba przejechać na drugą stronę i jechać lewą stroną. Wyścig w którym decydują niuanse a te niuanse on ma po swojej stronie. Po drugie w 2014 i w 2013 roku Stijn pracował na rzecz Fabiana Cancellary i ten dwukrotnie wygrał, w tym roku Fabiana nie ma bo jest kontuzjowany i cały zespół Trek jedzie na mistrza Belgii. Jest sporo faworytów w tym roku, aż nie sposób ich wymienić ale mam przeczucie że Stijn wykorzysta swoją szansę pod nieobecność Fabiana i wygra ten wyścig po solowej akcji na Kwaremoncie i poprawce na Paterbergu. Świetnie prezentował się na Dwars Door Vlaanderen ale tam miał małą kraksę i się wycofał, ale nic mu się nie stało, potem świetnie wyglądał na Driedaagse de Panne. Będzie moc.
Rower Sky - Jaguar, mom please!!! :oops:
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Sep Vanmaercke wygra Ronde von Vlaanderen @ 6.18 Pinnacle⛔
Zdenek Stybar skończy na podium @ 3.00 Expekt⛔
Nie ma w tym roku zdecydowanego faworyta więc gram takie coś w nadziei, że jeden albo drugi bet po mocnym kursie wejdzie. Wobec absencji Cancellary i słabszej formy Sagana naturalnym kandydatem powinien być Vanmaercke. Sęk w tym, że Belg nie przekonywał mnie w poprzednich wyścigach. Ok był mocny, ale zawsze ktoś mocniejszy. Zakładam, że szczyt formy Sep przygotowywał na dzisiejszy wyścig, bo jak sam wielokrotnie podkreślał jest to dla niego najważniejszy start w sezonie.
Co do Stybara, to Czech jest również w świetnej formie. Aktywny przełajowiec więc bruki to dla niego, jak jazda po dywanie. Ważne będzie wsparcie ze strony ekipy, która od lat osiąga dobre wyniki w wyścigach klasycznych. W tym roku Stybar drugi w E3 Prijs wygrał Strade Bianche.
 
psm 921

psm

Użytkownik
Ja zaryzykowałe Kristoffa✅✅✅,w zeszłym roku bardzo ładnie pojechał,zabrakło troche sił żeby dogonić czołową czwórkę,w której jechał Fabian o ile dobrze pamiętam,ale plan miał piękny bo finiszując z nimi by wygrał.W tym roku jest dużo mocniejszy,wygrał już troche,będzie liderem Katiuszy i bogatszy o doświadczenia z ubiegłego roku ma szanse na wygraną,nie będe stawiał że skończy na pudle bo coś mi mówi że przyjedzie większa grupa,a wtedy na pewno wygra. Do pobrania jeszcze był w parze z Saganem za 1,55✅✅✅ w sts,wziąłem na pewniaka do rozpisu,na pewno będzie ciekawie.
Super wyścig i fajna powtórka z zeszłego roku kiedy to razem jechali,tylko wtedy po miejsca 5-6 a wczoraj po wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
Schledeprijs



Alexander Kristoff wygra wyścig @ 3.50 Bet365 ✅✅✅

W tym klasyku dla sprinterów stawiam na faworyta, który znajduje się obecnie w wielkiej formie. Na liście startowej brak przeciwników o porównywalnych umiejętnościach. Kristoff w belgijskich klasykach czuje się jak ryba w wodzie w tym sezonie i w jutrzejszym wyścigu widzę kontynuacje świetnej passy Norwega. Nie spodziewałem się na ten zakład kursu powyżej 2.5
 
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
Paris-Rubaix


https://www.youtube.com/watch?v=f4HC9u5rg48&amp;amp;feature=youtu.be



Bjorn Leukemans - Stijn Devolder @ 2.625 Bet365⛔⛔⛔

Bukmacher mocno faworyzuje Leukemansa, chyba ze względu na jego niezłe występy w Piekle Północy. Był tu nawet czwarty w 2007 roku. Z drugiej strony Devolder też niewiele gorzej, siódma pozycja rok później. Potem Leukemans wypadał lepiej, ale to dlatego, że Devolder był pomocnikiem Fabiana, nie jechał tego wyścigu w celu zajęcia wysokiego miejsca. W niedziele obaj staną na starcie jako liderzy swoich ekip. Devolder pod nieobecność Cancellary poprowadzi niezłą paczkę z Treka. We Flandrii Stijn przyjechał na 13 pozycji ze stratą 49 sekund do zwycięskiego Kristoffa, Leukemans był 27, stracił 3:23. Patrząc na ten wynik taka dysproporcja w kursach jest po prostu nie na miejscu.

Pewnie dam coś jeszcze na ten wyścig.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Leukemans miał najpierw upadek a potem defekt u samego podnóża jednej z sekwencji brukowej, dlatego taki słaby wynik, możliwe że przyjechałby z główną grupą bo wyglądał bardzo mocno.
Tym nie mniej value na Devoldera ;)
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Paryż - Roubaix


Sep Vanmarcke vs Bradley Wiggins 1 @ 2.10 Bet365
✅ 11-18

Zbyt duży kurs na Vanmarcke. Sep od dwóch sezonów spisuje się w tym wyścigu rewelacyjnie. W 2013 zajął 2 miejsce, w 2014 był 4. Po nieudanym wyścigu Ronde von Vlaanderen z pewnością będzie chciał tutaj powalczyć o znakomity wynik. Można mieć małe obawy co do formy Belga. Całkiem niezłe występy w wyścigach E3 oraz Gent-Wevelgem, ale potem wspomniana Flandria wprowadza trochę niepokoju. Nie mniej jednak jest to klasowy zawodnik, który potrafi się odnaleźć na brukach, a jak trzeba popisać się doskonałym finiszem z większej grupy. Z pewnością będzie miał coś do powiedzenia. Takiej gwarancji nie ma po stronie Wigginsa. Nie jest to typowy kolarz na wyścigi klasyczne. Co prawda przed rokiem zajął to 9 miejsce, pokazał się z bardzo dobrej strony, ale też nie stawiałbym go w roli jakiegoś głównego faworyta. W jego przypadku dużo zależy od formy w danym dniu. Jeżeli coś nie układa się po jego myśli, w grę wchodzą jakieś gorsze warunki jak np deszcz to często się poddaje i lekko odpuszcza . Wiadomo, że dla Brytyjczyka jest to ostatni start szosowy w karierze i zapowiada, że będzie mocny. Mimo wszystko zapowiedzi to jedno, dyspozycja to drugie ( a ona nie jest zbyt równa). Vanmarcke pewnie powalczy o wysokie miejsce, podium, może zwycięstwo. Nawet jeżeli znajdą się w tej samej grupie to na finiszu nie powinien dać się ograć. Belg zdecydowanie bardziej pasuje do tak ciężkiego klasyku i moim zdaniem jest faworytem w tej rywalizacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Nie mam zamiaru negować typu, sam kibicuję jutro Vanmarcke (jemu oraz Van Avermaetowi), ale będzie ciężko w tej parze.Przede wszystkim pamiętam wyścig rok temu gdzie typowałem przeciwko Wiggo w parze z Boomem (dobrze jeździ P-R), a okazało się, że Sir nie pękł i nie był pizdą i workiem kartofli jak to miał w zwyczaju podczas GT i innych etapówek.Twardo jechał po bruku, walczył z przeciwnościami i zakończył w top10.Jutro jeszcze większa mobilizacja bo to jego ostatni start na szosie, Paris-Roubaix to jedyny klasyk, w którym coś może wygrać.Sam liczę na Sepa, życzę powodzenia, ale chciałem dołożyc swoje zdanie.
Mam tylko drobne w Uni, jedna para wpadła mi w oko, ale teraz tego nie gram, jak się z tym prześpię i przemyślę to może włożę w to pieniążki.
Vanmarcke - Geraint | 1 - Sep zawsze wysoko w klasykach, w tym roku również, wszystko co widziałem, wszystko co jeździł to na petardzie, we Flandrii nie wyszło bo tam bodajże problemy z rowerem, ale poza tym Strade,Omloop,E3,Gent wysoko.Zawsze w czubie, czego brakuje jak to ostatnio nabijał się Jaroński - kropki nad i, zwycięstwa jakiegoś.Niestety, czegoś zawsze Holendrowi brakuje.To prawda, zawsze jest za kimś.Jestem przekonany, że jutro będzie aktywne i w czubie, tu w parze z Geraintem i grałbym w ciemno tylko gdyby nie to, że Anglik jest w świetnej formie.Co prawda w grupie ma Wiggo, na nim się będzie skupiało wszystko, ale to nie znaczy, że Thomas odpuści.Wygrał w tym roku etap w P-N, etap w VoA, E3, podium w Gent.No, jest on fire.Nie mniej dla mnie lepszych kolarzem klasycznym jest Sep i jak już zagram tę parę to na kolarza Lotto.
Devolder tej wiosny jest dobry, w parze z Pozzato powinien dać radę bo Włoch zawsze niemrawy, szukać par można też w stronę Van Avermaeta, a jak będzie finisz z grupki to miliony monet na Kristoffa.Monster forma Norwega.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
psm 921

psm

Użytkownik
Nie pograłem niestety nic bo nie miałem dostępu do kompa ale dla mnie rozstrzygnie się między Degenkolbem ,a Kristoffem.O Niemcu o dziwo nikt nic nie pisze a moim zdaniem jest bardzo mocny i będzie się liczył.Norweg pokazał we Flandrii że nie tylko z grupki jest mocny.
 
psm 921

psm

Użytkownik
De Brabantse Pijl 2015
Maciej Paterski-Rasmus Guldenhammer 1,66 bet365✅

Maciek to pierwszy kolarz,którego szukałem w ofercie i miła niespodzianka.W parze z Duńczykiem przy obecnej formie i zważywszy na fakt że CCC jedzie na Maćka jest dla mnie mega faworytem w tej parze i po tym kursie to grzech tego nie zagrać.Warto dodać że ww para przyjechała w Volta Limburg Classic ( 4 kwietnia br) w pięcioosobowej grupie ze stratą 29 sekund do liera.Tam Maciek był najszybszy z grupki i zakńczył wyścig na 2 miejscu,Guldenhammer był 5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
Maciej Paterski - Rasmus Guldhammer @ 1.833 Bet365 ✅✅✅


Od razu wpadł mi w oko ten typ, ale kursy były jak dla mnie prawidłowo wystawione. Dzisiaj kurs poszedł do góry, więc podbijam typ kolegi powyżej. Guldhammer w tym sezonie solidnie, ale Maciek od początku sezonu błyszczy. Etap w Katalonii, 2 miejsce Limburgii, w ostatni weekend wygrany z łatwością Ślężański Mnich. W dodatku CCC przyjeżdża tu w bardzo mocnym składzie i będą się starali jak najlepiej zadbać o Paterskiego. W tej parze stawiam na Polaka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
psm 921

psm

Użytkownik
Amstel Gold Race

Michał Kwiatkowski - The Field 9,26 pinnacle ✅ 1

Pierwszy typ na naszego mistrza.Zaryzykuję na Michała,wcale w konfrontacji z Gillbertem nie stawiam go na przegranej pozycji,wręcz przeciwnie,Kwiatek robi ciągle postępy,a teraz już otwarcie(po raz pierwszy publicznie) powiedział że jedzie po wygraną,a nie zbierać doświadczenie jak to miał wcześniej w zwyczaju.Bardziej obawiam się żeby nie odskoczył mu ktoś mocny pod Cauberg(Valverde,Henao,Purito),ale nawet jeśli to raczej nie zbyt wiele i będzie można odrobić na ostatniej prostej.A jeśli samotny atak to na pewno wcześniej,może na zjeździe z Bemelerberg i powtórka z MŚ,samotna wspinaczka...było by pięknie;)

Enrico Gasparotto - Bauke Mollema 2,22 pinnacle⛔(8-55)

Gasparotto jeździł w przeszłości świetnie w Amstel (raz nawet wygrał)ale Mollema także niczego sobie.Obaj w ostatnich 2 edycjach przyjeżdżali obok siebie,dwa lata temu Włoch 9,Holender 10,rok temu To Bauke był lepszy (8-9).W tym sezonie o Gasparotto nic nie słychać,jedna lokata w top10 wna pierwszym etapie dookoła Katalonii i tyle.Za to kolarz Belkinu błyszczy od początku sezonu i będzie jednym z faworytów,nawet korci mnie żeby zagrać go za symboliczną złotóweczkę,kurs 41...

Jak się uda to jeszcze coś dorzucę,widzę jeszcze ze dwie pary ale niestety czas:-(
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
Amstel Gold Race



Michał Kwiatkowski zakończy na podium @ 3.50 Ónibet ✅✅✅

Fajny kurs na to zdarzenie daje nam Unibet. Michał w tym roku dobrze przygotowany i bogatszy od bezcenne doświadczenie. Rok temu trochę za wcześnie się podpalił i był piąty. Liczę na poprawę rezultatu przez Polaka.


Maciej Paterski - Martin Elminger @ 1.781 Pinnacle ✅✅✅

Paterski w mega formie, będzie liderem CCC. Jeździ ten wyścig nieprzerwanie od roku 2011 więc wie o co chodzi. Elminger wykręcał tu dobre rezultaty, ale to było daaawno temu, w ostatnich latach bez żadnego błysku w Ardenach. W tym roku dobre wyniki, ale na bruku, a to dwa zupełnie inne świat. U innych bukmacherów kurs ~1.50 na Maćka, więc się skuszę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom