>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2022 / 2023

Status
Zamknięty.
S 6,4K

sopel1916

Użytkownik
Co sie dzieje z Kazaniem? ktos sledzi? kiedys moja ulubiona druzyna do obstawiania, w tym sezonie juz 3x wtopa na nich. Hmm takiej serii porazek u nich nie pamietam
 
S 6,4K

sopel1916

Użytkownik
Din. Mińsk - Dynamo Moskwa over 4.5 @1.74 betfan ⛔ jak zawsze overowo tak tu 1 bramka masakra :(
mecz 2 ofensywnych druzyn, spodziewam sie tu bramek. Mins u siebie zawsze jest grozny strzela minimum te 2 brami. licze na 5-6 bramek w meczu. powodzenia
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Co sie dzieje z Kazaniem? ktos sledzi? kiedys moja ulubiona druzyna do obstawiania, w tym sezonie juz 3x wtopa na nich. Hmm takiej serii porazek u nich nie pamietam
Śledzę kątem oka co się dzieje na rosyjskich lodowiskach i o ile Kazań we wrześniu jeszcze coś grał to byłem w lekkim szoku sprawdzają wyniki padziernikowe. Całe siedem punktów. Zacząłem grzebać głębiej i doszukałem się wielu ciekawych informacji. Generalnie w szatni Ak Barsa panuje "wielki bałagan". Podobno po ostatnich spotkaniach mocno dostało się bramkarzom Kazania od swoich kolegów z drużyny. Kolejny punkt to niezadowolenie z przybycia Radulova. Szczególnie weteranom nie podobało się to wzmocnienie i mają konflikt z gwiazdą NHL. Co niektórzy, a szczególnie kibice narzekają na Shipachyova. Podobno się skończył, a część drużyny uważa go za "gwiazdunię" która bierze pieniądze, ale nie za bardzo chce grać. Ostatnim istotnym punktem jest sytuacja w sztabie, gdzie jeden z bliższych współpracowników Znaroka musiał odejść pod presją zawdników, bo nie podobało im się jego zachowanie, a z szatni słychać było głosy, że takie treningi to odbywały się w podstawówce dla dzieci, a nie w zawodowej lidze. Jeśli to ostatnie to prawda to może to się również przekładać na przygotowanie fizyczne. Podsumowują wszystko - w Kazaniu mają niezły burdel.
 
Otrzymane punkty reputacji: +366
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jeśli ktoś gra KHL na betfanie to dzisiaj kolejne Zielone Derby. Pod koniec października obydwa pojedynki wygrała Ufa. Kazań dalej nie potrafi zdobywać punktów z wyjątkiem ostatniego meczu z Neftekhimikiem. W szatni dalej problemy. Podobno kilka dni temu Radulov "starł" się w szatni z Burmistrovem. Trener też odesłał ostatnio Radulova do szatni, ale ciężko, żeby największa gwiazda i zawodnik zdobywający najwięcej punktów siedział na trybunach, więc Znarok rotuje składem i miesza formacje. Ostatniego meczu z CSKA u siebie nie zdołali wygrać, a dzisiaj kolejne ciężkie starcie. Warto spróbować tylko z tego powodu, że to derby. Dołączając problemy wewnętrzne w Kazaniu value wydaje się być większe (gdyby nie ten nieszczęsny podatek).

Salavat win @2,41 Betfan
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
CSKA Moskwa vs Severstal Czerepowiec:

Severstal Czerepowiec RT @5.50
Severstal Czerepowiec ml @3.55
Severstal Czerepowiec powyżej 1.5 gola @1.89 (teraz)
BETFAN


Przed nami ostatni mecz serii pomiędzy CSKA a Severstalem. Liga mocno się wyrównała i taki klub, jak ten z Czerepowca jest w stanie nawiązywać równą walkę z Wojskowymi. Zapewne pasiaki będą robić wszystko, aby CSKA awansowało do kolejnej rundy, ale widzę tutaj value w stronę underdoga. Stołeczni myśleli, że łatwo i przyjemnie poradzą sobie z outsiderem, a tutaj proszę trener Razin po raz kolejny zaskakuje i sprawia niespodzianki na tle wyrównanego faworyta. Nikt naturalnie nie wyobraża sobie brak awansu CSKA, ale jeżeli ktoś interesuje się KHL, to wie, że Severstal jest jednym z najbardziej niewygodnych przeciwników od lat. Klub ten zyskał na odejściu obcokrajowców i siła przyjezdnych jest przede wszystkim zespołowość. Każdy z zawodników jest w stanie dodać cegiełkę do wyniku drużyny z Czerepowca. To u Wojskowych będzie większa presja. Outsider tylko może, dlatego stawiam na różne kombinację w stronę outsidera. W każdym z meczów tej serii Severstal przynajmniej 2 razy trafiał do bramki stołecznych. Ważny będzie początek i wykorzystanie swoich szans w PP. Wierzę, że Razin i jego ekipa ponownie znajdzie sposób na defensywę CSKA. W pierwszym dzisiejszym starciu poszedłem w stronę Avto.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Bars Kazań vs Admirał Władywostok: Admirał powyżej 1.5 gola @2.31 BETFAN✅️

W ten czwartek rozpoczynają się półfinały konferencji, ale ja skupiłem się tylko na jednym spotkaniu. Jeszcze rok temu mało kto by się spodziewał, że Admirał znajdzie się w tym miejscu, co jest obecnie, ale takie są fakty. Ekipa z dalekiego wschodu przecież w poprzedniej kampanii odbudowało swój projekt po rocznej nieobecności w KHL, gdzie z finansami było krucho, ale wiara kibiców i samych włodarzy spowodowała, że klub z Władywostoku doszedł daleko, przekroczył swoje możliwości i pokonał w pierwszej rundzie play-off Saławat Jułajew Ufa. Teraz ma możliwość gry z Bars Kazań. Trzeba przyznać, że Władywostok jest mądrze budowany i w pełni wykorzystuje wyrównanie się stawki w tej kampanii. Nie ma tutaj wybitnych hokeistów, ale wyróżniają się tacy zawodnicy jak Libor Sulak, czy też Alexander Gorshkov, który jest kontuzjowany, ale za chwilę ma wrócić do składu swojej drużyny.

Bars miało swoje problemy w tym sezonie, ale w decydującym momencie sezonu udało się odbudować formę. Legendarny trener Zinetula Bilyaletdinov powrócił z emerytury, aby wspomóc ekipę z Kazania i to się na razie powiodło. Kadrowo to najlepszy zespół na wschodzie, sprowadzając takie gwiazdy, jak Vadim Shipachyov, Vyacheslav Voynov, czy też Alexander Radulov, niemniej jednak zdarzają się tarcia pomiędzy mocnymi charakterami. To w derbach Tatarstanu starał się wykorzystać Nieftiechimik, zakończyło się ostatecznie na 6 meczowej serii.

Przechodząc już do typu stawiam na 2 gole Admirała. Zdziwił mnie tak wysoki kurs, bo bukmacher BETFAN spodziewa się underowego starcia. Z reguły pierwsze spotkania w seriach są obfite w bramki i mam nadzieję, że dzisiaj tak będzie. Zarówno gospodarze, jak i goście mieli tyle samo czasu na odpoczynek. Admirał mógł pochwalić się zespołowością w serii z Ufą, ponieważ w meczach z zespołem ze stolicy Baszkirii rodzili się nieoczywiści bohaterzy, jak Prokhor Korbit, czy też Ivan Yemets. Bars miał problemy w sytuacjach specjalnych w starciach z Wilkami i przeciwnicy zdobywali bramki w PP oraz w PK. Mam nadzieję, że mądra gra outsidera popcha ich do małej niespodzianki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +109
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie/KHL
Godzina: 14:30
Spotkanie: Avangard Omsk vs Metallurg Magnitogorsk
Typ: powyżej 5.5 goli
Kurs: 2.80⛔
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Zaczynamy serię Avangardu Omsk z Metallurgiem Magnitogorsk. Warto na sam początek wspomnieć, że Jastrzębie przeniosły się w poprzednim sezonie z Bałaszycha do swojego miasta i arena G-Drive robi naprawdę spore wrażenie. Jest to najnowocześniejsza hala w kraju i wreszcie gospodarze mogą występować przed swoimi kibicami. Początek sezonu dla Avangardu był bardzo trudny. Odejście Boba Hartleya mocno odbiło się na dyspozycji Jastrzębi i wcześniejszy asystent Boba, który podjął się zbudowania na nowo projektu po Kanadyjczyku, Dmitry Ryabykin szybko został zwolniony. Dopiero zatrudnienie Mikhaila Kravetsa ustabilizowało formę gospodarzy i w mojej opinii to najlepszy zespół na ten moment na wschodzie. Ekipa z Omska posiada świetny skład. Powrót do Avangardu Reida Bouchera i do ligi Vladimira Tkacheva powoduje, że PP gospodarzy stoi na wysokim poziomie, a i Corban Knight bardzo dobrze odnalazł się ze swoimi kolegami. Osobiście uważam, ze Jastrzębie wygrają konferencję wschodnią i z nowymi możliwościami, które oferuje im m.in. hala są obok SKA, jednym z głównych faworytów do Gagarina.

Po drugiej stronie barykady znajdują się Lisy, które blisko były odpadnięcia w serii a Avtomobilistem.
W ostatnim meczu z Jekaterynburgiem, Metallurg przegrywał już 1:3, ale przyjezdni pokazali charakter i w dogrywce zwyciężyli. Skład znacznie nie zmienił się w porównaniu z poprzednimi latami, ale nie wróżę powodzenia gościom. Wydaje się, że projekt Ilya Vorobyova nieco gaśnie i będzie potrzebna świeża krew na przyszłą kampanię. Jest tutaj problem z goalie, bo ani wiekowy Vasily Koshechkin, ani sprowadzony z Jarosławia Edward Pasquale nie pokazują pełnię swoich umiejętności. Nie wolno jednak lekceważyć ten zespół, bo w poprzednim sezonie Lisy blisko były zdobycia Gagarina. W siedmiomeczowej batalii to CSKA było jednak lepszą drużyną.

Przechodząc już do typu, to stawiam na sporą ilość goli. Nie wiem, jak to jest, ale pomiędzy tymi klubami jest sporo złej krwi. Pamiętam poprzednie sezonu i mecze. Wiele bójek, kar mniejszych, czy nawet większych pojawiało się w bezpośrednich starciach. To powoduje, że zwiększają się szanse na bramki, bo będzie sporo czasu gry w PP. Zarówno Avangard, jak i Metallurg bardzo dobrze rozgrywali przewagi w seriach z Sybirem i Avtomobilistem. W sezonie zasadniczym oba zespoły mierzyły się 4-krotnie i aż 3 razy pokryty był proponowany over. Także w poprzedniej kampanii w play-off oglądaliśmy wiele goli i w 6/7 starciach padało minimum 6 bramek. Wierzę, że dzisiaj będzie podobnie, bo jakość ofensywa obu ekip jest ogromna jak na obecne realia KHL.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +361
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Szkoda, tak jak można było się spodziewać sporo sytuacji w PP, ale nic nie chciało wpaść, może za 2 dni to samo spróbuję. Jest jeszcze jeden mecz i krótko stawiam na Loko. Ogladalem serie CSKA z Severstalem i kompletnie Wojskowi mnie nie przekonują. Nikitin mierzy się ze swoimi, motywacja spora, aby urwać pierwszy mecz, próbuje 2.

CSKA Moskwa vs Lokomotiv Jarosław: 2ml @2.05 BETFAN
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Bars Kazań vs Admirał Władywostok: Admirał powyżej 1.5 gola @2.35 BETFAN

Drobno:
Admirał Władywostok ml @3.80
Admirał Władywostok RT @6.40
BETFAN


Wczoraj hokej tragedia, ale jak dobrze, że dzisiaj mamy nowy dzień i celuje w KHL. Tak jak dwa dni temu, tak i dzisiaj stawiam na dwa gole Admirała. Oglądałem tamto spotkanie i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem gry outsidera. Bez kompleksów i większego stresu ekipa z dalekiego wschodu była w stanie na równi powalczyć z jednym z faworytów do Gagarina. Bardzo dobrze działał PP i pisałem o Liborze Sulaku, który świetnie wykorzystał okres gry w przewadze. 3. tercja to już była dominacja Admirała, który nie pozwolił Barsom na wiele i mało zabrakło, aby doprowadzić do dogrywki. Dzisiaj stawiam ten sam zakład co w pierwszym starciu. Jeżeli klub z Władywostoku zaprezentuje się podobnie, co wtedy, to jestem spokojny o wynik. Być może uda się urwać nawet wygraną w stolicy Tatarstanu, co byłoby sporym sukcesem. Kursy 3.80 na wygraną po dogrywce i 6.40 na zwycięstwo w czasie regulaminowym kuszą. Do składu wrócił Alexander Gorshkov, który był jednym z najlepszych punktujących w obozie gości w sezonie regularnym, co daje nadzieję na pozytywny rezultat. Wierzę w Admirał w tej serii, trzeba ograniczyć kary, bo było ich za dużo.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Jak gra Torpedo i SKA warto iść w stronę goli. Pierwsze spotkanie underowe, potem już wysoki over. Mocne ofensywy, które tworzą sobie mnóstwo szans na bramki. Dwie wizyty Wojskowych w tej kampanii w Niżni Nowogrodzie kończyły się wynikami 2:6. Może powtórka? Oby!

Torpedo Niżny Nowogród vs SKA St. Petersburg: powyżej 5.5 gola @2.27 BETFAN
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Nie idzie w KHL, spróbuję jeszcze dzisiaj powalczyć z tą ligą:

Metallurg Magnitogorsk vs Avangard Omsk: powyżej 5.5 gola @2.87 ⛔ za w dni over gwarantowany

Tak jak można było się spodziewać, po underowym pierwszym starciu w kolejnym meczu tych drużyn padnie pewnie over.
Tak też się stało i zwycięstwo Avangardu 4:3 było zasłużone. Dzisiaj przenosimy serię do Magnitogorska i gospodarze potrzebują wygranej, aby wrócić do tej serii. Nie ma tutaj miejsca na kalkulacje. Czeka nas mecz walki i spodziewam się sporej ilości PP. Nie wiem, jak to jest, ale pomiędzy tymi klubami jest sporo złej krwi. Pamiętam poprzednie sezonu i mecze. Wiele bójek, kar mniejszych, czy nawet większych pojawiało się w bezpośrednich starciach. To powoduje, że zwiększają się szanse na bramki, bo będzie sporo czasu gry w PP. Zarówno Avangard, jak i Metallurg bardzo dobrze rozgrywali przewagi w seriach z Sybirem i Avtomobilistem. W sezonie zasadniczym oba zespoły mierzyły się 4-krotnie i aż 3 razy pokryty był proponowany over. Także w poprzedniej kampanii w play-off oglądaliśmy wiele goli i w 6/7 starciach padało minimum 6 bramek. Wierzę, że dzisiaj będzie podobnie, bo jakość ofensywa obu ekip jest ogromna jak na obecne realia KHL. Overowy trend powinien się utrzymać i gra z empty net nam z pewnością pomoże
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +280
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Zobaczymy, może dojdzie do przełamania w KHL:

CSKA vs Loko: 2 ml @2.34 BETFAN

Warto wykorzystać ten środowy dzień na hokejowe emocje, ponieważ jest ich sporo w porównaniu z piłką nożną i w KHL dojdzie do 7. starcia w serii CSKA z Lokomotivem. Muszę przyznać, że oglądałem większość meczów w tej parze i za każdym razem to Loko był lepszym zespołem. Nie wiem, jak to jest, ale wynik w serii wynosi 3:3 i całe szczęście, że ekipa z Jarosławia doprowadziła do wyrównania. Po odpływie europejskich hokeistów liga bardzo się wyrównała i zyskały takie zespoły, jak dzisiejsi goście. Lokomotiv znany jest przecież ze świetnej młodzieży i szanse otrzymali tacy zawodnicy jak Danill Isayev i goalie ten popisywał się świetnymi interwencjami w ostatnim czasie. Trener przyjezdnych Igor Nikitin jest mocno zmotywowany, aby pokonać swój były klub. Wydaje się, że w poprzednich dwóch rywalizacjach znalazł sposób na przeciwnika i mam nadzieję, że dzisiaj Loko także stanie na wysokości zadania. CSKA już w poprzedniej serii z Severstalem Czerepowiec mocno się męczyło i doszło aż do 7 rywalizacji. Lokomotiv miał tylko 5 spotkań z Vityazem, co może odbić się na zmęczeniu podczas środowej potyczki. Uważam, że goście ponownie zdominują Wojskowych i tym samym upragniony awans stanie się faktem. Gospodarze mieli ostatnio sporo szczęścia, ale fart się wreszcie skończy. Zapewne pasiaki będą sprzyjać CSKA i stykowe sytuacje będą gwizdane w ich stronę, niemniej jednak to goście lepiej prezentowali się w tej parze.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom