>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2013 - Pozostałe Toury

Status
Zamknięty.
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Grand Prix Cycliste de Quebec 2013
Dziś oprócz Vuelty inny ciekawy wyścig kolarski. Kolarze będą rywalizować w 4 edycji kanadyjskiego klasyku w Quebec. Przed rokiem triumfował Simon Gerrans, wcześniej wygrywali Philippe Gilbert i Thomas Voeckler.
Zawodnicy będą mieć do pokonania 201,6 km na co składa się 16 rund po 12,6 km. Trasa nie należy do trudnych, finisz lekko pod górkę.
Na liście startowej bardzo dużo ciekawych nazwisk, wymienię tylko kilka: Froome, Contador, Schleck, Sagan, Evans, Gesink czy Hesjedal. Do tego dodać trzeba kilku zawodników specjalizujących się w wyścigach klasycznych: Chavanel, Albasini, Rui Costa, Monfort, van Avermaet, Kołobniew czy Nordhaug. Na liście startowej jest też Michał Kwiatkowski, który może powalczyć o dobre miejsce. Trzeba przyznać, że organizatorzy zebrali dobrą paczkę.
Ofertę udało znaleźć mi się na William Hill (słaba) i unibet (można coś ciekawego znaleźć). Buki za faworyta (całkiem słusznie) uważają Petera Sagana.
Greg van Avermaet - Sylvain Chavanel 1,47 unibet ✅ 3 - 61
Van Avermaet przed rokiem bardzo dobrze spisał się w Kanadzie. W Quebec zajął 2 miejsce, a dwa dni później w Montrealu był 14. Chavanel także był tu w zeszłym roku, jednak występów nie może zaliczyć do udanych. Dwukrotnie przyjeżdżał na 50 miejscu. Belg ostatnio w dobrej formie. Kilka dobrych miejsce na USA Pro Challenge i Tour of Utah + 2 wygrane etapy na Tour de Wallonie. Chavanel po TdF dobrze pojechał tylko czasówkę na Eneco Tour. Na korzyść Belga przemawia fakt, że powinien być liderem BMC na ten wyścig, natomiast Omega ma kilka opcji.
Tony Gallopin - Yoann Offredo 1,55 unibet ⛔ 38 - 23
Gallopin przed rokiem 11 w Quebec i 10 w Montrealu, czyli całkiem dobre występy. Przyznam, że Offredo to trochę anonim dla mnie. Na szybko nie znalazłem jego dobrych wyników. Gallopin błysnął w tym roku wygrywając Clasica Ciclista San Sebastian. Teraz powinien pojechać solidnie i pewnie pokonać Offredo.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Gesink wygrywa Quebecke
O tym samym sobie pomyślałem, tak samo również pomyślałem jak Mollema wygrał przed paroma dniami ????.Co się dzieje, że taka pierdoła z Rabofailu wygrywa płaski finisz, a jak oglądałem to zastanawiałem się kiedy spuchnie bo strasznie długi ten finisz zrobił.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Gesink wygrywa Quebecke
O tym samym sobie pomyślałem, tak samo również pomyślałem jak Mollema wygrał przed paroma dniami ????.Co się dzieje, że taka pierdoła z Rabofailu wygrywa płaski finisz, a jak oglądałem to zastanawiałem się kiedy spuchnie bo strasznie długi ten finisz zrobił.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Nocentini - Cunego 2 2.4 b365

Kurs chyba troszkę przesadzony.
Z Cunego sytuacja wiadoma, ale Nocentini też wybitnych wyników nie ma w tym sezonie. A jednak Lombardia to wyścig księciunia i może przyszykuje jakiś wzrost żałosnej formy. Rinaldo przeważnie DNF, w 20 jeszcze nie skończył Lombardii.
Cunego przed rokiem Milano-Torino przejechał w podobnym stylu, a w GdL zajął niezłe 13 miejsce. Myślę, że stać go na miejsce w 20, choć forma nie ta gdy wygrywał. Z trasy nie powinien zejść.
A Ag2r niech jedzie na Betancura ;)

Co do wygranej, to liczę na Enzo, że odbije sobie MŚ. Ale ze stawką nie ma co szaleć.
Majka może dobrze wypaść jako co-leader, choć jest jeszcze Zaugg czy Roche.
Przeciw Frumsowi jest para z Gesinkiem, także podziękuję, może jakiś inny buk coś zapoda.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tour of Beijing 2013 (WT)
Wygra Tour of Bejjing? Richie Porte @26,00 Bet365
Klasyfikacja Generalna: Michael Rogers - Richie Porte 2 @ 2,60 Bet365

Jutro zaczynamy ostatni wyścig WT w roku 2013. Wesoły peleton wybiera się do Chin gdzie skośnookie gnidy będą pstrykały ze swoich ajfonów słit focie z kolarzami. Taki urok naszych małych skośnych przyjaciół, a niech to robią dopóki ładują taki hajs w kolarstwo. Patrząc od sprawa czysto sportowych to jest ok 5 kolarzy którzy powalczą o zwycięstwo. Tak zwane papierowe tygrysy. Niewątpliwie jednym z nich jest największy koksiarz w peletonie, Rysiek Porte. Diabeł Tasmański przyjechał do Chin tylko i wyłącznie po zwycięstwo, tak mówią w kuluarach. Tak mówią przedstawiciele Sky, którzy mogą zebrać nie małe hajsiwo jeśli rzeczywiście Australijczyk wygra. Ten kurs jest ogromnym przegięciem, tak samo jak to było podczas wyścigu Paris-Nice gdzie też był kurs @26 na Diabła a ten wygrał. Z głównych rywali to na pewno Basso, Gesink, świeżo upieczony Mistrz Świata Rui Costa, Inxtausti, Betancour i oczywiście Dan Martin. Nie ma kolarzy którzy na papierze są lepsi, a może inaczej mają gorszy koks od Ryśka i teamu Sky. Rogers to nie jest zawodnik na wygranie wyścigu. Może TOP10 ale nic więcej. Mega kursy na koksiarza i ja z tego korzystam.
 
mpm1990 18

mpm1990

Użytkownik
dawidzie czy jest jakaś szansa że ten Richie Porte to wygra? patrząc na wyniki zajmowane przez niego w poszczególnych stageach nie wygląda to kolorowo..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom