>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2014 - Vuelta a Espana (23.08 - 14.09)

Status
Zamknięty.
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Ale super wiadomość dla Przemka. W takim razie również popieram typ na TOP10 i w parze z Danielem, chociaż akurat dla Martina to pierwszy GT w tym roku a na świeżości często tutaj można było zrobić wynik, tym bardziej, że trasa całkiem dla niego dobra.
Na Talansky&#39;ego już kursy w okolicach 1,55 ;)
Daniel Martin - Przemyslaw Niemiec 2,60
Na pewno value. Jedyne co mnie wzbraniało przed tym typem to Horner, bo było jasne, że obrońca tytułu będzie liderem i nie było do końca pewne jaką rolę będzie miał Przemek. Po wypadnięciu Hornera powinno być jasne, że jest liderem. Daniel to wielka niewiadoma ale nie sądzę, by w tej parze był tak dużym faworytem, tym bardziej, że ma Talansky&#39;ego, który powinien być liderem(chyba że pojadą na kilku)+to jest Garmin ;)
Laurens Ten Dam - Cadel Evans 1,934
Oj Cadel, Cadel...Jednak mu zawierzę. Z kilku przyczyn. Po pierwsze trasa. Nie jest w tym roku wybitnie ciężka. Do tego 3 czasówki, chociaż ta TTT to taki bardziej prolog. Jednak mimo wszystko te kolejne dwie mocno faworyzują Cadela. Do tego chyba nie jest źle z formą, w Utah 3 miejsce daje nadzieje. Ten Dam ma TdF w nogach i jakoś nie chce mi się wierzyć, że tutaj pojedzie na generalkę, bardziej widzi mi się do pomocy Gesinkowi czy Keldermanowi(chociaż to Belkin i tutaj żadne cuda mnie nie zdzwią). Kurs bardzo przyzwoity i wydaje mi się, że jedna trochę zawyżony.
Myślałem nad Gesinkiem z VDB, ale kursy są dobrze wg. mnie wystawione więc nie ma tam value.
Co myślicie nad wygraną Sagana w punktowej ?? Pewnie nie będzie już się zaginać jak na TdF ale kurs w okolicach 7 wygląda smakowicie...
Jednak się skusiłem na Sagana za drobne bo po takim kursie na pewno tutaj jest lekkie value.
Dodałem jeszcze:
Movistar Team will win team classification 3,63
Mają najszerszą drużynę i naprawdę wielu górali, którzy także mogą iść w ucieczki. Jest Valverde, Quintana, Anacona, Izaqirre, Herrada. Po takim kursie warto i to bardzo. Tym bardziej, że pewnie na podjazdach Movistar będzie chciał kontrolować a to oznacza, że do późna powinni zostawać pomocnicy a to oznacza, że pewnie zawsze ktoś będzie z przodu bo wydaje mi się, że Valverde nie odpuści z Quintana wiadomo. Tak naprawdę kto ma im zagrozić. Na mecie mamy bonifikaty więc przy takiej trasie faworyci nie odpuszczą. Jest Garmin z Talanskym, Martinem i Hesjedalem ale tak naprawdę nie wiadomo jak to Martin pojedzie na Hesjedal jednak ma już w nogach sporo w tym sezonie. Jest Belkin z Ten Damem(TdF), Gesinkiem też tutaj nie wiadomo co może pokazać i Keldermanem, który nie wiadomo jak po Giro i przerwie będzie jechać. Sky niby ma szanse ale nie widzę regularnie przyjeżdżających z czołówką 3 kolarzy Sky, To samo Tinkoff, Katusha, Astana.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik

hit ????
sorry Carlitos, ale to wygląda na Ruhano bis. Do Amazonki spuścić i zapomnieć, a nie za WT się brać. Może Savio da mu szansę.
Szkoda Ag2r, bo w sumie przychodził tam z aspiracjami na lidera.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Najsłynniejszy brzuszek w peletonie ???? Aż nie do wiary co się z nim stało. Pamiętam jeszcze to Giro dwa lata temu. Szkoda chłopa i aż dziw bierze, że jeszcze jedzie tą Vueltę po tym co podobno mówił w Kolumbijskim radio...
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Na Paris-Nice miał 7kg nadwagi tutaj chyba ma ze 20kg ????????
Szukałem jakiegoś H2H i jest tylko z Arredondo i to po kursie @1,36 także nie warto. Ale on tego bębna pod górę nie zatacha ???? ????
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Na Paris-Nice miał 7kg nadwagi tutaj chyba ma ze 20kg ????????

Szukałem jakiegoś H2H i jest tylko z Arredondo i to po kursie @1,36 także nie warto. Ale on tego bębna pod górę nie zatacha ???? ????
A jak było pod 1,60 to się zastanawiałem: kurcze a może jednak przepracował solidnie ten okres...Trzeba było brać i się nie zastanawiać...
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Etap 1
Wygra TTT? Omega Pharma @ 4,63 Pinnacle
⛔
Bez przesady z tym faworyzowaniem Treka, mają fajny skład, ale czasówka jest krótka i sam Martin może ciągnąć Omegę przez cały etap. Do tego dokładamy Brambillę, Urana, Poelsa, Velitsa i szybkiego Boonena i ma kto robić tempo. Będzie na sekundy walka. Dodać trzeba że na trasie mamy 2 zakręty na 180 stopni i 9 na 90 stopni. Trasa niesamowicie wymagająca i techniczna, pod tym względem Omega wygrywa to z Trekiem.
Garmin - Belkin 1 @ 2,89 Pinnacle ⛔
Belikn na tych rowerach Bianchi nic nie ugra. Może i skład niezły z Clementem na czele ale to tylko Belkin. Garmin tak nisko oceniany z tego względu że na Giro mieli upadek w TTT i byli na ostatnim miejscu. Ale nikt nie zwrócił uwagi na to że kiedy się pozbierali to w ostatniej części trasy zdemolowali taki Belkin. Składy inne to prawda ale buki sugerują się drużyną, nazwą drużyny. Millar, Talański, Van Summeren to koty które mogą napędzać. Dla mnie 50/50 więc jest value, dodając do tego że Belkin to Rabofaile i zawsze coś odstawią, a na dodatek obecność Gesinka powoduje że wg. mnie faworytem powinni być Hmerykanie.

Trek - BMC 1 @ 1,568 Pinnacle
✅
Ok, Trek do podium trzeba brać w ciemno. Jest 5 mocnych zawodników z Cancellarą na czele. Do tego Zubeldia, Sierżant, Jungels i Wandewalle także ciekawie. BMC z nowym Dennisem, Evansem, Sanchezem i Quintzato. Brakuje motoru napędowego jakim jest Fabian w Treku. Będzie niezły wynik ale gdzieś tak 7 miejsce.
Belkin - Lotto 2 @ 6,00 Bwin ⛔
Value jak smok i nic więcej nie dodaję. Poza tym że Lotto ma do napędzania niezłych zawodników takich jak Henderson, Lighart, Monfort czy Debusschere. Poza tym Jurgen z nadziejami na dobry wynik w generalce także się zagną i są w stanie spokojnie pokonać Rabofaile.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Etap 1
Wygra TTT? Omega Pharma @ 4,63 Pinnacle
Też szukałem jakiegoś haczyka w tym kursie i tbh nie ogarniam czemu Trek jest tak sporym faworytem vs Omega. Nie jestem wybitny jeżeli chodzi o ITT i TTT gdyż jakoś zawsze nie mam czasu śledzić wyników czasówek, czy ktoś musiał się sprężać czy nie itd...Więc raczej liczę na podpowiedzi innych, ale ten kurs od razu wydał mi się dziwny. I patrząc na to, że tutaj pójdzie na sekundy to wg. mnie ogromne value w tym kursie.
Swoją drogą na tak krótkiej TTT kursu &lt;1,60 to bym za nic w świecie nie ruszył. Tutaj wystarczy jakiś mały błąd i kicha a jednak value w tym kursie patrząc na nieprzewidywalność to jakoś nie ma.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tak ta trasa nie wybaczy żadnego błędu. Jedna z trudniejszych TTT które były rozgrywane na przełomie 4-5 lat.
Dystans stosunkowo krótki i będzie tutaj na sekundy między faworytami. Także grać trzeba po prostu wysokie kursy i tyle ;)
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
To i ja coś napiszę przed startem Vuelty. To musi być dobry wyścig. Ten hiszpański wyścig kojarzy mi się z fajnym ściganiem w górach. To mój ulubiony z Wielkich Tourów. Moim faworytem jest Nairo Quintana. Kolumbijczyk po wygraniu Giro di&#39; Italia teraz mierzy w hiszpańską Vueltę. Będę mu na pewno mocno kibicował.
Obsada robi wrażenie, wymienię tu tylko kilka nazwisk: Quintana, Contador, Froome, Valverde, Rodriguez, Uran, Aru, Kelderman, Pinot, Evans, Talansky, Martin, van den Broeck, Zubeldia. Spokojnie można wymienić jeszcze kilku kolarzy którzy mogą powalczyć o TOP-10. Organizatorzy przygotowali dużo trudnych, górskich etapów. Wielcy tego wyścigu będą mieli gdzie powalczyć. Co istotne - nie ma długich, płaskich etapów z których przez 90% etapu wieją nudą.
Kilka słów o Polakach. Pod nieobecność Hornera Niemiec został liderem Lampre. To dobra wiadomość. Polak z dobrej strony pokazał się na Tour de Pologne i liczę, że powalczy w Hiszpanii. Na liście startowej znajduję się także Maciej Bodnar - wierny pomocnik Sagana oraz Karol Domagalski który pewnie będzie szukał szczęścia w ucieczkach.
Swoje etapy będą mieć także sprinterzy. Tam faworytami wydają się być Sagan i Degenkolb. Inni sprinterzy którzy mogą namieszać to Bouhanni, Ferrari, Matthews czy Bennati.
Kilka moich propozycji na cały wyścig:
Nairo Quintana - Chris Froome 1,66 bet365
Quintana jest moim (i nie tylko) faworytem do wygrania wyścigu. Dobrą formę pokazał ostatnio na Vuelta a Burgos wygrywając cały wyścig oraz jeden z etapów. Kolumbijczyk jest bardzo zmotywowany żeby wygrać w jednym roku dwa Wielkie Toury. Ma kilku dobrych zawodników do pomocy z Valverde na czele. Froome po nieudanym starcie w Tour de France szuka okazji do rewanżu. Jego forma to trochę niewiadoma. Przyznam, że ten kolarz ostatnio coraz częściej kojarzy mi się z problemami - upadki, kraksy, choroby. W tej parze stawiam mocno w stronę Kolumbijczyka.
Chris Anker Sorensen nie wygra etapu - 1,40 sportingbet
Duńczyk ma inne zadania w tym wyścigu. Skupi się na pomaganiu Contadorowi. Pewnie będzie jeden z głównych pomocników Hiszpana.

hit ????
sorry Carlitos, ale to wygląda na Ruhano bis. Do Amazonki spuścić i zapomnieć, a nie za WT się brać. Może Savio da mu szansę.
Szkoda Ag2r, bo w sumie przychodził tam z aspiracjami na lidera.
Co on ze sobą zrobił? Betancur miał porównywalny potencjał z Quintaną. Gdzie jest teraz Nairo, a gdzie Carlos...
On chyba w ogóle nie trenuję. Zastanawiam się jak profesjonalny sportowiec może zrobić taką oponę. Tu pewnie i tak pomaga mu ta obcisła koszulka. Oldboye mają lepszą sylwetkę...
Carlos Betancur nie wygra etapu - 1,285 sportingbet:wink:
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
&quot;Powiedzieć, że przyjechałem tutaj po wygraną to gruba przesada. Będę jechał z dnia na dzień i starał się nie ponieść strat w pierwszym tygodniu. Jeżeli to się uda, to zobaczymy co będzie, jeśli nie to na pewno nasza strategia się zmieni. Jest kilka etapów, gdzie tacy kolarze jak Alejandro Valverde czy Joaquim Rodriguez mogą mocno depnąć a ja nie wytrzymam ich tempa. Oczywiście nie twierdzę, że będą to ataki przeciwko mnie, tak po prostu układa się ten wyścig&quot;
Gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości czy Contador przyjechał tutaj walczyć o GC czy nie. To było do przewidzenia, że jak zacznie mówić, że jedzie z dnia na dzień to już wiadomo co mu po głowie chodzi ????
Na bf w tej chwili kurs na win 13.5. Wyższego chyba nigdzie nie ma. Trzeba w to wejść i VAMOS Alberto!
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Trek - BMC 1 @ 1,59 Pinnacle ✅
Jak dla mnie chyba najpewniejszy bet na dzis. Sadze, ze zwyciestwo zgarnie ktos z dwojki Trek - Omega, chociaz bardziej sklaniam sie ku zespolowi belgijskiemu. Oba maja mocne konie pociagowe w zespole. W Treku jest nim Spartakus, a w Omedze Martin. Kogos takiego moim zdaniem brakuje w BMC. Sa oni stawiani razem z w/w zespolami do zwyciestwa. Mi sie to jednak nie widzi, sadze ze calkiem realne jest to, ze nawet ich na podium nie bedzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 1,5K

kulu

Użytkownik
No i pora na pierwszy etap. Na początku organizatorzy przygotowali dla zawodników krótką, ale bardzo wymagająca drużynową jazdę na czas. Dystans 12,6 km po płaskim terenie. Utrudnienia to przede wszystkim ostre zakręty i ronda.
Omega - Movistar 1,72 sportingbet
Według mnie zespół Omegi to faworyci dzisiejszej rywalizacji. Mają bardzo mocny skład: Martin, Brambilla, Velits, Poels czy Uran. Każdy z nich dobrze jeździ na czas. Drużyna Omegi często trenuję TTT i nie bez przypadek są mistrzami świata w tej specjalności. Na Giro Omega zajęła drugie miejsce wygrywając z Movistarem o prawie 50 sekund. To dość wyraźna przewaga. Hiszpańska drużyna też w mocnym składzie z Malorim na czele. Jednak to Omega powinna wyjść dzisiaj zwycięsko z tej rywalizacji.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Omega win @ 3.75 WilliamHill ⛔
Faworytem buków jest Trek, ale na takiej trasie decydować będą sekundy. Omega ma jeden wielki atut w postaci &quot;Panzerwagena&quot; który jak przyjedzie tutaj w formie porównywalnej z tą na TDF jest w stanie w zasadzie sam wygrać etap. Do tego jak już napisano posiadają kilku solidnych czasowców, którzy będą w stanie wytrzymać odpowiednie tempo. Po tym kursie wydaje mi się, że warto próbować.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Trek nie wygra TTT @ 1,45 Pinnacle ✅
Cała 9 dzisiaj leżała na rekonesansie. Twitter donosi że nie wszyscy czują się najlepiej. Jest to delikatna kontra typu na Trek z BMC.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
No i pora na pierwszy etap. Na początku organizatorzy przygotowali dla zawodników krótką, ale bardzo wymagająca drużynową jazdę na czas. Dystans 12,6 km po płaskim terenie. Utrudnienia to przede wszystkim ostre zakręty i ronda.

Omega - Movistar 1,72 sportingbet
Według mnie zespół Omegi to faworyci dzisiejszej rywalizacji. Mają bardzo mocny skład: Martin, Brambilla, Velits, Poels czy Uran. Każdy z nich dobrze jeździ na czas. Drużyna Omegi często trenuję TTT i nie bez przypadek są mistrzami świata w tej specjalności. Na Giro Omega zajęła drugie miejsce wygrywając z Movistarem o prawie 50 sekund. To dość wyraźna przewaga. Hiszpańska drużyna też w mocnym składzie z Malorim na czele. Jednak to Omega powinna wyjść dzisiaj zwycięsko z tej rywalizacji.
Bardzo spodobał mi się ten typ, tym bardziej, że w pinn można dostać 1,854 i widzę tutaj niezłe value. Ofc Movistar ma tutaj paczkę by pociągnąć, ale po pierwsze Omega ma bardziej wyrównany skład, dwa ma Martina, trzy oni trenują te TTT bardzo regularnie i są w nich piekielnie mocni.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
A jednak Movistar ????

Czasowka to kompletnie nie moja specjalnosc ale mimo wszystko wyniki sa mocno zaskakujace. Czy ktos mogl sobie wyobrazac podium bez ekip Trek i Omega ???
Mozna bylo zakladac ze jednej z nich moze nie byc ale zadnej z tych mocnych faworytow ??

Mimo wszystko bardziej niz wygrana Movistaru jest dla mnie zaskakujaca bardzo dobra postawa Cannondale ktorej wogole nie bralem nawet pod uwage
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Dlatego właśnie obstawianie TTT jeszcze krótkich jest takie trudne :p
Jednak Movistar, jedyne co istotne to już spore straty FDJ(chociaż tam raczej nie ma nikogo pewnego na CG) i tragicznie wg. mnie przejechana czasówka przez Garmin. Nie wiem o co chodzi z tą ekipą ale tam na pewno dobrze się nie dzieje...
Teraz dopiero zobaczyłem GC i widać od pierwszego etapu po co przyjechał tutaj Pinot. On jednak został i ma już 1.34 straty więc oby tylko Talansky dojechał do mety ;) To samo Ten Dam widzę został i ma ponad 1.30 straty. Zastanawiano się czy aby Cunego nie będzie chciał jechać CG(co wydawało mi się jakimś sf ale jak widać też już straty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom