>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2013 - 100. Tour de France (29.06 - 21.07)

Status
Zamknięty.
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
No to niedługo czas zacząć 100 edycję największego kolarskiego wyścigu. 1 etap to nie tak jak ostatnio bywało prolog, tylko 212 kilometrów trudnej patrząc na profil trasy. Grupy mające w swoich szeregach znakomitych sprinterów zrobią wszystko, żeby któryś z nich założył na mecie koszulkę lidera. A tych wspaniałych mistrzów tej specjalności jest w tym roku bardzo dużo. Faworytem wiadomo jest Brytyjczyk Mark Cavendish, ale na finiszu będzie straszny tłok. Czytałem wypowiedź przedstawicieli grupy , w której jeździ M. Kittel. Bardzo się nastawiają na ten etap. Dokładnie oglądali jego profil i liczą, że Niemiec pokrzyżuje plany Brytyjczykowi. Ja postanowiłem zaufać Marcelowi i postawić go w parze z Peterem Saganem, który mimo że ma znakomity sezon, uważam, że może mieć problemy, by dotrzymać kroku najlepszym sprinterom.
Kittel M - Sagan Peter 1 @ 1,47 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dzisiaj pierwszy etap, czas dla sprinterów ale ja na początek zagram coś innego:

Tejay Van Garderen - Cadel Evans 1,80 Expekt (oczywiście h2h na 1. etap) ✅ [195-23]
Dwóch kolarzy BMC w parze, obaj dzisiaj nie będą walczyć o podium. Liderem zespołu jak na początek wyścigu będzie chyba jednak Evans, a czy tak będzie do końca to inna sprawa. Podobnie jak większości tu w dziale wydaje mi się, że będzie podobnie jak rok temu. Typ jednak taki a nie inny z jednego powodu. Evans na płaskich etapach, z tego co pamiętam, zazwyczaj lubi trzymać się tuż za plecami czołowych sprinterów i do mety dojeżdża jako jeden z pierwszych kolarzy, którzy walczą o klasyfikację generalną. Jak co roku na pierwszym etapie opuszczam typowanie sprinterów. Tutaj kurs dobry więc można spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Pierwsze etapy Wielkich Tourów to zawsze duża nerwowość w peletonie, a niewykluczone nawet duże kraksy. Wszyscy topowi sprinterzy na pewno są tak napakowani i gotowi do walki jakby się kabanosów najedli. Dlatego też w mojej ocenie nie warto dzisiaj stawiać na zwycięstwo Cavendish po kursach w okolicach @ 1.70-1.80, gdyż pomimo dobrej postawy kolarza z wyspy Man może być z tym różnie. Dlatego też wykombinowałem sobie, że Alexander Kristoff stania na podium. Norweg ma świetny sezon, wygrał ostatnio etap w Tour de Suisse i był drugi w mistrzostwach Norwegii (przegrał z Hushovdem). Jest to jednak przy tym kolarz bardzo sprytny i umiejący znaleźć sobie miejsce na finiszu. Dlatego też po kursie @ 7.00 oferowanym przez Sportingbet na pewno warto spróbować.
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Dziś pierwszy etap setnej edycji Tour de France. Tak jak wspomnieliście wcześniej - o zwycięstwo etapowe powalczą dzisiaj sprinterzy. Mark Cavendish ma bardzo dużą szansę żeby założyć dzisiaj żółtą koszulkę lidera wyścigu. Jest dla mnie zdecydowanym faworytem i jeśli nie dojdzie do żadnych kraks (pierwszy etap więc na pewno będzie bardzo nerwowo) to powinien dziś wygrać.
Zwycięzca 1 etapu - Mark Cavendish 1,90 sportingbet ⛔
Pojedynki trochę trudne do ugryzienia. Wiadome, pierwszy etap sporo niewiadomych i możliwe kraksy na ostatnich kilometrach. Polecam na pewno pojedynek Sagan - Goss. Słowak finiszuję w tym sezonie zdecydowanie lepiej, cała grupa będzie pracować dla niego, na pewno mierzy w zieloną koszulkę. Sagan udowodnił nie raz, że potrafi także finiszować samotnie w trudnych warunkach. Goss bardzo mnie zawiódł podczas Giro, nie sądzę by we Francji był w dobrej formie.
W pojedynku dwóch Norwegów stawiam na Kristoffa. Obaj spotkali się niedawno na wyścigu w Norwegii. 4 pojedynki sprinterskie i we wszystkich lepszy okazał się zawodnik Katiuszy. Wygrał tam 3 etapy, raz był drugi. Jest w dobrej formie i Top-10 na dzisiejszym etapie to minimum dla niego. Dla Hagena [pewnie głównym zadaniem będzie dzisiaj ochrona Froome&#39;a.
Peter Sagan - Matthew Goss 1,57 unibet ✅ / 155 - 188
Alexander Kristoff - Edvald Boasson Hagen 1,45 tobet ✅ / 2 - 24
Jak dobrze widzę transmisja z całego etapu jest na Eurosporcie. Już za chwilkę początek.
W sportingbet dowalili pięknie, dużo zdarzeń poblokowanych w kombinacjach. Można grać praktycznie tylko single.
EDIT:
Kraksy w końcówce, autobus na linii mety, zwycięstwo Kittela + żółta koszulka dla niego to na pewno zapamiętam z tego etapu. Fajnie zrobili organizatorzy uznając, że wszyscy przyjechali w tym samym czasie. Niektórzy potraciliby już sporo na pierwszym etapie w wyniku kraksy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dlatego też wykombinowałem sobie, że Alexander Kristoff stania na podium. Norweg ma świetny sezon, wygrał ostatnio etap w Tour de Suisse i był drugi w mistrzostwach Norwegii (przegrał z Hushovdem). Jest to jednak przy tym kolarz bardzo sprytny i umiejący znaleźć sobie miejsce na finiszu. Dlatego też po kursie @ 7.00 oferowanym przez Sportingbet na pewno warto spróbować.
Też mi się podoba ten typ i go zagrałem, na pewno kurs @7 jest przesadzony powinno być ok @4. W sumie wahałem się pomiędzy Kristoffem a Bouhannim no ale na tego drugiego kurs niski, za niski jak na podium.
Ogólnie etap bardzo wymagający bo wzdłuż wybrzeża zawodnicy będą narażeni na silny wiatr i peleton może się dzielić, kto się zgubi z tyłu peletonu już na pierwszym etapie może przegrać cały wyścig.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
http://www.itv.com/tourdefrance/tour-de-france-2013-photo-gallery/292d4554-47de-4a3e-b7c0-9c23f749ad5e/PreviewFile.jpg.ashx?w=968&amp;amp;h=545
wystarczy za komentarz do dzisiejszego etapu ;)
Jutro górka na 12 km do mety, a wcześniejsze podjazdy pogubią Kittela, a co z resztą sprinterów?
Sagan - EBH 1 1.35 tobet ✅
Dziś EBH się ostał po kraksie, ale w sprincie pojechał beznadziejnie, a parę kilometrów do mety był dość wysoko. Jeśli chodzi o umiejętności sprinterskie, to nawet poobijany Peter nie powinien mieć problemów z objechaniem Norwega.
Degenkolb TOP 3 3.5 unibet ⛔
Etap najeżony trudnościami w 1 części etapu, do tego wspomniana górka przed metą, która podmęczy towarzystwo. Degenkolb, to obok Sagana pewniak do wytrzymania tych trudności i lekkie value tu widzę. Zależy ilu prawdziwych sprinterów się ostanie. Na Kittela nie ma co jutro liczyć, to wsparcie Argos pójdzie na Johna.
Cavendish może polec. Na Giro jest jednak słabsze tempo, a przed rokiem słabo ta jego jazda na hopkach wyglądała. Może Omega przyatakuje Chavanelem/Kwiatkiem na ostatnich kilometrach ;)
// Dawej zostawiam samą fotkę bo strasznie stronę rozmywa.Kozi.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Przed typowaniem kolejnych etapów radzę zapoznać się z listą poszkodowanych:
Geraint Thomas (Sky): ciężka kontuzja biodra
Ian Stannard (Sky): kilka otarć i siniaków
Peter Sagan (Cannondale): otarcia i siniaki na nogach oraz rękach
Ted King (Cannondale): brak wiadomości
Philippe Gilbert (BMC Racing Team): otarcia lewej nogi
Andreas Kloden (RadioShack-Leopard-Trek): ciężkie rany lewej nogi oraz biodra
Tony Gallopin (RadioShack-Leopard-Trek): posiniaczone ciało
Janez Brajkovic (Astana): otarcia i siniaki na całym ciele
Dimitry Muravyev (Astana): niewielkie otarcia
Alexey Lutsenko (Astana): niewielkie otarcia
Murillo Fischer (FDJ): brak wiadomości
Alberto Contador (Saxo-Tinkoff): siniaki na lewym ramieniu i prawym kolanie
Rui Costa (Movistar): zadrapania na prawej ręce
Tony Martin (Omega Pharma-Quick Step): podejrzenie złamania obojczyka
Bauke Mollema (Belkin Pro Cycling Team): powierzchowne otarcia
Matthew Goss (Orica-GreenEdge): powierzchowne otarcia
Johnny Hoogerland (Vacansoleil-DCM): szlify na nogach i ramionach
źródło: http://www.pro-cycling.org
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Dziś przed nami drugi etap, zapowiadający się bardzo ciekawie ze względu na profil, ciekaw jestem ilu sprinterów nie poradzi sobie z tak pofałdowanym terenem, czy dojedzie do mety ucieczka czy będziemy mieć finisz z większej grupy. Trudny etap do typowania, zdecydowałem się jednak pograć w kierunku Norwega A. Kristoffa , wczoraj przegrał tylko z Kittelem, ale jest w bardzo dobrej formie, jeśli poradzi sobie z tymi podjazdami może powalczyć o zwycięstwo. Gram go w parze z N. Bouhannim, który po pierwsze może gdzieś się zgubić na tych górkach, a po drugie nawet jak się utrzyma to na finiszu przegra z kolarzem Katiuszy. Kurs nie za wysoki, ale do jakiegoś dubla w sam raz
A. Kristoff - N. Bouhanni 1 @ 1,32 Unibet
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dzisiaj trochę konkretnych górek jest, ale ponad 50 kilometrów przed metą. Mimo to uważam, że dla niektórych sprinterów mogą się okazać na tyle wymagające, że później mogą nie dojechać do peletonu. Mam tu na myśli dużego i ciężkiego jak czołg Greipela.
Dlatego też liczę, że taki Manx Man lepiej zniesie podjazdy, a jak nie to ogra go na końcowej kresce @ 1.68 Tobet (o dziwo więcej niż w Pinnaclu).
Cavendish - Greipel 1 @ 1.68 Tobet ⛔
Ponadto warto pograć na Evansa, który jest bardzo doświadczonym zawodnikiem i zawsze na tych szybkich, sprinterskich etapach jest zawsze wysoko tj. tak żeby nie utknąć w jakiejś kraksie, ale ciut za szalejącymi sprinterami. Australijczyk czesto wyhacza na takich etapach w okolicach 15-30 i z reguły bez strat dojeżdża do gór. W parze z Cunego kurs nie oszałamia, ale ryzyka też zbytniego nie ma, bo Woch raczej przyjeżdża na takich etapach w środku stawki.
Evans - Cunego 1 @ 1.40 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Peter Sagan - Mark Cavendish 1 @ 2,55 10bet ✅ 2-182 17 minut straty :grin:

Ten kurs to jest chyba jakiś żart. Sagan jest zdecydowanym faworytem w tej parze. Cavendish nie przetrwa jutrzejszych podjazdów a te są na prawdę bardzo wymagające bo wyglądają tak:

- Col de Bellagranajo (kat. 3; 70km; 6,6 km; 4.6%)
- Col de la Serra (kat. 3; 85km; 5,2 km; 6.9%)
- Col de Vizzavona (kat. 2; 95,5km; 4,6 km; 6.5%)
- Cote du Salario (kat. 3; 144km; 1 km; 8.9%)

Najgorszy będzie ten ostatni bo stromizna bardzo duża a tam tempo też będzie bardzo wysokie. Na Vizzavonie bardzo dużo sprinterów już odpadnie. Na tej ostatniej hopce powinno zostać ok 50 kolarzy którym pasuje finisz klasyczny czyli Gilbert, Gasparotto, oraz silni sprinterzy tacy jak Sagan, Degenkolb czy Kristoff no i liderzy drużyn. Dla mnie ten typ to bet całego TdF. Bo dzisiejszy upadek Sagana na całe szczęście nie był aż taki zły, a i Cave leżał.
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Bet oczywiście dobry i nie zaprzeczam, ale to bukmacher, który często robi takie błędy z zamianą kursów, po czym robi zwroty, ale tylko tym, którym &quot;nie wejdzie&quot;. To opinia nie tylko moja, warto poczytać o tym bukmacherze.
W Marathonie na to jest 1,6.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Bet oczywiście dobry i nie zaprzeczam, ale to bukmacher, który często robi takie błędy z zamianą kursów, po czym robi zwroty, ale tylko tym, którym &quot;nie wejdzie&quot;. To opinia nie tylko moja, warto poczytać o tym bukmacherze.
W Marathonie na to jest 1,6.
Wiem czytałem i podjąłem pełne ryzyko. Kurs był mega zawyżony także warto było pobrać tym bardziej że Rosja - BetCity dała na to @ 1,65 już wczoraj.
Dzisiejszy etap taki niewinny a czuję że kilku zawodników już się pożegna z walką o czołowe miejsca. Chwila nieuwagi i już jedziesz z minutą straty. Lubię takie etapy mocno kusi w Unibecie @12 na TOP3 Alejandro Valverde
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Dziś drugi etap TdF. Odcinek zdecydowanie krótszy od wczorajszego i dużo trudniejszy. Tak jak wspomnieliście, na trasie sporo hopek i podjazdów, które mogą podzielić peleton. Jak pójdzie mocne tempo na ostatnim podjeździe to raczej odpadną tacy zawodnicy jak Kittel, Cavendish czy Goss. Wśród faworytów wymienić należy na pewno Sagana, Degenkolba, Gilberta, Kristoffa czy Hagena. Moim faworytem mimo upadku jest Słowak, potrafi zafiniszować z grupy, a także samotnie uciekając.
Jeśli chodzi o pojedynki to proponuję:
Aleksander Kristoff - Nacer Bouhanni 1,40 William Hill ✅ 162 - 184
O tej parze pisał już radhu21 i w pełni zgadzam się z tym typem. Kristoff jest w dobrej formie - wczoraj drugi, wcześniej świetnie pojechał wyścig w Norwegii, potrafi zafiniszować także w trudniejszej końcówce. Bouhanni jest klasycznym sprinterem, może nie przetrwać tego ostatniego podjazdu.
Peter Sagan - Edvald Boasson Hagen 1,32 unibet ✅ 2-5
Tutaj moim faworytem jest Słowak. Tak pisałem wyżej, jest coraz bardziej uniwersalnym zawodnikiem, potrafi wygrywać na płaskich finiszach, a także wtedy gdy końcówka jest trudniejsza. Do pomocy ma całą swoją grupę. Hagen to także mocny zawodnik, jednak wg mnie słabszy obecnie od Sagana. Na dodatek możliwe, że zostanie oddelegowany do pomocy/pilnowania Froome&#39;a.
 
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Kwiatkowski kolejny raz mnie zaskoczył. Dzisiaj ma już białą koszulę. Jak pięknie byłoby, jakby po TTT nosiłby żółtko. Bardzo na to liczę, choć nie ukrywam, że będzie mega ciężko Omedze o dobry wynik na drużynówce przy stanie zdrowia Martina.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Na początek jeszcze parę zdań o dzisiejszym etapie. Brawa dla Michała Kwiatkowskiego. Bardzo dobry finisz z niedużej grupy, miejsce na podium + biała koszulka - mało kto spodziewał się tak dobrego występu Polaka na drugim etapie. Szkoda mi trochę Petera Sagana, był bardzo blisko wygranej. Wcześniej wahał się czy atakować czy czekać na finisz z grupy. Jutro kolejna szansa dla Słowaka. Etap niespodziewanie wygrał Jan Bakelandts, który zdobył także żółtą koszulkę lidera. To życiowy sukces Belga.
Bardzo szybko na dzisiejszym etapie odpadli praktycznie wszyscy sprinterzy ponosząc bardzo duże straty. Duże straty ponieśli także pomocnicy Froome,a (Kirilenka i Siwcow), a także Taaramae, de Gendt i Rui Costa.
Profil trzeciego etapu podobny do dzisiejszego. Krótka trasa, sporo podjazdów i hopek. 13 km przed metą kolarze mają do pokonania premię górską 2 kategorii. Tam na pewno peleton się porwie i z czołowej grupy odpadną sprinterzy. Spodziewam się podobnej selekcji jak dziś i o zwycięstwo etapowe powalczy 50-70 osobowa grupa. Wśród faworytów na pewno trzeba szukać zawodników z czołówki drugiego etapu. Sagan, Boasson Hagen, Simon i na pewno Kwiatkowski. Na pewno próbować będą tacy zawodnicy jak Gilbert, Chavanel czy Valverde.
Zdecydowanym faworytem buków jest Peter Sagan. Słowak na pewno będzie chciał sobie powetować dzisiejsze niepowodzenie. Ja także stawiam na Sagana.
Julien Simon - Francesco Gavazzi 1,72 unibet ⛔ 9 - 7
Dziś przyjechali bardzo blisko siebie. Minimalnie lepszy był Simon. Francuz kojarzy mi się z zawodnikiem pod klasyki, potrafi dobrze zafiniszować z grupy. Ma już kilka dobrych wyników w swojej karierze, na TdF jedzie bardzo czujnie. Co do Gavazziego to dziś dał radę, ale jutro może być za trudno dla niego. Mi on bardziej kojarzy się ze sprinterem. W tej parze na jutrzejszym etapie stawiam na Simona.
Cadel Evans - Jakob Fuglsang 1,50 William Hill ✅ 13 - 40
Evans jedzie bardzo czujnie, przyjeżdża w czubie peletonu. W sobotę był 23, dziś 22. Fuglsang nie walczy tak w końcówkach, dziś atakował kilka kilometrów przed metą by potem spokojnie przyjechać w środku grupy. Myślę, że jutro będzie podobnie i to Evans ukończy etap na lepszej pozycji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Julien Simon - Francesco Gavazzi | 1 - 1,75(Betsafe)
Julien Simon - Daryl Impey | 1 - 1,86(Betsafe)


Dwa typy, jedna analiza, ale dlatego, że gram na tego samego kolarza.Dziś już o tym wspominałem, Simon z Sauru jedzie na razie bardzo dobrze.Aktywnie, wysoko i dziś plus ogromny dla niego za przetrwanie podjazdów, którzych nie ogarnęli Kittel czy Cav.Pokazał, że nieźle potrafi zafiniszować co owocuje wysokim miejscem.Na razie są to okolice pierwszej dziesiątki.Teamu nie ma mocnego, ale w miarę starają mu się pomagać, ale generalnie na finiszu nie ma co liczyć na pomoc rozprowadzających niemniej na razie jego postawa to pozytywne zaskoczenie.Gram go w parze z Gavazzim, który pokazał się dziś nieźle, ale nie jest to pierwszej klasy szybki kolarz a i tutaj też walczy sam bo Astana nie wysłała kolarza typowo pod sprint.W tej parze na Francuza, który u siebie jeździ na razie dobrze i myślę, że jest w stanie kolejny raz ograć Włocha na finiszu.
Co do typu przeciw Impey&#39;owi to gram dlatego, że on jest rozprowadzaczem Gossa, a że ten drugi ma problemy ze zdrowiem to on kończy, ale to przeważnie przełom pierwszej i drugiej dziesiątki dlatego też jest Goss już jutro będzie zdrowy to na pewno Impey nie będzie numerem jeden, a dwa po prostu takiej petardy w nogach nie ma, żeby walczyć z najlepszymi, a nawet z Simonem z kontynentalnej ekipy.Lokuję jutro trochę kasy w Simona ze względu na to, że jedzie na razie bardzo fajnie, jutro też delikatna górką, którą powinien bez problemu pokonać.
 
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Tour de France 2013 - Etap 3 - H2H
Jan Bakelandts - David Millar 2 - 2.00
bet365
Proste. Bakelandts dzisiaj pojechał w trupa. Jutro raczej będzie odpoczywał. Millar zarówno wczoraj i dzisiaj przyjechał w czubie. Nie jest to rzecz jasna sprinter. Widać jednak, że nie jeździ w ogonie, tylko trzyma się czoła grupy. Typ wyliczony na podstawie prostego wzoru na przyspieszenie finiszowe (a=F/m) ????
Ryder Hesjedal - Joaquim Rodriguez 2 - 2.20 bet365
Hesjedal w sobotę nabawił się małego urazu. Nie będzie raczej szarżował. Co innego Purito, któremu jutrzejsza końcówka może pasować. Finisz nie jest pod górę, ale liczba pagórków może pomóc Hiszpanowi w zajęciu dobrej lokaty na mecie.
Michał Kwiatkowski - Tony Gallopin 2 - 3.25 bet365
Kwiato nie jest z kamienia (chociaż z wyścigu na wyścig utwierdzam się w fakcie, że choć w połowie jest ;) ). Gallopin jest w formie. Dzisiaj był 21. Finiszować potrafi. Na mistrzostwach Francji był trzeci. W tym roku młody Francuz dobrze jeździł w Omanie i Katarze. Po części kusi też kurs, który według mnie jest trochę przesadzony.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jutro profil bardzo podobny do dzisiejszego. Dzisiaj zabawę wszystkim, na czele z Saganem, popsuł Bakelants, który ostatniem sił zdołał dociągnąć do mety tuz za peletonem. Nie jest wcale powiedziane, że jutro na ostatniej górce nie wyskoczy Froome, zeby trochę spróbować rywali. Dzisiaj raz się wychylił więc wygląda na to, że ma spore chęci do ścigania. Co do typów to wybrałem jeden do rozważenia moim zdaniem.

Andy Schleck ₋ Pierre Rolland 1,67 WilliamHill ⛔ [56-81]

Lider grupy Europcar dziś wyskoczył z peletonu po górską premię i zdobył białe barwy w grochy. Czy to jest jego cel na ten wyścig trudno powiedzieć. Jeśli tak to jutro również ostatnia górka daje premię 2. kategorii, więc pewnie by się tam spróbował zakręcić, a potem już z górki do samego końca niemal. Schleck ze zjeżdżaniem miewa problemy, podobnie jak z formą w ostatnim czasie.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jutro ostatni najtrudniejszy etap z tryptyku korsykańskiego. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Peter Sagan ale ja po raz kolejny się z nimi nie zgadzam. Mam inną wizję jutrzejszego etapu a w moim scenariuszu Sagan gra co najwyżej rolę drugo planową jak nie rolę statysty. Jutrzejsze podjazyd wyglądają następująco:
- Col de San Bastiano (kat. 4; 12km; 3,4 km; 4.6%)
- Col de San Martino (kat. 3; 58km; 7,5 km; 5.4%)
- Cote de Porto (kat. 3; 75km; 2 km; 6.4%)
- Col de Marsolino (kat. 2; 132km; 3,3km; 8.1%)
Etap ogólnie jest krótki to powinno być dość mocne tempo na wszystkich podjazdach, ten ostatni podjazd na Marsolino to aż 3,3km na nachyleniu 8% ja tam nie widzę Sagana tym bardziej że to ostatni podjazd więc tam już tempo będzie bardzo, bardzo mocne to nie jest przecież Giro. Ten podjazd pojadą ok 10 minut zrobi się niesamowita selekcja. Jutro jest etap dla Alejandro Valverde jeśli Movistar wrzuci wyższy bieg na podjeździe to zostanie grupa 30 kolarzy. Kwiatek powinien spokojnie tam być, a Sagan będzie miał problemy. Więc gram:
Peter Sagan - Michał Kwiatkowski 2 @ 5,00 Betsson ⛔ 2-4 ajajaja :?
Dzisiaj Kwiatek pokazał że potrafi też zafiniszować. Na takich etapach Omega gra albo na niego albo na Chavanela. Do tego dochodzi fakt taki iż jutro jedzie w koszulce najlepszego młodzieżowca Touru a to dodatkowa motywacja. Connondale jest bardzo niemrawe, Sagan sam nie jest w stanie jutro przejechać ostatniej hopki w nienaruszonym stanie. Kurs @5 jest ogromnym value na Polaka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom