>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2014 - Tour de France (05.07 - 27.07)

Status
Zamknięty.
C 748

crystiano07

Użytkownik
Gdzie masz taki zakład? Faktycznie ciekawie wygląda ;).
Ja na jutro spróbuję chyba Sagan TOP 3 @ 2.00 w Expekt.
Peter jest w naprawdę bardzo dobrej formie co pokazał choćby na trzecim etapie. Na finiszu z Kittelem będzie ciężko, ale ma sporą szansę na objechanie reszty sprinterów. Kurs fajny, szczególnie że jest trochę małych podjazdów na początku, a Sagan to dla mnie główny faworyt do wygrania zielonej koszulki i na pewno będzie na każdym etapie walczył o punkty. Kurs kuszący, a delikatnie można spróbować nawet na wygranie etapu @ 12 w B365, bo Kittel kiedyś w końcu musi przegrać ;).
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
a moim zdaniem dzisiaj będzie całkiem ciekawy etap, mimo że płaski, finisz jest lekko pod górkę, nie powinno to mieć żadnego wpływu na wynik, ale ciekawi mnie jedna rzecz, stawianie Greipel&#39;a tak wysoko skoro chłopak wraz z ekipą się gubi na finiszu już kolejny raz. Gołym okiem widać że coś tam nie funkcjonuje, bo jak taki sprinter może przyjeżdżac na 23 miejscu pokonując ledwo Froome&#39;a czy Nibalego? Nie wiadomo w zwiazku z tym czy Greipel ma przygotowana forme pod TdF, bo jak dotąd nie pokazał zupełnie nic. Dlatego zagram dziś na Demare&#39;a po bardzo dobrym kursie 2,62. Wczoraj mistrz Francji zajął 14 miejsce, jest to pozycja ,która nie oddaje jego możliwości, dziś wracamy na francuską ziemię i kiedy jak nie dziś Arnuad powinien pokazać swoje ponad przeciętne umiejętnośći?

Greipel vs Demare--&gt; Demare 2,62 bet365✅✅✅ easy ???? :]

edit@ lotto znów pokazało swoją beznadziejność.


Romain Feillu Heinrich Haussler---&gt;Haussler 1.9 bet365✅✅✅ easy ???? :]
Bretogne ekipa z dzika karta, ekipa, która na pewno będzie dziś atakować i to być może większą liczbą kolarzy od liczby 1.IAM mocna ciekawa szwajcarska ekipa złożona z bardzo ciekawych mogących na wielu etapach coś znaczyć. Jednym z takich kolarzy jest niewątpliwiwe Haussler, który pogubił się na pierwszych 2 etapach, ale jak widać na 3 się już odnalazł 7 miejsce to dobra prognoza na dzisiejszy etap. Nie będę ukrywał ,że nie cenie zawodnika Bretogne, dla mnie to on najwyżej może zając max te 9 miejsce co wczoraj, a Haussler ma potencjał żeby zakręcić się koło miejsca w 5, zobaczymy jak to będzie stawiam na Haussler&#39;a

a co do zakładu na Rojasa vs Van P. skąd taki kurs? a może stąd ,że Van Poppela rozprowadza Cancellara a Rojas jest pozostawiony sam sobie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Andre Greipel - Arnaud Demare 2,62 WH ✅

Obaj kolarze jak do tej pory na końcówkach nie powalczyli nawet. Na pierwszym etapie Demare zgubił się w tłoku, wczoraj był 14. a to też poniżej jego możliwości. Greipel miejsca 18. i 23. (bo drugiego etapu nie biorę pod uwagę). Kolarze Lotto robią ładny pociąg ale w miarę zbliżania się do mety rozsypuje się i gubią swojego lidera, który nie potrafi się w takiej sytuacji odnaleźć. Demare z kolei na pomoc od kolegów z zespołu liczyć zbytnio nie może ale jak do tej pory trochę lepiej to wygląda niż u Niemca. Do tego dziś pierwszy etap we Francji więc liczę, że pokaże się w czubie. Kurs ciekawy do gry.
E/ widzę, że Lemoneky mnie uprzedził ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
K 1,5K

kulu

Użytkownik
4 etap to kolejna szansa dla sprinterów. Na trasie dzisiejszego etapu tylko kilka hopek z którymi wszyscy powinni sobie poradzić. Finisz z dużej grupy ma więc mamy zdecydowanego faworyta którym jest Marcel Kittel. Jeśli on nie wygra będzie to duża niespodzianka. Kurs w granicach 1,45 to jednak trochę za mało.
Kto może mu przeszkodzić? Liczę, że w końcu dobrze rozprowadzony zostanie Greipel. Do tej pory ani razu nie finiszował. Słabo radzi sobie także Arnaud Demare. Mistrz Francji zajął wczoraj dopiero 14. Wysoko powinni być także Sagan, Renshaw, Kristoff i Rojas. Mam nadzieję, że zobaczymy dziś ciekawą walkę na ostatnim kilometrze.
Peter Sagan - Bryan Coquard 1,50 sportingbet ✅ 4 - 5
Celem Słowaka na Tour de France jest wygranie klasyfikacji punktowej. Jest aktywny na lotnych finiszach, bardzo dobrze finiszuję na metach etapowych. Ma 27 punktów przewagi nad Kittelem i 29 nad Coquardem. Sagan był 2, 4 i 2 - za każdym razem lepszy od Coquarda. Słowak praktycznie przez cały sezon w bardzo dobrej formie. Podczas klasycznego sprintu raczej nie ma szans na pokonanie Kittela, ale miejsce w TOP-3 powinien zająć. To wystarczy na pokonanie Francuza, który i tak na razie radzi sobie nadspodziewanie dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Sagan vs Renshaw |1| kurs:1,50✅
Dziś kolejny etap dla sprinterów.Dwie górskie premie czwartej kategorii,które nie powinny stanowić większej trudności dla zawodników chcących powalczyć na finiszu czwartego etapu.W parze Sagan-Renshaw stawiam na Słowaka.Peter w bardzo dobrej formie,na każdym z dotychczasowych etapów wysoko w czubie.Póki co wydaje się,że Kittel jest poza jego zasięgiem ale z resztą daje sobie spokojnie radę.Jego ekipa Cannondale robi na jego rzecz świetną pracę i Peter do tej pory z tego korzysta.Renshaw przed tourem miał jasno określone zadanie-rozprowadzanie Cavendisha.Teraz stał się opcją nr.1 w Omedze na płaskie etapy.Wczoraj dobrze zafiniszował na trzeciej pozycji właśnie tuż za Słowakiem.Myślę jednak,że Peter jest mocniejszy i dziś kolejny raz to potwierdzi zajmując wyższą lokatę.Słowak pewnie kroczy po zieloną koszulkę,Omega teoretycznie może spróbować zagrać na Trentina,choć po dobrym wczorajszym finiszu Renshawa raczej znów będą jechać właśnie na niego.W każdym bądź razie faworytem w tej parze jest Sagan i być może dziś w końcu uda mu się wygrać etap.Kurs może nie powala ale do kombinacji może być.
Bukmacher:STS
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Samuel Dumoulin vs Adrien Petit 1 @ 1,53 Bet365 ✅ 13/22

4 etap,a więc znowu pojedynek sprinterów. 3 zwycięstwo Kittela? Pewnie tak,ale inni sprinterzy także mają swoje ambicje i cele.
Jednym z takich zawodników jest na pewno Dumoulin,który ma za zadanie walczyć na płaskich etapach o miejsca w TOP10. Na razie na dwóch płaskich finiszach był 15 na 1 etapie i 13 na 3 etapie. Na pewno jest to niezły sprinter,a co ważniejsze bardzo doświadczony. Właśnie te wcześniej nabyte doświadczenie może być kluczowe w pojedynku z Petit.
Adrien to młody zawodnik zespołu Cofidis. Dużo mniejsze doświadczenie na pewno mu nie pomaga na ostatnich metrach. Na dodatek pomoc zespołu też nie jest zbyt duża,a samemu ciężko o coś powalczyć.
Ten TdF na razie nie udany. Dalekie miejsca na dwóch pierwszych etapach i 19 pozycja wczoraj nie wróżą zbyt dobrze. Dzisiaj kilka hopek na trasie i taki teren to także przewaga Dumoulin. Myślę,że zawodnik AG2R po raz kolejny zamelduje się w okolicach 10-15 pozycji i to w zupełności wystarczy na pokonanie rywala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Bryan Coquard - Mark Renshaw 1 @ 1.91 Betsson 5:7 ✅
Młody Francuz był wczoraj nieznacznie gorszy od Australijczyka, który pod nieobecność Cavendisha stał się pierwszą opcją Omegi na sprinterskie etapy. Tym niemniej Francuz bardzo mi imponuje. Jest szybki i ambitny. Na finiszu walczy o jak najwyższe lokaty nawet pomimo braku szansy na etapowe zwycięstwo, co często może zaważyć o powodzeniu lub niepowodzeniu typu. Wedłgu mnie Coquard jest obecnie szybszy od Renshaw, zaś wczoraj przegrał z nim tylko dlatego, że zaczął finisz z dużo gorszej pozycji od kolarza Omegi i gdyby finisz trwał kilkadziesiąt metrów dłużej, to by go zapewne wyprzedził.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Samuel Dumoulin - Adrien Petit 1 @ 1,552 Pinnacle ✅ 13-22

Stawiam na malutkiego Francuza. Co prawda nie jest to zawodnik na wygranie etapu ale lokaty ok TOP10 zajmuje bardzo często. Ma szybkość ale brakuje mu kogoś do pomocy a AG2R nie przewidziało dla niego wsparcia na tym TdF, potrafi się również dobrze ustawić za jakimś innym pociągiem. Jak na razie 15 i 13 miejsce na dwóch etapach sprinterskich. Petit to nawet nie jest typowy sprinter, nie ta liga sprinterów co najlepsi w stawce. Jak na razie 181 i 19 na etapach sprinterskich. Poza tym w Cofidisie na sprinty szybszy jest Cyril Lemoine.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
https://www.youtube.com/watch?v=TrCT_-6SGNc
deszczu przyjdź, niech będzie rzeźnia ????
a kamerkę proszę u Purito :d
co do etapu, to ciężko przewidzieć jak to będzie między GC guys. Teoretycznie Kwiatek powinien nadrobić. Wczesna ucieczka raczej bez szans.
Może Chavanel jutro wykręcić fajny wynik. Pasuje na takiego wolnego strzelca.
Fabian wygra etap 4.0 pinn
Stawka odpustowa, bo cyrki na pewno będą.
Fabian solo albo Sep z grupki. Reszta chyba za chuda na taki etap. Ten przedostatni odcinek bruku idealny do masakracji w stylu Spartakusa. Długi finisz na 1 etapie to był taki sygnał, że Fabian jeszcze chce coś zwojować na tym wyścigu.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam forumowiczów;) i znawców kolarstwa..

Na bet 365 jest wystawiona para Kwiatkowski-valverde 1,45 na kwiatka
bardzo będę wdzięczny jak ktoś się odniesie do mojego posta czy warto postawić parę groszy na naszego bo na chwilę obecną kwiatek chyba w lepszej formie..

Pozdrawiam ????
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Etap 5
Alejandro Valverde - Michal Kwiatkowski 2 @ 1,53 WilliamHill ✅ 26-7
Gram tutaj na naszego Flowermana. Juz drugi etap pokazal, ze z forma nie jest tak zle i moze Kwiatek kasic na finiszach. Kiedy ma wygrywac, jak nie na brukach? To tam sie czuje swietnie, to tam jego szanse sa duzo wyzsze jak wszedzie indziej. Jak dla mnie to Polak wraz z Cancellara i Saganem to 3 glownych faworytow do zwyciestwa. Mimo wszystko Valverde jest jednak slabszy na finiszach. Duzo szybszy w koncowej fazie jest Polak. Jesli nie wylozy sie nigdzie to powinien ogarnac ten zaklad izzy. Co wiecej chyba najlepsza ekipe na bruki ma wlasnie Omega, takze wszystkie plusy sa po stronie Michala. Czysto patriotycznie serce rowniez przemawia za typ typem. Bedzie to jeden z ciekawszych etapow na w tegorocznym Tourze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
@zabek typu nie neguje, bo pewnie sam zagram to, ale głupoty piszesz straszne. Polak w 3jce do zwyciestwa na brukach? Kwiatek nie ma praktycznie żadnego doświadczenia wyścigowego w jeździe po bruku. Pokaż mi jego dobre wyniki na bruku, dobre czyli w top 5, jest Cancellara, jest Vanmarcke, jest Chavanel, jest Sagan i wielu innych ,którzy potrafią się poruszać po tej nawierzchni z dużo większym powodzeniem od naszego zawodnika. Co prawda Valverde do nich nie nalezy. Mówiąc o OmegaPharma chciałbym się skupić na jednym z fawortyów jutrzejszego etapu.. Niki Terpstra, dzisiaj leżał, niby nic poważnego, ale czy on będzie jutro walczył o wygraną? Nie wydaje mi się, dobrze ,że Kwiatek dziś został na moment, widzieliśmy ,że wszyscy zostali mu do pomocy i sięnie oszczędzali, jutro jeżeli Omega myśli o generalce dla Michała, muszą atakować jako zespół i taki Martin czy Terpstra beda pracowac dla Michała, na to przynajmniej licze. Dlatego wparze Terpstra Chavanel,wybieram Chavanel&#39;a ,który również świetnie potrafi poruszać się po takiej nawierzchni i nie ma zobowiązań wobec nikogo, bo Frank to sobie może powalczyć ale o etap co najwyżej i miejsce w top15 a Chavanel jest doswiadczonym kolarzem ,jedzie u siebie w najwiekszym wyscigu swiata i na nikogo czekac musiał nie bedzie, nie wykluczam ze moze wygrac.

Terpstra-Chavanel ---&gt;Chavanel 1,9 bet365⛔

dodam jeszcze Kwiatka w parze z Valverde po 1,44 bet365✅

i rzucił mi się moim zdaniem fajny zakład w oczy, Van Den Broeck vs Perraud--&gt;V.D.B 1,66 bet365✅
dlaczego? a no dlatego ze po a) V.D.B wreszcie zdrowy na tour może w końcu coś pokaże b)ma lepszy zepsół do jazdy po bruku. c)Peraud to lider na papierze tylko. d)Jest Belgiem a to zobowiązuje :p

p.s przydałaby się informacja na kogo jutro pojedzie Garmin ;)
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Alejandro Valverde v Michal Kwiatkowski @ 2 @ 1.53 ✅
Zdecydowanie zgadzam się z poprzednimi wpisami. Michał ma przede wszystkim zespół z dużo większym doświadczeniem na brukach od Valverde. Zresztą Hiszpanie generalnie nie czują się najlepiej na tego typu odcinkach (z wyjątkiem w postaci Flechy ;)) i nie zdziwię się jeśli jutro Contador czy Valverde troche stracą. Kwiatkowski widać, że jest w wysokiej formie, przyjeżdża w czołówce na każdym etapie z wyjątkiem pierwszego i jutro ze świetnym zespołem nie powinien ponieść strat, a może nawet coś zyska ;).
Heinrich Haussler v Adrien Petit @ 1 @ 1.4 ✅
Haussler ogólnie jedzie lepszy wyścig od Petita, a na brukach również lepiej czuje się od Francuza. Swego czasu potrafił przyjeżdżać choćby jako drugi na Flandrii co robi wrażenie. Na sprinterskich finiszach dotychczas również sobie lepiej radził i pokazuje dość wysoką dyspozycję.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Degenkolb vs Demare |1| kurs:1,55✅
Stawiam w tej parze na Niemca.Giant-Shimano będzie pracować na tym etapie pod niego,sam Kittel wspominał,że ten etap skrojony w sam raz dla Johna.Degenkolb bardzo dobrze czuje się na brukach,drugi kolarz ostatniego Paryż-Roubaix.Demare&#39;a nie można lekceważyć,bo pokazywał się w wyścigach klasycznych z dobrej strony,na dzisiejszym finiszu w czołówce.Uważam jednak,że Niemiec jest mocniejszy,ma lepszą ekipę do pomocy,nie musi angażować się w holowanie któregoś z liderów tak jak może to mieć miejsce w przypadku kilku innych kolarzy,bo sam nim na tym etapie będzie.FDJ nie za bardzo ułatwia póki co zadania Demarowi,myślę,że młody Francuz będzie miał większe szansę na innych płaskich etapach,a od Degenkolba jutro lepszy być nie powinien.
Nibali vs Contador |2| kurs:2,30⛔
Pojedynek dwóch kolarzy,którzy mierzą w zwycięstwo w całym wyścigu.Na pewno głównym celem obu panów będzie przede wszystkim nie odnieść większych strat.Nibali nie przejechał żadnego klasyku po brukach,nie widzę jakoś jego samego i jego kolegów z Astany na tym etapie.Contador na ten etap powinien mieć lepsze wsparcie od Włocha z Rogersem,Tosatto czy Morkovem na czele.W 2010r. przejechał podobny etap na tdf bez większych kłopotów.Myślę,że spokojnie może jutro pokusić się o lepsze miejsce na koniec od Nibalego.Uważam,że ma większe szanse na wygranie tego pojedynku niż wskazuje na to ten kurs.Stąd stawiam na Hiszpana.
Bukmacher:Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
@zabek typu nie neguje, bo pewnie sam zagram to, ale głupoty piszesz straszne. Polak w 3jce do zwyciestwa na brukach? Kwiatek nie ma praktycznie żadnego doświadczenia wyścigowego w jeździe po bruku. Pokaż mi jego dobre wyniki na bruku, dobre czyli w top 5, jest Cancellara, jest Vanmarcke, jest Chavanel, jest Sagan i wielu innych ,którzy potrafią się poruszać po tej nawierzchni z dużo większym powodzeniem od naszego zawodnika. Co prawda Valverde do nich nie nalezy. Mówiąc o OmegaPharma chciałbym się skupić na jednym z fawortyów jutrzejszego etapu.. Niki Terpstra, dzisiaj leżał, niby nic poważnego, ale czy on będzie jutro walczył o wygraną? Nie wydaje mi się, dobrze ,że Kwiatek dziś został na moment, widzieliśmy ,że wszyscy zostali mu do pomocy i sięnie oszczędzali, jutro jeżeli Omega myśli o generalce dla Michała, muszą atakować jako zespół i taki Martin czy Terpstra beda pracowac dla Michała, na to przynajmniej licze. Dlatego wparze Terpstra Chavanel,wybieram Chavanel&#39;a ,który również świetnie potrafi poruszać się po takiej nawierzchni i nie ma zobowiązań wobec nikogo, bo Frank to sobie może powalczyć ale o etap co najwyżej i miejsce w top15 a Chavanel jest doswiadczonym kolarzem ,jedzie u siebie w najwiekszym wyscigu swiata i na nikogo czekac musiał nie bedzie, nie wykluczam ze moze wygrac.
Moze troche mnie ponioslo, moze to patriotyczne serce wzielo gore? Jednak Michal naprawde fajnie jezdzi po ciezkich trasach co pokazalo chocby Strade Bianche, takze raczej o ten typ jestem spokojny.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Przejechac drogi szutrowe na Strade Bianche a przejechac Lasek w Arenbergu czy tez Mons en Pevele to dwa rozne swiaty. Ogolnie nie rozumiem faworyzowania Kwiatkowskiego jeszcze nie pojecchal w swojej karierze dobrze wyscigow po bruku. Jego wyniki w E3 pozycja ok 80 miejsca, GW nie ukonczyl... Jutro to poowinien minimalizowac straty a nie liczycc na zyski. No i jutro deszcz takze loteria.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Przejechac drogi szutrowe na Strade Bianche a przejechac Lasek w Arenbergu czy tez Mons en Pevele to dwa rozne swiaty. Ogolnie nie rozumiem faworyzowania Kwiatkowskiego jeszcze nie pojecchal w swojej karierze dobrze wyscigow po bruku. Jego wyniki w E3 pozycja ok 80 miejsca, GW nie ukonczyl... Jutro to poowinien minimalizowac straty a nie liczycc na zyski. No i jutro deszcz takze loteria.
Jutrzejszy etap zweryfikuje zaklady. Ja uwazam, ze typ jak najbardziej warty gry. Takze ja juz zacieram rece na jutrzejszy etap.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Peter Sagan - Niki Terpstra Typ: Niki Terpstra @ 3.00 Bwin
Jeśli dojdzie do wspólnego finiszu to pełna zgoda, wtedy kursy na Sagana jak najbardziej prawidłowo wystawione. Sęk w tym, że zapowiada się powtórka z Paris-Roubaix i wątpię by kolarze przyjechali w jednej grupie. Dystans co prawda krótszy, ale tempo zapewne będzie wyższe, zaś kolarze zawsze mawiają, że największą trudność zawsze stanowi szybkość przejeżdżanych trudności, a nie one same. Co więcej niepewne są warunki pogodowe i wielce prawdopodobne, że będzie padać, a i defekty również mogą rozdawać karty. Jak dla mnie szanse w tej parze w okolicach po 50 z lekkim wskazaniem na Sagana.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Dzisiaj mamy przed sobą jeden z najciekawszych a być może także najdramatyczniejszych etapów TDF. Nie dość, że bruki same w sobie mogą być zabójcze dla części zawodników to jeszcze prognozowana pogoda nie jest zbyt korzystna:
http://www.letour.fr/PHOTOS/TDF/2014/etape_5.gif
Co do pary Kwiatkowski-Valverde rzeczywiście nie bardzo rozumiem dlaczego Kwiatek jest tak faworyzowany. W życiu nie jechał jeszcze prawdziwych bruków a tak jak było tutaj wspomniane porównanie Strade Bianche do P-R to mniej więcej jak Gliczarowa do Alpe D&#39;Huez.
V.Nibali-A.Contador 2 @ 2.20 WilliamHill ⛔
Typ już opisany. Contador w 2010 roku miał na brukach stracić a poradził sobie bardzo dobrze. Dzisiaj jest bogatszy o cztery lata doświadczeń i co istotne pokazał kilkukrotnie, że nawet jeśli w górach nie był najmocniejszy to potrafi wykorzystać każdą okazję do nadrobienia czasu nad głównymi rywalami. Nibali takiego sprytu nie ma a i drużynę na bruki chyba również odrobinę słabsza. Dla mnie faworytem w tym pojedynku jest Hiszpan.
F. Cancellara - G. V. Avermaet 1 @ 1.70 WilliamHill ✅
Szwajcar to jeden z najwybitniejszych specjalistów od bruków w historii. Co istotne wyraźnie powiedział, że będzie miał na dzisiejszym etapie wolną rękę w walce o triumf etapowy co raczej nie dziwi jeżeli w chwili liderami Treka na klasyfikację generalną są Frank Schleck i Zubeldia. Cancellara już na pierwszym etapie pokazał niesamowitą moc i dzisiaj będzie jednym z głównych kandydatów do zwycięstwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 1,5K

kulu

Użytkownik
No dzisiaj szykuję się kozacki etap. Spodziewam się sporych przetasowań w generalce, pojawią różnice czasowe. Ktoś może dziś przegrać wyścig na brukach. Obstawiam, że Froome może mieć kłopoty. Faworyci tak jak pisaliście wyżej: Cancellara, Vanmarcke, Dagenkolb, Sagan, Chavanel czy Terpstra.
Dużo może namieszać pogoda. Jeśli pogoda to wyścig może zrobić się dramatyczny. Tego etapu nie można przegapić.
Sebastian Langeveld - Johan Van Sumeren 1,55 sportingbet ✅ 33 - 41
Pojedynek dwóch zawodników Garmin. Myślę, że to Langeveld będzie pierwszym wyborem drużyny. Widzę go w TOP-10, może nawet uda mu się coś więcej wywalczyć. Niedawno został mistrzem Holandii, a wcześniej dobrze pojechał na Paryż-Roubaix - 8 i Ronde van Vlaanderen - 10. W poprzednim sezonie też kilka dobrych miejsc w klasykach z brukiem. Wiem, że Van Sumeren wygrał nawet Paryż-Roubaix, ale to był rok 2011. Teraz już nie osiąga tak dobrych wyników. Garmin powinien pojechać na Langevelda, bo jest w lepszej dyspozycji, robi ostatnio lepsze wyniki.
John Dagenkolb - Arnaud Demare 1,44 sportingbet ✅ 153 - 190
Też gram typ który podał R O B I N H O. Dla Dagenkolba to chyba najważniejszy etap w wyścigu. Dziś nie będzie musiał jechać na Kittela, a że dobrze jeździ po brukach pokazał tegoroczny Paryż-Roubaix. Dobrze radził sobie też na belgijskich klasykach. Demare też jest w stanie wykręcić dobry wynik, ale Niemiec jest dla niego zbyt mocnym zawodnikiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom