>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2021 / 2022

Status
Zamknięty.
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Mnie interesują jeszcze derby Tatarstanu i osoba Dmitri Kagarlitsky'ego, którego męczę już od dłuższego czasu. Stara się chłopak, dobrze podaje, notuje asysty, ale nie potrafi się przełamać. Dzisiaj dobra okazja, bo Wilki wyraźnie spuściły z tonu, a Bars po niespodziewanej porażce z Barysem potrzebuje pewnego zwycięstwa. Mobilizacja podwójna i liczę na Dmitria, który występuje w PP i kilka szans swoich będzie miał, może coś z niebieskiej załaduje, bo tam ustawia go Kvartalnov w grze z przewagą zawodnika.

Bars Kazań vs Nieftiechimik Niżniekamsk: Dmitri Kagarlitsky strzeli gola @3.30 Fortuna⛔ (znów asysty i bez gola, jak się nie postawi to strzeli pewnie w następnym meczu)
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj tylko jedno spotkanie, ale wydaje mi się, że warte uwagi. Traktorzyści złapali zadyszkę i ich forma ostatnio nie wygląda zbyt dobrze natomiast Sibir przeciwnie. Utrzymują niezłą dyspozycję podobnie jak miejsce w okolicach szóstej pozycji na wschodzie. Skoro Traktor nie poradził sobie niedawno z Amurem, Mińskiem i z problemami ograł Kunlun to będą mieli również poważne problemy w Nowosybirsku, gdzie od zawsze grało się im trudno. Sibir od początku października zanotował u siebie tylko dwie porażki, więc wydaje mi się, że warto zaryzykować ich ponowne zwycięstwo na swoim lodzie z kursem lekko ponad dwa.

❌ Nowosybirsk ML @2,02 5/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Ja podobnie jak tydzień temu łączę sobie rosyjski hokej z piłką, bo przyniosło to sukces, a w KHL dzisiaj tylko jedno spotkanie:

Sybir Nowosybirsk vs Traktor Czelabińsk: Sybir powyżej 1.5 gola @1.59 ✅
CSKA Moskwa vs Arsienał Tuła: powyżej 9.5 rzutów rożnych @1.72 ❌
AKO @2.73 ❌

Opis piłki nie na miejscu, a co do hokeja to również jestem zdania, że Sybir jest lepiej dysponowany od swojego przeciwnika. W Nowosybirsku buduje się nowa hala i ciekawy jestem czy kibice z tego regionu wypełnią ją kiedyś całą, ale podoba mi się kameralny obiekt, na którym zawodnicy występują aktualnie. Gospodarze w swoim stylu zagrają zapewne defensywnie, ale w swoim składzie mają kilka strzelb, które mogą pokusić się o trafienie. Zespół z Czelabińska słabo prezentuje się w obronie, na bramce Garipov, więc jestem dobrej myśli, że fani pociągną swój zespół do zwycięstwa, a do tego potrzebne są trafienia. Ostatnio regularnie Sybir tyle strzela Traktorowi i mam nadzieję na powtórkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +169
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Trudno się nie zgodzić z kolegą rasijskij rasijskij. Sibir od jakiegoś czasu jest monolitem, obrona i golie grają bardzo dobrze, atak najczęściej coś ustrzeli są wyniki. Traktorzyści wręcz przeciwnie, jakby często nie wiedzieli co mają zagrać. Wielu solidnych grajków i nie mogą sobie znaleźć miejsca na lodzie, brakuje timingu, czasem skucha w obronie i straty bramek. Niby mają przewagę na lodzie ale niewiele z tego wynika. Jednak ten zespół cały czas ma potencjał,roster solidny ale muszą znów zaskoczyć. Jeśli poprawia błędy z meczu z ska to będzie postęp. Dziś ciężki teren, ale przeciwnik w zasięgu, przeciwnik który wrócił z tripu. Jeżeli Traktor zagra to na co ich stać to liczę że przełamią serie i występy w Nowosybirsku. Zobaczymy

Traktor RT kurs 2, 33 fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +642
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Admiral-Amur ML 2 1,75

Admiral wiadomo,slabiutki, czasem cos sie uda, jak ostatnia sensacja.Amur mimo wszystko przynajmniej polka wyzej od gospodarzy.H2h tez za gosci,dodatkowo slabe druzyny po wygranej z mocnym rywalem, nastepny mecz przegrywaja, to zasada, ktora bardzo czesto sie sprawdza, wiec czemu nie dzis.

Magnitka-Omsk ML 2 2,3

Gospodarze mnie nie przekonuja ostatnio, graja w kratke.Pare tygodni temu tu byl pogrom ale wtedy gospodarze byli na fali a Omsk pozniej wzial rewanz na swojej tafli.Teoretycznie Magnitka to powinna to wziac ale ich forma mnie martwi a Omsk z pewnoscia po wygranej u siebie bedzie chcial po twierdzic, ze to nie Przypadek.

Ryga-Torpedo 2 1,62 ML

Po prostu nie wierze, ze Torpedo w ciagu 8dni ulegnie 2 razy Rydze, bez jaj.U siebie przegrali po karnych I sa zadni rewanzu z pewnoscia.

Minsk-Jokerit 1 2,4 ML

Minsk nie lezy Pajacom,Jokerit ostatnio mocno w kratke away I w tym upatruje szans gospodarzy.kurs wart ryzyka
 
Otrzymane punkty reputacji: +253
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Na ostatnią kolejkę przed przerwą reprezentacyjną atakuje gole drużynowe, bo to wychodzi mi chyba najlepiej. Spory wybór spotkań, oby i selekcja była udana:

Sybir Nowosybirsk vs Kunlun Red Star: Kunlun powyżej 1.5 gola @1.89✅
Metallurg Magnitogorsk vs Avangard Omsk: Avangard powyżej 1.5 gola @1.46✅
Soch vs Severstal Czerepowiec: Severstal powyżej 1.5 gola @1.50✅
AKO @4.14 Superbet✅


Sybir back-to-back i Kunlun ma to szczęście bądź nie, że ponownie ich przeciwnik będzie rozgrywać spotkanie dzień po dniu. Gospodarze dzielnie walczyli i skuteczność w PP mogła się podobać, ale ostatecznie wygrała jakość, która jest w Traktorze. Oglądałem tamto starcie i sporo sił włożyli w sobotni pojedynek. Smoki jak najbardziej stać na dwa trafienia, bo ich kontrataki są szczególnie groźne. Zaczęli punktować nawet zawodnicy z Chin, co jest bardzo dobrą wiadomością dla fanów. Sybir może być spóźniony w szykach defensywnych podobnie jak Barys i szybcy zawodnicy Kunlun mogą to wykorzystać, a kursy na to są value w tym przypadku.

U Lisów coś się wyraźnie zacięło i brak pewności w defensywie będzie przekładać się na atak. Ile razy można odrabiać straty? Metallurg ma już zapewne dosyć takiej postawy i postara się otworzyć wynik spotkania i wreszcie go kontrolować. Czy będzie to łatwe? Myślę, że nie, bo Avangard łapie swoją świeżość i przybycie kolejnych zawodników to tylko pogłębia. Obie ekipy mierzyły się w tym sezonie dwukrotnie i za każdym razem oglądaliśmy masę bramek. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie, ale idę po niezłym kursie w stronę dwóch goli Jastrzębi, bo potencjał ofensywny mają ogromny, center Corban Knight jest w świetnej formie i te plotki o reprezentacji Rosji mogą się ziścić jeżeli dalej będzie się tak świetnie prezentował. Jestem zdania, że problemy w defensywie Lisów ot tak nie ustaną i goście to wykorzystają.

Sochi jest już trochę zmęczone tym sezonem i jak dobrze dla nich, że zaraz nadejdzie przerwa reprezentacyjna. Będzie można nabrać siły na walkę o play-off. Dzisiaj jednak muszą zmierzyć się z ekipą Razina, która spisywała się nieźle na tle najlepszych drużyn w KHL, a dzisiaj spotyka się z typowym średniakiem. Charakterystyczna dobra defensywa Lampartów gdzieś uciekła i szybcy zawodnicy Severstal mogą to wykorzystać. Doszedł w końcu Rooba, który na razie zawodzi, myślę, że czas na przełamanie Nattinena, bo ostatnio brakuje mu po prostu szczęścia, a swoje sytuacje ma. Przy dobrych wiatrach goście mogą wskoczyć nawet na podium zachodu po dzisiejszym dniu. Motywacja w obozie Severstali będzie ogromna, a że Sochi jest podrażnione po sporych porażkach z Sałąwat Jułajew i z Barysem to swoją złość mogą przelewać na kary i to jest szansa ekipy Razina.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +932
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Podrzucę jeszcze kanadyjkę i strzelca, bo mam swoich kandydatów:

Oleg Li (Sybir) powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.67⛔
Peter Cehlarik (Avangard) powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.72⛔
Kirill Pilipenko (Severstal) powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @2.40✅
AKO @6.89 Fortuna ⛔

Oleg Li (Sybir) strzeli gola @3.20 Fortuna ⛔


Zaraz rozpocznie się mecz w Nowosybirsku. Liczę na bramki Kunlun, ale też Sybiru, bo w bramce Smoków debiutuje chiński GK i z pewnością nie zachowa SO. Oleg Li spędził mało czas na tafli wczoraj bo tylko 14 min w porównaniu z innymi kolegami, przesunięty do pierwszej linku postara się przełamać. Gol po @3.20 myślę, że warto.

Cehlarik wrócił po krótkiej kontuzji i po niej nie ma już większego śladu. O Metallurgu wiemy już, że mają problemy w defensywie i mam nadzieję, że Jastrzębie w PP pokuszą się o trafienia. Tam prym powinien wiedzieć Peter, który z Lisami w tym sezonie strzelił już gola i zaliczył dwie asysty. Czas na kolejne punkty.

Zazwyczaj omijam grania kanadyjek zawodników, którzy mają serię spotkań z asystami bądź golami, ale taki kurs na Pilipenko to dla mnie spore value. Ostatnio znajduje się w świetnej formie i widać, że dobrze czuje się w Severstali. Nie dostał większej szansy w Sochi na początku kampanii i przeniósł się do Czerepowca. Myślę, że przedłuży swoją serię meczów z punktami i będzie chciał udowodnić wlodarzom Sochi na ich tafli, że się co do niego myli. Kurs wart nawet na singla.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Niezła lipę mają z tymi bramkarzami w Kunlun. Dziś między słupkami Chińczyk, który ostatnio grał w 4 lidze czeskiej w sezonie 19/20 a wcześniej rezerwowy w lidze azjatyckiej. Myślę że można atakować na live over 6.5.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Bedzie krótko bo wyścig F1 :)
W Moskwie Spartak podejmuje Avto. Stołeczni wygrali ostatnie dwa pojedynki w liderami obu konferencji, nie byli w tych pojedynkach lepsi ale wykorzystali szanse i niefrasobliwość rywali. Dzis rywal wg mnie wchodzacy na dobra sciezke. Avto moze miec teraz swoje 5 minut . Zawaruchin układa wszystko od obrony a w ataku moja kim grac

Avto RT kurs 2,65 fortuna⛔

Czy w Sochi jest kryzys? Wiele ekip po dlzszej solidnej serii przechodzi kryzys i kto wie czy nie spoka to tez Sochi. Ekipa Severstal ostatnio grała z mocnymi rywalami i stawili im czoło, troche klopotow w bramce ale jest obrona i monolit w ataku, stawiam na gosci

Severstal ml kurs 1,84 fortuna⛔

I ostatni pojedymek dla mnie na dzis to mecz w Lenigradzie gdzie SKA podejnie Dynamo z Moskwy. SKA w gazie jakby sie rozkrecali jest skutecznosc, są wirtuozi w ataku, mysle ze Dynamo nie odpowie na to co gra w tym momencie ekipa wojskowych

SKA RT kurs 2,15 fortuna⛔
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Zobaczmy jak to granie po przerwie wyjdzie.
Na początek daleki Wschód. Amur z przewagą lodu ale w składach mimo wszystko nie widzę takiej różnicy. Kursy zawyzone na Admiral, który w hali Amura radzi sobie przyzwoicie. Grali mecz przeciwko sobie przed przerwą i win Admirała powinien być wyższy bo gra dużo lepsza. Dziś spodziewam się meczu koło remisu ale celuje w dobry wynik gości

Admiral z x kurs 2,15 STS ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1504
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Po udanym typowaniu Channel One Cup czas przenieść formę na KHL i jako, że po przerwach reprezentacyjnych pojawiają się niespodzianki to w jedną taką celuję i przede wszystkim kanadyjka mnie interesuje:

Kunlun Red Star vs Saławat Jułajew Ufa: 1X
Singiel @3.20 Fortuna✅

Viktor Tikhonov powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.75✅
Malte Stromwall powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.77 (zwrot)
AKO @3.10 Fortuna


Przede wszystkim chcę skorzystać z osłabienia Saławatu Jułajew Ufa. Nie wyobrażam sobie, aby po dwóch meczach reprezentacyjnych z rzędu fińskie trio oraz Alexander Kadeykin mieli wyjechać ponownie na lód. Lamsa zapewne da im odpoczynek, dlatego jest to szansa dla Kunlun, które prezentowało się całkiem nieźle przed przerwą. Wyrwali w ostatniej sekundzie punkt w Nowosybirsku i teraz w pełni odbywają się przygotowania do igrzysk olimpijskich. Zwolnieni zostali gracze, którzy nie mają szanse na otrzymania obywatelstwa chińskiego i ogrywani będą już gracze na Pekin w lutym. Jeżeli bramkarz ponownie spisze się dobrze, to są szanse na urwanie oczek faworytów. Do tego dokładam Viktora, który wreszcie odnalazł się w nowym środowisku po przejściu z Bars Kazań. Przy nieobecności liderów będzie miał szanse pokazania się.

Zdziwił mnie kurs na punkt Malte. Chłopak występował wczoraj w reprezentacji Szwecji, ale od 9.00 rano i zapewne od razu dołączył do swoich w Rydze. Najlepszy napastnik Żubrów jak jest zdrowy. Ryżanie zapewne sporo pracowali nad PK, ale myślę, że goście mają o co walczyć, bo play-off im ucieka. Liczę na punkty lidera Dynamo, który po braku oczek w Channel One Cup może być głody goli i asyst.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1388
T 8,9K

trema11

Użytkownik
St.Petersburg-Spartak Moskwa
Typ-02
Kurs-2.45

Witam Fachowców.
Od razu zaznaczę że na hokeju to sie za bardzo nie znam,po za tym typowanie hokeja to jak ruletka i nie jest łatwo trafić.
Przejrzałem się temu spotkaniu i to co mi się rzuciło w oczy to ze statystycznego punktu gospadarzom wcale tak łatwo nie idzie bo u siebie na ostanie 10 meczy bilans to 3-3-4,ostatni ich mecz zokonczył się remisem,a goście ostatnio w formie bo 3 wygrane z rzędu,więc może dzisiaj też nie przegrają w RT.
Może Fachowcy się wypowiedza coś na temat tego meczu?
 
Otrzymane punkty reputacji: +175
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja jeszcze dzis celuje w dubla
W Leningradzie SKA podejmuje Spartaka. Mimo ze SKA ma dosc dluga ławke i gra rotacyjnie to kilku kluczowwych grajkow było dosc mocno eksploatowanych w Pucharze wiec dzis albo ławka albo tyle od siebie nie daja. Spartak miał trzech graczy na pucharze ale licze ze ekipa Spartaka utrzyma choc czesc formy sprzed przerwy i postawi sie wojskowym. Moze nie licze na ich wygrana ale na twarda walke a to ekipa Mironowa potrafi.
Drugi mecz to w Helsinkach. Jokerit juz raczej w pelniejszym skladzie podejmie CSKA i tu ten sam motyw. Wojskowi mieli tez dosc liczna grupe na pucharze z oboma bramkarzami włącznie, co prawda Reideborn wczoraj nie gral i to pewnie on stanie miedzy słupkami, poza tym graczy , ktorzy jak nie idzie ciagna wynik zespołu. Jokerit w wiekszym spokoju przygotowywał sie w czasie przerwy do meczów. Mysle ze dzis postawia sie wojskowym , bedzie kilka powrotow z kontuzji bedą tez nieobecnosci ale Finowie maja dluga ławke i mysle ze załataja te dziury, czas sie przełamać

Jokerit z x⛔ + Spartak handi plus 2,5 ✅ako 2,28 EDIT STS miało byc⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
krótko bo obowiazki wzywaja
Sibir gosci Loko i maja rachunku do wyrownania. Jednak goscie graja coraz lepiej, widac ze to do czego dazy Nikitin wychodzi z meczu na mecz coraz solidniej. Mysle ze mecz bedzie zaciety bo i Sibir od jakiegos czasu przypomina monilot i dobrze całosciowo funkcjonuje. Spodziewam sie wyniku kolo remisu i ze Loko conajmniej punkt wywiezie.
Do dubla biore Avto, ktore wzmocnił Golyszew i szwedzki golie Mattson, grajacy do tej pory w Rydze. Avto pod okiem Zawaruchina wg mnie z meczu na mecz beda wygladac coraz lepiej i mysle ze dzis pokuszą sie o dwa punkty. Astana juz bez Dietza ale uwazam ze jak najbardziej do ogranaia z nim czy bez niego.

Loko z x + Avto ml kurs ako 2,18 STS⛔chyba przerzucę się na single

Mysle tez ze kurs na Traktor zawyzony biorac pod uwage forme i roster. Kvartalnov na rachunek do wyrownania za to 5-0 w Czelabinsku ale Traktorzysci sa w stanie dzis wyrwac pelna pule nawet w regulaminowym czasie. I pewnie cos w ich kierunku zagram
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dzisiaj celuje w moje ulubione bramki drużynowe, zobaczymy, co dzień przyniesie:

Metallurg Magnitogorsk vs Severstal Czerepowiec: Severstal powyżej 1.5 gola✅
Avangard Omsk vs Torpedo Niżny Nowogród: Torpedo powyżej 1.5 gola✅
AKO @2.85 Superbet✅


Krótko i płytko, forma Metallurga była chwiejna przed przerwą reprezentacyjną i Vorobyov miał trochę czasu, aby popracować przede wszystkim nad defensywą. Nie mniej jednak uważam, że ciężko będzie im dzisiaj z ambitnym Severstalem, dla którego jest to bardzo dobry okres kampanii KHL. Przegrana z Sochi do zapomnienia i kibice oczekują rehabilitacji. Liczę na gole gości. Co do Avangardu to śledziłem grę Simona Hrubeca podczas Channel One Cup i Czech nie wygląda najlepiej. Zobaczymy na kogo postawi Bob Hartley, ale Torpedo jest wzmocnione powrotem Theodorem Lennstromem. Jest to bardzo istotny defensor, szczególnie w wykorzystywaniu PP. Jak pokazuje historia na tafli Jastrzębi Torpedo regularnie strzela i uważam, że dzisiaj będzie podobnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +804
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
A powalczę jeszcze z zawodnikami:

Jesse Blacker (Avto) powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @2.20 ⛔
Jesse Balcker (Avto) strzeli gola @7.50⛔
Fortuna


Jest to zawodnik, który został niejako wyrzucony z Barysa za bójkę z kolegą na treningu w poprzednim sezonie. Dzisiaj ponownie zmierzy się że swoimi byłymi kolegami z gra w PP, dawno nie strzelil gola, jest spora motywacja, punkt po 2.20 tez mozna probowac. W Nur-Sultanie cieszył się z trafienia, może dzisiaj :)
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Vadim Shipachyov (Dynamo) powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.33⛔
Theodor Lennstrom (Torpedo) powyżej powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.72⛔
AKO @2.29 Fortuna ⛔


Króciutko, bo czasu mało. Dla popularnego Shipachyova może być dzisiaj 800. punkt zdobyty w KHL. Przeciwnik, który z mocniejszymi rywalami sobie ostatnio nie radzi idealny na świętowanie jubileuszu. Co do Lennstroma pisałem o nim wcześniej, bardzo ważny gracz w PP, warto próbować, bo otrzyma swoje sowite minuty na tafli i przy dwóch spodziewanych minimum golach Torpedo stać niezwykle ofensywnego Szweda na gola lub asystę.
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nie przepadam za graniem po dłuższych przerwach, ale dzisiaj podobają mi się dwa spotkania. Pierwsze z nich to mecz w Podolsku, gdzie zmierzą się dwie najgorsze drużyny konferencji. Jednak patrząc na ostatnią formę zespołów Łotysze prezentują się o wiele gorzej, bo Podolsk co jakiś czas jakieś punkty ugra. Łotysze w ostatnich dwudziestu meczach odnieśli dwa zwyciestwa. Po dogrywce pokonali Torpedo i kiedyś tam w Listopadzie udało się im ograć Władywostok u siebie. Myślę, że Vityaz na swoim lodzie jest jak najbardziej w stanie ogarnąć dwa punkty w potyczce z Dynamem.

❌ Podolsk ML @1,66 6/10 Unibet

Kolejny mecz to Wojskowe Derby. Obie drużyny dobrze zaczęły kolejny etap sezonu wracając po przerwie. Nie mam specjalnych argumentów za lub przeciwko którejś ekipie, ale przeczucie mówi mi, że Bragin weźmie rewanż za dwie derbowe porażki w Moskwie i tym razem górą będą gospodarze z Petersburga.

✅ SKA St. Petersburg ML @1,82 4/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +617
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Spróbuję sobie dalej z golami drużynowymi, bo jak idzie, to nie warto tego zmieniać, do tego dołożę dwa single:

Jokerit Helsinki vs Dynamo Mińsk: Dynamo powyżej 1.5 gola @1.66⛔
Vityaz Podolsk vs Dinamo Ryga: Dinamo powyżej 1.5 gola @1.46✅
Spartak Moskwa vs Saławat Jułajew Ufa: Saławat Jułajew powyżej 1.5 gola @1.34✅
AKO @3.25 Superbet⛔

Jokerit Helsinki vs Dynamo Mińsk: Dynamo podwójna szansa 2-2 (zwycięstwo pierwszej tercji lub całego meczu) @3.11⛔
Vityaz Podolsk vs Dinamo Ryga: Dinamo podwójna szansa 2-2 (zwycięstwo pierwszej tercji lub całego meczu) @2.27⛔
Superbet


U Pajacy jest mały problem z koronawirusem i chyba najbardziej brakuje Mr. Helsinki, a więc Braiana O'Neilla, który jest najlepszym punktującym gospodarzy. Lauri Marjamaki musi korzystać z głębszych rezerw i ze swojej szansy skorzystał drugi Estoński hokeista w historii KHL, a więc Kristjan Kombe. Dzisiaj zapewne też wyjedzie na lód, ale czy starczy to na Dynamo? Na Łotwie również było spore zamieszanie przed spotkaniem, bo nie zgadzał się protokół ze składem i Żubry występowali jedynie z trzema piątkami. Dzisiaj powinni wystąpić już Malte Stromwall i inni liderzy przyjezdnych. Stawiam na dwa gole i na niespodziankę w Helsinkach, bo to niewygodny przeciwnik dla Pajaców.

W Saławat Jułajew również powinni wrócić liderzy, więc dwa gole przeciwko Spartakowi jak najbardziej możliwe, do tego liczę mocno na Ryżan, dla których seria porażek jest już bardzo duża i czas na przełamanie. Mają ten komfort nad Vityazem, że po przerwie reprezentacyjnej rozegrali już jedno spotkanie w przeciwieństwie do rywala i na początku mogą się lepiej czuć na lodzie od przeciwników. Szkoda straty Brandona Gormleya, który przenosi się do Jarosławia, ale i bez niego są w stanie powalczyć z Vityazem o wygraną. Ostatni bezpośredni pojedynek przed przerwą reprezentacyjną przegrany w dogrywce, czas na rewanż.
 
Ostatnia edycja:
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Witam,

czuję się dość nieśmiało włączając się w dyskusję wśród takich koneserów tego sportu, ale na tyle na ile śledzę 5 groszy ode mnie na temat meczu CSKA.

CSKA okropinie dobrze radzi sobie w tym sezonie w meczach z mocnymi rywalami. Prawie cały sezon konsekwetnie na nich gram w tym mocniejszych meczach i w sumie od 21.10kl kiedyprzegrali z UFĄ w tych prestiżowych meczach przegrali tylko 2x po dorgywce z Dynamem i Lokomotivem.W pozostałych meczach pokazywali się raczej ze świetnej strony i jakoś za bardzo nie miało znaczenia czy grają u siebie czy na wyjeździe. ZENIT ograny dwa razy do bólu można powiedzieć w tym sezonie. Jakoś kusi mnie kolejny raz w stronę CSKA które charakteryzuje jakiś instynkt przetrwania w tych meczach na styku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom