>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2021 / 2022

Status
Zamknięty.
mark1973 791,3K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziwne rzeczy działy sie wczoraj w Niznekamsku ale to juz historia.
Dzis biore sie za spotkanie stołecznego Spartaka i Jokeritu.
Spartak to ekipa budowana praktycznie od zera na ten sezon, czas pokaże czy w klubie podjęto odpowiednie decyzje personalne odnosnie obsady graczy i trenera. Póki co Spartak gra mocno w kratke i poniżej tego czego oczekują kibice. Ostatnie dwa mecze wygrane i w obu przypadkach stołeczni gonili wynik i na tyle skutecznie ze wygrali w czasie regulaminowym. Jeden z tych meczy odbył się w Helsinkach gdzie po pierwszej tercji było 2-0 dla Jokeritu o gol kontaktowy padł na kilka dziesiat sekund przed koncem 2 tercji. Cały mecz skończył się wynikiem 2-4 dla Spartaka. Dzis obie ekipy znow się spotykają tyle, że w Moskwie. Ekipa Jokeritu w tym sezonie kadrowo wygląda bardzo solidnie i jej pierwsza pozycja w tabeli nie jest działem przypadku. Solidny roster skladajacy się z doświadczonych grajkow ale i z młodych dobrze rokujących zawodników. Finowie z pewnoscia maja swiezo w pamięci ta porazke i dziś licze ze wezma rewanż na ekipie z Moskwy a sa druzyna bardziej kompletną i zbilansowana od dzisiejszych gospodarzy.

Jokerit RT kurs 2,32 Hit dnia Fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +681
A 3,5K

astrosport

Użytkownik
DUBEL @3.80
Vitjaz Podolsk - Czerepowiec
. 1.druzyna przedzial goli: 2-3 @1.95
Spartak - Jokerit
. 1.druzyna przedzial goli: 2-3 @1.95
Stawka 20j

Dlaczego tak? Jak wiecie lubię grać na underdogów grających u siebie na te 2-3 bramki :) Vitjazd strzeli wg mnie 1 albo 2 gole. Ale duża szansa na 2, skoro niedawno potrafił Ufie strzelić 2, a CSKA Moskwa aż 5 :) Rozważałem też grać na Czerepowiec 2-3 gole, ale obawiam się, że strzeli 4 lub więcej. Myślę, że to jest mecz na [1-2]:[3-5]

Jokerit w formie, a Spartak gra w kratkę i nie sądzę, żeby Spartak strzelił więcej niż 3 gole.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Spróbujemy się przełamać podczas dzisiejszego wieczoru:

Spartak Moskwa vs Jokerit Helsinki: każda drużyna 2+ bramek ❌
Dynamo Moskwa vs Kunlun Red Star: Dynamo powyżej 3.5 bramek ✅
AKO @2.50 Fortuna ❌


Przed nami rewanż sprzed dwóch dni. Wydawało się, że Jokerit z 2:0 ma wszystko pod kontrolą, ale nie tylko w piłce nożnej jest to niebezpieczny wynik. Gol przed końcem drugiej tercji nieco zachwiał Pajacami, a trzecia część to już wykorzystywanie swoich szans przez stołecznych. Jakiego meczu możemy spodziewać się dzisiaj? Myślę, ze goście będą chcieli powtórzyć scenariusz z soboty i zdobyć dwa szybkie gole, ale na to Spartak będzie gotowy. Ma wrócić Tim Heed, który wiele daje nie tylko w obronie, ale także w ofensywie i wykorzystywanie PP będzie kluczem do sukcesu. Liczę na podobną liczbę goli, co dwa dni temu, bo obie ekipy dysponują świetnym potencjałem w ofensywie i kilka indywidualności również jest obecnych. Na wynik 2:2 się nie obrażę.

Ciężko było mi coś dobrać do dubla, to pójdę wydaje się łatwizną, a więc cztery trafienia Dynamo. Stołeczni odbudowują swoją formę i pokonanie takich przeciwników jak Jokerit, Saławat Jułajew Ufa, czy też CSKA Moskwa robi wrażenie. Dzisiaj znacznie słabszy przeciwnik, ale jestem zdania, że na fali pójdą po kolejne zwycięstwo. Nie można nikogo lekceważyć, szczególnie takie Kunlun, które potrafi czasem zaskoczyć, ale wszystko jest po stronie faworytów. Regularnie ogrywają chiński zespół u siebie i jeżeli uda się szybko napocząć przeciwnika, to będzie łatwiej pokryć over. Celowałbym tutaj w dwa trafienia Dynama w PP, ale niestety polskie buki nie oferują takich rarytasów, mam nadzieję, że Ci drugoplanowi zawodnicy będą chcieli się pokazać w tym pojedynku, a liderzy zrobią po prostu swoje.

Spróbuję jeszcze Germana Nesterova, który został przesunięty do pierwszej linii, bo brakuje Aaltonena. Zapewne będzie brał udział w PP, więc szanse są, buliki będą rozgrywane.

German Nesterov strzeli gola (Vityaz) @5.00 ⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
M 22,4K

marekp67

Użytkownik
Shipachyov - strzeli gola
Fortuna @2,10 zaliczył tylko dwie asysty

Jak Panowie opisujecie powyżej, Dynamo Moskwa powinno postrzelać Kunlunowi. Zatem wielka szansa i oczekiwanie, że lider tabeli strzelców coś zwojuje. Shipachyov strzelił w ostatnich meczach Ufie, CSKA i Jokeritowi. Dlaczego nie postawić na niego dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jeszcze przed pracą zdążę na szybko wrzucić kilka zdań. Salavat u siebie zagra z Torpedo, które nie jest zbyt stabilnym zespołem, a Ufa porażce u siebie ze Stołecznymi powinna szybko stanąć na nogi. Dzisiaj zagrają pierwszy raz u siebie po przerwie na reprezentacje. Po wspomnianej przerwie dwukrotnie zwyciężyli w trzech meczach wyjazdowych. Torpedo ewidentnie nie radzi sobie z mocniejszymi przeciwnikami. Co do Niżnekamska to gram bardziej przeciwko SKA, które jest w zaskakująco złej formie. Wilki natomiast z czterema zwycięstwami w pięciu meczach z całkiem wymagającymi przeciwnikami co robi niezłe wrażenie.

Dodatkowo ciekawy zakład na mecz w Ufie. Podejrzewam, że nie padnie zbyt wiele bramek, bo Zieloni są dobrzy w defensywie, ale nie sądzę też, żeby goście przegrali dużą różnicą bramek.

❌ Salavat ML & Niżnekamsk +2,5 @1,90 4/10 Unibet

❌ Salavat ML & Torpedo +3,5 (handi) @1,70 4/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Ja dzisiaj króciutko:

Barys Nur-Sultan vs Dynamo Mińsk: powyżej 4.5 goli RT ❌
Saławat Jułajew Ufa vs Torpedo Niżny Nowogród: 1 RT ❌
AKO @2.42 Superbet ❌


Zgadzam się co do Saławat Jułajew, mecz w Moskwie wyrównany, chociaż to Dynamo miało lepsze sytuacje, ale u siebie mogą pokonać nieregularne Torpedo nawet w RT. Na wyjazdach goście radzą sobie tragicznie i nie spodziewam się drugiej porażki z rzędu gospodarzy. Kluczem nie łapanie dużej ilości kar, bo Torpedo to wykorzystuje. Brak Lennstroma i Zaara hamuje nieco ofensywę przyjezdnych. Co się dzieje w Barysie i Dynamo? Ciężko stwierdzić, ale z pewnością spore rotacje w piątkach nie pomagają. Dzisiaj liczę na sporo kar, bo obie ekipy jak na razie prawie bez play-off i trzeba nadrabiać straty. Ostatni wysoki overowy wynik w Mińsku, czemu nie w Kazachstanie i h2h wygląda przyjemnie. Kluczem do overka będzie sporo wykorzystanych PP, a oba kluby to potrafią.

///Dramat jutro ostatnia próba i przerwa
 
Ostatnia edycja:
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Dziś sądzę, że Żubry przełamią w końcu złą passę i zdołają wywieźć punkty z Astany. Gospodarze nie błyszczą regularnością i konsekwencją od początku rozgrywek. Potrafią zaskoczyć na jedną tercję, by potem najczęściej oddać prowadzenie. Mińsk potrzebuje tych punktów, aby nie wypaść ze strefy awansu. Waleczności nie można im odmówić i w ostatnich meczach zabrakło naprawdę niewiele, aby zwyciężyć. Typ trochę na czuja, ale czasem czubek nosa lepszy niż 10 analiz.

Dynamo Mińsk ML @2,08 efortuna ⛔

Mam podobne odczucia jak rasijskij rasijskij co do meczu w Niżnekamsku. Gospodarze od kilku kolejek radzą sobie świetnie, ale ich siłą jest przede wszystkim skuteczna gra obronna. Sami nie strzelają wiele bramek, ale przeciwnikom pozwalają na jeszcze mniej. Kiedy dołożyć do tego fakt, że Petersburg zaciął się kompletnie, wychodzi na to, że nie należy spodziewać się w tym spotkaniu wielu bramek.

Niżnekamsk - SKA under 4,5 bramki @2,3 efortuna ⛔

Pojawiły się już kursy na jutro i przyznam, że powyżej 2,0 na rozpędzonych wojskowych ze stolicy wygląda bardzo przyjemnie. Ruszyła maszyna i CSKA gra już tak, jak powinno to wyglądać od początku sezonu. Tymczasem Severstal męczył się w poprzednim spotkaniu, gdzie sądziłem, że zmiażdżą cieńki Podolsk w regulaminowym czasie. Może to spadek formy, a może tylko wypadek przy pracy, ale sądzę, że i bez dołka nie powinni mieć zbyt dużo do powiedzenia w nadchodzącym spotkaniu.

CSKA RT @2,15 efortuna ⛔

EDIT: Wracając do spotkania Barys - Mińsk i odwołując się do tego, co napisał sunxl sunxl o karach, zauważyłem, że linia na wykluczenia dla gospodarzy jest ustawiona bardzo nisko, zdecydowanie niżej niż w przypadku innych drużyn i sądzę, że to również jest warte grania po tym kursie.

Barys liczba 2 minutowych kar 3.5: + @1,84 efortuna ⛔

--------------------------------------------------------------
DZIEJĄ SIĘ RZECZY NIESTWORZONE 😳
 
Ostatnia edycja:
A 3,5K

astrosport

Użytkownik
Przedział 2-3 goli dla Wilków i Dynamo Mińsk.

Wilki grają niesamowicie ostatnio i myślę, że 2 bramki urwą SKA, szczególnie, że grają u siebie. W ostatnich 4 meczach gości tracili oni między 2, a 4 bramki, nawet przeciwko Rydze.

Dynamo Mińsk - mimo, że mają sporo porażek na koncie ostatnio to potrafią strzelać, nawet po 3 bramki, przeciwko silnym ekipom jak Czerepowiec, Spartak czy Jarosław.
Dynamo jest wkurzone porażkami, po całkiem dobrej grze w ofensywie i również myślę, że się przełamią, a na pewno napsują krwi. Może mają nawet patent na Barys, bo w ostatnich 3 meczach między nimi strzelili im razem 15 goli! A Barys w ostatnich 5 meczach u siebie w lidze tracił ich minimum 4! Ich defensywa nie jest zbyt dobra. Myślę, że to będzie mecz w okolicach 2:3, 3:2, 3:3, z przewagą Dynama.

DUBEL @3.92
Stawka 20j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1201
mark1973 791,3K

mark1973

Znawca - Hokej
A mnie dziś coś po głowie chodzi Torpedo. Nie to żebym podgryzał Wasze typy ale coś mi mówi że Ufa nie zagra dziś dobrze. Spodziewałem się że z Dynamo Ufa nabierze rozpędu a tu okazuje się że zaczęła zwalniać. Pierwszy mecz po tripie może być trudny, brak Granulnda gdzieś tam może być widoczny. Roster po stronie gospodarzy ale sama gra może nie wyglądać jak się spodziewamy. Bardziej byłbym skłonny iść w kierunku x2 po dobrym kursie 2,2 niż po 1,3. ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1118
A 3,5K

astrosport

Użytkownik
Przedział 2-3 goli dla Wilków i Dynamo Mińsk.

Wilki grają niesamowicie ostatnio i myślę, że 2 bramki urwą SKA, szczególnie, że grają u siebie. W ostatnich 4 meczach gości tracili oni między 2, a 4 bramki, nawet przeciwko Rydze.

Dynamo Mińsk - mimo, że mają sporo porażek na koncie ostatnio to potrafią strzelać, nawet po 3 bramki, przeciwko silnym ekipom jak Czerepowiec, Spartak czy Jarosław.
Dynamo jest wkurzone porażkami, po całkiem dobrej grze w ofensywie i również myślę, że się przełamią, a na pewno napsują krwi. Może mają nawet patent na Barys, bo w ostatnich 3 meczach między nimi strzelili im razem 15 goli! A Barys w ostatnich 5 meczach u siebie w lidze tracił ich minimum 4! Ich defensywa nie jest zbyt dobra. Myślę, że to będzie mecz w okolicach 2:3, 3:2, 3:3, z przewagą Dynama.

DUBEL @3.92
Stawka 20j
Wkurzyłem się, bo .. zapomniałem puścić ten kupon w codziennej gonitwie auć. A gram to progresją więc stawka już była pokaźna.

PS: Cieszy mnie, że w niektórych meczach jestem blisko dokładnych wyników. Gram coś podobnego w NHL, ale rzadziej trafiam, jak nie 4 to 1 padnie, heh.

Czy ktoś z obecnych gra jeszcze przedziały bramek w hokeja? Na przedział 0-1 lub 4-5 też bywają ładne kursy, a nawet ładniejsze :)
 
sunxl 2M

sunxl

Typer
Wybieram się na wschód zobaczymy z jakim skutkiem:

Amur Chabarowsk vs Avtomobilist Jekaterynburg: Amur powyżej 1.5 gola ✅
Admirał Władywostok vs Avangard Omsk: 2 RT ❌
AKO @2.27 Fortuna ❌


Amur zagrał całkiem niezłe spotkanie z Jastrzębiami. Były momenty dominacji, ale nic nie chciało wpaść na remis w drugiej i trzeciej tercji. Dzisiaj zmierzą się z Avto, które mają problemy z bramkarzami i do tego dochodzi zmiana strefy czasowej. Niedawno oba kluby mierzyły się w Jekaterynburgu i oglądaliśmy pogrom dzisiejszych gości. Uważam, że Tygrysy mogą powalczyć nawet o komplet punktów, ale do tego potrzeba goli i celuje w dwie sztuki.

Avangard nie musiał za bardzo się przemieszczać, bo Władywostok jest rzut beretem od Chabarowska. Bob Hartley na poważnie wziął sobie ten trip po wschodzie i zbudował już świetną serię, która pozwala Jastrzębią awansować do czołówki swojej konferencji. Jakie argumenty ma Admirał? Jest tam zamieszanie po zwolnieniu białoruskiego szkoleniowca i ich gra wygląda bardzo chaotycznie. Wszystko jest po stronie przyjezdnych, nawet dłuższe przyzwyczajenie do klimatu i mocno się zdziwię, jak Admirał urwie tutaj punkty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 3,5K

astrosport

Użytkownik
Przedział goli 2-3 dla Traktora @1.94 i Sevestral @2.01
(alternatywnie dla Jokerit zamiast Sevestrala - to była kolejna opcja)
DUBEL @3.9
Stawka 10j

Dlaczego Sevestral? Bo już dał zarabiać na tym rynku :) Statystyki mówią same za siebie. Ostatnie 5 meczy u siebie - 4 razy trafione 2-3 gole. CSKA na wyj. straciło ostatnio 3 gole od Dynama w Mińsku i aż 5 w Podolsku, więc dlaczego Sevestral miałby nie strzelić 3? :) Niepokoi mnie jednak h2h tych drużyn w Czerepowcu. W ostatnich 5 meczach gospodarze nie strzelili ani jednej bramki :/ Ale może się przełamią, stać ich na to. EDIT: no i h2h po 5 meczach odwrócone :) wcześnie do zera wygrywała CSKA, teraz 3:0 wygrał Sevestral ;)


Dlaczego Traktor? Potrafią sporo strzelać na wyjeździe. 2-3 gole strzelali Magnitce czy SKA. Dynamo w formie i mało traci u siebie ostatnio, po 1 bramce w ostatnich 4 meczach, ale liczę, że 2 Traktor ustrzeli. W h2h w ostatnich 5 meczach Traktor tylko raz strzelił mniej niż 2 gole. Typuję sporo bramek, np. 3:3, 4:3, 4:2. EDIT: wynik 6:6 - tylu bramek to się nie spodziewałem :)
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Na popołudnie wymyśliłem sobie takiego dubla:

Severstal Czerepowiec vs CSKA Moskwa: 2ml ⛔
Lokomotiv Jarosław vs Jokerit Helsinki: powyżej 4.5 goli ml⛔
AKO @2.36 TOTALBET⛔


Severstal imponował niedawno formą, ale spotkanie w Podolsku już mocno wyciągnięte w końcówce. Tam Vityaz miał więcej z gry i nieszczęśliwie przegrał. Dzisiaj do Czerepowca przyjeżdża rywal, który wyraźnie złapał formę i chemię. Wydaje się, że Sergei Fedorov również okrzepł trochę na nowym dla siebie stanowisku trenera. Dobra atmosfera, forma, doświadczenie i spokój w grze to jest widoczne u Wojskowych. Stawiam na ich końcowe zwycięstwo, a dodatkowo należy wspomnieć, że CSKA świetnie czuje się ostatnio na tafli Severstali. Do dubla dokładam sobie bramki w Jarosławiu. Możemy mówić powoli o tym pojedynku, jako zachodni klasyk, ponieważ oba kluby często mierzyły się ostatnio ze sobą w play-off. Zabrakło szczęścia Loko w Nizniekamsku, gdzie zasłużyli przynajmniej na remis. Igor Nikitin preferuje spokojny, wyważony i defensywny styl gry, ale z szybkimi i skutecznymi Pajacami może być trudno wytrzymać tempa. Liczę na gole, ponieważ oba zespoły bardzo dobrze czują się w ataku i 2:2 jest możliwe. Pojawi się wiele kar, co oznacza PP dla jednych i drugich. Oby celowniki były dobrze nastawione.
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ostatnio znowu forma gorsza. Podejrzewam, że w niektórych przypadkach ponownie pojawiło się szukanie zakładu trochę na siłę co może się zdarzać podczas typowania sportów, gzie codziennie mamy coś do gry. No nic. Dzisiaj popróbuję trochę inaczej, ale zaznaczam, że typy przeanalizowałem dokładnie. W przypadku meczu w Czerepowcu zagram under, ponieważ w bramce znowu pojawi się Podyapolski. W ostatnim meczu wrócił do bramki i Severstal od razu zagrała underowo. Podolsk nie postrzelał. Z drugiej strony w bramce Fedotov, który radzi sobie bardzo dobrze i również nie wpuszcza zbyt wiele bramek. To tak w skrócie. Do dubla dokładam under Traktorzystów, którzy ostatnio ofensywnie nie błyszczą, a Dynamo w ostatnich meczach nie wpuściło więcej niż jednej bramki. Zobaczymy co wyniknie z mojej analizy.

❌ Under 5.0 bramek (regulaminowy czas) w Czerepowcu & Under 2,5 bramki Traktorzystów @2,38 4/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
mark1973 791,3K

mark1973

Znawca - Hokej
Ładne dziś kursy wchodzą od rana i mam nadzieję że to nie koniec bo ja dziś w kierunku Traktora idę. Dynamo w formie, seria wygranych, pokonani rywale mocni, gra wygląda dobrze Boczarow też bronił na wysokim poziomie. I tak sobie myślę czy nie za dużo tego naj? Co na to Traktor? , męczył się z Admirałem, przegrał z Wilkami choć to Wilki miały sporo farta. Gra taka sobie. Ale ciągle jest to zespół z ogromnym potencjałem, który może zaskoczyć każdego. Traktorzystom ostatnimi laty dobrze gra się w Moskwie. Liczę dziś na lepszy mecz Traktora, na takie przegonienie złych duchów i pójście do przodu z wynikami. Roster gości mocny i solidny i liczę że uwolnią go dziś.

Traktor ml kurs 2,3 STS⛔ ale G gra Traktor. Człowiek wyjdzie na pół godziny i jaja
edit : Szkoda poprzeczki Kravtcova w dogrywce
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie/KHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Metallurg Magnitogorsk vs Dynamo Mińsk
Typ: Dynamo Mińsk powyżej 1.5 gola
Kurs: 1.82 ✅
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Nie wiem, dlaczego buki tak bardzo faworyzują Lisy, ale pewnie jest to spowodowane serią przegranych przez Żubry. Czas się wreszcie przełamać, bo KHL tak długich serii nie lubi, a przecież Żubry stać na walkę z najlepszymi. Dzisiaj przyjeżdżają do Magnitogorska i Metallurg miał chwilę czasu, aby odpocząć. Ja idę w dwa trafienia gości. Będą niezwykle zmotywowani, aby sięgnąć po wygraną. Craig Woodcroft to szkoleniowiec, który lubi ofensywą grę na granicy faulu. Jego zawodnicy, tak jak to mają w zwyczaju od początku postarają się zdominować przeciwnika. Blisko było wywiezienia kompletu oczek z Kazachstanu, może tym razem uda się ta sztuka w Magnitogorsku. Jak pokazuje historia ostatnich pojedynków to Dynamo regularnie strzelało minimum dwa gole Lisom. Liczę szczególnie na PP Żubrów.

Dodatkowo:
Podwójna szansa Dynamo Mińsk 2-2 (wygrana pierwszej tercji lub całego meczu) @3.51 ✅

Pogram sobie AKO w Superbet:
Kunlun powyżej 1.5 gola + Dynamo powyżej 1.5 gola: AKO @2.97✅

Eric Martinsson strzeli gola (Barys) @10.00 Fortuna ❌
(dwie asysty, szkoda, że nie było kanadyjki na niego, a dodatkowo Lilja mógł krążek zostawić przy drugim trafieniu :D)

Dla mocnych ryzykantów, atakuje go, bo nie ma Dietza, który zazwyczaj zajmuje jako jedyny obronc najwięcej czasu w PP. Dzisiaj ponownie go nie oglądamy i to właśnie ofensywny defensor Martinsson wyjeżdża na lód w grze z przewagą zawodnika. Barys poprawił się w PP i myślę, że Szwed może stzelić premierowego gola dla klubu z Kazachstanu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +513
mark1973 791,3K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja to sie zastanawiam czy Spartak jest az takim faworytem jak wskazuja kursy. Stołeczni bardzo nie lubia gry z pozycji faworyta, przynajmniej papierowego. Czasem potrafia sie zaciąć a bramkarz tez żadna skałą nie jest , wiele tez zalezy od obrony a ta tez solidnościa nie grzeszy. Poprzedni mecz ze Smokami był bardzo wyrownany, mógł sie skonczyc odwrotnie. Jeżeli Smoki nie beda faulowały to w rownych składach mogą coś wymalować Spartakowi. Na pewno sa w stanie zagrac wyrownany mecz

Kunlun z x kurs 2,35 fortuna ⛔

Podobnie rzecz ma sie z Rygą. Kursy na Wilki spadają , owszem trener Leoncew zebral tam młodych graczy , którzy sie wyroznieja na farmie Chemikow, jest kilku graczy zagranicznych co robia dobra robote. Z pewnoscia jest to model przyszłości. Wilki miały swoje momentum ale czy ono nadal jest? nie jestem pewny. Z pewnoscia jest chec rehabilitacji za lanie od SKA. Ale Ryga sie postawi , maja wielu doswiadczonych graczy. Zagrali dobry mecz z Kazaniem. Mysle, że Ryga podniesie dziś rekawice a co z tego wyjdzie zobaczymy.

Ryga RT kurs 3,1 fortuna⛔

Trzeba skonczyc z wynalazkami :) ale tak mnie dziś wzieło

Nie proponuje Wam tych typów bo są ryzykowne i jesli ktos nie ma przekonania niech odpuści. Ja sam pograłem też ligę szwedzką dziś bo tam widze wieksze prawdopodobieństwo wygranej. Z KHL myślę że, w regulaminowym poradzi sobie Ufa i Magnitka + Ocelari z czeskiej
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
sunxl 2M

sunxl

Typer
Spróbuję strzelca na dzisiejszy hit:

Bars Kazań vs SKA St. Petersburg: Dmitri Kagarlitsky strzeli gola @3.80 Fortuna ❌

Kagarlitsky to były zawodnik SKA, który kompletnie nie wypalił u Wojskowych. Przygoda w tym zespole była nieudana. Jak oglądam jego występy z klubem z Petersburga to zauważam u niego podwójną motywację. Tak było nie raz, jak grał w Dynamo i uważam, że podobnie może być dzisiaj. Ofensywa Bars wygląda całkiem nieźle w ostatnim czasie, a z gola nasz bohater dawno się nie cieszył. Kiedy się nie przełamać, jak dzisiaj, atakuje!
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Muszę przyznać, że dzisiaj ciekawa kolejka KHL i atakuje wszystkie mecze na dwóch kuponach:

Amur Chabarowsk vs Sochi: Amur powyżej 1.5 gola ❌
Lokomotiv Jarosław vs Traktor Czelabińsk: Traktor powyżej 1.5 gola ❌
Jokerit Helsinki vs CSKA Moskwa: Jokerit powyżej 1.5 gola✅
AKO @2.56 Superbet❌

Admirał Władywostok vs Avtomobilist Jekaterynburg: 2-2 podwójna szansa (wygrana pierwszej tercji lub całego meczu)✅
Sybir Nowosybirsk vs Avangard Omsk: 2-2 podwójna szansa (wygrana pierwszej tercji lub całego meczu)❌
AKO @2.85 Superbet❌


Amur u siebie łapie powoli rytm i wygrana z Avto w pełni zasłużona. Sochi przylatuje z Nowosybirska, więc kawał drogi za nimi i zapewne po wygranej nad Sybirem będą zmotywowani, aby zaliczyć kolejny komplet punktów. Czy starczy to Tygrysy? Myślę, że gospodarzy stać na dwa trafienia. To samo stawiam w przypadku Jokeritu i Traktora. Pajaca wracają do siebie, gdzie grają bardziej ofensywnie. Przy słabym PK CSKA jest szansa na bramki, Traktor zaimponował swoim charakterem w Moskwie, mało brakowało, a wyrwaliby dwa punkty. Lokomotiv wcale łatwo mieć nie będzie.

Derby Sybiru i spotkanie we Władywostoku stawiam na gości. Avangard bardzo dobry mecz z Admirałem, zabrakło im skuteczności, bo w drugiej tercji powinni sprawę wygranej załatwić. W Nowosybirsku pełna koncentracja i Jastrzębie mają mocne pierwsze tercje, postaram się to wykorzystać. W Jekaterynburgu nie dzieje się za dobrze, mówi się o podzielenie szatni na Rosjan i tych zagranicznych zawodników. Po porażkach czas się zmobilizować i Admirał jest w ich zasięgu. Marynarze nic ciekawe nie pokazali z Avangardem i szczęśliwy piękny strzał Obidina znalazł okienko Demchenki. Stawiam na lepszy kadrowo zespół.
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Może później pomyślę nad czymś więcej, ale na początek postawię na zwycięstwo Amura. Przedwczoraj sprawnie rozprawili się z Avtomobilistem, a jeszcze dwa dni wcześniej przegrali z Omskiem, ale w dużej mierze to zasługa bramkarza gości. Gdyby nie dobra forma Hrubeca to może urwali by punkty również Jastrzębiom. Widać, że po powrocie na swoje śmieci Amur złapał wiatr w żagle. Pantery mają co prawda niezły bilans bo w ostatnich pięciu meczach notowali trzy zwycięstwa, ale dwa z nich to wygrana z Barysem, któremu nie posłużyła przerwa na reprezentacje i łotewskim Dynamem w Sochi. Na plus można zaliczyć zwycięstwo z Sibirem na ich terenie, ale nie wiem, czy Amur na swoim lodowisku w kolejnym meczu przed swoją publicznością nie jest przeciwnikiem co najmniej tak trudnym jak Sibir.

❌ Amur ML & Under 6.5 @2,00 5/10 Unibet

+48,39
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom