>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2021 / 2022

Status
Zamknięty.
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie wyrobiłem rano z wpisem , szkoda. Krótko bo mecz za chwile. Wybieram dubel Omsk i Loko z podpórkami.

Jastrzebie chyba chciały gładko i bez wysyłku przejść Admirał i mecz wymknal im się spod kontroli o czym sami gdzies ukradkiem przebąkiwali, dziś rywal mocniejszy będzie mobilizacja. Nie będzie łatwo bo Sibir podrażniony ale więcej jakości po stronie Jastrzebi
Druga para wg mnie jest niesprawiedliwie obdzielona kursami 2-3 nie powinno być bo Loko nie ma takiej przewagi. Jakosciowo obie ekipy na podobnym poziomie, mecz będzie wyrównany. Nie jest łatwy do zagrania ale licze ze gospodarze daja rade w RT i nie przegraja

Omsk z x + Loko z x kurs ako 1,96 fortuna ⛔ szkoda 20 sekund w Nowosybirsku
 
Ostatnia edycja:
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Zabrakło wczoraj 20 sekund z Sibirem ale taki własnie jest urok tego sportu . Dzis dwa mecze wiec nie ma specjalnie wyboru

Do Kazachstanu wybiera sie Vitjaz , który dość niespodziewanie pokonał Ufe, zebynie powiedziec sensacyjnie ale to bardziej Ufa przegrała ten pojedynek , nie mogac znależć skutecznosci bo chyba najgrozniejsze akcje , ktore mogły przynesc skutek konczyły sie o dziwo za bramką Jeżowa, lub krązek trafiał prosto w niego. Kazachowie po powrocie na własne lodowisko odzyskali wigor i nawet nie przeszkadza im brak Dietza ( ktory ponoc jedna noga jest w Kazaniu), ciezar zdobywania punktow rozkłada sie tam rownomiernie. Wg mnie to Astana znajdzie dzis sposob na obrone Vitjaza bo maja bardziej kompletny skład i powini pokazac to na lodowisku
Co ten Severstal wyprawia, solidny w obronie o golie nie wspomne i wykorzystujacy szanse w ataku, dzis Torpedo bedzie miało ciezko i ja tu nie widze ich wygranej, kilka typów na te dwa mecze:

Astana RT kurs 2,09⛔
Astana ml + Cherepowiec z x kurs ako 2,37⛔⛔
Cherepowiec ml kurs 1,8✅
wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +309
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Nic dodać nic ująć, atakuje to samo, co mark1973 mark1973 . Dorzucę jeszcze kanadyjkę, bo wczoraj Bailen i Jensen na kuponie się zazieleniło:

Barys Nur-Sultan vs Vityaz Podolsk: 1ml⛔
Severstal Czerepowiec vs Torpedo Niżny Nowogród: 1X✅
AKO @2.37 Fortuna ⛔

Roman Starchenko (Barys) powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @2.00⛔
Daniil Vovchenko (Severstal) powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @2.30✅
AKO @4.60 Fortuna⛔


Dziwnie tak oglądać Barys bez Darrena Dietza, ale co by nie mówić Kazachowie grają bez niego bardziej zespołowo. Jest to najlepiej opłacany zawodnik w całym KHL i nic dziwnego, że włodarze klubu z Nur-Sultan zastanawiają się nad jego odejściem. Zaoszczędziłoby to sporo klubowej kasy, a przy okazji, można wzmocnić skład i dołożyć co nie co do szkolenia. Barys jest wyraźnie na fali, co nie możemy powiedzieć o Vityazie. Bardzo szczęśliwa wygrana w Ufie, do tego brak dwóch liderów Miro Aaltonena (który ma przenieść się do Kazania) i Daniela Audette. Sam Niko Ojamaki zespołu po raz drugi nie pociągnie, a i on za chwilę zapewne zmieni klubowe barwy, bo marnuje się w Podolsku. PP zaczyna coraz lepiej funkcjonować i stawiam na weterana Romana Starchenko, który wyjeżdża na lód w grze z przewagą zawodnika wraz z Nikitą Mikhailis. Przy kilku trafieniach może pokusić się o asystę lub gola.

Severstal ma kłopot bogactwa na pozycji bramkarza i dla Konstantina Shostaka szukali miejsca w KHL, ale najwidoczniej przeniesie się do Finlandii. Podstawa to dobra defensywa Czerepowca, która imponuje i tym samym wygrywają kolejne spotkania. Torpedo bez swoich dwóch Szwedów Theodora Lennstroma oraz Daniela Zaara jest mocno odczuwalny szczególnie w PP. Poza tym strasznie chimeryczna forma gości i gospodarze powinni to wykorzystać. Dwa mecze w tym sezonie pomiędzy Severstalem, a Torpedo zakończyły się wygraną tych pierwszych, czas na hat-tricka? Czemu nie. Kanadyjka to już weteran gospodarzy Danill Vovchenko, któremu brakowało szczęścia z CSKA. Trener Andrei Razin chwali go w swoich wywiadach i często wykorzystywany jest w sytuacjach specjalnych. Kurs fajny na punkt, atakuje.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +229
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Wybaczcie suchar. Postaram się rozwinąć później
Mecze do 12

Sibir z x + Dynamo ml kurs ako 2,6 fortuna ⛔

Po 12 coś jeszcze wrzucę
Zagrałem tez Dynamo Moskwa RT kurs juz spadł ponizej 2 a jeszcze 2 godziny temu był 2,3

Dynamo Moskwa RT kurs 2,3⛔

W parze Sibir-Avto spodziewam sie wyrownanego pojedynku, meczu na styku. Avto dysponuje silnym rosterem mimo braku Da Costy i Macka jednak dla mnie to Sibir jest na ten moment ekipa bardziej stabilną i licze na conajmniej punkt
W derbach Moskwy Dynamo ma wszystkie arguenty po swojej stronie, liderow co pociagną zespół i stabilny skład . W typach dnia zrobiłem opis do tego meczu. Licze na to ze bedzie dyscyplina w obronie i nie bedzie momentow rozluznienia jak z Traktorem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Spartak-Dynamo
2 RT 2.30
2 ot 1.78

W samo południe derby Moskwy. W pierwszym meczu tych drużyn w tym sezonie lepsze było Dynamo i dziś tez idę w ich kierunku. Dynamo zaczęło bardzo dobrze sezon później mieli trochę zadyszki a teraz grają bardzo dobrze i w ostatnich kilku meczach kilka mocnych ekip ogranych. Wrócił Lindberg , a całkiem pozytywnie pokazuje się Wedin za którego pozyskanie Dynamo było krytykowane. Względem zeszłego sezonu Dynamo rozszerzyło swój skład i nie tylko 1 formacja jest mocna lecz pierwsze 3 naprawdę prezentują się solidnie. Dużym atutem Dynamo są obrońcy którzy maja spore możliwości i ładnie punktują. Patrząc na ostatnie mecze i dyspozycje Dynamo są tutaj faworytem. Jeśli chodzi o Spartak to jak każdy widzi grają w kratkę i w tym sezonie nie jest to drużyna która z mocnymi drużynami walczy jak równy z równym.

Kunlun-Magnitogorsk
2/2 pierwsza tercja/mecz 1.98
Magnitka wygra wszystkie tercje 4,67
Superbet
Tutaj nie ma co specjalnie się rozpisywać. Magnitogorsk jest na innym poziomie jeśli chodzi o hokeja. Ostatnie mecze może nie były jakoś bardzo udane. Chociaż zwycięstwo w Jekaterynburgu na sucho i później odrobienie 0:4 i ostateczne zwycięstwo z Dynamem minsk napawa optymizmem że ekipa Vorobyova wchodzi znów na odpowiednie tory. W mojej opinii Magnitka każda formacje ma lepszą niż Kunlun i jeśli wszystko zagra na swoim poziomie to gospodarze są bez szans. Kunlun traci bardzo dużo bramek do tego na lodowisku panuje ,,wolna amerykanka” i za bardzo nie widać w tym żadnego ładu i składu. Licze na dobry mecz i pewne zwycięstwo lisów.

/// Dynamo miało zły dzień nic nie wchodziło. O wykorzystanych PP + szczęście spartaka
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +571
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Wrzucę wszystko, co dzisiaj gram, wczoraj Severstal i Vovchenko się spisali, ale Barys nie wykorzystując 5 vs 3 sam się załatwił. Bez sensowne strzelanie Romana Starchenki z nieprzygotowanych pozycji, szkoda.

Spartak Moskwa vs Dynamo Moskwa: Dynamo powyżej 1.5 gola⛔
Nieftiechimik Niżniekamsk vs Bars Kazań: Nieftiechimik powyżej 1.5 gola✅
Dynamo Mińsk vs Traktor Czelabińsk: Dynamo powyżej 1.5 gola✅
AKO @2.60 Superbet⛔

Rob Klinkhammer (Dynamo) powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @2.00⛔
Dmitri Kagarlitsky (Bars) powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.67✅
Nick Bailen (Traktor) powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.62✅
AKO @5.41⛔

Rob Klinkhammer gol @5.00⛔
Dmitri Kagarlitsky gol @3.40 ⛔
Fortuna


Przede wszystkim uważam, że Dynamo na ten moment jest lepiej zorganizowanym zespołem. Spartak gra strasznie chimerycznie i z lepszymi przeciwnikami po prostu odstają patrz Jokerit czy Bars. Goście wrócili do swojej dobrej dyspozycji i motywacja na derby będzie podwójna. Celuje w punkt Klinka, który z Traktorem nie mógł się cieszyć nawet z asysty, przy siedmiu trafieniach jego kolegów. Pewnie w swoim stylu wepchnie odbijający się krążek od bramkarza do bramki kolanem.

Kolejny zawodnik to już Kaga. Zabrakło farta, aby cieszyć się z gola przeciwko SKA, ale trafienie zasłużenie zostało niezaliczone. Dzisiaj derby Tatarstanu i widać, że czuję się coraz lepiej fizycznie. Miał swój kryzys, ale ostatnie spotkania w jego wykonaniu wyglądają bardzo dobrze. Spodziewam się sporo PP po stronie gości i punkt Kagi i też trafienia na przełamanie.

Dokładam jeszcze Bailena, którego grałem w rywalizacji z Loko. Dzisiaj wraca tak naprawdę do siebie, gdzie jego przygoda z KHL się rozpoczęła i naturalizowany Amerykanin będzie miał szansę popisać się przed własną publicznością. Dynamo ma spore problemy w defensywie, dlatego liczę na overowe widowisko i punkt obrońcy, który wyjeżdża na lód w PP i PK. Warto odnotować, że jego ostatnia wizyta w Mińsku skończyła się dwoma golami, nie obrażę się jak to powtórzy.

Co go goli drużynowych, to jestem zdania, że 2x Dynamo i Nieftiechimik stać na dwa trafienia. Żubry podwójnie zmotywowane, aby wreszcie sięgnąć po zwycięstwo. Stołeczni regularnie wlepiają Spartakowi wiele goli, a Nieftiechimik postara się wykorzystać słabszą postawę w defensywie Bars.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +85
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Porazka dziś Dynamo na całej linii
Moze ten dubel coś odrobi

Żubry podejmuja Traktora, który gra coraz lepiej, mysle ze dzis bedzie cos pomiedzy strzelaniną w Moskwie a prawie zerem w Jarosławiu. Zubry po covidzie niemoga zaskoczyć, pierwszy mecz po wyjezdzie i zaraz trudny rywal, moze punkt urwą
Kazań jedzie do swojego mniejszego sąsiada, ktory poczyna sobie ciekawie jednak z mocnymi rywalami wiecej sie broni i wykorzysuje szanse. Jezeli Kazan nie bedzie miał pecha w stylu Loko to wezma pełną pule

Traktor z x + Kazan ml kurs ako 2,14 fortuna ⛔

Kusi mnie Lokomotiv i zagram go bo kurs ciekawy a Jokerit cos ostatnio gra dziwnie, czego mi tam brak. Wierze w swoich :)

Loko ml kurs 2,01 fortuna⛔
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
mark1973 mark1973 sunxl sunxl rasijskij rasijskij Co jest dziś ciekawego do gry?
Ja zrobiłem sobie kilkudniową przerwę, więc nie będę nic polecał. Dam głowie trochę odpocząć i wrócę w tygodniu. Generalnie należy się przyglądać underdogom. Przejrzyj sobie ostatni tydzień i zobacz jaki rezultat osiągnął byś stawiając na underdog lub remis, handicap +1,5 lub nawet +2,5 w kierunku wyższych kursów. Liga się trochę wyrównuje w ostatnich sezonach, pada sporo remisów w przypadkach czołowych drużyn z outsiderami. Oczywiście trzeba zwrócić uwagę na niektóre drużyny, których należy unikać, jak Admirał, czy momentami Kunlun.
 
H 164

hector

Użytkownik
Trochę nie na temat,ale dla rozluźnienia atmosfery.

Nie jestem przesądny,ale nie wiem czy zauważyliście,że 20 listopada jeden z forumowiczów gratulował wam dobrej formy i zaraz potem dział spłynął krwią.Pamiętam,że przed laty był na forum koleżka,który zatapiał innym kupony samymi tylko swoimi propozycjami :)
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Mi osobiscie nie idzie od 4 dni ( przynajmniej te typy ktore tu wrzucam ), i nic nie pomaga ani wiedza ani doswiadczenie a czasem mam wrazenie, że to wrecz przeszkadza, wiec jutro zagram dwa underdogi, bo oba chodzą mi po głowie od wczoraj i jak nie wypali to pozniej nie bedzie mnie jakiś czas. Pogram sobie ewentualnie na sucho lub inne ligi w szczególnosci Skandynawie, tak dla wyświeżenia umysłu.
Wiec jak pisze tak zrobie.
Kurs na Cherepy zdecydowanie za wysoki i tu ameryki nie odkryje. Razin zbudował solidną maszynkę, która szczególnie w obronie potrafi postawić wysoko poprzeczkę , jutro w bramce spodziewany jest Podyapolski , który już złapał rytm meczowy po kontuzji i prezentuje sie dobrze i na tym skoncze o Severstalu by nie przechwalić. SKA zagrało dwa solidne mecze bo młodziez rozjechała Wilki a w Kazaniu po wyrownanym meczu złapała dwa punkty, jutro ciąg dalszy delegacji i szczerze wcale nie jestem przekonany że pojdzie im tak jak na to wskazuja kursy. Pozycja w tabeli co kazdy widzi jest taka, że to Severstal jest wyżej niż SKA.

Severstal RT kurs 6,3 ✅
Severstal plus handi 1,5 kurs 2✅

Podobnie rzecz ma sie z Vitjazem . Dziwny to zespoł bo jakim cudem wytargał punkty w Ufie to nie wiem choc obejrzałem ten mecz. I nie ma znaczenia na co zasługiwali a co jest w tabeli wyników. Mam wrazenie ze jak nie ma ani Altonena ani Audette to zespół szuka innych rozwiazań i czasem je znajduje, wtedy inni zawodnicy musza z siebie wykrzesac wiecej bo ktos musi ciągnąć wynik. Personalnie Vitjaz nie ma prawa rownac sie z Torpedo, ale Ci z kolei kaszanią na potęgę, nie wiem kiedy tam dojrzie do jakiś decyzji personalnych ale chyba już wielki czas. W teorii Vitjaz z Niżnego nie powinien wywieźć nawet punktu ale to oni a nie Torpedo maja komplet punktow w ostatnich dwóch meczach. Warto podkreślić tez solidną grę Jeżowa w bramce bo facet złapał rytm. Torpedo wraca z tripu i czy zaskoczy przekonamy się.
Być może obu underdogom trafi sie taki dzień jak dziś Spartakowi bo połowa 1 tercji to marzenie. Wszysko im wychodziło

Vitjaz RT kurs 3,65⛔
Vitjaz z x kurs 1,95⛔
wsjo fortuna

W obu meczach może wydarzyć sie na prawdę wszystko wiec jak nie chcecie nie grajcie albo za tyle ile możecie przegrać bez nerwów bo nie wlazło.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +927
M 2,3K

Mendieta1992

Użytkownik
Mi osobiscie nie idzie od 4 dni ( przynajmniej te typy ktore tu wrzucam ), i nic nie pomaga ani wiedza ani doswiadczenie a czasem mam wrazenie, że to wrecz przeszkadza, wiec jutro zagram dwa underdogi, bo oba chodzą mi po głowie od wczoraj i jak nie wypali to pozniej nie bedzie mnie jakiś czas. Pogram sobie ewentualnie na sucho lub inne ligi w szczególnosci Skandynawie, tak dla wyświeżenia umysłu.
Wiec jak pisze tak zrobie.
Kurs na Cherepy zdecydowanie za wysoki i tu ameryki nie odkryje. Razin zbudował solidną maszynkę, która szczególnie w obronie potrafi postawić wysoko poprzeczkę , jutro w bramce spodziewany jest Podyapolski , który już złapał rytm meczowy po kontuzji i prezentuje sie dobrze i na tym skoncze o Severstalu by nie przechwalić. SKA zagrało dwa solidne mecze bo młodziez rozjechała Wilki a w Kazaniu po wyrownanym meczu złapała dwa punkty, jutro ciąg dalszy delegacji i szczerze wcale nie jestem przekonany że pojdzie im tak jak na to wskazuja kursy. Pozycja w tabeli co kazdy widzi jest taka, że to Severstal jest wyżej niż SKA.

Severstal RT kurs 6,3
Severstal plus handi 1,5 kurs 2

Gdzie się odbywa ten Mecz? Severstal u siebie?
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Też widzę spore szanse underdogów i atakuje gole:

Torpedo Niżny Nowogród vs Vityaz Podolsk: Vityaz powyżej 1.5 gola @1.54 ❌
SKA Petersburg vs Severstal Czerepowiec: Severstal powyżej 1.5 go @2.00 ✅
AKO @3.08 Superbet ❌


Brak liderów w drużynie? Żaden problem, mogliśmy to zauważyć w Barysie, gdzie nie ma kapitania Dietza i wyniki się znacznie poprawiły, to samo w Vityazu przy braku Aaltonena i Audette. Zawodnicy muszą brać większy ciężar gry na siebie i im to wychodzi. Podolsk na fali, Torpedo kryzys i jak pokazują spotkania rozgrywanie z Nizny Nowogrodzie, bardzo często gościom udaje się zdobywać dwie bramki. Oby Niko Ojamaki i spółka byli dalej skuteczni.

Kurs na Severstal rzeczywiście zawyzony i trzeba korzystać. Mam pograne RT po kursie 7 jeszcze wczoraj na STS, dzisiaj atakuje dwa gole po dobrym kursie w Superbet. Goście to kolektyw, nie ma większych gwiazd i chyba ta największą gwiazda jest trener Andrei Razin. Świetnie dogaduje się z zarządem i stawia przede wszystkim na defensywe. Dzisiaj również nie będzie się zapewne wychylał, ale okazje z kontry, czy w PP się pojawią. SKA ma swoje problemy w obronie i regularnie tracą spora ilość goli. Po wygranej nad Bars może wkraść się zbyt duża pewności z siebie i Severstal może to wykorzystać. Może Nattinen w końcu odpali? Kurs @4.80 na przełamanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +423
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Severstal na wyjeździe , miało być że SKA zjeżdza z delegacji. Ale typu dla mnie to nie zmienia
 
Otrzymane punkty reputacji: +344
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie/KHL
Godzina: 10:30
Spotkanie: Admirał Władywostok vs Saławat Jułajew Ufa
Typ: Saławat Jułajew Ufa zwycięstwo + Sakari Manninen powyżej 0.5 punktu w kanadyjce (czas regulaminowy)
Kurs: 1.90 ❌
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Chyba już dosyć tych porażek ekipy z Ufy. Ostatni okres nie jest dla nich najlepszy i cztery przegrane z rzędu to tylko udowadniają. Czas się w końcu przełamać i kiedy jak nie dzisiaj z jedną z najsłabszych drużyn w całym KHL. Admirał otrzymał srogie lanie od Sochi i może mało kto spodziewał się pogromu aż 2:8, ale to pokazuje, ze drużyna z dalekiego Władywostoku odstaje od swoich konkurentów ligowych. Ja celuje w zakład specjalny, który został przeze mnie utworzony w BETFAN. Liczę na wygraną faworytów i do tego na punkt Manninena. Sakari to jeden z liderów Ufy, który również zawodzi. Myślę, że on i jego koledzy wyjadą na lód dzisiaj od początku naładowani i skoncentrowani na wygraną. Przy spodziewanych kilku trafieniach przyjezdnych będzie spora szansa zapunktować, szczególnie przy PP. On i Markus Granlund potrzebują dobrego meczu, aby wrócić na dobre tory wraz z Saławat Jułajew. Liczę na fiński zaciąg Ufy.

Do AKO dołożyłem sobie punkt Dmitri Kagarlitsky'ego, który wraca na stare śmiecie. Nawet po nieudanej przygodzie w SKA został ponownie przygarnięty do Dynamo i aktualny napastnik Bars z pewnością jest wdzięczny swojemu byłemu zespołowi. Sentymentów jednak nie ma, a Dmitri znajduje się w dobrej formie i regularnie punktuje. Przy problemach defensywnych stołecznych będą okazje na asystę, a może wreszcie gola?

Dmitri Kagarlitsky (Bars) powyżej 0.5 punktu w kanadyjce (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @1.85 BETFAN ✅

AKO Ufa i Sakari + Dmitri @3.52 BETFAN ❌
 
Ostatnia edycja:
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Pytanie, które mnie nurtuje na mecz o 10,30 to czy zawodnicy Ufy bardzo chcą spuścić trenera Lyamse. Poleciał wczoraj Peters zatąpiony Zavaruhinem a na stołek Ufy czai sie juz przynajmniej trzech szkoleniowców. Jezeli Ufa dziś przegra do Lyamsa wyjedzie. W szatni różnie sie mówi. W składzie na Admirał wróciło finskie trio do grania razem. Wiec albo dzis Admirał dostanie lanie albo Ufa sie pomęczy.
W Admirale też zmiana szkoleniowca, dzis pierwszy mecz pod jego batutą i nie sadze ze Admirał nie bedzie zmobilizowany, po tym laniu tez wypada zagrac inaczej. Ufa podróż, niby 800 km lotu ale zawsze to ruch. W Fetisow Arenie bedzie dzis gorąco, na trybunach mimo limitow bedzie wrzawa, hm kursy leca na Ufe, moze wygrają bo sportowo nie ma co porównywać to roznica conajmniej dwóch klas ale moze Ufa sie zdziwic. Czy mógłby wejsc duzy kurs dwa razy pod rząd? niewykluczone. Ja probuje kierunku Admirała w regulaminowym czasie po kursie ponad 6 juz bo wszystkie handi i bramki za niskie kursy do ryzyka
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom