>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
B 33

bodziorex

Użytkownik
spotkanie:Tractor-Bars Kazan
typ:Bars Kazan(-1,5)
kurs:2,35
Bwin
Analiza;
przed nami spotkanie rosyjskiej ligi hokeja na lodzie.Naprzeciwko siebie stana Tractor cheljabinsk oraz AK Bars KAzan. Gospodarze jak do tej pory zgromadzili 49pkt i legitymuja sie bilansem na wlasnym terenie 9 zwyciestw i 13 porazek.Ich dzisiejsi rywale plasuja sie duzo wyzej w ligowej tabeli,zgromadzili bowiem jak do tej pory 67pkt, jesli chodzi o spotkania wyjazdowe 8 zwyciestw i 11 porazek. Tractor dwa ostatnie spotkania rozgrywal przed wlasna publocznoscia-wpierw pokonal slabo grajaca na wyjazdach lade togliati 4-2 a nastepnie ulegl neftechemnikowi 2-3. Natomiast Kazan dwa ostatnie mecze to 2 wyjazdy i 2 remisy, oba po 2-2.Kolejno z Yekaterinburgiem i bardzo mocnym Magnitogorskiem, gdzie ulegli dopiero po dogrywce. AK Bars Kazan ma wprawdzie 3 z rzedu wyjazd ale nie przywiazuje duzej wagi do zmeczenia tego zespolu bowiem nie sa to jakies szczegolnie dalekie wyjazdy. Historia spotkan obu zainteresowanych zespolow pokazuje ze jesli juz wygrywal Kazan to robil to bardzo pewnie dwoma lub wiecej bramkami przewagi.Mysle ze dzis bedzie podobnie i po dwoch wyjazdowych remisach AK Bars KAzan siegnie po pewne minimum 2-bramkowe zwyciestwo ????
 
rex 144

rex

Użytkownik
Spotkanie: Severstal Cherepovec - Lokomotiv Yaroslavl
Typ: X
Kurs: 4.25
Buk: bet365

Analiza:
Lokomotiv przegrał 3 ostatnie mecze. W hokeju rzadko zdarza się by drużyna lepsza jak Lokomotiv (6) przegrała 4 mecz z rzędu. Dodatkowo ostatni mecz Lokomotiva został przegrany na wyjeździe 3:1 z St. Petersburgiem a więc trzecią drużyną tabeli a jak drużyna przegrywa dokładnie 3:1 na wyjeździe z podliderami tabeli (w tym przypadku z St. Petersburgiem) to następny mecz często kończy się w hokeju remisem.

Sev. Cherepovec - lecąc od końca zaliczył 2 remisy, potem wygrał 5:2 a ostatni mecz przegrał 1:3. Zauważyłem że jak są 2 remisy, potem wygrana i znów przegrana to następny mecz jest wygrywany w hokeju ale biorąc pod uwagę fakt że dzisiejszym przeciwnikiem będzie Lokomotiv, drużyna wymagająca i też chcąca odrobić swoje 3 ostatnie porażki to obstawiam remis i wyrównanie sił. W historii spotkań obu drużyn 7 na 9 meczów oscylowało wokół remisu lub kończyło się remisem. Więc ostatecznie daje remis :]

⛔Wynik 2:3 ⛔
 
J 0

joachim1983

Użytkownik
Spotkanie: Omsk-Ufa
Typ: Omsk - Ufa H(1.5 - 0.0)-2
Kurs: 2.15
Bukmacher: tobet
Analiza:Na dzis wybralem mecz z ligi KHL pomiedzy Omskiem a Ufa .W poprzedniej kolejce Omsk gral z Cechovem ,jesli mozna powiedziec ze grali ,po 4 minutach mecz zostal przerwany za wielka bujke w ktorej uczestniczyli wszyscy hokeisci z obu stron .Ogolem na zawodnikow obu druzyn nalozono ponad 600 minut kar &lt;miedzy innymi zostal ukarany Jagr lider Omska .No i jezeli Omsk musi wystawic rezerwy w pierwszych tercjach ,to taka druzyna jak Ufa nie powinna miec problemu z uzyskaniem dobrego wyniku juz w pierwszej odlonie gry.omsk zajmuje 11 pozycje z 66 punktami na koncie ,natomiast Ufa jest druga ma 93 punkty i traci tylko dwa oczka do hokeistow z MAgnitogorska .Dodam jeszcze jedno ,Ufa w tym sezonie pokonala juz dwa razy Omsk na wlasnej tafli ,mysle ze przy takim oslabieniu Omska i Na wyjezdzie nie beda mieli problemu dlatego typuje przewage dwubramkowa dla Ufy
 
O 17

oli

Użytkownik
Spotkanie: Avangard Omsk - Salavat Ufa
Typ: 2
Kurs: 1,90
Bukmacher: Betsson

Analiza: Spotkanie rozgrywane w ramach rosyjskiej KHL. Można powiedzieć, że jest to mecz na szczycie tej ligi, gdyż obie drużyny dysponują składem, który może wygrać z każdym. Ta sztuka w obecnym sezonie lepiej wychodzi ekipie gości, gdyż mają oni zaledwie 2 punkty straty do Metallurga Magnitogorsk, jednak mają do rozegrania jeszcze 2 zaległe mecze. Ponadto nie mogą sobie pozwolić na jakąkolwiek porażkę, gdyż za plecami mają drużynę z Petersburga, która ma tyle samo rozegranych meczy co Ufa i zaledwie 1 punkt straty. A więc chłopcy z Ufa muszą brać się ciągle do roboty. Avangard Omsk już dwukrotnie w tym sezonie ulegał ekipie gości, ale dwukrotnie na wyjeździe. Więc jak będzie teraz? Hmmm.... Myślę, że podobnie, a świadczyć o tym mogą ostatnie wyniku obu drużyn. Zajmę się porównaniem gry obu ekip odpowiednio we własnej hali oraz na wyjeździe. Avangard Omsk w ostatnich meczach wygrywał, ale tylko z rywalami z dołu tabeli, gdy przyszło na Magnitogorsk, Atlant Mytishi, Ska Petersburg to kończyli mecze jako przegrani. Z kolei Salavat Ufa wygrywa z najlepszymi jak choćby z Magnitogorskiem ( zaznaczam, że chodzi o mecze wyjazdowe) a potrafi przegrać z najsłabszym np: Torpedo N.Novgorod, czy Avtomobilist Yekaterinburg. Ekipa gości jest zdeterminowana żeby sięgnąć po mistrzostwo, a w spotkaniach najwyższej rangi udowodnili że nie dają ciała. Dzisiaj powinni bez problemu wygrać z gospodarzami tego meczu, których walka o jakiekolwiek laury już dawno została przekreślona. Stawiam na GOŚCI !!!!!!
 
matejo 9

matejo

Użytkownik
Vityaz Chekhov - Severstal Cherepovec
Typ:2
„W ostatnim meczu Chekhov – Omsk zakończył się zaledwie po niespełna czterech minutach, bo... na tafli nie było już odpowiedniej liczby graczy. Po serii bójek sędziowie nałożyli na zawodników 600 minut kar.” Komisja dyscyplinarna ligi zawiesiła 7 zawodników gospodarzy na 1 ligowy mecz. Są to: napastnicy: Darcy Verot i Brandon Sagden oraz obrońcy: Siergiej Zuborev, Rustam Bahriddin, Aleksiej Litwinienko i Dmitry Megalinsky. Może analiza dość krótka... ale ja się na hokeju nie znam... a taka liczba zawieszonych zawodników wystarczy mi do pobrania tego typu.:cool:
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
sapotkanie:Lada Togliati- Traktor Cheljabinsk
typ: 1
kurs: 2,15
Expekt
Analiza;
Przed nami spotkanie rosyjskiej ligi hokeja na lodzie. Naprzeciwko siebie stana Lada Togliati i Traktor Cheljabinsk. Gospodarze rozegrali jak do tej pory 42 spotkania w ktorych zdobyli 48pkt. Jesli chodzi o spotkania u siebie to legitymuja sie bilansem 10 zwyciestw i 10 porazek. Ich dzisiejsi rywale rozegrali do tej pory o jedno spotkanie wiecej i maja na koncie 49pkt. W tabeli konferencji wschodniej plasuja sie tuz nad Lada Togliati.Na wyjazdach zdolali zwyciezyc 7 razy ponoszac przy tym 13 porazek. Ostatnie 3 ligowe spotkania Lady to seria wyjazdowa, kolejno porazka w Traktorze 4-2, zwyciestwo w Yekaterinburgu 2-1 oraz baty w rewelacyjnym Magnitogorsku Omsk 6-0. Traktor natomiast 3 ostatnie spotkania rozegral na wlasnym terenie, zanotowal w nich jedno zwyciestwo z LAda i dwie porazki-kolejno z Neftechikiem i Bars Kazan. Szykuje sie bardzo wazne spotkanie dla ukladu sil w ligowej tabeli. Upatruje dzis zdecydowanego faworyta w ekipie gospodarza a sklania mnie do tego chocby bilans bezposrednich spotkan pomiedzy tymi zespolami- z ostatnich 5 pieciu potyczek ekipa Lada zwyciesko wychodzila pieciokrotnie!Poza tym uwazam iz beda chcieli wziasc rewanz za swiateczna wyjazdowa porazke 4-2.Stawiam na LADE TOGLIATI ???? pozdrawiam ????
 
A 10

abel

Użytkownik
Spotkanie: Bars Kazan - Avtomobilist
Typ: poniżej 5.5 goli✅
Kurs: 1.75
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami które odbyło się 8 dni temu zakończyło się zdobyciem czterech bramek w regulaminowym czasie w ty że kazań był gościem w tamtym meczu jednak z kolei gdy 22.10.&#39;09 kazań był gospodarzem wygrali z dzisiejszym rywalem 4-1. Kazań na własnej tafli strzela mało goli ( średnio 2.7 na jedno spotkanie) dlatego 18 z 21 spotkań kończyło się wynikiem poniżej sześciu goli, dodając do tego także kiepską skuteczność Avtomobilist (średnio 2.3 gola w meczach wyjazdowych) jestem gotów postawić na ten typ. Pozdro;)
 
A 10

abel

Użytkownik
Spotkanie: Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk
Typ: powyżej 5.5 goli✅
Kurs: 1.9
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Gospodarze tego meczu można powiedzieć że są pewnymi faworytami dzisiejszego spotkania a sądzę tak ponieważ przypatruję się ostatnio grze dzisiejszych gości i to co wyprawiają ostatnio na tafli można nazwać &#39;&#39;inwalidztwem hokejowym&#39;&#39; (na ostatnie 7 meczy sibir nie wygrał żadnego). Avangard z kolei ostatni mecz mogą zaliczyć do udanych gdyż zwyciężyli (dopiero w dogrywce) z ufą, jednak tak samo dobrze mogli ten mecz przegrać w ostatnich 3 minutach ale im ostatnim rywalom nie uznano bramki w 19 min. 3-ej tercji. Historia spotkań obu ekip wyraźnie przemawia na korzyść omska który na 11 spotkań wygrał 10 ( w tym jedno po dogrywce). W każdym z ostatnich 4 konfrontacji tych drużyn padało 8 bramek dlatego dziś nie powinno być inaczej i ten over który na dziś polecam powinien wejść. Pozdrawiam
 
J 0

joachim1983

Użytkownik
Spotkanie Spartak Moscow - CSKA Moscow Hokej KHL
Typ: x
Kurs: 4.15
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:Spotkanie moskiewskich druzyn zakonczy sie remisem?Ja tak przypuszczam .Obie ekipy graja w grupie zachodniej ligi kontynentalnej.Spartak jest szosty ma 70 punktow ,CSKA jest siodme i ma 65 punktow .Spartak w tym sezonie 10-krotnie remisowal z czego szesc remisowych rezultatow uzyskali w ostatnich 12 spotkaniach .CSKA w tym sezonie ma 11 remisow ,takze i ta statystyka jest prawie remisowam,co tu wiecej mowic ,Ja derbowe spotkania stawiam na remis Tak grali wczesniej 27/11-09 Superliga Spartak Moscow vs. CSKA Moscow3:2
12/09-08 Superliga Spartak Moscow vs. CSKA Moscow 5:5
5:5 (OT)
6:5 (Po karnych)
28/02-08 Superliga Spartak Moscow vs. CSKA Moscow 3:3
3:3 (OT)
3:4 (Po karnych)
22/12-07 Superliga Spartak Moscow vs. CSKA Moscow 2:4
14/09-05 Superliga Spartak Moscow vs. CSKA Moscow 3:3
3:3 (OT)
23/02-05 Superliga Spartak Moscow vs. CSKA Moscow 2:4
05/11-04 Superliga Spartak Moscow vs. CSKA Moscow 2:4
 
A 10

abel

Użytkownik
Spotkanie: Dynamo Riga - Yekaterinburg
Typ: poniżej 5.5 goli✅
Kurs: 1.72
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Ryga w ostatnich spotkaniach zdobyła sporo bramek jednak z drużynami które szału nie robią ( z tragicznie grającym sibirem oraz trochę lepszym amurem) jednak dzisiaj nie powinni powtórzyć tych dokonań dlatego że grają z drużyną która w ostatnich meczach gra w kratkę ale za to w defensywie gra już o niebo lepiej, skoro takie drużyny jak kazań czy jaroslaw nie potrafiły zdobyć za wiele bramek z Jekaterinburg to nie powinni tego zrobić także niżej notowani gospodarze tego spotkania. W ostatnim spotkaniu tych drużyn Jekaterinburg na własnej tafli wygrał 4-2 z dzisiejszymi gospodarzami co pokazuje że nie gra się im z nimi łatwo. W ostatnich 7 meczach z udziałem Avtomobilist nie padło więcej jak 4 bramki w regulaminowym czasie gry dlatego dzisiaj nie powinno być inaczej. Pozdrawiam;)
 
A 10

abel

Użytkownik
Spotkanie: Dynamo Minsk - Avtomobilist Yekaterinburg
Typ: poniżej 5.5 goli✅
Kurs: 1.65
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Obie ekipy w swoich ostatnich sześciu spotkaniach zdobyły zaledwie 20 bramek co nawet nie daje średnio dwóch bramek na mecz. Oba zespoły spotkały się tylko raz i wtedy padł wynik 3-1 dla dynama którzy wówczas byli gośćmi. W tym spotkaniu są gospodarzami jednak wyniku z większą ilością bramek nie powinniśmy ujrzeć dlatego że jak już wyżej napisałem obie drużyny mają problemy ze zdobywaniem bramek. Na tafli dynama ostatni &#39;overowy&#39; wynik padł ponad miesiąc temu(09.12) w przegranym wówczas spotkaniu przez dynamo 3-5 z neftehimik i z tym także rywalem Jekaterynburg ostatni raz na wyjeździe zanotował spotkanie w którym padło ponad 5 goli (23.12) co jednak nie może dziwić bo niznekamsk na własnej tafli w ponad 70% spotkaniach padał wynik &#39;over 5,5&#39;. Podsumowując w tym spotkaniu wystąpią drużyny które nie potrafią zdobywać goli i dlatego postanowiłem dać na under 5.5. Pozdrawiam✅
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Jak dla mnie najciekawszym jutro spotkaniem będzie mecz Yaroslavla z Torpedo. Według mnie kursy na gospodarzy są zbyt niskie i na pewno nie opłaca się na nich grać. Szykuje się bardziej wyrównane widowisko. Co prawda Lokomotiv na własnym terenie jest niezwykle groźny, ale Torpedo znajduje się w tak rewelacyjnej formie, że spokojnie stać ich na korzystny wynik. Kto śledzi wyniki KHL to widzi jakie wyniki osiąga Torpedo po przełamaniu tej długiej beznadziejnej formy. Od połowy grudnia przegrali tylko dwa spotkania, w tym jedno po dogrywce. 5:0 z CSKA, 8:0 z Vityazem, 3:1 z Salavetem i 6:3 z MVD to wyniki, które robią wrażenie. W tym czasie zdążyli zagrać już z Lokomotivem u siebie i pokonali ich 5:2. Obecnie jedynym problemem Torpedo jest słaba gra w osłabieniu. To właśnie przez częste kary przegrali mecz z Avangardem. Trudno w to uwierzyć, ale również w ostatnim meczu z MVD stracili dwie bramki grając w osłabieniu. Gdyby nie to, Torpedo rozgromiłoby na ciężkim wyjeździe drużynę MVD. Mam nadzieję, że wreszcie zaczną grać rozsądniej i nie będą łapać przypadkowych kar. Jeżeli nie, Lokomotiv może to wykorzystać. Nie wiem czy warto grać na gości w tym spotkaniu, ale na pewno kursy są nieodpowiednie. W tym sezonie obie ekipy grały ze sobą już trzy razy. Dwa razy wysoko wygrało Torpedo (w tym ostatni mecz trzeciego stycznia), a tylko raz Lokomotiv (zaledwie 1:0). Jak widać mecze z Torpedo wyjątkowo nie leżą ekipie Lokomotivu. Jak dla mnie mecz na pewno bardziej wyrównany niż wskazują na to kursy, Torpedo może powalczyć i kurs 1.50 na Lokomotiv jest śmieszny. Tym bardziej, że dobrze wyglądają handicapy na Torpedo: kurs ok. 1.80 na +1.5 i około 1.40 na +2.5.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Dynamo Minsk - Automobilist Yekaterinburg
✅under 5,5✅


Dziś o godzinie 16 w Mińsku zostanie rozegrany ważny mecz pomiędzy drużynami sąsiadującymi ze sobą w dole tabeli. Dwudzieste pierwszy Dynamo na swojej tafli zmierzy się z gośćmi Yekaterinburg&#39;a. Obie drużyny zdecydowanie underowe.
Dynamo u siebie under zanotowało w 65,2% spotkań. Średnio w ich meczach domowych pada tylko 5 bramek. W tym sezonie strzelili tylko 98 bramek co pokazuje, że strzelać to oni nie potrafią. Co do liczby bramek straconych bramek, stracili ich naprawdę mało bo tylko 119. Ostatnie 9 spotkań to same undery.
Automibilist w meczch wyjazdowych under zanotował w 66,7% spotkań. W meczach wyjazdowych w ich spotkań pada średnio 5,14 bramki na mecz. Tak jak Dynamo strzelili w tym sezonie tylko 98 bramek, stracili zaś trochę więcej bo 126. Ostatnie 8 spotkań Automobilist to same undery.
W statystykach znalazłem tylko jedno spotkanie pomiędzy tymi drużynami. 12.10.2009 w Yekaterinburgu padł wynik 3-1 dla przyjezdnych z Mińska. Tak więc wszystko przemawia za underem. Do tego moim zdaniem kurs na under jest przesadzony, Unibet daje kurs na ten typ 1,75.

Abel, widzę że też zagrałeś under w tym spotkaniu ;) Do tego widzę, że jesteśmy z okolic Opola, więc życzę powodzenia w typowaniu i Pozdrawiam ????
 
A 10

abel

Użytkownik
Spotkanie: HC MVD - Vityaz Podolsk Chekhov
Typ: powyżej 5.5 goli⛔
Kurs: 1.65
Bukmacher: Expekt
Analiza:

W ostatnim spotkaniu tych drużyn które odbyło się 03.01.10 padł wysoki wynik 6:3 dla mvd i dziś nie powinno być inaczej. Goście tego spotkania w ostatnich 10 meczach tylko 2 razy zanotowali spotkanie w którym padło poniżej 6 bramek, ostatnio z jaroslawem 4 dni temu (jednak jaroslaw gra dość &#39;&#39;underowo&#39;&#39; ostatnimi czasy). Vityaz w 65 % spotkań wyjazdowych zanotował ponad 5,5 gola na mecz. Drużyna MVD wygrała wszystkie z możliwych spotkań na własnej tafli z dzisiejszym rywalem ( 8 z 8 ), w pięciu z nich padł wynik over 5.5 (w dwóch ostatnich było ponad 7 bramek w jednym spotkaniu). Uwzględniając te wszystkie informacje sądzę że ten typ powinien wejść bez większych problemów. Pozdrawiam;)
 
A 10

abel

Użytkownik
Spotkanie: Avtomobilist Yekaterinburg - Neftekhimik Nizhnekamsk
Typ: poniżej 5.5 goli⛔
Kurs: 1.75
Bukmacher: Expekt
Analiza:

W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi drużynami na tafli w Jekaterynburgu (08.01&#39;10) zakończyło się wynikiem 1:1 w czasie regulaminowym i dzisiaj także nie powinniśmy ujrzeć spotkania z duża ilością zdobytych bramek. W meczach z udziałem dzisiejszych gospodarzy w prawie 70% spotkań padał wynik underowy ( na własnej tafli 69.6 %, na wyjazdach 65.2 %) natomiast ich dzisiejsi rywale Nizhnekamsk na wyjazdach także grają dosyć underowo bowiem w 61.9 % padał wynik w którym było poniżej 6 goli, ich ostatni overowy wynik na wyjeździe padł 09.12&#39;09. a Jekaterynburga na własnej tafli 11.12&#39;09. Wprawdzie obie drużyny ostatnie spotkania zaliczyły jako &#39;overowe&#39; ale sądzę że dzisiaj nie będzie podobnie i dlatego gram to spotkanie. Pozdro
 
A 10

abel

Użytkownik
SPOTKANIE: Dynamo Moscow - Dinamo Riga
TYP: 1 (Handicap -1.5 )
KURS: 2.2
BUKMACHER: Betway
ANALIZA:
Wprawdzie gra którą prezentuje Dynamo Ryga w ostatnich spotkaniach może zadziwiać bowiem w ostatnich sześciu meczach przegrali tylko raz jednak dzisiaj nie powinni przedłużyć tej dobrej passy ponieważ grają z dużo lepszym przeciwnikiem i to na ich terenie. Dynamo Moskwa ostatnio wygrywa, jednak bardzo się męczy ze swoimi rywalami, szczególnie przegrana na własnej tafli z Jekaterynburgiem bardzo mnie dziwi. Obie drużyny spotkały się czterokrotnie w zeszłym roku w Moskwie i w każdym z tych spotkań góry byli gospodarze. Każde spotkanie wygrali różnicą minimum dwóch bramek i dzisiaj nie powinno być inaczej chociaż że goście grają ostatnio dobry hokej. Statystyki wyraźnie są po stronie gospodarzy jednak to jest tylko sport i wszystko jest możliwe jednak ja gram ten typ i zobaczymy co z tego będzie. Pozdro
 
P 1

pladi

Użytkownik
Spotkanie: Torpedo Nizhny Novgorod - Neftekhimik Niznekamsk
Typ: X
Kurs: 4,20
Bukmacher: BAH
Analiza:
Dziś o 17:00 rozegrane zostanie rozegrane spotkanie Rosyjskiej Liogi hokeja na lodzie KHL. Zmierzą się w nim Torpedo Nizhny Novgorod i Neftekhimik Niznekamsk. Zapowiada się wyrównane spotkanie. Zespół gospodarzy zajmują 15 miejsce, a goście 15. Jest to mała różnicą jak na ligę w której walczą 24 zespoły. W ostatnich spotkaniach Torpedo radzi sobie słabo. Często przegrywa. Niznekamsk gra w kratkę. W ich bezpośrednich spotkaniach dużo częściej dominował Nowogród, który wygrał 5 razy. Neftekhimik okazał się lepszy tylko raz. Ja jednak stawiam na remis z kilku powodów. Po pierwsze w tym sezonie te drużyny grają podobnie. Po drugi w ich bezpośrednich spotkaniach nigdy nie pał remis co mnie bardzo zachęca. Oraz po raz trzeci dawno nie remisowali. Myślę, e udało mi się was przekonać na ten typ. Polecam go wszystkim, którzy lubią sporą dawkę adrenaliny.
 
P 1

pladi

Użytkownik
Spotkanie: Dinamo Riga - HK Dinamo Minsk
Typ: 2
Kurs: 3,90
Bukmacher: Expekt
Analiza:​

Mamy dopiero pierwszy dzień miesiąca, a w Rydze emocje zaczną się już o 18:30. Miejscowe Dinamo podejmie zwycięzce Pucharu Spenglera HK Dinamo Mińsk. Pomimo, że obie drużyny grzeją raczej dalekie miejsca myślę, że będzie to najlepsze spotkane KHL w tym dniu. Gospodarze zajmują 14 miejsce, a goście 18. Nie jest to szczyt ich marzeń. Szczerze mówiąc nie rozumiem tak dalekiego miejsca Mińska. Przed miesiącem wygrali Puchar Spenglera pokonując po drodze takich tyranów jak Team Kanady i zespół miejscowych HC Davos. w meczu z Kanadyjczykami bardzo zasłużył się Vitaly Koval broniący jak lew swojej bramki. Bardzo mi tym zaimponował. W historii ich bezpośrednich spotkań lepiej wychodzi Ryga. Wygrała dwa pierwsze spotkania. Jednak ostatnie spotkanie należało do Mińska, które wygrało w grudniu 4:1 na własnym lodowisku. Wierzę, że i tym razem nie zawiodą. W ostatnich meczach pokazują pazur. Są nieźli i mają potencjał na wygraną.
 
boltman 0

boltman

Użytkownik
Hokej na lodzie &gt; Rosja &gt; KHL
:hokej:​
Spotkanie: Vityaz - Novgorod
Typ: 2
Kurs: 1,90
Bukmacher: Unibet

Analiza: O godzinie 17:00 w Czechowie odbędzie się spotkanie pomiędzy ratującym się od spadku do niższej ligi Vityazem a Novgordem. Vityaz znajduje się na ostatniej 24. pozycji. W tym sezonie ekipa z Czechowa nie pokazała nic ciekawego. Jest to zespół, który absolutnie nie ma czego szukać w pierwszej lidze. Novgorod też nie błysnął rewelacyjną formą, lecz ich gra jest na tyle wystarczająca, by się utrzymać w KHL, bowiem utrzymują się w okolicach środka tabeli. Widzę tylko jednego pretendenta do zwycięstwa. Nie sądzę, że teraz, gdy sezon się kończy gra Vityaza ulegnie całkowitej zmianie. Cały sezon oddawali punkty rywalom i tak też będzie w tym meczu. Przywiduje bezproblemowe zwycięstwo Novgorodu. Polecam. :spokodfhgfh:
:hokej:​
 
cfab 28

cfab

Użytkownik
Traktor Chelyabinsk - Avtomobilist Yekaterinburg
Avtomobilist Yekaterinburg + X
1.91
SportingBet


KHL. Dla obu zespołów to pięćdziesiąty mecz w sezonie 09/10. Oba też grają we Zachodniej Dywizji(12 zespołów), gdzie do PO premiowanych jest 8 miejsc. Do końca sezonu zasadniczego mniej więcej 15 rund (w zależności od drużyn). Tak się złożyło, że będący teraz na siódmym miejscu zawodnicy z Chelyabińska, mają już duży krok wykonany, aby w PO się znaleźć. Na ich koncie 61 oczek, a cztery kolejne drużyny walczące o to ósme miejsce, mają zgromadzone po 54 punkty. I właśnie w tej czwórce znajduje się zespół Avtomobilista Yekaterinburg. Motywacja by zająć tą ósmą pozycje jest, zważywszy po wynikach, a kto zwykł śledzić KHL wie, że rozgrywają oni(nawet jak przegrywają) po prostu dobre mecze. Jak wspomniałem, wyniki mówią dużo: wyjazdowe wygrane z Kazanem i D.Moskwą w reg, czy dwie wygrane z wyżej notowanym Niznekamskiem. Z dzisiejszym rywalem grali dwukrotnie, na starcie sezonu. Oba mecze przegrali w stosunku 2:3, i 3:4, choć po pierwszych tercjach prowadzili. Liczę na odwrócenie szczęścia na korzyść zespołu, który go teraz po prostu bardziej potrzebuje. Każdy punkt jest ważny, a na urwanie choćby jednego jest szansa, gdyż rywal, choć nieco wyżej notowany, gra w kratkę. Wystarczy nie przegrać w reg. czasie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom