>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2014 - Tour de France (05.07 - 27.07)

Status
Zamknięty.
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Bauke Mollema - Thibaut Pinot 1 @ 2.75 Bet365 ⛔ Nie czaje co zrobil Mollema.
Polecam powyzsze typy na Kwiatkowskiego i TVG, sam je pobieram. Nie bede sie rozpisywac, bo to co chcialem o nich powiedizec to zostal ojuz napisane. Skupie sie na typie podanym przeze mnie. Ktos powie czemu gram na Bauke, ktory ostatnio nie wygladal najlepiej? Po pierwsze Holender dobrze jezdzi na czas, czego o Pinot do tej pory nie mozna bylo powiedizec. Mollema w tamtym roku w gorskiej czasowce byl 11, tracac niecale 20 sekund do TVG. Obaj walcza o cos, jednak zachowujac proporcje. Pinot walczy o TOP3 i moze miec problem, zeby to utrzymac, chociaz jak wiadomo takie sytuacje motywuja do dobrej jazdy w czasowkach, o czym moglismy przekonac sie w wielkich tourach. Sadze jednak, ze to Holender w tej parze ma duze szanse na zajecie wyzszego miejsca, a kurs? Zacheca mnie do gry.
Vincenzo Nibali - Jean-Christophe Peraud 1 @ 1.364 Pinnacle ✅
Kurs moze nie powala, ale dla mnie to chyba najpewniejszy bet ze wszystkich na jutro. Sadze, ze Enzo moze nawet pokusic sie o wygrana w jutrzejszej czasowce, a TOP3 to raczej cos niemal pewnego, chyba ze odpusci. Francuz calkiem niezle radzi sobie w czasowkach, jednak sadze ze nie da rady Włochowi.
Warto tez sie przyjrzec parze Westra - Gruzdev i tutaj pograc cos w strone Holendra.
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
Warto tez sie przyjrzec parze Westra - Gruzdev i tutaj pograc cos w strone Holendra.
Westra napisał, że nie ma sił, jest zmęczony i jutro totalnie odpuszcza, tyle wywnioskowałem, używając translatora ???? . Pytanie, czy Gruzdev będzie się starał, czy podobnie jak kolega z Astany też da sobie spokój. Kazach jest niezłym czasowcem, więc może pokusi się jutro o przyzwoitą jazdę. Myślę, że warto spróbować na niego w tej parze, gdy wiadomo, że Holender jutro tempo spacerowe.

Dmitriy Gruzdev - Lieuwe Westra 1 @ 1.68 comeon ⛔

i mnie oszukał jednak ;p
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Westra napisał, że nie ma sił, jest zmęczony i jutro totalnie odpuszcza, tyle wywnioskowałem, używając translatora ???? . Pytanie, czy Gruzdev będzie się starał, czy podobnie jak kolega z Astany też da sobie spokój. Kazach jest niezłym czasowcem, więc może pokusi się jutro o przyzwoitą jazdę. Myślę, że warto spróbować na niego w tej parze, gdy wiadomo, że Holender jutro tempo spacerowe.
Dmitriy Gruzdev - Lieuwe Westra 1 @ 1.68 comeon
Chyba, ze tak. Nie czytalem zadnych wpisow, analizowalem tylko ich jazde w czasowkach z innych wyscigow.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Dzisiejsza czasówka rozstrzygnie kto ukończy wyścig na 2, 3 i 4 miejscu. Faworytem na pewno jest Peraud, który najlepiej jeździ na czas. Trzeci powinien być Valverde, a czwarty Pinot. To tylko moje przypuszczenia. Zobaczymy co pokażą wyniki na mecie.
Faworytem etapu na pewno jest Tony Martin. Kurs 1,20 to jednak za mało żeby pograć. Zgadzam się z tym że Nibali powinien być wysoko. Włoch jest w bardzo dobrej formie. Na czas też potrafi jeździć.
Kwiatek wczoraj się oszczędzał więc dziś także powalczy o dobry wynik. TOP-10 to minimum, może uda wywalczyć się więcej.
Vicenzo Nibali - Tejay van Garderen 1,69 betsson ✅ 4 - 6
Nibali zapowiada, że dobrą czasówką będzie chciał podsumować ten bardzo udany dla niego wyścig. Włoch potrafi jeździć czasówki na Wielkich Tourach. W tamtym sezonie 4 miejsce na Vuelta a Espana oraz 4 i 1 miejsce na Giro d&#39; Italia. Pagórkowata trasa na pewno mu nie przeszkadza. Van Garderen też dobrze jeździ na czas, ale wyżej stawiam umiejętności Włocha. Tym roku spotkali się na Delfinacie i tam minimalnie lepszy był Nibali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 846,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Rowerek Panzerwagena ????

Thomas, Geraint vs Kiryienka, Vasil
Typ: Thomas, Geraint @ 1.89 Marathon ✅ 34-132
Pojedynek dwóch Skyowców osieroconych przez swoich liderów. Thomas jest lepszym czasowcem, już utytułowanym, bo brąz ubiegłorocznych MŚ sam się nie wyjechał. Po wylocie Froome’a a potem abdykacji Porte’a właściwie nie miał co robić i resztę Touru się po prostu anonimowo przejechał. Kiryienka dużo bardziej aktywny, zwłaszcza w Pirenejach, gdzie parę razy solidnie atakował i paliwa Białorusinowi może trochę brakować w baku. Do tego startuje dość wcześnie, z 83 od końca, Thomas 23, co może ale nie musi mieć znaczenie w związku z prognozowanymi opadami w pierwszej części czasówki. Jak dla mnie typ wart uwagi.
Geraint Thomas (GBR) - Michael Rogers (AUS)
Typ: Geraint Thomas (GBR) @ 1.621 pinnacle ✅ 34-78
W sumie bardzo zbliżone uzasadnienie do powyższego, więc nie ma się co powtarzać. Thomas lepszym czasowcem, do tego zdecydowanie mniej ujechanym od Rogersa, który w Pirenejach i nie tylko harował jak wół.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Tejay Van Garderen Top 3 @ 2.5 Bet 365 ⛔
Dziś moi zdaniem Amerykanin pokażę klasę na czasówcę i będzie w top 3. Potrafi jeździć w czasówkach co pokazał w wyścigu w Kaliforni. Trasa dziś długa i wymagajaca dużo podjazdów chociaz niewiekkich ale to jest woda na mlyn Amerykanina moim zdaniem dziś 2 lub 3 miejsce dla Van Garderena w zasięgu a może postraszy nawet Martina. W generalce miejsce raczej pewne na awans nie ma szans ale kto wie.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Ion Izaguirre vs Richie Porte 1 @ 1,61 Bet365

Hiszpan z ekipy Movistar na tym wyścigu spełnił swoje zadania. Miał być pomocnikiem Valverde i był,bo często mu pomagał na górskich etapach.
Porte natomiast to jeden z kilku wielkich przegranych tegorocznego touru. Kilkakrotnie pokazał swoją słabość i zapewne marzy,aby ten wyścig się jak najszybciej skończył. Zarówno jeden jak i drugi kolarz tak na prawdę to nie mają o co walczyć. Na zwycięstwo etapowe nie mają szans,więc po co jechać na maxa. Pytanie kto bardziej odpuści? Według mnie Izaguirre może pojechać bardziej aktywnie. Jest to niezły czasowiec i na miejsce w &#39;&#39;20&#39;&#39; na dzisiejszym etapie ma spore szanse. Hiszpan to obecny wicemistrz kraju w jeździe na czas. W tym roku kilka razy pokazał się z dobrej strony na takich etapach.
8 i 9 w Tour de Suisse
5 i 14 w Tour de Romandie
3 w wyścigu Vuelta del Sol.

Obaj zawodnicy 2 razy zmierzyli się że sobą w tym roku. Najpierw na wspomnianym Vuelta del Sol,tam Hiszpan wyprzedził rywala o 6 sek,a potem na jednym z etapów TdR,gdzie o 13 sek wygrał Izaguirre. Liczę,że dzisiaj te kilka sekund ponownie będzie na korzyść Hiszpana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Jak zwykle pewnie będzie masa obrońców Kwiato ale dla mnie ten 3 tydzien wyscigu rzucil bardzo zle swiatlo na Naszego Michala ... Poza jednym wyscigiem reszta slabo a nawet bardzo slabo - ok nie liczylem ze bedzie jechal z pierwsza 10 w Pirenejach do samego konca ale bez przesady ponad pol godziny straty to troche juz nie wypada.
Na dzis tez bylo sporo szumnych wypowiedzi ze sie oszczedza , ze moze pokona Martina :;/: Z czym do ludzi....

Ale zeby nie bylo tak smutno na drugim biegunie jest Rafal - facet ktory moim zdaniem zdobyl jedna z najtrudniejszych w ostatnich latach koszulek gorala
Nibali byl bardzo pazerny, Nibali nie odpuszczal nic i naprawde Majka musial pokazac wielkie jaja i to zrobil SZACUN ????
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Peter Sagan - Arnaud Demare @ 1.47 Pinnacle✅
Został ostatni etap Tour de France i finisz na polach Elizejskich. Myślę , że Sagan będzie próbował jeszcze powalczyć o zwycięstwo chociaż konkurencja ogromna Kittel , Greipel , Kristoff to bardzo groźni zawodnicy na tego typu końcówkach. Jednak moim Sagan spróbuje powalczyć dlatego w pojedynku z Demare powinien wygrać bez problemu. Moim zdaniem w trójce Peter może się znaleźć do tej pory prześladowały go miejsca 2 i 3 może tym razem szczęście uśmiechnie się do niego chociaż jutro będzie trudno liczyć się będą raczej kolarze silni fizycznie. Jednak Słowak Francuza powinien wyprzedzić bez problemu.Dla Francuza sukcesem będzie miejsce w pierwszej dziesiątce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
suckout 692

suckout

Użytkownik
Alexander Kristoff - Andre Greipel 1 @ 2.20 william.hill ✅ 2 - 4

Jutro zakończenie tegorocznej Wielkiej Pętli, o prestiżową wygraną na ostatnim etapie powalczą sprinterzy. Kittel mimo ostatnich dni wydaje się być głównym faworytem. Najgorźniejszego rywala dla Niemca upatruje w osobie Kristoffa, który ma wyśmienity wyścig. 2 wygrane etapy, do tego wysokie miejsca na wielu płaskich końcówkach: 2, 2, 3, 5, 7. Greipel nie wygląda tak dobrze i moim zdanie jest wolniejszy niż Norweg, jutro pewnie zamelduje się w ścisłej czołówce i powalczy o wygraną, ale wyżej stawiam akcje Kristoffa. Jutro z tego co widziałem może padać podczas końcówki, a Niemiec tego nie lubi, co może być dodatkowym plusem za Norwegiem.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Michael Albasini - Giovanni Visconti 1 @ 1.49 Pinnacle ✅
Jak dla mnie to bet dnia. Albasini fajnie na koncowkach, zawsze walczy o pozycje, a teraz w dodatku Orica stawia juz wylacznie na niego. Visconti nie finiszuje w czubie, to byl jeden z pomocnikow Valverde. Czesto na plaskich etapach przyjezdzal ze strata, dlatego nie rozuimem czemu teraz mialby walczyc o miejsce w TOP 10.
Bernhard Eisel - Daniel Oss 2 @ 1,588 Pinnacle ⛔
Tutaj nie bede sie rozpisywac, poniewaz Kulu dwa etapy temu pisal o Eiselu. Oss to dobry sprinter, moze nie na walke o zwyciestwo ale o TOP10 jak najabrdziej. Jak dla mnie to jest zdecydowanie lepszy na kresce i raczej male sa szanse, zeby w tej parze okazal sie przegranym.
 
R 41

ronni1000

Użytkownik
Co sądzicie o zakładzie Kittel- reszta @2.00???
Kittel bardzo słabo ostatnio jedzie ma problemy zeby utrzymac sie za peletonem na płaskim. Sądze ze shimnao bedzie grało na Degenkolga, którey naprawde jest w bardzo dobrej formie i to on bedzie rozprowadzany na finuszu. Co sadzicie??
 
psotnick 846,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tour de France Stage 21
Daniele Bennati - Ramunas Navardauskas
Typ: Daniele Bennati @ 1.51 betsafe ⛔ 11-3
Na takim etapie jak dziś na finiszu będą rządzić najlepsze pociągi w stawce i ich liderzy. Bennatiego będzie miał kto wieźć na kole, bo Rogers, Tosatto czy Morkov to całkiem solidny pociąg, dlatego myślę, że doświadczony Włoch może liczyć się w walce o podium. Navardauskas już swoje zrobił, niespodziewanie wygrał 19 etap i teraz nie musi już się szarpać na finiszu, tym bardziej, że Litwin byłby osamotniony w tej walce sprinterskich pociągów. Jeśli obędzie się bez jakichś kraks, to Bennati jest dla mnie murowanym faworytem w tej parze. Ba, Oleg Tinkov jest nawet przekonany, że Włoch dzisiaj wygra na Polach Elizejskich.
Mark Renshaw - Bryan Coquard
Typ: Mark Renshaw @ 1.66 pinnacle ✅ 5-7
Podobna sprawa jak w powyższym typie. Renshaw powinien mieć solidne wsparcie swojej ekipy w osobach Martina, Petacchiego, Terpstry czy Kwiatkowskiego. Sam Renshaw jest wystarczająco szybki, żeby wykorzystać podwózkę kumpli, pewnie nie wystarczy to na wygraną, a i o podium może być ciężko, ale akurat z młodym Francuzem nie powinno być problemów. Ostatni tydzień Touru dla Coquarda niezbyt udany i ciężko będzie o jakiś pozytywny akcent na koniec.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Dziś zakończenie Tour de france. Ostatni etap to tradycyjnie etap przyjaźni zakończony sprintem z peletonu na Polach Elizejskich. Faworytem rywalizacji jest triumfator sprzed roku Marcel Kittel. Przeszkodzić mu będą chcieli na pewno Andre Greipel, Alexander Kristoff, Mark Renshaw czy Peter Sagan. Na pewno w końcówce będzie nerwowo, tłoczno w czołówce. Oby tylko nie doszło do żadnej kraksy.
Oto moje propozycje na 21 etap:
Daniel Oss - Bernhard Eisel 1,57 ComeOn ⛔ 16 - 6
Typ podał już zabek. Także wg mnie jest warty zagrania. O Eiselu pisałem podczas ostatniego sprinterskiego etapu. To nie jest typowy sprinter, kiedyś bardzo dobrze rozprowadzał Cavendisha. Dziś na finiszu z dużej grupy ciężko w będzie się odnaleźć i pewnie odpuści. Do tej pory ma tylko jeden wartościowy wynik - 12 miejsce na 15 etapie. Oss to dla niego rywal z innej półki. 4 razy finiszował w TOP-10 w tegorocznym TdF. Zawodnik BMC dobrą formę pokazał wczoraj zajmując 10 miejsce w ITT.
Alexander Kristoff - Peter Sagan 1,55 bwin ✅ 2 - 9
Gram w tej parze na Norwega. Sagan po dobrym początku w końcówce trochę brakło mu mocy. Dużo dobrych miejsc etapowych, ale na pewno duży niedosyt z powodu braku zwycięstwa. Kristoff rozkręcił się w trakcie wyścigu. Dwa wygrane etapy to dla niego spory sukces. Na trzech ostatnich pojedynkach sprinterskich wygrał Norweg z Katiuszy. Dziś powinno być podobnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Tour de France - 21 etap

Jak zwykło się mawiać - etap przyjaźni. Będzie szampan, będzie parada zwycięzców. Jednak na finiszu walka sprinterów o jak najlepszą pozycję. Gram na kurs. Liczę na to, że Bryan Coquard z Europcaru ogra Arnauda Demare z FDJ. Demare był na TdF dwa razy 3 i raz 14. Większość etapów kończył w drugiej setce. Na górach ciągle w grupetto. Coquard to bardziej wszechstronny kolarz. W górach przyjeżdżał w pierwszej setce, lecz na płaskich finiszach też był mocny (dwa razy 4., po razie na 5., 6., 7. i 8. miejscu). Coquard broni drugiego miejsca w klasyfikacji punktowej. Za nim jest Renshaw. Demare jest na pewno bardziej doświadczony, lecz według mnie kurs ciut przesadzony.

Demare, Arnaud - Coquard, Bryan 2 - 2.56 marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jurgen Van Den Broeck - Rui Costa 1 @ 1,72 Bwin ✅
Polak w TOP10? NIE @ 1,55 Bwin ✅
No i wysokie kursy, jak zawsze.

Chris Froome nie założy ani razu koszulki lidera @ 3,55 Bwin
✅
Daniel Navarro TOP10 @ 5,00 Bet365 ⛔
Pierwszy raz udało mi się zarobić na typach długoterminowych, odkąd obstawiam kolarstwo zawsze plecy na longtermach :grin:
Odnośnie wyścigu, wielka szkoda że odpadło jeszcze przed tą prawdziwą rywalizacją dwóch zawodników Frooma i Contadora. Z nimi wyścig byłby jeszcze ciekawszy. Pomimo ogromnej przewagi w klasyfikacji generalnej i dominacji jednego aktora, a raczej Żarłacza z Messiny wyścig był bardzo ciekawy. Na górskich etapach już nie dzielni Francuzi tylko kolarze pełną gębą robili niesamowite widowisko. Świetna jazda w Wogezach i Alpach Bardeta, oraz świetne akcje w Pirenejach w wykonaniu Perauda i Pinota. Aż ręce składały się same do oklasków. Zdecydowanie zawiódł Valverde który pod nieobecność wielkich tuzów powinien zameldować się na podium. Solidność Tidżeja van Garderena choć sam spodziewałem się fajerwerków. Po cichutku na 8 miejsce wskoczył Zubeldia - wśród komentatorów krąży pewna anegdotka - &quot;jeśli w głównej grupie jedzie 11 kolarzy, jeśli jesteśmy w stanie rozpoznać tylko 10, to tym jedenastym na pewno jest Zubeldia&quot; to by było na tyle odnoście walecznego Hiszpana. Po cichutku również na 7 miejscu wyścig ukończył Leopold Konig, młody zawodnik czołowa postać Czeskiego kolarstwa, już chyba na stałe zepchnie z piedestału Romana Kreuzigera. TOP10 uzupełniła dwójka z Belkinu. Paradoksalnie z lepszych miejsc wykolegował ich koncern rowerowy Bianchi który przysłał fatalne rowery na sobotnią czasówkę. Na sprinterskich finiszach równych nie miał sobie Kittel czym dzisiaj potwierdził dominację. Szkoda Cavendisha bo Pól Elizejskich nie oddał by tak łatwo.

Polacy zgodnie z oczekiwaniami a nawet ponad oczekiwania. To Kwiatkowski miał po 21 latach przerwać niemoc na TdF a zrobił to dwukrotnie i to w jakim stylu Rafał Majka. Kwiatpolski kompletnie wyjechany po Ardenach, Romandii oraz Dofine nie mógł, patrząc realnie na siłę peletonu, zameldować się w TOP10. Chociaż na wygranie wiele nie brakło.
Co zapamiętamy od komentatorów to słynne:

&quot;pchamy, pchamy, pchamy&quot;
&quot;hamujemy, hamujemy, hamujemy&quot;


Peter Sagan on chyba nigdy nie dorośnie ;)


Dziękuję wszystkim za aktywność w dziale, temat pobił rekordową oglądalność, zainkasował także najwięcej postów w historii istnienia działu. Dobra robota. Poprzeczka wysoko zawieszona na kolejne wyścigi ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Ja skrobne tez podsumowanie od siebie.
Bardzo fajny tour, chociaz bardzo zaluje, ze tak szybko wycofal sie Froome i Contador, to sprawiloby, ze ten TdF bylby jeszcze bardziej atrakcyjny. W koncu ktos atakowal i chcial wygrywac etapy. Troche mi tego brakowalo na ostatnim Giro. Sadzilem, ze takim kolarzem bedzie wlasnie ksiegowy, natomiast upadek pokrzyzowal jego plany. Za to Nibali bardzo mnie zaskoczyl. Rekin slabo wypadl na Dauphine i sadzilem, ze raczej bedzie tu mu ciezko o podium, a tu takie zaskoczenie. Pokazal moc, odjezdzajac przeciwnikom kiedy chcial. To czy zrobil to czysto czy nie to juz inna sprawa. Moze sie okazac, ze z czolowki nikt nie jezdzi czysto. Jednak to jest temat na dluzsza rozmowe. Ze slabej strony pokazali sie moim zdaniem Valverde jak i Van Den Broeck. Mimo, ze ten drugi tak naprawde nie mial zadnego z wielkich wyscigow przejechanych dobrze(mowie tu o Giro, TdF, Vuelcie i zajeciu miejsca na podium) to bardzo na niego liczylem, ze w koncu to mu sie uda. Bardzo fajnie pokazal sie na Dauphine i sadzilem, ze narobi tu problemow Contadorowi. Pozytywne zaskoczenie tego wyscigu to na pewno Peraud, ktory zbliza sie do konca kariery, a tu zanotowal swietny start. Podobnie mila niespodzianke w tamtym roku zrobil Horner na Vuelcie. Na pewno warto tutaj rowniez wyroznic Pinot i Bardet. Mlodzi Francuzi pokazali sie rowniez z naprawde fajnej strony, rywalizujac dlugo miedzy soba o biala koszulke. Jesli chodzi o Polakow w generalce to po dobrym poczatku Kwiatkowskiego to zawiodlem sie na nim. Rozpalil troche moja wyobraznie tymi pierwszymi etapami, ze nie jest tak zle. Nawet gdy odpadal to jechal swoim tempem i nie tracil duzo. Pozniej jednak totalnie zalamal i tracil po 30 min, a zwienczenie slabego wedlug mnie wyscigu byla czasowka, gdy kompletnie zawiodl. Ja wszystko rozumiem, ze jeszcze nie jest gotowy(a moze nigdy nie bedzie?), zeby odgrywac naprawde znaczaca role w Tourze, jednak poczatek wyscigu dal mi troche wiary. Pozniej byla jednak powtorka z Dauphine i pokazanie, ze plan na ten rok i przygotowania do Touru okazaly sie klapa. Odchodzac od generalki trzeba wspomniec o Majce, ktory psioczyl ze musi jechac we Francji. Mial pomagac Contadorowi. Ten sie jednak wycofal i to otworzylo Majce szanse na sukces. Mial spora strate wiec najpierw przeciwnicy nie traktowali go powaznie. Pokazal on jednak swoja moc w gorach, wygral dwa etapy i zdobyl koszulke najlepszego gorala. Kazdy moze uwazac co chce, ale wedlug mnie to jest duzo cenniejsze niz te jego 6 i 7 miejsce w Giro. Zawiodl mnie rowniez Sagan, ktory mial tyle szans na etap i nie wykorzystal zadnej. Najpierw odpuscil Nibaliemu, bo to jego kolega. Moze to sie pozniej zemscilo na nim? Mozna o nim powiedziec, ze to &quot;krol drugich miejsc&quot;. Zdobyl jednak zielona koszulke, ktora byla jego celem. Nie ma co jednak psioczyc na niego, bo to bardzo pozytywna osoba w peletonie. Mozna tu zacytowac czesc jego wywiadu:
&quot;- Peter, co bedziesz robic po skonczeniu kariery?
- Mam nadzieje, ze nic&quot; ????
Chcialbym pochwalic wladze Touru, ktore przygotowaly naprawde fajne trasy. Bardzo podobal mi sie etap brukowy, ktory przyniosl wiele emocji. Warto rowniez podkreslic, ze nie bylo duzo etapow, ktore mialy ponad 200 km. To rowniez sprawilo, ze przyjemniej to sie ogladalo.
Komentatorzy eurosportu jak zwykle trzymali poziom. Ich zarciki umilaly kazdemu z nas etapy. Jak dla mnie to najlepsi komentatorzy w naszym kraju. Co wiecej, warto czekac na duze wyscigu, a szczegolnie na Tour, zeby uslyszec ich komentarz ????
Podsumowujac:
✅
Nibali
Peraud
Pinot
Bardet
Majka
Kittel
⛔
Valverde
Van Den Broeck
Kwiatkowski
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom