>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kieranowskie typki - NBA, Premier League

kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Barca powyżej 64 % posiadanie @ 1,85 Expekt 4/10✅
Messi pierwszy gol @ 4,00 Expekt 1/10⛔
Over 2,5 @ 1,58 Expekt 10/10✅
BTS @ 1,60 Expekt 10/10✅
Alves kartka @ 2,20 Expekt 5/10⛔
Pepe zolta @ 1,55 Expekt 7/10✅
Barca-Real-6 faule @ 1,70 Expekt 7/10✅
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Barcelona - Chelsea
Typ: Chelsea +2✅
Kurs: 1,98
Bukmacher: Betsson
Analiza: Buki kolejny raz przesadzają z kursem na zwycięstwo Chelsea oraz remis. Nie wiadomo co będzie, ale Niebiescy są jak najbardziej w stanie wyjść z tego spotkania z pozytywnym rezultatem. Jak widać w poprzednich pojedynkach - Barcelonie ciężko się gra z Chelsea, a w związku z prawdopodobnym występem Drogby, goście są w jeszcze lepszym położeniu. Reprezentant WKS pokazał w pierwszym spotkaniu, że można na niego liczyć i dzisiaj będzie tak samo. Drogba jest bardziej produktywnym zawodnikiem od Torresa i z pewnością prezentują lepszą formę od Hiszpana na ten moment. W moim przekonaniu +2 na Chelsea jest warty zagrania, chociażby w przypadku wygranej Barcy dwoma bramkami, to i tak dostaniemy zwrot. A nie wydaję mi się, żeby podopieczni Di Matteo zostali zmiażdżeni na Camp Nou. Większość podstawowych graczy Chelsea nie zagrała z Arsenalem, więc są wypoczęci na dzisiejszy mecz. Odwrotnie jest z Blaugraną - od spotkania na Stamford Bridge do pojedynku z Realem grali praktycznie tymi samymi piłkarzami, więc na pewno nie będą w pełni gotowi. Bukmacherzy ponownie faworyzują gospodarzy i mam nadzieję, że ostro się na tym przejadą, bo biorąc pod uwagę obecną formę Chelsea i ich doświadczenie, jestem spokojny co do ich występu. Tacy zawodnicy jak Lampard, Drogba czy Terry nie wiadomo czy będą mieli jeszcze szansę wygrać Ligę Mistrzów, tak więc motywacja w całym zespole jest ogromna. Do tego dochodzi większa presja na Barcelonie, bo w końcu nie mają już szans na Mistrzostwo, a jeżeli odpadną z CL, to już w ogóle można powiedzieć o katastrofie.

Livorno - Cittadella BTS✅ @ 1,75 unibet
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Champions Laegue
Spotkanie: Real - Bayern
Typ: Powyżej 1.5 goli w 2. połowie
Kurs: 1,85 4/10⛔
Bukmacher: Expekt
Analiza: Analizując dzisiejsze spotkanie pomiędzy Realem, a Bayernem wpadł mi w oko zakład dotyczący powyżej 1,5 bramki w drugiej połowie. Drużyna Mourinho przekraczała tą barierę aż w 9 spotkaniach na 10 możliwych. Bayern rzadko zdobywał ponad dwie bramki na mecz, ale w dzisiejszym spotkaniu muszą przynajmniej strzelić jednego gola. Real będzie atakować, a do siatki Niemców prędzej czy później trafi piłka. Królewscy prezentują świetną formę i miejmy nadzieję, że podtrzymają do końca sezonu. Bawarczycy nie mają już szans na mistrzostwo ligi, więc skupiają się tylko i wyłącznie na Lidze Mistrzów. W pierwszym spotkaniu pokonali Real, ale dzisiaj spodziewam się kompletnie innego meczu. Bayern będzie się głównie bronił, bo nie sądzę, żeby zagrali otwartą piłkę z Realem. Owszem - mają potencjał w ofensywie, lecz Królewscy są w gazie po zwycięstwie z Barceloną i zrobią wszystko, by wygrać ten mecz. Na Bernabeu grają świetnie i jestem pewien, że padnie dzisiaj wiele bramek. Real przyzwyczaił nas do tego, a druga połowa powinna bardziej obfitować w bramki niż ta pierwsza.

Real - Bayern over 2,5 @ 1,55 Expekt 6/10✅
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Bulls ML @ 1,84 Panbet 5/10✅
Bulls -0,5 pierwsza polowa @ 1,88 Pinnacle 4/10✅
Orlando - Charlotte under 186.5 @ 1,92 Pinnacle 3/10⛔
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Stoke - Arsenal
Typ: Arsenal
Kurs: 1,94
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Arsenal nie może sobie pozwolić na stratę punktów z takim rywalem jak Stoke, bo Newcastle tylko czeka by zająć miejsce promujące bezpośrednim awansem do Ligi Mistrzów. W związku z dostaniem się Chelsea do finału Ligi Mistrzów, Kanonierzy muszą wygrać wszystkie spotkania do końca sezonu, ale czy poradzą sobie z dobrze spisującymi się na własnym boisku Drwalami? W mojej opinii tak ponieważ goście są bardzo zmotywowani po remisie z The Blues i za wszelką cenę będą dążyć do zdobycia trzech punktów. Żadne jedno oczko nie zadowoli Wengera. Gdyby wygrał z Wigan, czy chociażby z rezerwowym składem Chelsea jego drużyna byłaby w komfortowej sytuacji, a teraz musi zrobić wszystko, by nie zdarzyła się strata punktów, która może spowodować stratę trzeciego miejsca. Pomimo tych ostatnich dwóch remisów, forma Kanonierów nadal jest dobra. Van Persie trochę spuścił z tonu, jednak mam nadzieję, że weźmie się w garść i zacznie zdobywać kolejne bramki, ponieważ Rooney odrobił straty i ma koncie już 26 goli czyli jednego mniej od Holendra. Robin ma za sobą chyba najlepszy sezon w karierze i z pewnością chciałby go zakończyć z tytułem króla strzelców PL. Jednak bez dobrej gry nie będzie w stanie tego zrobić. Tak jak napisałem wcześniej - Arsenal nie może dopuścić do żadnej niespodzianki, bo strata trzech oczek wiąże się z równoznacznym opuszczeniem trzeciej lokaty, bo Newcastle jest w świetnej dyspozycji i raczej wygrają z Wigan. Dodatkowo dochodzi spotkanie Srok z Chelsea i City, tak więc terminarz napięty. Kanonierzy muszą to wykorzystać, takich szans po prostu nie można marnować. Stoke już o nic nie walczy, jednakże dadzą z siebie wszystko, bo w końcu grają u siebie. Ja stawiam na zespół Wengera, który ma wielki umiejętności, lecz niestety nie przekładają się one na trofea. Jest jeszcze przyszły sezon, ale należy zagrać w Lidze Mistrzów, aby utrzymać w klubie takich graczy jak van Persie czy Song.

Moje pozostałe typy:
Stoke powyżej 34 % posiadania piłki @ 2,05 Expekt 4/10✅
Stoke -1 popełnionych fauli @ 1,70 Expekt 4/10⛔

Manchester United - City BTS @ 1,60 Expekt 7/10 - analiza niebawem
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Udinese DNB @ 1,54 Unibet 10/10✅
Di Natale goal @ 2,05 Unibet 3/10✅
Lakers -2 first half @ 1,86 Pinnacle 4/10✅
Bynum over 11,5 zbiorek @ 1,70 Pinnacle 4/10✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Na razie 9-1 w niedziele, bo jeszcze zostaly nam zbiorki Bynuma, ale raczej powinien dorzucic powyzej 3-4 w drugiej polowie. Pozostaje jeszcze cos na nocke:

Rondo over 12,5 asyst @ 1,92 5/10 Pinnacle⛔ / zastanawiam sie jeszcze nad overem punktowym Rajona, jednak zostalo troche do meczu
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Podsumowanie tygodnia: / typy oznaczone jedynie stawka
Suma stawek: 1 810,00 zł
Suma wygranych: 2 138,70 zł
Zysk: ✅328,7 zł
Yield: ✅18,16%
 
Do góry Bottom