>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2022 / 2023

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Sezon zbliża się wielkimi krokami. Opis zostanie edytowany w następnym tygodniu, gdyż nie mam dostępu do laptopa. Nie wszyscy łączą politykę ze sportem, więc moim zdaniem temat powinien się pojawić.​
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem, Rosja i wszystko co rosyjskie i z nią związane zasługuje na totalne wykluczenie ze społeczeństwa na całym świecie w każdym sektorze, branży, sporcie itp.
Sam bardzo lubiałem śledzić ten temat i tę ligę, ale zachęcam do odłożenia tego na bok.
 
Otrzymane punkty reputacji: +129
A 0

aonb

Użytkownik
Cześć. A ja przewrotnie nie zamierzam tracić czasu na konflikty polityczne i chciałbym zacząć zarabiać. Jaki bukmacher oferuje pełną ofertę KHL wraz ze strzelcami? Dziwne, bo jeszcze parę dni temu widziałem parę spotkań z KHL dostępnych w ofercie Fortuny, ale dzisiaj już pustki w ofercie i na najbliższe dni również. Jest jakikolwiek polski buk, który oferuje takie zakłady z KHL wraz ze strzelcami bramek? Fortuna była pod tym względem bezkonkurencyjna. Jeśli nie - jaka alternatywa u zagranicznych buków? Gdzie najlepsza oferta ze strzelcami? Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Ps swego czasu byłem tutaj bardzo aktywnym użytkownikiem działów hokejowych, ale niestety po przemianach na forum, mój nick nie jest już aktywny :(
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Cześć. A ja przewrotnie nie zamierzam tracić czasu na konflikty polityczne i chciałbym zacząć zarabiać. Jaki bukmacher oferuje pełną ofertę KHL wraz ze strzelcami? Dziwne, bo jeszcze parę dni temu widziałem parę spotkań z KHL dostępnych w ofercie Fortuny, ale dzisiaj już pustki w ofercie i na najbliższe dni również. Jest jakikolwiek polski buk, który oferuje takie zakłady z KHL wraz ze strzelcami bramek? Fortuna była pod tym względem bezkonkurencyjna. Jeśli nie - jaka alternatywa u zagranicznych buków? Gdzie najlepsza oferta ze strzelcami? Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Ps swego czasu byłem tutaj bardzo aktywnym użytkownikiem działów hokejowych, ale niestety po przemianach na forum, mój nick nie jest już aktywny :(
Z zagranicznych to wszystko co z 1xbet związane mają dobrą ofertę na wszystko.
 
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem, Rosja i wszystko co rosyjskie i z nią związane zasługuje na totalne wykluczenie ze społeczeństwa na całym świecie w każdym sektorze, branży, sporcie itp.
Sam bardzo lubiałem śledzić ten temat i tę ligę, ale zachęcam do odłożenia tego na bok.
A ja zachęcam do odłożenia na bok mediów, bo liczba lemingów w tym kraju za których myśli telewizor jest zatrważająco duża i ciągle rośnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +405
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
A ja zachęcam do odłożenia na bok mediów, bo liczba lemingów w tym kraju za których myśli telewizor jest zatrważająco duża i ciągle rośnie.
Nie ogarniam Twojego wpisu. Co ma TV do tego co wyprawia Rosja za naszą granicą? Myślisz że wyolbrzymiają to ? Jeździłem po ludzi do Przemyśla i widzialem ten kryzys humanitarny. Mam znajomych na Ukrainie i wiem z pierwszej ręki Co tam wyprawiają żołnierze wroga.

Jeden z powyzszych wpisów odnośnie zarabiania na KHL jest żałosny... więc nawet go tutaj nie zacytuję.

Bardzo dobrze ze KHL wypadło z oferty. Uważam że temat i na tym forum powinien być zamknięty.
 
K 2,4K

konradjerzy

Użytkownik
Katyń, Hołomodor, wywózki na Sibir. Najnowsza historia. Lepiej zapoznać się z mongolskim dna dzisiejszych białych rosjan zanim powie się coś o lemingach
 
A 0

aonb

Użytkownik
Nie ogarniam Twojego wpisu. Co ma TV do tego co wyprawia Rosja za naszą granicą? Myślisz że wyolbrzymiają to ? Jeździłem po ludzi do Przemyśla i widzialem ten kryzys humanitarny. Mam znajomych na Ukrainie i wiem z pierwszej ręki Co tam wyprawiają żołnierze wroga.

Jeden z powyzszych wpisów odnośnie zarabiania na KHL jest żałosny... więc nawet go tutaj nie zacytuję.

Bardzo dobrze ze KHL wypadło z oferty. Uważam że temat i na tym forum powinien być zamknięty.
Mam na myśli zarabianie na wydarzeniu sportowym, które powinno być dostępne do obstawienia jak każde inne, a nie zarabianie na tragedii ludzkiej, ponieważ nie stoi ono w jakiejkolwiek korelacji do wiadomych wydarzeń. Ani trochę mnie nie interesują Twoje teorie nie związane z zakładami bukmacherskimi zamieszczanymi na, o ironio, forum bukmacherskim.
 
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Mam na myśli zarabianie na wydarzeniu sportowym, które powinno być dostępne do obstawienia jak każde inne, a nie zarabianie na tragedii ludzkiej, ponieważ nie stoi ono w jakiejkolwiek korelacji do wiadomych wydarzeń. Ani trochę mnie nie interesują Twoje teorie nie związane z zakładami bukmacherskimi zamieszczanymi na, o ironio, forum bukmacherskim.
Masz tyle lig że możesz zarabiać na innych wydarzeniach, ale oczywiście każdy z nas podejmuje decyzje według własnych przekonań.
 
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Katyń, Hołomodor, wywózki na Sibir. Najnowsza historia. Lepiej zapoznać się z mongolskim dna dzisiejszych białych rosjan zanim powie się coś o lemingach
O Katyniu dowiedziałeś się dopiero w tym roku? Bo jakoś wcześniej nikomu tutaj rosyjski sport nie przeszkadzał. Ja mógłbym napisać Wołyń i po dzień dzisiejszy gloryfikowanie upa na Ukrainie.
Idąc waszym tokiem myślenia niech wykluczą amerykańskich sportowców za Afganistan, Irak, Syrię i wszędzie gdzie się miesza Usrael.

Shl00 Shl00, kilka lat temu znałem gościa ze wschodniej Ukrainy i mi opowiadał co tam wyprawiali ukraińscy żołnierze z ludnością pro rosyjską. Przypomnę, że konflikt tam trwa od 2014 roku, ale przez te 8 lat jakoś KHL ci nie przeszkadzało.

Zdrowia i więcej samodzielnego myślenia, bo sporo osób od lutego zwariowało.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +284
K 2,4K

konradjerzy

Użytkownik
Przed Wołyniem byl Holomodor( poczytaj więcej co tam się stało, lekko nie mieli)
Amerykanie? Dzięki Amerykanom mamy pokój w Europie od 80 lat
Chcesz bronić Pakistanu to poczytaj o gwaltach na białych dziewczynkach w UK
 
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
O Katyniu dowiedziałeś się dopiero w tym roku? Bo jakoś wcześniej nikomu tutaj rosyjski sport nie przeszkadzał. Ja mógłbym napisać Wołyń i po dzień dzisiejszy gloryfikowanie upa na Ukrainie.
Idąc waszym tokiem myślenia niech wykluczą amerykańskich sportowców za Afganistan, Irak, Syrię i wszędzie gdzie się miesza Usrael.

Shl00 Shl00, kilka lat temu znałem gościa ze wschodniej Ukrainy i mi opowiadał co tam wyprawiali ukraińscy żołnierze z ludnością pro rosyjską. Przypomnę, że konflikt tam trwa od 2014 roku, ale przez te 8 lat jakoś KHL ci nie przeszkadzało.

Zdrowia i więcej samodzielnego myślenia, bo sporo osób od lutego zwariowało.

Z jednym się zgodze. Zareagowaliśmy 8 lat za późno. Temat powinien już dawno być zamknięty.

Ps. Nie chodzi o to co było kiedyś, czy zrobiły to Stany, Rosja czy inne państwa. Mówimy o teraźniejszości. W dobie globalizacji, świat przyjął taka formę protestu i uważam że powinniśmy się do niej dołączyć.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
A 0

aonb

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Podbijam pytanie, który bukmacher zagraniczny oferuje pełną ofertę na strzelców bramek w KHL? Sprawdziłem zgodnie z poleceniem 22bet i niestety, w ich ofercie jest tylko kilku strzelców do wyboru (4-5), a nie pełna rozpiska wszystkich graczy, tak jak to miała na naszym rynku Fortuna. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

E: sprawdziłem chyba z 30 popularnych i mniej popularnych opcji i NIGDZIE nie widzę pełnej oferty 😔
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Podbijam pytanie, który bukmacher zagraniczny oferuje pełną ofertę na strzelców bramek w KHL? Sprawdziłem zgodnie z poleceniem 22bet i niestety, w ich ofercie jest tylko kilku strzelców do wyboru (4-5), a nie pełna rozpiska wszystkich graczy, tak jak to miała na naszym rynku Fortuna. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
Podejrzewam, że tak szeroka oferta jaką miała Fortuna jest niedostępna. Większość bukmacherów nie posiada w ogóle oferty na KHL w tym sezonie. W Fortunie oferta też jest okrojona, ale w ogóle jest. Osobiście nie widzę powodów, żeby nie grać KHL, ale niestety sam też będę musiał zrezygnować z gry ponieważ w Unibecie również zrezygnowano z wystawiania kursów na tą ligę.
 
A 0

aonb

Użytkownik
Podejrzewam, że tak szeroka oferta jaką miała Fortuna jest niedostępna. Większość bukmacherów nie posiada w ogóle oferty na KHL w tym sezonie. W Fortunie oferta też jest okrojona, ale w ogóle jest. Osobiście nie widzę powodów, żeby nie grać KHL, ale niestety sam też będę musiał zrezygnować z gry ponieważ w Unibecie również zrezygnowano z wystawiania kursów na tą ligę.
Przykro słyszeć. Tak jak wspomniałem w edycji poprzedniego posta, sprawdziłem ofertę ponad 30 buków i pustka. Strzelcy bramek w KHL dla kogoś oglądającego mecze to naprawdę żyła złota i brak tej oferty bardzo mocno ogranicza możliwości zarobkowe. Również nie widzę przeciwwskazań w graniu KHL, więc gdybym jednak coś przeoczył, to dajcie znać. Fortuna pomimo zdradzieckiego podatku miała jednak bezkonkurencyjną ofertę akurat w tym szczególnym, zawężonym zakresie.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Wygląda na to, że Fortuna również zdjęła ofertę na KHL w ogóle. Według mnie bez sensu, bo oferta na VHL jest dostępna. Poza tym oferta na tamtejszą piłkarską ligę również. Nie wspominając o tenisistach. Rozwiązanie średnio sprawiedliwe, ale nie ma sensu dyskutować.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Jest to moja ulubiona liga hokejowa, ale na ten moment odpuszczam, ograniczona oferta to jeden z powodów (kanadyjka, strzelcy). Warto skupić się też na innych ligach w Skandynawii, Niemczech, Czechach, Szwajcarii, które za chwile ruszą. Tamtejsze kluby znacznie się wzmocniły, dzięki odpływie zawodników z KHL i zapewne poziom tych rozgrywek pójdzie do góry, powodzenia :)
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Z kronikarskiego obowiązku należy wspomnieć, że dzisiaj wypada 11 rocznica wypadku samolotowego hokeistów Lokomotivu, którzy lecieli do Mińska na mecz z miejscowym Dynamo. Od rana zapewne odbywają się uroczystości upamiętniające tamto zdarzenie. W poprzednim roku jak pamiętam mark1973 mark1973 proponował zwycięstwo Żubrów z Mińska, mając na uwadze rozkojarzenie się zawodników z Jarosławia i dzisiaj może być podobna sytuacja. Kurs @3.25 na zwycięstwo ml na Niżniekamsk w BETFAN do spróbowania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom