>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2021 / 2022

Status
Zamknięty.
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Ostatnio im wiecej pisania tym wychodzi gorzej wiec bedzie krótko
Rano mecz w Chabrowsku i mimo dobrej gry Amura ostatno i ciezkiego terenu dla kazdego rywala nie widze szans powodzenia na punkty z rozpedzajacym sie Kazaniem. Maja swoje momentum sa na krzywej wznoszacej a Kvartalnow umiejetnie rotuje składem
Do dubla biore Magnitke. Mysle ze Astana nie powtórzy wyczynu jak z Ryga a poza tym w obronie tez nie grzesza co z pewnoscia wykorzystaja gracze z Magnitogorska

Kazan RT kurs 1,78
Kazan RT + Magnitka z x kurs ako 2,31
wsjo fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dzisiaj skromniej atakuje dwa duble:

Saławat Jułajew Ufa vs Dinamo Ryga: Saławat Jułajew powyżej 3.5 goli✅
Barys Nur-Sultan vs Metallurg Magnitogorsk: X2⛔
AKO @2.43 Superbet⛔

Vityaz Podolsk vs Dynamo Mińsk: każda drużyna 2+ goli✅
Jokerit Helsinki vs Dynamo Moskwa: każda drużyna 2+ goli⛔
AKO @2.46 Fortuna⛔


Trener Dinama Rygi Krikunov narzekał na swoich podopiecznych po spotkaniu z Barysem. Nie chodziło mu o rozmiary przegranej, ale był zdania, że nie każdy dawał z siebie 100%. Mając tyle kontuzji ciężko jest grać z tą samą intensywnością i wątpię, aby udało im się powalczyć z Saławat Jułajew. Im dłużej będzie spotkanie trwało, tym większe zmęczenie i liczę na mocne spotkanie w wykonaniu klubu z Ufy. Z Metallurgiem jestem tego samego zdania, co mark1973 mark1973, często po takiej strzelaninie przychodzi rozprężenie i Barys może dzisiaj przejechać się na swojej pewności siebie. Lisy to pólka wyżej od gospodarzy, oby bez wielu błędów w defensywie, bo tutaj potrzebna jest poprawa. Na gole liczę w Podolsku i Helsinkach. Wszystkie zespoły o wiele lepiej czują się w ataku niż w defensywie, mam nadzieję, że celowniki będą dobrze nastawione.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Ryga przeciwko Barysowi zagrała 3 piątkami. Żeby trochę zapełnić luki, na dzisiejszy mecz ściągnęli 2 juniorów z Hk Ryga.
Mam takie samo zdanie jak sunxl, że im dalej w mecz tym będzie większe zmęczenie po stronie gości. Nie ma się tu co rozpisywać, jest tu za duża dysproporcja pomiędzy obiema drużynami.

Ufa handicap - 2.5 @2.23 // 6-4
Ufa over 4.5 @ 2.93

Dziś setny mecz w barwach Ufy i ogólnie w KHL rozegra Markus Granlund(8 g+26 a, w tym sezonie), wiec wypadałoby coś zagrać w jego kierunku.

Granlund powyżej 1.5 pkt w [email protected] // 4 asysty
Granlund gol @ 3.30

Kursiwa z fortuny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1117
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej KHL
Godzina: 10:00
Spotkanie: Traktor Czelabińsk - Jarosław
Typ: Jarosław z dogrywka i karnymi
Kurs: 2.10
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Nie ma wiele czasu więc Analiza nie będzie zbyt długa. Jarosław złapał zadyszkę i widać to po wynikach, aż 3 przegrane w 5 ligowych meczach i spadek w tabeli na 6 pozycje w Konferencji Zachodniej, dodatkowo 3 ostatnie mecze bezpośrednie wygrywali zawodnicy z Czelabińska. Jarosław lubi grać w charakterze underdoga i mimo że dzisiejszy rywal jest w dobrej dyspozycji to takim kursie warto poszukać zwycięstwa gości, typ zabezpieczyłem ewentualną dogrywka i seria rzutów karnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +274
T 8,9K

trema11

Użytkownik
12:30

CSKA Moskwa

Niżniekamsk

Typ-0
Kurs-5 +++
Buk-Fortuna

Witam Typerów,na dzisiaj wybrałem sobie taki mecz z wysokim kursem,bo uważam że jest szansa na trafienie tego typu.
A granie takich kursów jakie proponują buki na Cska M. czyli ok 1.4 mija się z celem bo gdzie jak gdzie ale w hokeju to wszystko jest możliwe,po za tym forma gości na wyjazdach jest całkiem dobra bo 2 zw.1 zw.po dogrywce i 2 porażki po dogrywce,a gospodarze jakoś nie błyszczą ostanio,więcej porażek u siebie jak zwycięstw a i między sobą bilans jest bez szału,1 wygrana 3 remisy,a że Cskaostatnio coś nie remisuje u siebie więc może juz pora na remis.
Kurs warty ryzyka,choć jest to typ na nosa,nie żebym się znał,choć czasami to lepiej się za bardzo nie znać,bo hokej to nie jest najlepszy sport do ogrywania buka.
Powodzenia,aha można też spróbować 02 po kursie 2.81
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1578
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dołożę jeszcze strzelców, można w AKO lub w singlach, kto co woli:

Niko Ojamaki strzeli gola @2.20✅
Malte Stromwall strzeli gola @3.00⛔
AKO @6.60 Fortuna⛔


Nie ukrywam, że najwięcej goli spodziewam się właśnie w Podolsku. Aby tak się stało potrzebna jest dobra skuteczność w PP i stąd wybrałem dwójkę liderów Vityazu i Dynama. Niko się nieco zaciął, ale dalej jest najlepszym strzelcem całej KHL, Malte odblokował się w rywalizacji z Severstalem. Co ciekawe obie ekipy mierzyły się dwukrotnie ze sobą raz w Mińsku, raz w Podolsku i w każdym z tych meczów ta dwójka wpisywała się na listę strzelców. Warto spróbować przy spodziewanym overowym pojedynku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
T 8,9K

trema11

Użytkownik
17:30

Jokerit

Dynamo Moskwa
Typ-2
Kurs-2.5
Buk-Fortuna

Witam ponownie,wcześniejszy typ udało się trafić więc spróbuje ponownie uderzyć w ostatni dzisiejszy mecz w KHL.
Pierwsza moja myśl to remis ale po zapoznaniu sie ze statami myślę że Dynamo M. wygra to spotkanie w RT.
dlaczego? Bo goście to jest zespól mający mało remisów,czyli grają bezkomprowisowo a że kursy lecą na gospodarzy to trzeba grać w drugą stronę.
Typ oczywiście na nosa bo na hokeju to ja sie nie znam,nie polecam grać bo potem żeby nie było.
Powodzenia.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
W dublach brakuje zawsze tego jednego, spróbuję dzisiaj z singlami:

Kunlun Red Star vs Severstal Czerepowiec:
Robin Press powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @2.10✅
Adam Liska strzeli gola @3.80⛔
Fortuna


Jestem totalnie team Severstal i kibicuje im w każdym meczu. Sympatie trzeba jednak odłożyć na bok i skupić się na poprawnym typowaniu. Do AKO pobieram sobie punkt Robina Pressa. Uważam, że gości stać tutaj na trzy-cztery trafienia z rywalem, który ma całkiem inny cel na ten sezon. Zapewne w Kunlun pojawia się kolejne rotacje, aby Chińczycy okrzepli na poziomie KHL. To powoduje, że ujrzymy kilka kar po stronie Smoków, bo nie będą nadążać za zawodnikami rywali i mam nadzieję, że błyszczeć będzie ofensywna para szwedzkich obrońców. Robin wraz z wyleczonym po kontuzji Jakobem Stenqistem spędza najwięcej czasu ze wszystkich swoich kolegów na lodzie. Często jest to całe 20 minut, a więc jedna tercja. Jestem zdania, że są szanse na jego punkt w kanadyjce. Ostatnio strzelił nawet gola, co dodatkowo zmotywuje go do kolejnych dobrych występów.

Poluje na trafienie Adama Liski, który już od dłuższego czasu nie cieszył się z bramki. Ostatni raz było to przy okazji rywalizacji z SKA St. Petersburg, a więc ponad miesiąc temu. Jest to zawodnik bardzo elastyczny, który potrafi dostosować się do wielu sytuacji. Bierze udział nawet we wznowieniach i liczę, że Andrei Razin zwiększy mu rolę na lodzie. Czas się przełamać i Słowak będzie miał swoje sytuacje. Oby którąś z nich wykorzystał.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 8,9K

trema11

Użytkownik
17:00

Kunlun

Czerepowiec

Typ-10 kurs-2.6
Typ-0 kurs-5
Buk-Fortuna

Analiza-brak
Argumenty-Nos

Witam typerów,dzisiaj nie mam problemu jaki mecz obstawić z KHL bo jest tylko 1,a że granie na faworyta za 1.4 mija sie z celem więc idę w drugą stronę i uważam że nie jestem bez szans.
Gospodarze to wiadomo czerwona latarnia,choć kilka meczy wygrali czy zremisowali,z kolei goście to żadna potęga w tej lidze i wcale nie muszą tego meczu wygrać.
Mało się udzielam na tym forum hokejowym bo też mało się znam,ale często tu zaglądam zobaczyć co Fachowcy polecają i czasami korzystam z podpowiedzi, i tak raz na plus raz na minus.
Nie wiem czy ktoś się ze mną zgodzi ale uważam że gdzie jak gdzie ale w hokeju każdy wynik jest możliwy chocby nie wiadomo kto z kim grał i w jakiej formie był itd,nie ma to znaczenia uś jezawsze będą niespodzianki,problem w tym żeby je poszukać,inaczej mówiąc wyczuć je i zagrać za odpowiednią stawkę biorąc pod uwagę swoje mozliwości finansowe.
Moim głównym typem jest remis ale nie wykluczam wygranej gospodarzy nawet powyżej 1.5 bramki po zacnym kursie 8.8,może zagram 2 kupony ale mam jeszcze czas a może ktoś coś napisze i wtedy się podejmie konkretną decyzję jak to zagrać żeby było opłacalne.
Powodzenia
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
17:00

Kunlun

Czerepowiec

Typ-10 kurs-2.6
Typ-0 kurs-5
Buk-Fortuna

Analiza-brak
Argumenty-Nos

Witam typerów,dzisiaj nie mam problemu jaki mecz obstawić z KHL bo jest tylko 1,a że granie na faworyta za 1.4 mija sie z celem więc idę w drugą stronę i uważam że nie jestem bez szans.
Gospodarze to wiadomo czerwona latarnia,choć kilka meczy wygrali czy zremisowali,z kolei goście to żadna potęga w tej lidze i wcale nie muszą tego meczu wygrać.
Mało się udzielam na tym forum hokejowym bo też mało się znam,ale często tu zaglądam zobaczyć co Fachowcy polecają i czasami korzystam z podpowiedzi, i tak raz na plus raz na minus.
Nie wiem czy ktoś się ze mną zgodzi ale uważam że gdzie jak gdzie ale w hokeju każdy wynik jest możliwy chocby nie wiadomo kto z kim grał i w jakiej formie był itd,nie ma to znaczenia uś jezawsze będą niespodzianki,problem w tym żeby je poszukać,inaczej mówiąc wyczuć je i zagrać za odpowiednią stawkę biorąc pod uwagę swoje mozliwości finansowe.
Moim głównym typem jest remis ale nie wykluczam wygranej gospodarzy nawet powyżej 1.5 bramki po zacnym kursie 8.8,może zagram 2 kupony ale mam jeszcze czas a może ktoś coś napisze i wtedy się podejmie konkretną decyzję jak to zagrać żeby było opłacalne.
Powodzenia
A w piłce nożnej, koszykówce, siatkówce każdy wynik nie jest możliwy? Jakieś argumenty za Kunlun? Czemu granie kursu 1.4 mija sie z celem? To są takie analizy, że się nie znam a wypowiem, a nóż uda się trafić wyższy kurs. Nie musisz pisać w każdym poście, że nie masz pojęcia o hokeju, a kursy w tej dyscyplinie nie graja, o tym już wiemy :) Szacunek za wczorajszy remis w Moskwie, ale myślę, że takie propozycje mozna wrzucać w Hokejowy Chat, bo to liczenie na farta i mało jest treści związanej z drużynami, liga, zawodnikami, które użytkownicy tego forum szukają, aby poznać KHL i coś dla siebie wyciągnąć :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +355
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Bez jakiegoś większego rozpisywania się proponowałbym iść w overy. Kunlun traci hurtowo, ich rywale co mecz oddają dużo strzałów na ich bramkę. W ofensywie wyglądają nieco lepiej, a Czerepy chyba nie będą się nastawiać na jakąś ultra defensywną grę. W ostatnich 10 meczach 3 zwycięstwa ale trzeba przyznać że terminarz mieli ciężki. Dziś rywal idealny na odniesienie pewnego zwycięstwa w regulaminowym czasie i strzelenie przy tym kilku bramek. Mam tylko nadzieję że bramkarz Smokow nie zatrzyma rywali tak jak wczoraj Alikin zatrzymał w Chabarowsku Kazań.

Over 5.5@ 1.97
Czerepy over 3.5 @ 1.85
1 tercja BTS @ 3.15

Kodola gol @ 3.20
Foo S. gol @3.60 fortuna
 
Ostatnia edycja:
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
A w piłce nożnej, koszykówce, siatkówce każdy wynik nie jest możliwy? Jakieś argumenty za Kunlun? Czemu granie kursu 1.4 mija sie z celem? To są takie analizy, że się nie znam a wypowiem, a nóż uda się trafić wyższy kurs. Nie musisz pisać w każdym poście, że nie masz pojęcia o hokeju, a kursy w tej dyscyplinie nie graja, o tym już wiemy :) Szacunek za wczorajszy remis w Moskwie, ale myślę, że takie propozycje mozna wrzucać w Hokejowy Chat, bo to liczenie na farta i mało jest treści związanej z drużynami, liga, zawodnikami, które użytkownicy tego forum szukają, aby poznać KHL i coś dla siebie wyciągnąć :)
Dzis nie kombinowałem i wziąłem RT Severstalu (bo kierunek Kunlun nie wydawał mi sie w żaden sposób sensowny) do dubla z jutrzejszym meczem Kazania we Władywostoku, co dało mniej wiecej podwojenie stawki. Bo Barsy mysle, że jutro wygraja w regulaminowym pytanie ile bramek padnie , ale w to tez sie nie bawiłem wiec dubel był prosty Severstal RT + Kazań RT ⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +794
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Bedzie krótko bo trzeba isc spać.
Spartak jedną z najbardziej goracych druzyn obecnie a mnie oni jakos nie przekonuja. Jak to możliwe? Ano po obejrzeniu spotkań w NN, Jarosławiu i Nowosybirsku niestety nie moge napisac ze te spotkania były wygrane przekonywujaca, z kontrola krazka i sytuacji na lodzie, bo tak nie było. Jutro wypad na daleki wschód gdzie gra sie ciezko i przekonał sie o tym niejeden faworyt a ostatnio Kazań. Moze i rozstrzelali Amur ale gospodarze zagrali madrze. Mysle ze Amur dzis zagra odwazniej bo i rywal nie tej klasy , osobiscie licze na pełną pulę bo Po blisko a szanse trzeba łapać
Sochi podejmie Wilki, które dzielnie trzymaja sie w ósemce i graja moze nie jakos finezyjnie ale madrze i skutecznie. Sochi ostatnio bez pomysłu, pary i jakby wszystko szło w złą strone licze na conajmniej punkt Wilków

Amur z x + Niznekamsk z x kurs ako 2,46 fortuna

Pozniej bedzie o meczu Lokomotivu , ale czekam na wpis jednego z kolegów ;)
 
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Amur-Spartak
Spartak przedział goli 2-3 1.96
Mecze na dalekim wschodzie mają to do siebie że łatwe nie są i często seria zwycięstw się tam kończy. Dokładnie tak jak mark opisał Spartak nie wygrywa meczów jakoś przekonująco ale jak to się mówi wynik idzie w świat .Punktacja w ostatnich meczach wyglada zacnie natomiast jest to zasługa ich szczęścia i nieszczęścia rywali. Nie oznacza to , że jutro wygrają bo Amur z Kazaniem nie miał prawa wygrać i tylko Alikin wybronił im ten mecz. Kravets mówiący , że to był pozytyw bo udało się zremisować z rozpędzonym rywalem nie do końca mnie przekonuje. Spodziewam się jutro wyrównanego spotkania i wyniku w okolicach remisu bo gospodarze potrzebują zwycięstw w walce o PO a Spartak gra niezły hokej ale nie jest to poziom topowych ekip jak chociażby ostatnio Kazań. Spartak raczej 50 strzałów nie odda i wpadną 2 może 3 bramki z ich strony.

Magnitka-Lokomotiv
x2 1.77
2 ml 2.30

Bardzo ciekawe spotkanie jutro w Magnitogorsku. Zacznijmy od gospodarzy jednego z głównych faworytów Pucharu. Jak patrzę na ostatnie mecze to jakoś mam wrażenie ze to ten moment sezonu kiedy drużyna nie jest szczególnie rozpędzona i ma lekkie przestoje. Bo na ostatnie mecze to bym wyróżnił 1,5 tercji w Ufie i w Mińsku całkiem dobrze to wyglądało ale nie wpadało. Nie oglądałem całego spotkania w Nur-Sułtanie ale Magnitka nie wyglądała tam jakoś bardzo przekonująco na tle Barysa który gra kratkę i nie jest tak silny jak w ostatnich sezonach. Przyjeżdża drużyna która jest naprawdę poszkodowana w ostatnich meczach przez szczęście. Solidne spotkania na dalekim wschodzie a później kompletnie nie zasłużone porażki w RT z moskiewskimi drużynami. O ile Dynamo to w tym sezonie mocna drużyna z szerokim składem i potrafią przepychać ciężkie mecze to tak mecz z Spartakiem to kompletny fart Spartaka i brak skuteczności Loko które tam dominowało i grało dobry hokej. Ostatnio wyjazd do Czelabińska i mecz był bardzo wyrównany podobał mi się powrót z 2-0 na 2-2 i koniec końców remis z Traktorem a później szybki kill w dogrywce przez Sedlaka gdzie Loko trochę zgubilo się na starcie , ale to już było. Fajnie się pokazali Anisimov i Boucher im dłużej grają z sobą tym można mieć duże nadzieje a jeszcze w linku Alexeyev. Niższe formacje tez maja solidną jakość. Po solidnym spotkaniu z Traktorem licze że Loko podtrzyma dobra dyspozycje , bo jeśli tak się stanie to Magnitka jest do ogrania.

// niedosyt od początku drugiej tercji 5-36 w strzałach na bramkę

Omsk-Mińsk
Obie 2+ 1.75
Dinamo na krzywej wznoszącej są zwycięstwa bo trzeba walczyć o PO. W Omsku cały czas ktoś wypada z składu i są roszady w linkach. Omsk u siebie gra do przodu a Dinamo zawsze wiec powinny być bramki. Zabraknie Kempe który dostał mocno w Podolsku. Przyszedł znany z występów w Niżnekamsku Hudacek i wyglada dobrze. Woodcroft musi kombinować bo za darmo PO nikt nie daje. Omsk solidny sezon oraz gra ale to jeszcze nie są najwyższe obroty.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Amur Chabarowsk vs Spartak Moskwa: Amur powyżej 1.5 gola @1.55 ✅
Admirał Władywostok vs Bars Kazań: Bars strzeli gola w 1. tercji @1.52 ✅
AKO @2.36 Superbet ✅


Admirał już dawno pogodzony jest z faktem, że w tym sezonie niczego wielkiego nie ugra. Sama walka o play-off do ostatnich meczów tej kampanii byłoby sporym zaskoczeniem, ale fani muszą uzbroić się w cierpliwość, aby odbudować projekt we Władywostoku. Nie mniej jednak mogą być dumni ze swoich ulubieńców, że zgodzili się po roku przerwy dołączyć do tej drużyny i tym samym pomóc temu klubowi. Jutro czeka ich wymagające zadanie, ponieważ przylatuje Bars ze sporą motywacją. Ekipa z Kazania zaprezentowała się w Chabarowsku bardzo dobrze. W pierwszej części Tygrysy często nie potrafiły wyjść ze swojej tercji obronnej i już wtedy powinni swoją dominację przełożyć na gole. To się jednak nie wydarzyło i w późniejszym czasie zemściło. Całe szczęście, że seria rzutów karnych powędrowała na ich konto, ponieważ ich szkoleniowiec Kvartalnov z pewnością nie odpuściłby męskiej przemowy w szatni. Tym razem rywal wydaje się być łatwiejszy, ale nie można nikogo lekceważyć, szczególnie w KHL.

Chcę tutaj wykorzystać mocne początki Bars i dlatego zaproponuje ich gola w pierwszych 20. minutach. Uważam, że nie popełnią błędu z Amurem, gdzie zawiodła ich po prostu skuteczność i samo spotkanie musiało przeciągnąć się do dogrywki i serii rzutów karnych. Admirał ma swoje problemy w defensywie i bardzo często tracą bramki na początku danego pojedynku i liczę, że faworyci tym razem nie zawiodą od pierwszych minut.

O tej samej porze rozpocznie się rywalizacja w Chabarowsku pomiędzy miejscowym Amurem a Spartakiem. Gospodarze dzielnie walczyli w starciu z Bars. Trzeba przyznać, że bramkarz Alikin miał dzień konia i wybronił wiele groźnych strzałów oddawanych przez przeciwników. Udało się sięgnąć po jeden ważny punkt, który cały czas trzyma ich przy życiu w kwestii play-off. Byłaby to mała niespodzianka, jeżeli ten najważniejszy okres w KHL powrócił na daleki wschód Rosji. Powstrzymać ich będzie chciał Spartak, który jest ostatnio najlepszym zespołem w lidze. Ich power ranking znajduje się na pierwszym miejscu i zasłużenie, ponieważ seria wygranych ciągle się przedłuża. Nadchodzą jednak momenty kryzysowe i na nie też trzeba być gotowym, szczególnie gdy mierzysz się w dalekim Chabarowsku, czy Władywostoku. Nowosybirsk został przez nich podbity, czas na kolejne trudne tereny.

Uważam, że Spartak nie jest na tyle ustabilizowanym klubem, aby notować tak długą serię wygranych. Jasne, wiele zespołów na to stać, ale prędzej czy później pojawia się kryzys. Liczę, że dalekie wyjazdy stołecznych odbiją się nieco na ich formie i stawiam na dwa gole Amura. Tygrysy mają o co walczyć, ponieważ na wschodzie trwa zacięta batalia o czołową ósemkę konferencji i tym samym każde oczko jest na wagę złota. Jestem zdania, że gospodarze zagrają bardziej ofensywnie, bo ich jutrzejszy przeciwnik nie jest żadnym dominatorem jak Bars Kazań i te dwa trafienia wpadną na ich konto.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1006
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Panowie coś w kierunku Podolska handicap +2.5 lub wygrana jak to widzicie ?
W CSKA trzech podstawpwych graczy z Covid, nazwisk nie podają , mecz póki co nie bedzie odwolany ale sytuacja jest dynamiczna. Vitjaz to troche jeźdźcy bez głowy. moga napsuc krwi stołecznym albo dostac lanie bo CSKA ma długa ławke a Fiodorow dzis nie bedzie miał wyścia i rotacja bedzie.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dzisiaj widzę spore szanse na gole drużynowe, próbuję:

Metallurg Magnitogorsk vs Lokomotiv Jarosław: Lokomotiv powyżej 1.5 gola @1.55 ❌
SKA St. Petersburg vs Torpedo Niżny Nowogród: Torpedo powyżej 1.5 gola @1.81⛔
Avangard Omsk vs Dynamo Mińsk: Dynamo powyżej 1.5 gola @1.68⛔
AKO @4.71 ❌


Co do starcia w Magnitogorsku wszystko wyżej już praktycznie napisaliście. Jest szansa debiutu Ivana Nalimova, którego oceniam za jednego z najsłabszych bramkarzy w całym KHL, co może pomóc w uzyskaniu dwóch goli Lokomotivu, który stara się grać nieco ofensywnie. W Petersburgu liczę na małe ciężary SKA. Torpedo to rywal bardzo niewygodny zespół, grający do przodu i nie chowający się za podwójną gardą w meczach z lepszymi przeciwnikami. Mają bardzo wysoką kulturę gry i nie boją się nikogo. Myślę, że Wojskowi po kilku łatwych zwycięstwach mogą zlekceważyć Torpedo, a ekipa z Nizny Nowogrodu już nie raz udowadniała, że lubi występowac w roli underdoga. Odblokował się wreszcie Damir Zhafyarov i szanse w PP dla przyjezdnych się pojawią. Avanagard trochę jest w dołku ale grał z przeciwnikami z topu, dzisiaj należy spodziewać się bardziej ofensywnej postawy z ich strony. To może powodować kary i PP dla Żubrów, które w ataku czują się jak ryba w wodzie. W sumie drugi sezon gram gole Dynama, gdy mierzą się z lepszymi przeciwnikami i rzadko kiedy zawodzą. Oby tak było też i w tym wypadku, bo mają kim straszyć, a Libor Hudacek w PK może się mocno przydać, szczególnie w play-off, jeżeli Żubry się dostaną.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Kanadyjka i strzelcy:

Darren Dietz (CSKA) powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.82 ❌
Alexander Polunin (Lokomotiv) powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @2.90 ❌
AKO @5.28 Fortuna ❌

Darren Dietz strzeli gola (CSKA) @5.00 ❌
Alexander Polunin strzeli gola (Lokomotiv) @4.80 ❌
Fortuna


Krótko, Nikita Nesterov wypadł, ze składu, może Covid, a to oznacza o wiele więcej czasu na lodzie, szczególnie w PP dla Darrena Dietza. W Nur-Sultanie był pierwszym wyborem obrońcy w grze z przewagą zawodnika, w Moskwie jest trochę inaczej, ale uważam, że wykorzysta swoją szansę pod nieobecność kolegi i zanotuje asystę, a można celować też w jego gola.

Co do Loko to stawiam na Alexandera Polunina, któremu zabrakło nieco farta w Czelabińsku. Jego gol został ostatecznie niezaliczony. W ostatnich spotkaniach mocno aktywny, gra również w PP i myślę, że dzisiaj liderzy z Jarosławia mogą zagrać nieco słabiej i czas na zawodników z tylnych siedzeń. Dawno nie zapunktował a kurs na to bardzo wysoki, może się przełamie z golem?
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom