>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2015 - Wiosenne Klasyki

Status
Zamknięty.
psm 921

psm

Użytkownik
La Fleche Wallone
Jakob Fuglsang - Mathias Frank 1,83 bet365✅
Z par które narazie się pokazały pobieram na pewno ww.
Mimo że Frank jedzie jako lider swojej drużyny to gram na Duńczyka.Jako ostatni ale mimo wszystko dojechal w czołowej grupie w Amstel Gold Race.Wcześniej udany start w Paryż-Nicea ,2 czwarte miejsca i 7 w generalce.We Francji jechał także Szwajcar ale zajmował odległe lokaty,najlepiej na 4 etapie(20-Fuglsang 4).Po za tym dla mnie to kolarz trochę z innej półki i jak będzie,a chyba jest w niezłej formie nie da na ostatnim podjeździe szans Frankowi.Kursik też niczego sobie.
M.Kwiatkowski 1-3 2,25 sts⛔
Wyścig całkowicie inny niż Amstel,za sprawą choćby ostatniego wypłaszczenia jakie wprowadzili Holendrzy.I faworyci też się pozmieniali,warto zauważyć że w ostatnich latach wygrywali głownie typowi górale(ale ze smykałką równierz do klasyków) a nie typowi klasyczni kolarze.Raz udało się to zmienić Gillbertowi,w 2011 ale formę miał wtedy mistrzowską,taką jak Michał teraz...Tak jak napisałem faworytów dziś kilku,dla mnie najwięksi to Purito i Henao ale Michał będzie w czubie i w zeszłym roku było podium,więc idąc tym tropem,lepsza forma....
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Alberto Rui Costa – Roman Kreuziger 1,99 Betsson ⛔
Dla porównania w Unibecie kurs na Portugalczyka to 1,80.
Rui Costa w Amstel mało widoczny w trakcie wyścigu Amstel Gold ale załapał się na wysokie, 4. miejsce, Kreuziger był tam 14. Rui Costa pokazał się z dobraj strony na Paryż - Nicea i widać, że forma jest dość wysoka. Czech jak do tej pory w tym sezonie szału nie robi. Kilka kilometrów przed metą jest ścianka o nachyleniu 8% ale tylko niecałe 1,5km więc Portugalczyk na spokojnie to przeleci, a w walce na kresce nie wydaje mi się, żeby Czech mógł z nim powalczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
C 37

chmg

Użytkownik
Nie wprowadzaj kolego ludzi w błąd. Przedstawiłeś to jakby ostatnim utrudnieniem na trasie był podjazd usytuowany 5,5 km przed końcem, co jest nieprawdą. Wyścig kończy się na Mur de huy 1,3 km 9,3% , co w takim przypadku lepsze umiejętności finiszowania Costy nie mają znaczenia, do tego biorąc pod uwagę wcześniejsze ich starty w tym wyścigu, lepsze wyniki uzyskiwal Czech. Portugalczyk jedzie jako lider swojego zespołu, natomiast Roman podobno dzieli to miano z naszym Rafałem Majką, co mnie trochę martwi. Jednak biorąc wcześniejsze wyniki i zacny kurs jaki oferuje bet365, pobieram Czecha
Kreuziger - Rui Costa 1 2,37
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Sergio Luis Henao vs Simon Yates 1,404 ✅
Dla mnie taki lekki pewniak. Ale jak wiemy to tylko kolarstwo.
Henao pokazał, że wraca do formy i powinien być tutaj( i jest) jednym z faworytów. Walońską Strzałę wygrywają jednak zazwyczaj dynamiczni górale a Henao właśnie do takich się zalicza. Przed kontuzją pokazał, że w tych wiosennych klasykach mu odpowiadają. Co prawda Amstel Gold Race nie wyszedł do końca idealnie, ale też wydaje mi się, że on nie pasował tak do charakterystyki Henao jak właśnie Walońska Strzała(chociażby ze względu na finisz). Yates zaczał rok solidnie od piątego miejsca w wyścigu dookoła kraju Basków, jednak to nie jest raczej zawodnik na taki teren. Ciężko mi jednoznacznie zdefiniować tego zawodnika, na pewno wielki talent, ale by dobrze jeździć te klasyki potrzebna jest masa doświadczenia a tego jeszcze na pewno brakuje. Do tego drużyna umówmy się bardzo przeciętna. Ja tutaj po prostu nie widzę w czołówce zawodnika z taką charakterystyką jak Yates w starciu z faworytem w mocnej drużynie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Witam, mam pytanie jak sts rozlicza wycofanie się z wyścigu kolarzy?
Chodzi mi konkretnie o pary Gilbert Kwiatkowski oraz Nibali Arredondo , Belgi i kolumbijczyk się wycofali w trakcie trwania po kraksach, jednakże sts ma problem z rozliczeniem zdarzeń , pierwszy raz gram kolarstwo w sts wiec dlatego pytam gdzie lezy problem ? w wynikach na miejsce pod adresem arredondo widnieje zwrot nie rozumiem tego
@Edit rozliczyli to jak zwrot, czy ktoś mi powie czy to jest normalne ,że kolarz bierze udział w wyścigu nie kończy go i to jest zwrot ?
 
psm 921

psm

Użytkownik
Liège-Bastogne-Liège 2015


Bukmacherzy faworyzują zdecydowanie Valverde i trudno się dziwić,drugi w Amstel,wygrał Walońską Strzałe,wcześniej 3 etapy w Katalonii.Wygrywał też w przeszłości dwukrotnie Liege-Bastogne-Liege i dwukrotnie stawał na podium.Wyniki,forma i charakterystyka wyścigu przemawiają zdecydowanie za nim.Według buka pierwszym który może stanąć Hiszpanowi na drodze do sukcesu jest Michał Kwiatkowski,a za raz po nim Purito Rodriguez.Żeby tak się stało Michał musiałby podobnie jak rok temu wytrzymać tą wymagającą trasę do końca w czubie,wtedy na samym końcu jest już trochę wypłaszczenia i tam mógłby się ścigać z Valverde z dużymi szansami ale osobiście nie sądzę żeby to się udało_O ile w Amstel Gold Race to wypłaszczenie było dosyć długie i można było odrobić tam niewielką stratę o tyle w Liege trzeba być w samym czubie.Ja podpaliłem się po Amstel i zaryzykowałem Michała na pudle w Walonii ale jak było,wszyscy widzieli i tu też bym nie ryzykował.Przy okazji dziwi mnie że Etixx nie wystawia w tym wyścigu Urana bo on na pewno miałby szanse.Jedno jest pewne moim skromnym zdaniem,jedyna szansa dla pozostałych to odjechać wcześniej Hiszpanowi bo na tym lekkim wypłaszczeniu może z nim wygrać chyba tylko Michał.Pokusić o to (odjazd) może się na pewno Purito,myślę że spróbuje też Henao,a może też Pozzovivo.Innych faworytów szczerze powiem że nie widzę,ale aż mi się nie chce wierzyć że Valverde w tej formie pozwoli któremuś odjechać.Bukmacherzy nie wykluczają Nibaliego,mi się wydaje że forma rośnie,bo już próbował &quot;nogi&quot; w Walonii na początku finałowego podjazdu ale to jeszcze za wcześnie,bardziej z Astany liczyłbym na Scarponiego,wracającego do formy i Fuglsanga. Tego drugiego mam chęć zagrać w parze z Bardetem.
Valverde- The Field 4,35 pinnacle✅✅✅
Simon Gerrans - Tony Gallopin 2,05 sts✅
Ja rozumiem że Gerrans wygrał tu przed rokiem ale o czym my mówimy...gdzie forma?...Najlepsza lokata w tym sezonie to 45. na jednym z etapów Dookoła Kraju Basków.No i Australijczyk jest faworytem w parze z kolarzem o podobnej charakterystyce,z tą różnicą że w świetnej formie.O ile niczego nie przeoczyłem to 10 razy w top 10 w tym sezonie,4 pudła,dwa zwycięstwa etapowe.Nie wiem kto w stsie wystawia te kursy na kolarstwo,ale aby się trafi taki którego nie ma u innych bukmacherów a już jest value i to się tyczy tego typu moim zdaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Po takim kursie sam bym zagrał Valverde, ale niestety teraz to już nieosiągalne.
Domenico Pozzovivo (ITA) vs Vincenzo Nibali (ITA) 1,826 ✅ 8:13
Domenico to mój cichy faworyt. Rok temu pojechał tu bardzo fajnie, nie boi się zaatakować bo w końcu co mu pozostaje. Finiszu nie ma. Fajnie pojechał w Trentino, więc forma powinna być. Nibali podobnie jedzie tą wiosnę jak rok temu. Bez jakiegoś wielkiego błysku. Nie sądzę aby był tutaj w gronie faworytów. On spokojnie realizuje plan przygotowań i wydaje mi się, że jedynie na co go tutaj stać to jakaś próba odjazdu a jak wiemy nikt go nie puści, więc raczej wydaje mi się, że przejedzie Staruszkę na spokojnie.
Julian Alaphilippe (FRA) vs Michael Albasini (SUI) 2,37 ⛔ 2:56
Czy młody Francuz wytrzyma tak ciężki tydzień ? Możliwe, ale aż takie faworyzowanie go z Albasinim to mimo wszystko błąd. Ten jak to ma w zwyczaju pojechał Walońską Strzałę bardzo dobrze i może także pokusić się o dobry wynik w LBL a na pewno nie można go przekreślać. Francuz jednak powinien skupić się na pomaganiu Michałowi dzisiaj i raczej nie widzę go w gronie faworytów na ostatnim podjeździe o ile tam dojedzie. A Albasini jak widać ma pod nogą i jak tylko będzie gdzie trzeba to na pewno również powalczy. Wg. mnie ten kurs to value.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Witam, mam pytanie jak sts rozlicza wycofanie się z wyścigu kolarzy?
Chodzi mi konkretnie o pary Gilbert Kwiatkowski oraz Nibali Arredondo , Belgi i kolumbijczyk się wycofali w trakcie trwania po kraksach, jednakże sts ma problem z rozliczeniem zdarzeń , pierwszy raz gram kolarstwo w sts wiec dlatego pytam gdzie lezy problem ? w wynikach na miejsce pod adresem arredondo widnieje zwrot nie rozumiem tego
@Edit rozliczyli to jak zwrot, czy ktoś mi powie czy to jest normalne ,że kolarz bierze udział w wyścigu nie kończy go i to jest zwrot ?
Jesli zaczyna wyscig i nie ukonczy to z reguly rozliczaja jako wygrana/przegrana w zaleznosci na kogo grasz. Jesli w ogole nie wystartuje do etapu to zwrot.
 
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
LBL live


Michał Kwiatkowski zakończy na podium @ 3.00 ⛔⛔⛔

Taki typek na zakończenie tryptyku. Końcówka łatwiejsza niż na Walońskiej Strzale, a i Kwiatek zdążył ochłonąć po zwycięstwie w Amstel. Jak wytrzyma dzisiaj tempo Valverde na ostatnim podjeździe to może nawet wygrać. Więc top3 po takim kursie pobiore.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom