>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
E 0

emil-24

Użytkownik
Spotkanie:Vityaz Chekov-Torpedo N.N
Typ: 1
Kurs: 3,20
Bukmacher: Bet at home:
Analiza:

Witam wszystkich!! To jest mój pierwszy typ na forum więc prosze o wyrozumiałość.
Więc wybrałem spotkanie rosyjskiej KHL pomiędzy zamykającym tabelę zespołem z Chekova a znajdującym się na 15 pozycji zespołem Torpeda. Myślę, że w tym spotkaniu górą będzie zespół gospodarzy a to dlatego, że w moim mniemaniu znajdują się w lepszej formie a na dodatek grają u siebie gdzie ostatnio wygrywają i strzelają sporo bramek i w tym spotkaniu przewiduję, że też tak będzie.

Vityaz Chekov-HC Barys Astana 5:1
Vityaz Chekov-Severstal Cherepovec 2:7
Vityaz Chekov-Lada Togliatti 6:4
Vityaz Chekov-Neft. Niznekamsk 5:4
Vityaz Chekov-AK Bars Kazan 3:2 (po dogrywce)
Jak widać Chekov na własnej tafli potrafił pokonać znacznie mocniejsze zespoły (Niznekamsk,Kazan) niż Torpedo.

Przedstawie teraz też pięć ostatnich meczów Torpeda na wyjazdach i niech to będzie kolejny znak dlaczego warto zaryzykować i postawić na drużynę gospodarzy.

Severstal Cherepovec-Torpedo N. Novgorod 3:4 (po dogrywce)
HK MVD Tver-Torpedo N. Novgorod 3:6
Lokomotiv Yaroslavl-Torpedo N. Novgorod 2:0
Spartak Moskwa-Torpedo N. Novgorod 4:3 (po dogrywce)
Atlant Mytishi-Torpedo N. Novgorod 3:2 (po dogrywce)

Widać,że Torpedo ma problemy z wygrywaniem na wyjazdach wprawdzie ostatnie mecze to remisy ale tym razem do swojego konta zapisza kolejną porażkę,gdyż zespół z Chekova będzie chiał podtrzymać dobrą passę u siebie i pokona swoich rywali.
 
B 0

boseib

Użytkownik
Spotkanie: Neftekhimik Niznekamsk - AK Bars Kazan
Typ: Over 5,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bwin
Analiza: W ramach 50 kolejki Continental Hockey League, spotykaja się dwie drużyny grające bardzo ofensywny hokej. Ekipa gospodarzy to lider całej ligi pod względem strzelonych bramek w meczu u siebie. W 24 spotkaniach na własnym parkiecie strzelili 96 bramek tracąc 72. Wyniki 7 ostatnich spotkń ekipy gospodarzy wskaują iż ta drużyna duzo strzela jak i traci sporo bramek to:

27.01. Torpedo N. Novgorod Neft. Niznekamsk 5 : 3
25.01. CSKA Moscow Neft. Niznekamsk 4 : 5
23.01. Vit. Chekhov Podolsk Neft. Niznekamsk 5 : 4
21.01. Avtomobilist Yekaterinburg Neft. Niznekamsk 4 : 2
18.01. Neft. Niznekamsk SKA St. Petersburg 5 : 6
16.01. Neft. Niznekamsk Atlant Mytishi 3 : 4
14.01. Neft. Niznekamsk Severstal Cherepovec 4 : 2

Ekipa gości AK Bars Kazań to 7 druzyna tegorocznych rozgrywek. Jest to równiez bramkostrzelna ekipa głównie w meczach wyjazdowych gdyż w 24 meczach rozegranych na wyjazdach zdobyła 75 bramek co ze średnią 3,13 na mec daje im 4 miejsce w lidze wśród ekip gości. Druzynę gości charakteryzuje nieco lepsza obrona niz ekipe gospodarzy co widac po ostatnich spotkaniach

27.01. Lada Togliatti AK Bars Kazan 0 : 4
25.01. Vit. Chekhov Podolsk AK Bars Kazan 3 : 2
23.01. Torpedo N. Novgorod AK Bars Kazan 2 : 3
21.01. CSKA Moscow AK Bars Kazan 3 : 4
18.01. AK Bars Kazan Atlant Mytishi 6 : 2
16.01. AK Bars Kazan Severstal Cherepovec 2 : 1
14.01. AK Bars Kazan SKA St. Petersburg 1 : 2

Myslę, że w tym meczu wadnie sporo bramek gdyz obie ekipy zagraja w swoich najmocniejszych składach więc zapowiada sie ciekawe i pełne bramek widowisko.
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Metallurg Novokuznetsk vs. Sibir Novosibirsk - walka o utrzymanie!
Spotkanie: Metallurg Novokuznetsk - Sibir Novosibirsk
Typ: Metallurg Novokuznetsk EH (-1)
Kurs: 3.10
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Rozgrywki Kontynentalnej Ligi Hokeja w Rosji powoli dobiegają ku końcowi, dlatego też niektóre zespoły zajmujące miejsca zagrożone spadkiem biorą się ostro do gry i odrabiania strat punktowych. Tak wlaśnie jest w przypadku dzisiejszego gospodarza - zespołu Metallurga Novokuznetsk, który o godz. 13:00 zmierzy się z ekipą Sibir Novosibirsk i realnie myśląc o utrzymaniu w lidze, ten mecz powinien wygrać. Dlaczego? Otóż drużyna Mettalurga ma ostatnio wyższą formę - przypatrzmy się 5 ostatnim meczom obu drużyn, gdyż oba zespoły graly z tymi samymi przeciwnikami:

Magnitogorsk - Novokuzneck 4:0 28.01.2010
Ekaterinburg - Novokuzneck 0-4 26.01.2010
Cheljabinsk - Novokuzneck 3-4 24.01.2010
Novokuzneck - Ufa 1-6 20.01.2010
Novokuzneck - Omsk 2-3 18.01.2010

Ekaterinburg - Novosibirsk 3:4 28.01.2010
Cheljabinsk - Novosibirsk 4:1 26.01.2010
Magnitogorsk - Novosibirsk 4:3OT 24.01.2010
Novosibirsk - Omsk 2:3 20.01.2010
Novosibirsk - Ufa 2:4 18.01.2010

Mecze z Omsk i Ufa, omawiane teamy solidarnie przegrały i trudno się dziwić, gdyż rywale to czołówka ligi. Bardzo podobnie było z meczem z mocną drużyną Magnitogorska, chociaż Novosibirsk przegrał dopiero po dogrwce. Kluczowymi meczami owej analizy są te z Ekaterinburgiem i Cheljabinskiem. Drużyna Novokuzneck wygrała z obiema ekipami i to w dodatku na wyjeździe. Novosibirsk wygrał tylko z jedną z tych drużyn a na uwagę zasługują wyniki tych spotkań - Novokuzneck pewnie wygrał 4-0 z Ekaterinburg, gdy Novosibirsk wygrał ledwo 4-3; natomiast mecz z Cheljabinsk Novokuzneck wygrał 4-3 przy srogiej porażce dzisiejszego rywala z tym samym zespołem aż 1-4.
Widać wyraźnie że dużyna Metallurg Novokuznetsk, mając nóż na gardle(ostatnia pozycja w konferencji wschodniej), złapała zwyżkową formę w ostatnich meczach co powinno zaowocować pewną wygraną przewagą min. dwóch goli, zwłaszcza że grając dziś na własnym lodowisku zapewne będa chcieli się pokazać swoim kubicom z jak najlepszej strony.
 
fuzik 0

fuzik

Użytkownik
Spotkanie: Sp. Moscow - St. Petersburg
Typ: 2
Kurs: 2.15
Bukmacher: unibet

Dzisiaj gram na pewne zwycietwo lidera rozgrywej KHL. Gram na to spotkanie poniewaz wyczytałem na stronie domowej Spartaka, że to co zrobili w meczu z Astaną było amatorstwem. Przegrali aż, a zespół z Moskwy nie istaniał na tafli, gra im sie nie kleiła.

28/01-10 1. liga Astana vs. Spartak M. 9:3

Trener Spartaka podsumował to tym, że zespół jest zmeczony, ponieważ z 1 dniowa przerwa graja non stop mecze:

28/01-10 1. liga Astana vs. Spartak M. 9:3
26/01-10 1. liga Omsk vs. Spartak M. 1:2
24/01-10 1. liga Ufa vs. Spartak M. 4:3
22/01-10 1. liga Spartak M. vs. Din.Minsk 6:3
20/01-10 1. liga Din.Riga vs. Spartak M. 3:2
18/01-10 1. liga Spartak M. vs. N.Nowgor. 3:34:3 (d.)
16/01-10 1. liga Spartak M. vs. Czechov 5:3
14/01-10 1. liga Spartak M. vs. CSKA M. 3:1

W dzisiejszym spotkaniu z CKA Petersburg zabraknie czołowych graczy Jarosław Obshut i Branko Radivojevic. CKA w ostatnim meczu przegrała z nieobiliczalna druzyna z Mińska:

28/01-10 1. liga St.Petersburg vs. Din.Minsk 2:4

W dzisiejszym spotkaniu, powinni siegnąć po komplet punktów i zrehabilitować sie za ostatnią porażkę. Dla mniej odważnych polecam typ 2 na zwyciesto gosci w meczu + dogrywka.
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
spotkanie: OMSK- UFA
typ: X/1/1
kurs: 9,0
Gamebookers
ANALIZA;
przed nami spotkanie rosyjskiej ligi hokeja na lodzie. Naprzeciwko siebie stana-zajmujacy aktualnie 3 pozycje w Dywizji Wschodniej Avangard Omsk oraz okupujacy pozycje lidera w tej samej Dywizji Salvat Ufa. Gospodarze zgromadzili jak do tej pory 86pkt i legitymuja sie bilansem spotkan na wlasnym terenie 16-8. ich dzisiejsi rywale maja tych pkt o 22 wieciej oraz posiadaja bardzo dobry bilans meczy wyjazdeowych 17 zwyciestw i 7 porazek. Omsk ostatnie 4 pojedynki rozgrywal we wlasnym obiekcie,w ktorych dwukrotnie odnosil zwyciestwa(z Amurem Khabarowsk oraz MVD Trier)a dwukrotnie zchodzil z tafli pokonany(z Lokomotivem Yaroslavl i Spartakiem Moskwa).. Salvat Ufa z kolei to seria spotkan na wlasnym terenie- 3 mecze i 3 zwyciestwa kolejno z Spartakiem Moskwa, MVD Trier i Lokomotivem Yaroslavl.. Dzis spodziewam sie zacietego spotkania, z ktorego zwyciesko wyjda gospodarze. Mysle ze po 1 tercji bedzie remis, druga wygra Omsk i dowiezie to prowadzenie do konca spotkania. ????
 
arcioo 7

arcioo

Użytkownik
Witam, to mój 1 post.
Ale postaram się od razu nie nabroić ;)

Spotkanie: Spartak Moscow - SKA Saint Petersburg
Typ: (1.0 - 0.0) 2 (Europejski)
Kurs: 2,4
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Typy z mojego kuponu już dziś są zajęte, więc wybieram SKA Saint Petersburg na Handi, czyli wygra dwoma bramkami lub więcej.

SKA jest liderem KHL i na tafli prezentuje się godnie do zajmowanego miejsca i nie zmienia tego czwartkowa porażka z Dinamem Mińsk. Wcześniej przegrali 3 stycznia, a między tymi dwoma porażkami, zaliczyli 8 zwycięstw. Mozna więć uznać te 2-4 z Mińskiem jako wypadek przy pracy i tym bardziej dziś na lodowisku w Moskwie będą chcieli to pokazać.

Spartak Moskwa zajmuje obecnie 9 miejsce i ostatnio gra w kratkę. w ostanich dwóch meczach potrafił pokonać na wyjeździe lepszy w tabeli Avangard Omsk, by za chwilę skompromitować się ze słabszym Barys&#39;em Astana 3-9!

Dodatkowo atutem SKA jest to, że na wyjeździe dysponują 2-im atakiem i najlepszą obroną! Wolą grac na wyjazdach niż na własnej tafli, więc dziś zabawią się w Moskwie, by dobić jeszcze hokeistów Spartaka po meczu w Astanie.

I na koniec, pewnie hokeiści z Petersburga wiedzą już, że Ufa dziś zwyciężyła, wiec znów im depcze po piętach. Więc tym bardziej dzis trzeba wygrać. Przekonywująco i zdecydowanie!

Mecz już o 17.30 ????
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Dynamo Ryga v Dynamo Minsk :hokej:
Dynamo Ryga ✅ 5:4
1.75
Bet-At-Home
O 18:30 łotewsko - białoruski pojedynek w KHL. Obie drużyny zajmują odległe miejsca w ligowej tabeli - ale to Ryga plasuje się na ostatnim miejscu premiowanym grą w PO. Dla Mińska będzie to szóste z kolei wyjazdowe spotkanie. Dwa spośród tych meczy wygrali.. ale ostatnie najbardziej zasługuję na uwagę - bo z liderem tabeli St.Petersburgiem. Ryga natomiast po 4 wyjazdowych spotkaniach wraca na swoją taflę, wraca na tarczy bo wygrali aż 3 potyczki. Zaś w ostatnich 10 spotkaniach wygrywali 8-krotnie.. dużo lepiej od rywali z Mińska (4 zwycięstwa). Zespoły dotychczas 5-krotnie grały z sobą. Zawsze górą był gospodarz spotkania. Dziś stawiam na podobny scenariusz.. ostatnie 2 spotkania na Arēna Rīga to odprawienie dwóch solidnych ekip przez miejscowych.. Marcel Hossa w formie.. zobaczymy.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Spotkanie: Neftehimik Niznekamsk - AK Bars Kazan
Typ: X
Kurs: 4,30
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Ostatnio zgoła odmienne formy obu drużyn zapowiadają mało ciekawe spotkanie i raczej pewne zwycięstwo gości. Nie należy jednak zapominać że każdej drużynie lepiej gra się we własnej hali przy dopingu swoich kibiców więc nie upatruje tutaj zwycięzcy w drużynie z Kazania. Gospodarze to dobra drużyna zajmująca 11 miejsce w tabeli głównej KHL, jednak ostatnie przeżywają kryzys w postaci zwiększonej ilości porażek. Mimo tego strzelają sporo goli, tyle ze i sporo tracą, więc i wyniki trochę wypaczone. Tak czy owak, seria kilku porażek powinna pomóc w prawidłowym wyciągnięciu wniosków ku poprawie sposobu gry, która jak już wspomniałem nie wygląda tak źle na własnym lodzie, bilans 16:8 jak najbardziej pozytywny.
Kazań nie gra czegoś rewelacyjnego w spotkaniach wyjazdowych, bilans 12-12 nie jest dobrym rezultatem, stąd też tylko 8 miejsce w lidze. Ostatnie wyniki pokazują że drużyna może zagrać dobre zawody i wygrać pewnie lub też odstawić cyrk jak przeciwko Vitiaz Chehov.
Zbliża się koniec rundy zasadniczej, ścisk na górze tabeli duży, stąd też mobilizacja drużyn i walka o jak najlepszą pozycję przed play-off. Dlatego sądzę że gospodarze powalczą bardziej ambitnie mimo iż złapali zadyszkę. Typem moim jest remis a spotkanie uważam za wyrównane.
W historii H2H pomiędzy obiema drużynami można znaleźć kilka wyników remisowych. Jak wiemy hokej rządzi się swoimi prawami, dla niektórych jest loterią ale ja sądzę że niektóre spotkania można spróbować logicznie wytypować.
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Spotkanie: Spartak Moskwa - ST Petersburg
Kto pierwszy strzeli gola?
Typ: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Jedno z najciekawiej zapowiadających się spotkań w dniu dzisiejszym jeśli chodzi o ligę hokeja w Rosji. W ostatniej kolejce oba zespoły zaliczyły porażki - Spartak przegrał ze średnim Astaną, zaś Petersburg uległ słabemu Dinamo Mińsk. Jak zapowiadają gracze z Petersburga dzisiaj chcą zamazać fatalny występ z przed kilku dni i zamierzają wróci z Moskwy z pewnym zwycięstwem. Na pewno więc szybko ruszą do ataku i od pierwszych minut &quot;siądą&quot; na zespole Spartaka i jeżeli nie dadzą się szybko skontrować to już po pierwszych kilku minutach powinni prowadzić 1:0. Kurs 1.75 bardzo ciekawy, na zwycięstwo 2,00 również można grać. Polecam.
 
martsixa 16

martsixa

Użytkownik
Spotkanie: Dinamo Riga - Dynamo Mins
Typ: 2 Włączając dogrywkę oraz rzuty karne
Kurs: 2,80
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Na dziś wybrałem mecz z hokeja ligi KHL, na przeciwko siebie staną druzyny z Dinamo Riga oraz Dynamo Minska. Gospodarze obecnie zajmuja w tabeli 14 pozycje z dorobkiem 69 punktów. Strzelili 148 bramek a stracili ich 154. W ostatnich 6 spotkaniach 5 razy wygrali i tylko 1 raz przegrali. Oto ich ostatnie mecze:

28/01-10 Superliga Atlant Mytishi vs. Dinamo Riga 5:5
5:6 (OT)
26/01-10 Superliga Sev. Cherepovec vs. Dinamo Riga 3:3 3:3 (OT)
3:4 (Po karnych)
24/01-10 Superliga St Petersburg vs. Dinamo Riga 8:1
22/01-10 Superliga Dynamo Moscow vs. Dinamo Riga 4:5
20/01-10 Superliga Dinamo Riga vs. Spartak Moscow 3:2
18/01-10 Superliga Dinamo Riga vs. Magnitogorsk 3:2

Goście natomiast obecnie zajmuja w tabeli 18 miejsce z dorobkiem 59 punktów. Strzelili 119 bramek a 139 stracili. W ostatnim meczu rozgrywanym na wyjeździe pokonali lidera tabeli SKA St. Petersburg 2:4 i mam nadzieje że to było przerwanie złej passy. W ostatnich 6 spotkaniach hokeiści z Minska tylko 2 razy potrafili wygrać i 4 razy przegrali. Oto ich ostatnie 6 meczy:

28/01-10 Superliga St Petersburg vs. HK Dinamo Minsk 2:4
26/01-10 Superliga Atlant Mytishi vs. HK Dinamo Minsk 3:2
24/01-10 Superliga Sev. Cherepovec vs. HK Dinamo Minsk 2:2
2:2 (OT)
2:3 (Po karnych)
22/01-10 Superliga Spartak Moscow vs. HK Dinamo Minsk 6:3
20/01-10 Superliga Dynamo Moscow vs. HK Dinamo Minsk 4:4
4:4 (OT)
5:4 (Po karnych)
18/01-10 Superliga HK Dinamo Minsk vs. Tr. Chelyabinsk 1:2

Chciałbym jeszcze dodać że kilka dni temu Dinamo Riga przegrali z liderem tabeli aż 8:1 a Minsk zdołał lidera pokonać. Oto ostatnie 2 spotkania między dzisiejszymi rywalami:

22.12. HC Dinamo Minsk 4 : 1 Dinamo Riga
13.12. Dinamo Riga 2 : 0 HC Dinamo Minsk

Dziś mam nadzieje że goście wygrają mecz w regulaminowym czasie gry lub dogrywce, ewentualnie w karnych. Jedno jest pewne przyjezdnych stać na zwycięstwo i wkońcu muszą zacząć wygrywać.
 
P 1

pladi

Użytkownik
Spotkanie: Dynamo Moscow - CSKA Moscow
Typ: 1
Kurs: 2,00
Bukmacher: Interwetten
Analiza:​

Jutro o 17:30 zostanie rozegrane jedyne w tym dniu spotkanie ligi KHL. Derby Moskwy powinny dostarczyć uczty fanom hokeja. Dynamo, które kra na własnym lodowisku zajmuję 4 miejsce i śmiało możemy powiedzieć, że w tym roku postara się powalczyć o mistrzostwo. Do tego celu z pewnością przydała by im się wygrana z rywalem z jednego miasta, który zajmuję dopiero 12 miejsce. Jak to mówią niektórzy &quot;derby rządzą się swoimi prawami&quot;. Ja osobiście uważam, że w tym meczu nie powinno być niespodzianki. W sumie tak samo mówiłem przed meczem Cracovią z Wisłą, gdzie Cracovia wygrała nad mistrzem polski, ale w końcu to inny sport. Pora przejść do suchych faktów. Pomiędzy tymi zespołami istnieje rankingowa przepaść. 8 miejsc różnicy to nawet w takiej dużej i dobrej lidze bardzo dużo. CSKA traci 15 punktów do rywala. Niby nie jest to bardzo wiele, ale myślę że to może zaważyć o losach spotkania. W ich dotychczasowych konfrontacjach lepiej wychodziła co prawda CSKA. Wygrała 6 z 12 spotkań. Dynamo tylko 4. 5 razy padł remis. Ostatnie spotkanie przypominam, że zespoły grały na lodowisku CSKi po dogrywce wygrali goście 3:2. Mnie to za bardzo nie odstrasza. Ostatnie mecze gospodarze tego pojedynku ze słabszymi drużynami wygrywają. Myślę, że tym razem będzie podobnie.
 
isenor 7

isenor

Użytkownik
Spotkanie: Sibir Novosibirsk - SKA St. Petersburg (-1,5)
Typ: 2
Kurs: 2.30
Bukmacher: BetClic

Sibir Novosibirsk zajmuję 19 miejsce w lidze z bilansem u siebie 7-7-12. Gospodarze mają bardzo słabych bramkarzy a mianowicie są nimi Yury Klyuchnikov i Tomas Lawson. Sibir słabo gra w przewadze fatalnie w osłabieniu, do tego popełniają dużo kar. Novosibirsk grając już raz w tym sezonie z SKA przegrała 4:1. SKA St. Petersburg jest na miejscu 2 z bilansem na wyjazdach 18-3-5. Goście to jedna z najlepszych drużyn w lidze, do tego mają 2 bardzo dobrych goalkeeperów Robert Esche oraz Maxim Sokolov. Ich gra w przewadze jest najlepsza w KHL. Penalty-kill także jest bardzo dobry. Myślę że SKA spokojnie powinna wygrać ten mecz. A kurs trochę przesadzony.
 
isenor 7

isenor

Użytkownik
Nie zauważyłem że typ się już zaczął więc typuje spotkanie:
MVD - Yaroslavl
05.02.2010 17:30
Typ 2
Kurs 2.45
Expekt


Analiza:Bardzo ciekawe spotkanie w rosyjskiej lidze hokejowej.Czy dziś goście czyli Lokomotiv Yaroslavl zrewanżuje się MVD Tver za ostatnią porażkę z 22 stycznia bieżącego roku?Moim skromnym zdaniem jest to możliwe.Gospodarze zajmujące miejsce sąsiedzkie z dzisiejszymi goścmi czyli na pozycji piątej a Lok odpowiednio na szóstej.Tver gra w kratkę.Ostatnio to już wogle im nie idzie.Trzy porażki z rzędu dają dużo do myślenia.W sumie dziś zagrają u siebie ale po ostatnich grach między tymi drużynami to właśnie goście częściej schodzili z tafli z podniesionymi głowami.Lokomotiv gra także w zależności od dyspozycji dnia.Ostatnio uległ na własnej tafli.Ale w meczu z Tver dają radę i się mobilizują o jak najlepszy wynik.Myślę że dziś będą chcieli się zrewanżować im za ostatnia porażkę na własnej tafli i pokonają ich chociażby minimalnie jedną bramką ale to zawsze zwycięstwo i komplet punktów.Przekonamy się o tym o 17:30, mam nadzieję że 5 luty będzie dla nich szczęśliwy i złapią wiatr w żagle!!!
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Ciekawie wygląda na jutro Severstal oraz Dynamo Ryga.
M.Nowokuznieck - Severstal
Severstal gra ostatnio naprawdę nieźle,oglądałem ich kilka ostatnich meczy i muszę przyznać,że jestem pod lekkim wrażeniem, nie jest to może drużyna z górnej części tabeli, a jednak widać ostatnio w ich poczynaniach chęć gry,urywają punkty dużo mocniejszym rywalom,co o ich przeciwnikach nie można powiedzieć.Pod względem ilości zdobytych punktów są w KHL na przed ostatnim miejscu.Grają jak dla mnie najsłabszy hokej w lidze. Zresztą seria 4 ostatnich porażek mówi sama za siebie.
Jak dla mnie 2
✅✅✅ Severstal potwierdził, że takie drużyny jak Nowokuznieck są jak najbardziej w ich zasięgu.
1-3

Dynamo Ryga - CSKA Moskwa
Dynamo Ryga sąsiaduje w tabeli z CSKA, zajmuje 8 miejsce,a ich przeciwnik 7.Jak widać drużyny walczą bezpośrednio o 7 lokatę,która umożliwia grę z łatwiejszym przeciwnikiem w play offach(obecnie 8 lokata daję grę ze SKA-jednym z faworytów ligi,7 miejsce daję szansę gry z MVD Tver-rewelacją obecnego sezonu,choć ostatnio spuścili zdecydowanie z tonu),więc jest o co walczyć. Ryga w pełnym gazie. Jeszcze 2 miesiące temu nic nie wskazywało,iż Ryga może wystąpić w play offach,a jednak.Jedna z moich ulubionych drużyn KHL jest ostatnio w wybornej formie, passa 5 zwycięstw nie jest dziełem przypadku. Mający w swych szeregach Marcela Hossę(brat Mariana Hossy, Chicago Blackhawks) najlepszego obecnie strzelca KHL klub z Łotwy ograł u siebie już m.in. Metallurg Magnitogorsk czy też Spartak Moskwę,drużyny które należą do potentatów ligi. CSKA typowo w kratkę, wygrywa ze słabszymi drużynami by w następnym meczu ulec drużynie która zajmuję od nich wyższą pozycję w tabeli. Wg mnie Dynamo Ryga to obecnie drużyna dużo mocniejsza od CSKA. Martwić może jedynie bilans ostatnich bezpośrednich spotkań, przemawia ona za drużyną gości którzy wygrali obydwa spotkania w Rydze,jednak w obecnej dyspozycji stawiam zdecydowanie na gospodarzy.
⛔⛔⛔ porażka po karnych, w regulaminowym czasie 1-1, Dynamo nie wykorzystało żadnej z 5 przewag więc nie ma się co dziwić.
z pozostałych meczy Sibir-Atlant dla mnie 2. ✅✅✅ 3-7
Nie typował bym hitu kolejki czyli meczu Bars Kazan - Salavat UFA. Bars u siebie bardzo mocny,w meczach w których występowali na własnej tafli prezentowali najlepszą obronę w lidze -tracąc w 27 meczach zaledwie 45 bramek.Nie można również zapomnieć, że Bars to obecny jeszcze mistrz KHL. UFA to najlepsza drużyna KHL obecnego sezonu. Kazachowie notują serię 6 zwycięstw z rzędu i jak na razie niewielu drużynom udało się zatrzymać tę drużynę,w 52 meczach obecnego sezonu doznali jedynie 8 porażek!Godne podziwu.
Szykuję się zatem ciekawe widowisko.
 
bohunnn 0

bohunnn

Użytkownik
MVD - Niznekamsk @ 1 kurs: 1,85 betgun​



Po przerwie związanej z Igrzyskami Olimpijskimi do gry wraca Rosyjska KHL.
Rosjanom niestety nie powiodło się na tej imprezie.
Oba zespoły mają ten plus że ich zawodnicy nie byli powołani do kadry tak więc nie sa oni zmęczeni i w obu drużynach nie ma kontuzji. Troche cięzko jest typowac po tak długiej przerwie, nie wiadomo jak zespoły przygotowywały się do wznowienia rozgrywek.
Ale do sedna, MVD zajmuje drugą pozycję w zachodniej dywizji ligi z dorobkiem 96 pkt. Do lidera brakuje im aż 20 pkt.
Zespół jest w formie co pokazują dwa ostatnie mecze, 8:2 ze Sp. Moskwa i 3:0 z Yaroslavlem.
W dzisiejszym meczu w bramce gospodarzy stanie świetnie spisujący się w ostatnich meczach Garnett Michael. W ataku znakomity duet Ellison Matt i Tsvetkov Alexei. Zawodnicy grając razem strzelili jak dotąd 28 goli.
Co do Gości dzisiejszego spotkania to nie idzie im w ostatnich meczach za dobrze, w ostatnich dwóch meczach wygrali tylko jeden z Astanem, drugi przegrali na własnej tafli z Ulfą. Zespołowi nie idzie za dobrze gra na wyjazdach, dlatego typuję tutaj zwycięstwo gospoddarzy którzy są murowanymi faworytami i liczą się w walce o pierwsze miejsce w KHL.​
 
S 19

slawus109

Użytkownik
Spotkanie: Metallurg Magnitogorsk - Traktor Chelyabinsk
Typ: under 1,5 w I tercji
Kurs: 1.61
buk: betsson
Analiza:
Dziś dojdzie do 2 spotkania między druzyna z Magnitogorska a Traktor Chelyabinsk. Zdecydowanym faworytem w tym spotkani jest zespół gospodarzy. Pierwszy mecz tych zespołów odbył się wczoraj i zakonczył się wynikiem 5-2 dla drużyny Metallurga. Wczoraj na lodowisku najwięcej się działo wlasnie w I tercji która ostatecznie zakonczyła się wynikiem 3-2 dla gospodarzy. Więc skąd dzisiejszy mój under właśnie w tej tercji. Są to już play off i drużyny starannie najpierw zabezpieczają bramki a dopiero pózniej starają się coś ustrzelić. Sytuacja z wczoraj nie powinna się powtorzyć szczególnie w wykonaniu gospodarzy którzy stracili aż 2 bramki w I tercji.
Prawdopodobnie najwięcej bramek ujrzymy w ostatniej 3 tercji bo drużyna przegrywająca będzie musiała się otworzyć i w konsekwencji stworzy okazje dla przeciwników. Ogólnie rzecz ujmując w dzisiejszym spotkaniu nie powinniśmy ujrzeć festiwalu strzeleckiego tak jak wczoraj i liczę na niskie zwycięstwo gospodarzy, a pierwsza tercja może się zakończyć wynikiem 0-0 ewentualnie 1-0
 
Baqu 737,9K

Baqu

Forum VIP
wczoraj pierwsza tercja to popis strzelecki obu ekip - cóż wiadomo, że zawsze w takich spotkaniach to gospodarze ruszają do solidnego ataku a goście się raczej bronią... własnie... raczej! tutaj jak widac goście obrali taktykę równie solidnego ostrzału bramki przeciwnika dzięki czemu w 1T wczoraj padło aż 30 strzałów ! co jest dość niespotykanym wynikiem w KHL. Dlatego minn z typem się nie zgadzam, nie mówiąc już o tym, że na pewno nie zagrałbym go w Bettsonie który jak napisałeś oferuje kurs na to jedynie 1.61 gdzie w SB i bwin mamy chociazby 1.75 a w Ladbrokes 1.8 czyli kurs kosmos w porównaniu z Twoim.

moje propozycje na dziś:
Metallurg Magnitogorsk v Traktor O1.5 w 1. tercji @1.95 ✅✅✅
Ak Bars v Barys Astana 1X2 @1.45 ✅✅✅
Neftehimik v Avangard Omsk 12 @1.95 ⛔⛔⛔
 
P 1

pladi

Użytkownik
Spotkanie: Neftekhimik Niznekamsk - Avangard OMSK
Typ: 1
Kurs: 2,40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Już dziś o 17:00 rozegrane zostanie kolejne spotkanie 1/8 play-off rosyjskiej KHL pomiędzy Neftekhimik Niznekamsk, a Avangard OMSK. Moim faworytem jest zespół gospodarzy. Po sezonie zasadniczym byli 2 miejsca wyżej od rywali. To jest co prawda nic, ale zawsze to jakaś psychiczna przewaga. Gra to spotkanie na własnym lodzie. W poprzednim spotkaniu pokonali przeciwników 2:0 i prowadzą już rywalizację 1:0. Walka na pewno będzie spora. Żaden zespół nie odpuści, aż do samego końca. Będzie to zacięta, ale też piękna walka. Powinno to być najbardziej wyrównane spotkanie rozgrywane dziś w KHL. Jak na razie w tym sezonie na trzy spotkania dwa z nich wygrała właśnie dzisiejsza drużyna gospodarzy. Raz padł remis. Do wystarczy, żeby mnie przekonać do zagranie tego. Nie potrzebuję większej zachęty.
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Lokomotiv Yaroslavl - Atlant Mytishi

Lokomotiv przegrał jedno spotkanie z dwoch rozgrywanych na wyjezdzie. Jak dla mnie gra Lokomotivu była dobra, myśle ze dla Atlantu lokomotiv to jeden z najmniej wygodnych przeciwników na jakich mogli trafic w fazie pucharowej i nie chodzi tutaj az tak o sama siłe gry Jaroslacia ale o styl który moim zdaniem nie pasuje Atlantowi. W play offach niespodzianki sie zdarzaja czesto tutaj jednak stawiam na zwyciestwo gospodarzy
Typ zwyciezca 1 ✅✅

Spartak Moscow - Dynamo Moscow

Dynamo miewa takie mecze jak te dwa które rozegrali u siebie - taki charakter tej drużyny. Spartak nie jest także najlepszym przykładem w kwestii stabilnosci formy, dzisiaj spodziewam sie zwyciestwa gosci którzy po dwoch porażkach musza w koncu wygrac Tym Ml 2 ✅✅
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Spotkanie: Kazan vs Ufa
Typ: Pierwsza bramka - Ufa ✅
Kurs: 1.83
Buk: Ladbrokes
Analiza: Dzisiaj po poludniu odbędzie się czwarte spotkanie półfinałowe Kontynentalnej Ligi Hokeja w Rosji między ekipami Kazan i Ufa. Ten mecz może okazać się ostatnim dla gości, gdyż w rywalizacji do czterech zwycięstw, przegrywają 0-3. Wg mnie zespół Ufa, który po sezonie zasadniczym zajął 1. miejsce w tabeli, nie podda się tak łatwo, podejdzie do meczu w pełni skoncentrowany i będzie dominował na lodowisku. Zapewne zdają sobie sprawę, że aby móc realnie myśleć o przedłużeniu tej rywalizacji muszą kontrolować przeciwnika, strzelając pierwsi gola, co doda im pewności i spokoju w grze, a w efekcie końcowym zwycięstwo. Warto wspomnieć, iż mimo stanu 3-0 dla Kazania, wszystkie mecze były bardzo wyrównane, a 2 kończyly się po dogrywce, dlatego liczę, że dziś szczęście dopisze gościom. Uważam, że Kazan nie wytrzyma presji, która spoczywa na nich przed rychłym awansem do finału, i gładko oddadzą zwycięstwo rywalom. Ostatnim argumentem dla tego typu jest fakt, iż w kazdym z trzech meczów, ekipa, która strzelała pierwszą bramkę to drużyna przyjezdnych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom