>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2011 - Pozostałe Toury

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Kern jak jeździł w Cofidis to walczył dwukrotnie od koszulkę najlepszego górala na TdF w 09 i 10. W 09 przegrał tą koszulkę bodajże z Egoi Martinezem &lt;?&gt;. Jednak sylwetki górala to on nie ma :p Ogólnie jednak Europcar z Kernem, Voecklerem i Rollandem śmiało mogą jechać na TdF.
Wiggins wygra ten wyścig, wiele na to wskazuje. To nie jest kolarz atakujący, w górach to raczej tempowiec i nie musi atakować, wystarczy bronić wypracowanej w czasówce przewagi co wychodzi mu bardzo dobrze.
Joaquim Rodriguez zrobił na mnie wrażenie. Ciągle mu czegoś w tym sezonie brakowało, aż w końcu wystrzelił. Czy pojedzie na TdF ? zobaczymy... Katiusza szykuje tam Karpieca, który jednak zazwyczaj zawodził.
Andy Schlecka widziałem w akcji na Kalifornii. Wyraźnie jechał tam tylko jednostki treningowe. Może coś więcej pokaże na Tour de Suisse, choć wydaje się, że na generalkę w Szwajcarii jedzie Frank. Dzis tam tez gorski etap do Crans Montana.

---
Z jednej strony zrobił na mnie wrażenie Purito, ale z drugiej konsekwentnie uważam, że van den Broeck to świetny, rozwijający się ciągle kolarz. Ciągle tutaj widzę value i lekko na Belga...
Rodriguez - Van den Broeck 2 - 3,20 w Unibet ⛔
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Dauphine zakończone, generalnie uważam, że plan na ten wyścig został wykonany.Jaki plan ?

- udało się stale oglądać, pisać, analizować, grać i co ważniejsze trafiać bo skuteczność typów z wyścigu była można powiedzieć, że dobra 8/11 - 72 % oraz średni trafiony kurs również przyzwoity - 1,97 także tutaj mam powody do zadowolenia.
- Userzy, fajnie, że się często udzielacie, typujecie, dyskutujecie bo to ożywia ten temat, napisaliśmy kilkadziesiąt informacji, analiz podczas tygodniowego wyścigu także jest sukces.Co za tym idzie Dauphine się skończyło, ale jest teraz wyścig w Szwajcarii czyli również można znaleźć ciekawe typy.Ostatnie przetarcie przed Wielką Pętlą.
- Co mnie cieszy też, że powoli przekonują się userzy, że na kolarstwie też można zarobić, mimo, że Nasz dział jest schowany to udało się zachęcić niektórych do odwiedzania i czasem grania także jeśli komuś udało się cokolwiek zarobić to ciesze się razem z nim.

Co do samego wyścigu to mnie się bardzo podobał, ciesze się, że wygrał Wiggins, ale trochę niesmak tego mam, że góralem z prawdziwego zdarzenia to on nie jest i nie będzie.Największe wrażenie zdecydowanie Rodriguez, który niszczył wszystkich na podjazdach, robił co chciał, kapitalna jazda w górach.Cieszy pod koniec forma zasygnalizowana przez Geslinga, może być mocny na TdF, na plus zdecydowanie team [ Eurocar Team ] bo i Kern i Voeckler i nawet Rolland pokazali się bardzo dobrze, szczególnie po etapie na czas.Nie wiem czy ten team będzie na Tourze [ czytałem to gdzieś, ale wyleciało mi z głowy i nie pamiętam ], ale oby ich nie zabrakło.


EDIT : Znalazłem, Eurocar jedzie w TdF, dostali dziką kartę :cool:.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja konsekwentnie na Van den Broecka, i niestety konsekwentnie na minus. Choć ciągle był w czołówce ???? Podoba mi się styl jazdy tego kolarza i liczę na niego na TdF w celu walki o top5, zwłaszcza, ze poprawił jazdę na czas.
Rodriguez z pewnością na duży plus w górach. Miał odejście w decydujących momentach i wygrywał etapy. Jego największym mankamentem jest dosyć słaba jazda na czas, zwłascza dłuższych czasówek.
--
Tour de Suisse jest transmitowany na kanale Polsat Sport News, który jest dostępny ze zwykłej anteny w DVB-T. Właśnie dziś zrobiłem wyszukiwanie programów na TV i szczęśliwie jestem jego posiadaczem, więc od jutra pooglądam Szwajcarię i jak sobie radzą bracia Schleck oraz inni zawodnicy np. Kloden.
Dzisiaj wygrana Solera, Frank pokazał, że chce jechać na generalkę. Ciekawy kolarz to Amerykanin Van Garderen, przyszłość jest przed nim ????
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Purito dynamit, zniszczył rywali po raz 2. Forma z ostatniego tygodnia Giro jak widać została. W perspektywie TdF(jesli pojedzie) wydaje mi się, że powalczy o etapy, bo jednak te 4/5 ostatnich tygodni wyścigowych, to za dużo by pojechać na dobre miejsce w generalce.
Wygrana Solera bardzo cieszy. Ostatnio dużo kontuzji. Liczę, że we Francji powalczy o koszulkę w grochy - 1 typ na TdF już mam ????
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Owszem, coś można.

Jutro na Sussie w miarę płaski etap, ale troszkę wyboiście także wydaje się etap dla sprinterów, ale ja po celuje w zawodnika, który lubi taki typ finiszu.

Borut Bozic - Baden Cooke | 1 - 1,66 (Bet365)(18-99)✅

Gram na kolarza Vacansoleil bo podczas Giro zapadł mi w pamięć kiedy właśnie były takie etapy gdzie trzeba było delikatnie podjechać pod górę.Ma w parze zawodnika, który nie jechał w tym roku w żadnym poważnym Tourze, co prawda ma wygrane dwa płaskie etapy Wielkiej Pętli, ale to tyle mogę powiedzieć o tym kolarzu.Tutaj głównie sugeruję się predyspozycją Bozica na tego typu finiszu i sądzę, że może być wysoko wraz z Saganem bo bukmacherzy nie widzą w końcowej klasyfikacji etapu zwycięzcy w osobie Cavendisha także nie będzie to prosta, płaska jazda.Stawiam Słoweńca, liczę na jego miejsce w pierwsze piątce.

Btw. przy dobrym układzie będę mógł obejrzeć czasówkę w Grenoble podczas TdF na żywo :jupisdfgdfg:.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Buki widać zbojkotowały TdP, bo są kursy na Danię w bet365(ktoś pokona Fuglsanga?). Może jakiś prikaz Czesia, żeby TdP pasował do poprawności politycznej i walki z &quot;hazardem&quot; :grin: Na serio to dalej tego nie mogę zrozumieć... i to wszystkie buki.
Jak nie Polska, to Dania:
Breschel-Rasmussen 1 1.60 generalka ⛔
Nie wiem czemu buki tak wysoko oceniają szanse Rasmussena. Breschel wraca co prawda po kontuzji, ale to też Dun i będzie chciał się pokazać, a forma raczej idzie do góry, bo w San Sebastian był 13. Do tego można sprawdzić się na części trasy z MŚ. A Rasmussen rzadko się ściga, bardziej chyba zajmuje się managerką. A na takiej pagórkowatej trasie i do tego z czasówką nie widzę go na wysokich miejscach.
A miejsca Mattiego w tym wyścigu: 2007- 3, 08 -5, 09 - 5, 10 -5 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
ile trwa ten wyscig ?
1. etape den 3. august, Esbjerg-Esbjerg, 175 km
2. etape den 4. august, Grindsted-Århus, 189 km
3. etape den 5. august, Århus-Vejle, 181 km
4. etape den 6. august, Sorø-Frederiksværk, 111 km
5. etape den 6. august, Helsingør (enkeltstart), 13,2 km
6. etape den 7. august, Hillerød-Frederiksberg, 162,4 km
Na przyszłość pamiętaj że, takie informacje można sobie samemu wygoglować.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Pierwszy etap Danmark Rundt za nami i już pierwsza sensacja bo aż półtora minuty stracił główny faworyt do wygrania tego Touru Jakob Fuglsang. Przypomnę tylko że młody Duńczyk wygrywa nieprzerwanie ten wyścig od 2008 roku. Kompletnie nie rozumiem duńskiego a z tego co pomógł mi translator to albo peleton się dzisiaj rozerwał albo była jakaś kraksa że zawodnik Leopardu tyle stracił. Jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bo znalazłem jeden typ który moim zdaniem warto zagrać by później czasami nie pluć sobie w brodę i mówić kurde a jednak mogłem grać.
Wygra Danmark Rundt? Jakob Fuglsang @ 19,00 Bet365 ⛔ szkoda :razz:
Przed dzisiejszym etapem na wygraną młodego Duńczyka było @1,85, i wtedy złamanego grosza bym na to nie postawił jednak teraz widzę value. Oczywiście jeśli nie odniósł dzisiaj żadnej kontuzji bo tego niestety nie wiem to napewno jeszcze powalczy o wygranie. Dobrze jeździ na pagórkowatych etapach oraz bardzo dobrze spisuje się w jeździe indywidualnej na czas więc strata 1:34 myślę że jest spokojnie do odrobienia a kurs naprawdę rewelacja. Najgroźniejszy rywal to chyba Matti Breschel który dzisiaj był drugi jednak on czasówkę raczej zawali. Nawet jak nie wejdzie nie będę żałował.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Drugi etap Danmark Rundt za nami. Śledziłem sobie relację tekstową live tego etapu i w pewnym momencie zacierałem ręce bo już witałem się prawie z wygraną i kursem 19 :razz:. Jednak po kolei. Relację widziałem od 108 km i w tamtym momencie uciekała grupa 5 zawodników która miała przewagę 40 sekund nad peletonem niestety nazwisk nie mogę podać bo zapomniałem zapisać, za nimi podążało dwóch zawodników Leopardu Mortensen i Fuglsang mieli ok 30 sekund przewagi nad peletonem. Później był podjazd i na 140 km z przodu jechała już 7 osobowa grupa bo Mortensen i Fuglsang dogonili pozostałych. Mieli już nawet 50 sekund przewagi jednak tempo narzucone przez peleton musiało być mega mocne bo na ostatnim wzniesieniu przewaga wynosiła tylko 15 sekund. Później wszyscy jechali razem i na 177 km od peletonu odskoczyli Sebastien Turgot z Europcar, Steven Kruijswijk z Rabobanku i ktoś jeszcze. Przed metą zostali oni wchłonięci a finisz należał do grupy Cofidis a zwycięzcą okazał się Remi Cusin, drugi był Matti Breschel a trzeci Daniele Bennati. Liderem został Matti Breschel z Rabobanku. Jak widać kurs 19 jeszcze w grze jak to mówią noga jedzie tylko ciężko odjechać Fuglsangowi na takich etapach. Dzisiaj odrobił 3 sekundy do najgroźniejszych rywali bo wygrał jedną premię, jeśli uda mu się zniwelować straty do 1 minuty przed czasówką to powinien wygrać ten Tour. Dobrze że zagrałem sobie ten typ przynajmniej są jakieś emocje. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
U mnie na razie posucha bo nie oglądam TdP [ nie mam tv, nie ma kursów, rundki ], Tour w Danii też taki anonimowy, bardziej ciekawi mnie Vuela a Burgos bo jadą fajni kolarze, wczoraj etap zgarnął Samu Sanchez, za nim był Purito, zaś dziś nie miał sobie równych Rodriguez, co ciekawe to wszystkie etapy prócz jutrzejszej TT są górzyste i trzeba podjeżdzać także świetne przetarcie przed Vueltą dla Hiszpanów.Prócz dwóch, których wymieniłem jedzie jeszcze m.in Anton, Menchov, Pardilla, Garzelli, Arroyo, Karpets.Szkoda, że Androni nie zabrali Rujano.
Około 20.08 rusza Vuelta, z Dawidem również będziemy przygotowywać temat tak jak do Pętli we Francji aby działało to sprawnie jak podczas lipcowych zmagań.
Burgos oficjalna, fajnie zorganizowana - http://www.vueltaburgos.com/2011/
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Racja racja, Vuelta a Burgos lepiej obsadzona niż to badziewie duńskie ale za to nie ma na kursów do grania a na Danmark Rundt są :razz:
Sporo zawodników przygotowujących się na Vuelta a Espana i moża sprawdzić kto w jakiej dyspozycji a narazie najlepiej prezentuje się Rodriguez i Samu Sanchez, przyjdą większe góry i pewnie Anton włączy się do walki, Menchov pewnie znowu ostry defens. ????
Skoro już piszę to podam jeszcze typy na jutrzejszy 3 etap Danmark Rundt.
Jakob Fuglsang - Michael Rasmussen 1 @ 1,55 bet365 ✅ 1-17 izzunia
Myślę że jutrzejszy etap będzie podobny do dzisiejszego i znowu ataku spróbuje Jakob. Jeśli nie będzie uciekał to musi być w czołówce w razie rozerwania się peletonu by nie powtórzyła z 1 etapu. Rasmussen bardziej rekreacyjnie jedzie w tym wyścigu. Głownie promuje swój nowy zespół którego jest managerem Christina Watches-Onfone. Po zawieszeniu w 2007 już nie wrócił do normalnego ścigania. Wątpię by odegrał jakąś kluczową rolę a bet365 ocenia wysoko jego szanse chyba tylko ze względu na nazwisko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dzisiaj relację zacząłem śledzić od 82 kilometra jednak co się działo wcześniej wiem od użytkownika Szakal1991 (????). Więc na początku była ucieczka 7 osobowa w składzie M. Pedersen, R. Delalot, M. Van Stayen, M. Verschoor, R. Guldhammer, R. Jørgensen, R. Nyborg Broge na 35 km ich przewaga wynosiła 1 minutę 20 sekund. Na 41 kilometrze zostało 6 kolarzy M. Pedersen, R. Delalot, R. Guldhammer, M. Verschoor, R. Jørgensen, R. Nyborg Broge mieli przewagę 2:35. Od wspomnianego kilometra w peletonie tempo nadawała grupa Saxo Bank i Rabobank. 10 kilometrów później przewaga ucieczki zmalala do 1 minuty 43 sekund. Peleton jechał coraz szyciej i na 150 km ucieczka została skasowana. Później zapewne emocje były jak na grzybach. Bo dopiero na 4 km przed metą tempo peletonowi zaczęła nadawać grupa... Rasmussena, Christina Watches-Onfone jednak sam finisz należał już do faworyta tego wyscigu czyli Jakoba Fuglsanga który wyprzedził Simona Gerransa i Daniele Bennati. Pierwszy typ etapowy wchodzi na wielkim luzie nawet nie wiem który był Rasmussen bo oficjalnych wyników jeszcze nie ma. Strata Fuglsanga zmalała jeszcze dokładnie nie wiem o ile ale premia czasowa za wygranie etapu wynosi bodaj 20 sekund więc typ długoterminowy jak najbardziej w grze.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jutro 2 etapy pierwszy 111 km już o godzinie 10:10 drugi, czasówka licząca 13,2 km która rozpocznie się o 18:05. Bet365 daje radę i wystawił ofertę już na dwa etapy. Pierwszy etap tylko dla sprinterów którzy raczej nie czują za dobrze się w czasówce. Drugi etap powinien należeć do dwójki Porte - Fuglsang.
Etap 4:
Typersko go odpuszczę faworytem chyba Danielle Bennati ale nie będę ryzykował.
Etap 5:
Wygra Richie Porte @ 2,50 bet365 ✅ Spokojna wygrana
&quot;Wycffanił&quot; nie bet365 po cichu liczyłem że przeoczą Australijczyka i wywalą wyższy kurs. Jest faworytem czasówki, bo to jego główna specjalność. Świetną jazdę w czasówkach potwierdził między innymi w tegorocznym TdF gdzie zajął 5 miejsce. W ubiegłym roku na czasówce był bodajże drugi. Główny rywal oczywiście Fuglsang który musi odrabiać straty z 1 etapu. Jednak wyżej stawiam szanse Australijczyka niż Duńczyka.
Jakob Fuglsang - Alex Dowsett 1 @ 1,65 bet365 ⛔ 7-3 obawy przed etapem były uzasadnione
Nie przez przypadek taką parę H2H wystawił bet365 bo młody Alex jest mistrzem Anglii oraz Europy w U-23 w jeździe na czas. Po raz kolejny się powtórzę od tej czasówki głównie zależy czy Fuglsang wygra Danmark Rundt po raz 4. Jest w stanie odrobić ok 1:30 ale musi pojechać na maxa ja w niego wierzę.
 
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
Dzieki dzięki ????
Tobie się należy BIG????

Ale nie widzę generalki a sam jestem bardzo ciekawy mógłbyś wstawić jak to wygląda ?
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Strata za duża, żeby Fuglsang to odrobił na czasówce. A jakieś harce, to też chyba nie będą się decydować, skoro Benna jest 3 w generalce i też jest z Leopoldów ;p
Co do czasówki, to zgadzam się z typem na Porte. Dla Saxo to ważny wyścig i chyba nie bez powodu przywieźli Porte i Larssona. Ten pierwszy dosyć rekreacyjnie jedzie, bo ma sporą stratę. Ale na czasówce się zepnie. W zeszłym roku był 2, choć czasówka była trochę dłuższa. Zobaczymy :razz:
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Davey miałeś rację Fuglsang spalił się w czasówce i pogrzebał szanse na wygranie po raz 4 z rzędu Danmark Rundt. Narazie na prowadzeniu Simon Gerrans ale tylko 8 sekund straty ma Daniele Benatti. Więc jutro będzie ciekawy etap a ja już myślę jak go ugryźć by jeszcze coś zarobić na tym Tourze. Dzisiejsza czasówka zgodnie z oczekiwaniami wygrana przez Saxo Bank, Porte pierwszy Larsson tuż za jego plecami. Później jeszcze zapodam jakiś typ bo mam coś na oku.
A teraz oczekiwana klasyfikacja generalna po 5 etapie.

1. Simon Gerrans 15:44&#39;13&quot;
2. Daniele Bennati +8&quot;
3. Michael Morkov +26&quot;
4. Damien Gaudin +30&quot;
5. Alex Dowsett + 38&quot;
6. Dario Cioni + 46&quot;
7. Jerome Cousin +54&quot;
8. Daniele Colli +55&quot;
9. Zico Waeytens +1&#39;10&quot;
10. Sebastian Turgot +1&#39;11&quot;
...
13. Matti Breschel + 1&#39;33&quot;
17. Jakob Fuglsang +1&#39;59&quot;
18. Oscar Freire +2&#39;00&quot;
20. Steven Kruijswijk +2&#39;08&quot;
...
34. Michael Rasmussen +3&#39;35&quot;
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Angelo Furlan - Daniele Bennati 2 @ 1,40 bet365 ⛔ 5-11
Nic innego nie wymyślę, chciałem grać wygraną etapową Daniela ale Modolo i Breschel mogą namieszać na finiszu. Jeśli Bennati wygra jutrzejszy etap to zapewne wygra również cały Danmark Rundt bo bonifikata czasowa za wygranie jutrzejszego etapu wynosi 10 sekund a straty w generalce ma 8 sekund. Gerrans przyjedzie w grupie o wygraniu etapu nie ma co marzyć, będzie pewnie się modlił by Włoch z Leopardu nie wygrał. Furlan raczej nie ma szans by być wyżej niż Bennati niby też sprinter ale jednak to nie ta klasa.
Jeśli ktoś lubi wyższe kursy to można by spróbować.
Wygra 6 etap? Daniele Bennati @ 3,00 ⛔ 11
Wygra Danmark Rundt? Daniele Bennati @ 2,75 ⛔ 2

ale ryzyko spore.
Fatalnie chyba Bennati nie chciał wygrać tego Touru że tak zawalił.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ty Danię, ja Burgos i nie żałuję - ???? .Świetne przetarcie przed Vueltą, wszystkie etapy kończone na podjazdach, sporo Hiszpanów, żeby nie powiedzieć, że wszyscy.Na luzie wyścig wygrał Rodriguez co nie jest dla mnie zaskoczeniem, nie najgorzej po ciężkim TdF wypadł Samu Sanchez, tuż poza podium wylądował.
Jeśli chodzi o pozostałych Hiszpanów to Anton jechał przeciętnie, ale nie można mu mieć za złe, taki etap przygotowań, dobrze zaprezentował się Nieve, Cobo i Moreno, może ten pierwszy powalczy o top10 we Vuelcie.Nie wiem jak odnieść się do Menchova, non stop w difensie, tutaj również a i miejsce przeciętne, wątpię abym na niego grał podczas Vuelty.
Najlepsze wrażenie zdecydowanie Purito i jest to faworyt gór dla mnie, choć wymienia się wysoko akcje Moncoutie [ jak się nie mylę to dwa razy już wygrał górską w Hiszpanii ].
Z ciekawych rzeczy to z Radzioszaków znów czterech mocnych - Zubeldia, Machado, Kloeden, Brajko.Chciałbym aby ten ostatni był wysoko, ale ten tour wypadł dla niego całkiem przypadkiem po fiasku z wyścigiem we Francji, a jak wiemy to tam się nastawiał solidnie.
Na tyle o Vuelcie, w tym tygodniu pojawi się temat w którym będzie więcej informacji.
edzia : a nawet trzy razy David zdobył koszulkę najlepszego górala, najs.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom