>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2022 / 2023

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Co do Mińska to jeśli ktoś ma ofertę to można spróbować ich zwycięstwa, bo kurs prezentuje się całkiem nieźle. Dynamo ma całkiem niezłą ekipę. W tamtym roku często pokazywali pazur. W obecnym sezonie dwa zwyciestwa w dwóch spotkaniach, a Salavat średnio wchodzi w sezon. Przedsezonowe mecze również bardzo słabo w wykonaniu Zielonych.

PS. Fedotov podpisał trzyletni kontrakt z CSKA. Co tam się dzieje... Nie puszczają chłopa do NHL, wysyłają do wojska, a teraz podpis pod kontraktem w Moskwie.

Średni kurs z oddsportal na Mińsk ML @1,79 5/10
 
A 0

aonb

Użytkownik
W ogóle możecie podzielić się informacjami u których bukmacherów jest jaka oferta i czy w ogóle jest na KHL.
Na ruskich znalazłem, jest naprawdę satysfakcjonująca, jeśli ktoś chce grać wszystko oprócz strzelców bramek. A rzecz w tym, że ja chcę grać tylko strzelców, więc jestem w czarnej.. 😅 Bardzo dziękuję Fortunie za wystawianie oferty z VHL i mecze rosyjskich drużyn z innych sportów zespołowych, a pominięcie KHL. Mistrzowskie posunięcie 🙃
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Na ruskich znalazłem, jest naprawdę satysfakcjonująca, jeśli ktoś chce grać wszystko oprócz strzelców bramek. A rzecz w tym, że ja chcę grać tylko strzelców, więc jestem w czarnej.. 😅 Bardzo dziękuję Fortunie za wystawianie oferty z VHL i mecze rosyjskich drużyn z innych sportów zespołowych, a pominięcie KHL. Mistrzowskie posunięcie 🙃
Mnie bardzo zdziwiła oferta VHL przy braku KHL. Nie wiem czy usunięcie KHL to próba zachowania pozorów, czy jest jakiś inny powód. Nie będę chyba zakładał dodatkowych kont, żeby grać KHL. Poczekam na rozwój sytuacji.
 
A 0

aonb

Użytkownik
Mnie bardzo zdziwiła oferta VHL przy braku KHL. Nie wiem czy usunięcie KHL to próba zachowania pozorów, czy jest jakiś inny powód. Nie będę chyba zakładał dodatkowych kont, żeby grać KHL. Poczekam na rozwój sytuacji.
Kontaktowałem się z nimi w tej sprawie, to robią ze mnie debila "przekazując zapytanie do działu bukmacherów", po czym oczywiście nastaje cisza.
 
S 6,4K

sopel1916

Użytkownik
Na ruskich znalazłem, jest naprawdę satysfakcjonująca, jeśli ktoś chce grać wszystko oprócz strzelców bramek. A rzecz w tym, że ja chcę grać tylko strzelców, więc jestem w czarnej.. 😅 Bardzo dziękuję Fortunie za wystawianie oferty z VHL i mecze rosyjskich drużyn z innych sportów zespołowych, a pominięcie KHL. Mistrzowskie posunięcie 🙃
na ruskich bukach masz oferty na strzelcow bramek, skromne bo skromne ale sa :)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
na ruskich bukach masz oferty na strzelcow bramek, skromne bo skromne ale sa :)
Nie mam nic przeciwko grania KHL, bo nie ma to według mnie żadnego związku z napaścią rosjan, ale już do gry u tamtejszych bukmacherów się wstrzymam. Nie gram za miliony, ale tak czy siak nie zamierzam wspierać tamtejszych biznesów. W betfanie faktycznie jest oferta. Szkoda, że trzeba wliczać ten nieszczęsny podatek. W Fortunie do oferty na VHL dołączono ofertę na MHL, ale KHL wciąż nie ma. Dzisiaj gdybym miał grać to ponownie wybrał bym Mińsk. W poprzednim meczu z Salavatem wygrywali 21 w trzeciej tercji, ale dostali karę większą i dali sobie strzelić dwa gole plus trzeci do pustej bramki. Myślę, że gdyby nie ta kara to zdobyli by komplet. Dzisiaj przeciwnik słabszy, bo Niżnekamsk z tym, że Wilki zagrają u siebie. Podejrzewam, że mogą być trochę zmęczeni trzy meczowym wyjazdem, a po starciach z CSKA, Dynamem i Lokomotivem czeka ich ponownie wymagający rywal.

✅ Mińsk z dogrywką @1,79 5/10 (średni kurs z oddsportal)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
S 6,4K

sopel1916

Użytkownik
Kunlun - Dynamo over 4.5 @1.72 betfan ⛔ 2-2
Dziś spróbuję takiego typu . Chińczycy zawsze coś u siebie strzelają 1-2 bramki, a kurs jest naprawdę dobry że można spróbować

oczywiscie 2 tercje bez goli, to juz 3 mecz w rosyjskim hokeju ktory uwala mi kupon w przeciaga tygodnia ;) nie ruszam tych lig wiecej
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom