>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2020 / 2021

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj będziemy mieli przyjemność obserwować ostatni tak obszerny dzień meczowy, aż do 16 lutego. Od poniedziałku będą nas częstować po jednym spotkaniu co dwa - trzy dni. Może uda się wykorzystać niedzielne popołudnie.

❌ Poniżej 6,5 bramki w Magnitogorsku & SKA ML & Obie strzelą co najmniej dwie na Łotwie @3,10 3/10 Unibet

Początkowo chciałem zagrać poniżej 2,5 bramki Barysa, ale argumenty kolegi wyżej mają sporo sensu. Ja jednak nie za bardzo wierzę w zwycięstwo Kazachów z Magnitką w obecnej formie. Zawodnicy Metallurga z pewnością odczuwają mecz z Kazaniem, ale z drugiej strony nie musieli tracić czasu na podróże, bo wszystkie ostatnie spotkania rozegrali u siebie. Barys w między czasie "wyskoczył" do Nowosybirska na mecz z Sibirem, który kosztował ich pewnie tyle sił co dzisiejszych gospodarzy w potyczce z Kazaniem. Mnie kompletnie nie przekonuje styl gry Barysa. Zresztą nie lubię grać przeciwko zespołom w dobrej formie, w MMG w takiej jest. Kazachowie będą zmotywowani, bo potrzebują punktów, ale dziesiąte zwycięstwo w zasięgu ręki to też bardzo dobra motywacja. Ostatecznie zagram under w meczu. Kurs podobny do underu Barysa. Kazachom może się poszczęścić, a sześć bramek wydaje się być bezpieczną linią biorąc pod uwagę to, że w pojedynkach między tymi zespołami zazwyczaj nie pada więcej niż pięć bramek. Do AKO w sam raz.

Jokerit wciąż bez Lindbacka. Forma zespołu również pozostawia wiele do życzenia. Wygląda to tak, że radzą sobie ze słabszymi zespołami, ale z tymi bardziej wymagającymi bywa różnie. Potrafią zwyciężyć z CSKA, żeby przegrać z Neftekhimikiem. Forma SKA sprawia wrażenie stabilnej. W ostatnich meczach tylko moskiewskie Dynamo było w stanie ich zatrzymać. Myślę, że Jokeritu obecnie nie stać na stawienie czoła Wojskowym. Ostatnio przecież z problemami zwyciężyli Kunlun 2:1.

Jeśli chodzi o mecz na Łotwie to chodził mi po głowie over, ale kurs nie są zbyt wysokie. Spartak desperacko walczy o punkty, więc o ich dwie bramki jestem spokojny. Łotysze pokazują pazur nawet w delegacjach, więc u siebie również będą chcieli pokazać się z dobrej strony. Oby tylko nie skończyło się tak jak ostatnio w przypadku Mińska w Podolsku.

Kolejny kupon oparty głównie na statystykach, więc zostawiam bez komentarza. Powiem tylko, że po kilku dniach obserwacji meczów pod kątem bramek w przewadze wydaje się to być bardziej losowym zjawiskiem niż myślałem i w przypadku KHL (NHL nie przyglądałem się tak dokładnie) lepiej próbować underów niż overów. Tym bardziej, że teraz przed playoffami tych bramek pada mniej.

✅ Poniżej 1,5 bramki w przewadze w Czerepowcu i w Czelabińsku @2,58 2/10 Unibet

38,22
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +38
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
SKA-Jokerit
SKA powyżej 2,5 gola 1,69✅
Jokerit ostatnio nie prezentuje się nadzwyczajnie. Porażki z rozpędzoną Magnitką i Dynamo to jeszcze może nie jest niespodzianka ale styl i rozmiar tych porażek pozostawia do myślenia. Do tego wymęczone zwycięstwo z Kunlunem. SKA ostatnio lepiej tylko porażka z Dynamo ale to był wyrównany mecz. Jukuri czy Kalnins nie dają tyle co Lindback. Wojskowi mogą wziąć rewanż za ostatnie dwie porażki.

Omsk-Niżnekamsk
1/+4,5 1.67✅
Avangard musi uważać żeby nie spaść z 2 miejsca w konferencji. Dzisiaj przyjeżdża słabiutki w tym sezonie Neftekhimik który czasem walczy ale to za mało na dobre wyniki. Kurs na RT ale 4,5 powinno wpaść Omsk dysponuje mocnymi atakami które mogą pokryć nawet ten over , a goście tez powinni choć raz trafić

Traktor-CSKA
2 drużyna przedział goli 2-3 2.01✅
Kursy wskazują na under i wydaje się to dość sensowne. Trudno mi coś powiedzieć o formie Cska bo w ostatnim czasie oglądałem ich mecz z Dynamo i nie wyglądało to wtedy najlepiej. W ataku gra się nie kleiła i Dynamo wtedy zasłużenie wygrało Później 3 zwycięstwa z słabszymi rywalami ,a dziś spotkanie na wschodzie z niewygodnym rywalem. Traktor cały czas walczy o jak najlepszą pozycje przez Playoff i ostatnio nieźle punktują. Tutaj kieruje się głównie statystykami które wskazują na under pomiędzy tymi drużynami. Nie powiem że Cska jest w świetnej formie i nie spodziewam się żeby mogli tutaj gładko wygrać z Traktorem, a on tez ma o co grać i dysponuje fajnym zespołem który może postawić się Cska.

Kanadyjka
Larsen +0,5 1,65 🔴
Kagarlitsky +0,5 1,65🔴

Larsen obrońca który bardzo solidnie punktuje i wyjeżdża na przewagi. Drugi mecz z rzędu Dynamo bez punktów 1 ataku ? Wątpliwe a Shipachyov i Kagarlitsky wracają do miejsca gdzie zaczynali przygodę z hokejem to napewno dodatkowa motywacja.

kursy fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +451
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja krótko bo mało czasu, chociaz nie podchodza mi specjalnie te mecze dzis.

W Sochi gości Dynamo Minsk, które mimo dwóch porazek z Omskiem i w Podolsku, zagrało dobrze, zdecydowały tak naprawde detali, dzis przeciwnik mniej zmotywowany i kadrowo słabszy ale bez lekcewazenia licze na lepsza postawe Żubrów, coraz lepiej po kontuzjach powinni tez funkcjonować Klinkhammer i Kozun moze dzis zobaczymy pierwsza piatke złozona z Kozuna, Klinkhammera i Princa, miedzy słupkami jeszcze nie wiadomo kto bedzie ale Furch moze odpoczac. Licze dzis na przełamanie po dwoch przegranych meczach

Minsk RT kurs 1,93

Tak od wczoraj chodzi za mna te Jokerit. Moze nie osiagaja ostatnio dobrych wyników ale gra nie jest taka zła jak mówia cyfry po 60 minutach, W Moskwie gali jak równy z równym z Dynamo, czesto zamykajac godpodarzy w ich tercji ale nic nie wpadło, swojago dnia nia miał tez Samul Jukuri, który potrafi bronić, nie jest on napewno tak produktywny jak Lindbeck ale swoje potrafi ,na Manitke nie ma siły teraz wiec nie ma o czym gadać. dzis bedzie ciezko , bo ofensywa ostatno tez nie najlepsza ale finowie maja potencjał i w kazdej chwili moga odpalić, SKA tez jest do złapania, kluczem bedzie unikanie kar.

Jokerit z x kurs 2,06

Moze za duzo meczy tu wrzucam, ale mysle jak ugryzc mecz w Magnitce, i nie widze zadnych argumentów które na ten moment przemawiaja za Barysem, moze był ciezki mecz z Kazaniem, jest długa seria wygranych , ktora kiedys sie skonczy ale czy dziś? cos mi sie wydaje ze nie. Magnitka ma cztery mocne formacje na ten moment .Nie na nawiam do tego typu ale tez nie zagram nic w kierunku Barysa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Omsk-Ryga
Kostin +0,5pkt 1.90✅
Dynamo przedział goli 2-3 2.20🔴

Ilya wróci na Playoff w wyniku kontuzji podczas meczu z Neftekhimikiem. Także atak z Zernovem trochę straci i będzie jakaś rotacja. Kursy w kierunku Avangardu bardzo niskie. Faworyt jest oczywisty ale jednak bez Sekaca, Yakupova, Kovalchuka. Inni liderzy będą musieli jutro punktować. Kostin niezłe dwa ostatnie mecze razem w linku z Boucherem i Knightem szanse na punkty są. Dynamo wiadomo bramkarzy nie ma dobrych i regularnie 3-4 bramki traci. Nadrabiają walecznością i w wschodniej delegacji zaskoczyli kilka mocnych ekip.
Jokerit-Czerepowiec
1 RT 1.85
W niedziele spoglądałem na spotkania tych drużyn. Jokerit zagrał nieźle w Petersburgu w moim poprzednim poście źle ich oceniłem. Przyjeżdża Sevestral który przegrał wysoko z Dynamo , które było lepsze. Widzę więcej jakości po stronie gospodarzy a wyniki gości mnie nie przekonują wcale. Wygrali z Loko , które popełniło masę błedów oraz Spartakiem , który gra w kratkę a i Trushkov nie pomógł.
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj będę próbował w sposób identyczny jak niedawno. Nawet jeden z zespołów się nie zmienia. Ze składu Avangardu prawdopodobnie wypada Kovalchuk, więc zespół trochę straci na ofensywie. Poza tym Łotysze pewnie jak zwykle stawią zaciekły opór. Jastrzębiom przydadzą się dwa punkty, ale myślę, że nie będą się zbytnio forsować i nie będziemy świadkami zwycięstwa z różnicą większą niż dwie bramki. Nie ma sensu narażać się na zbędne kontuzje i wykluczenia na chwilę przed playoffami.

W Finlandii bardzo ważny mecz dla obu zespołów. Jeśli Jokerit da się ograć to straci piątą pozycję na korzyść Severstali. W takim przypadku jeśli nie zdążą odrobić strat będą musieli zmierzyć się w pierwszej rundzie z kimś z trójki Dynamo, CSKA, SKA, a tego każdy wolałby uniknąć. Lepiej zmierzyć się z nieco niestabilnym Lokomotivem. Finowie ostatnio dzielnie powalczyli w Petersburgu i dzisiaj daję im większe szanse na zwycięstwo mimo, że Severstal jest w całkiem dobrej formie.

❌ Dynamo Ryga +3.0 & Jokerit ML @2,15 Unibet 3/10

35,22
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Avangard Omsk vs Dinamo Ryga: 1/+3.5 gola ✅
Jokerit Helsinki vs Severstal Czerepowiec: każda z drużyn 2+ bramek ❌
AKO BOOST @2.75 BETFAN ❌

Oliver Kaski powyżej 0.5 punktu @2.25 ❌
Nicklas Jensen powyżej 0.5 punktu @2.25 ❌
AKO @5.06 BETFAN ❌

Alexander Khokhlachev strzeli gola @4.60 ❌
Nicklas Jensen strzeli gola @3.10 ❌
Fortuna


Kilka propozycji na dzisiaj, zobaczymy co z tego wyjdzie. Przede wszystkim dziwi mnie mocno niemoc strzelecka Nicklasa Jensena. Zawodnik ten od 14. spotkań nie zaliczył nawet punktu! Ostatni raz w Sochi udała mu się ta sztuka. W mediach społecznościowych Jokerit widoczny jest mały hejt na niego i nie wyobrażam sobie, aby dzisiaj lub w czwartek się nie przełamał. Jest to przecież czołowy hokeista Pajaców, który niedawno przedłużył nawet kontrakt. Próbuję punkt oraz bramkę. Co do samego meczu to liczę przede wszystkim na trafienia. Ważny pojedynek dla układu tabeli i możemy trochę poczuć play-off, ale nie widzi mi się tutaj niski rezultat. Jeżeli na bramce znów stanie Samuel Jukuri to po dobrym występie w Petersburgu może przyjść rozprężenie. Tak to jest czasem z niedoświadczonymi bramkarzami na tym poziomie. Gospodarze myślę, że swoje też coś strzelą. Starają się przecież o czołową piątkę zachodu.

W Bałaszycha przewiduje spokojne zwycięstwo Jastrzębi, takie 3:1 myślę, że do zrobienia. Mała stabilizacja w tej ekipie się zrobiła a Dinamo co chwilę gdzieś wyjeżdża i po prostu mogą być zmęczeni wojażami. Janis Voris też może nie dać rady, grać tyle spotkań z rzędu, nie jest przyzwyczajony do takich sytuacji. Co do zawodników miałem sporą zagwostkę, ale pierwsza myśl do kanadyjki był Oliver Kaski, który jest niezwykle groźnym obrońca przy strzałach z niebieskiej. Bierze udział w PP i myślę, że nie jedna okazja na gola/asystę się pojawi. Jeżeli wypadnie Ilya Kovalchuk to może zyskać na tym Alexander Khokhlachev. Przed przyjściem legendy rosyjskiego hokeja to on błyszczał. Teraz ostatnio nieco zgasł i może zyskać przy ewentualnych rotacjach w ekipie Boba Hartleya. Widzę go dzisiaj w drugiej linii z Denis Zernovem, z którym nieźle się dogadywał. Zapewne dostanie też więcej minut niż te 13. Dawno nie cieszył się z trafienia, myślę, że to dobry moment na przełamanie.

Nie idzie to nie idzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Spróbujemy jeszcze jutro z KHL i z EHT i do wtorku odpoczynek od hokeja z mojej strony. Dwa single na mecz w Helsinkach:

Jokerit Helsinki vs Kunlun Red Star:

1/+5.5 gola @2.80 Superbet ❌
Nicklas Jensen strzeli gola @3.00 Fortuna ✅


Po wczorajszym meczu z Severstalem wylało się wiele hejtu na zawodników Jokerit. Kibice nie są zadowoleni z postawy swoich podopiecznych i szczególnie trener Lauri Marjamaki jest w ogniu krytyki, bo we wtorek namieszał w składzie. Ten sezon od początku jest dziwny i w pewien sposób wyjątkowy, ale widzimy to we wszystkich dyscyplinach sportu i ich ligach. Brak kibiców, przekładane mecze, odwoływane starcia, oczywiście powód jest jeden, ale moim zdaniem Pajace są najbardziej pokrzywdzoną ekipą w stawce. Pamiętamy przecież kwarantanny, wielokrotne izolacje gospodarzy i zamiast teraz odpoczywać jak zdecydowana większość klubów KHL to nadrabiają wraz z Dinamo Ryga zaległości. Może to rzutować na play-offy, albo wręcz przeciwnie przekuć to w sukces. Nie ma chwili relaksu dla Jokerit i widoczne jest to na tafli. Dodatkowo ostatnie wyniki nie pomagają i pojawia się w szatni niepokój, bo każdy liczył na przynajmniej pierwszą czwórkę zachodu, a tutaj trzeba bić się o piątą, szóstą może nawet i siódmą pozycję.

Przeliczyłem sobie występy gospodarzy w roku 2021 i aż 17-krotnie wyjeżdżali na przeróżne tafle. Porównując w tym aspekcie ich jutrzejszego rywala, a więc Kunlun to w przeciągu tych 40 paru dni mieli 14 spotkań, a więc 3 pojedynki mniej, w tak krótkim okresie. Nic dziwnego, że czasem zabraknie pary, dodatkowo pojawiły się kontuzje i nieliczni kibice to rozumieją. Mam nadzieję, że jutro wróci stara dobra ekipa ze stolicy Finlandii.

Jestem zdania, że ten Power House zwany Jokerit od początku siądzie na Kunlun. Okej, oba zespoły mierzyły się niedawno i padł tam wymęczony wynik 2:1 dla czwartkowych faworytów. Warto jednak zerknąć w statystyki i 44 celne strzały + dodatkowo zablokowane i niecelne to pełna dominacja Pajaców. Myślę, że drugiego takiego meczu Dmitri Shikin nie zagra, jeżeli to on będzie 1, jego zmiennik
Jeremy Smith także i wiele bramek może pojawić się w Helsinkach. To samo Smoki coś zapewne dołożą i over gotowy.

Dodatkowo próbuję przełamania Nicklasa Jensena, który od 15. spotkań z rzędu nie cieszył się z asysty lub z bramki. Do gry wrócił Jordan Schroeder, a to już spore wzmocnienie w ataku faworytów. Kiedy jak nie teraz z takim przeciwnikiem nie zdobyć gola. Kurs nieco niski, ale uważam, że warto spróbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +26
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ Metallurg ML & Powyżej 4,5 bramki @2,05 3/10 Betsson

Ciężko zagrać cokolwiek przeciwko Magnitce. Jako jedyny minus można w ich przypadku zaliczyć tygodniowy odpoczynek, który mógł wprowadzić w szeregi gospodarzy nieco rozluźnienia. Jokeritowi natomiast odpoczynek dłuższy niż dwa dni można zaliczyć na plus. Prawie od połowy stycznia grali co drugi dzień, ale przed spotkaniem w Magnitogorsku mieli jeden dzień ekstra. Zwycięstwo Metallurga wydaje się być bardziej niż pewne biorąc pod uwagę ich aktualną formę i dyspozycję przeciwników. Miałem dylemat, czy wspomóc się underem, czy overem. W przypadku Metallurga najczęściej gram under, ale tym razem zniechęca mnie dłuższa przerwa od gry. Magnitka po takiej przerwie może zagrać bardziej skupiając się na ofensywie nie przykładając należytej uwagi do obrony. Jokerit natomiast miał więcej czasu na regenerację, więc powinni zdobyć co najmniej jedną lub dwie bramki. Liczę na coś w rodzaju 4:1 lub 4:2

+ 35,22
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Wracamy do regularnego grania w KHL i jak pokazują ostatnie zaległe mecze możemy spodziewać się w tym okresie bramek. Każda z ekip ma inne plany, na swój sposób przygotowuje się do play-off, czy też walczy o swój byt w czołowej ósemce zachodu, albo po prostu chce poprawić miejsce przed końcem lutego. Zawodników, jak i zwycięzców na razie odpuszczam, nie wiadomo kto w jakiej formie się znajduje i potrzebna jest obserwacja, ja na dzisiaj mam dwa kupony, jeden AKO Boost dostępny w Fortunie.

Barys Nur-Sultan vs Avangard Omsk: każda z drużyn 2+ bramek ✅
Dynamo Mińsk vs Dynamo Moskwa: każda z drużyn 2+ bramek ✅
AKO Boost @3.40 Fortuna ✅

Kunlun Red Star vs HC Sochi: każda z drużyn 2+ bramek @1.55 ✅
CSKA Moskwa vs Vityaz Podolsk: Vityaz handicap +2.5 @1.48 ✅
SKA St. Petersburg vs Spartak Moskwa: Spartak handicap +2.5 @1.40 ✅
AKO @3.66 Fortuna ✅


Zarówno zawodnicy Barysa, jak i Dynama Mińsk w pełni nie odpoczywali, ponieważ znaczna ich część brała udział w towarzyskich spotkaniach odbywających się w Nur-Sultan. W sumie to dobra wiadomość, ponieważ są w rytmie meczowym i mogą postawić się bardziej notowanym przeciwnikom. W kadrze Białorusi zadebiutowało nawet dwóch Kanadyjczyków, mowa tutaj o Taylorze i Pare. Barys jak i Dynamo Mińsk mają o co walczyć, a przeciwnicy nie spokojnie przygotowują się do fazy play-off. Avangard oraz Dynamo Moskwa będą chcieli zachować aktualne pozycje w swoich konferencjach i spodziewam się otwartego widowiska, w których to ujrzymy kilka goli.

Już nie raz powtarzałem, że jak spotykają się takie ekipy, jak te w Mytischi to mamy klimat sparingowy i tutaj również liczę na bramki. Kunlun i Sochi to gwarancja goli i myślę, że sporo zawodników myśli już o wakacjach, ale warto sobie poprawić humory. Brak dyscypliny w obronie będzie widoczny i takie 2:2 jak najbardziej realne.

Co do pojedynków w Moskwie i w Petersburgu to stawiam na underdogi, które do końca będą walczyć o czołową ósemkę zachodu. Doskonale znamy sytuacje pomiędzy Vityazem, a Spartakiem i każde oczko będzie na wagę złota. CSKA i SKA nikt już nie zagrozi i mogą powoli przygotowywać się do najważniejszych spotkań tego sezonu. Uważam, że handicapy +2.5 będą w miarę bezpieczne i wyniki będą krążyły koło remisu. Spartak i Vityaz pokazywał w przeszłości, że potrafią grać ze swoimi wtorkowymi rywalami, mam nadzieję, ze to udowodnią także i dzisiaj.

Jak się przełamywać, to na pełnej, 5/5 tutaj 🔥
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +441
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Patrząc na ostatnie wyniki zarówno w KHL jak i NHL zrezygnuję w najbliższym czasie z zakładów "każda co najmniej dwie bramki". Dzisiaj skłaniam się ku niższym kursom i bramkom gospodarzy w Czelabińsku, Chabarowsku i Czerepowcu. Nie będę się zagłębiał w szczegóły, bo kolejny tydzień mam bardzo zajęty. Jestem pewien, że każda z wyżej wymienionych drużyn jest w stanie strzelić dzisiaj dwie bramki. Amur u siebie jest bardzo groźny co udowodnił nie raz. Jokerit ostatnio rozmontował defensywę Magnitki, więc Traktor jako drużyna bardzo dobrze poukładana również jest w stanie to zrobić. W Czerepowcu nie spodziewał bym się wiele bramek, ale gospodarze z pewnością zdołają dwukrotnie pokonać gości nie radzących sobie najlepiej w defensywie.

✅ Chabarowsk, Czelabińsk i Severstal strzelą co najmniej dwie bramki @2,68 3/10 Betsson

// Pomieszałem trochę kursy. 3,15 było na bramki w czasie regulaminowym spisane z Unibetu, a kupon zagrany w Betssonie na bramki z dogrywkami.

Poza tym również myślałem o handicapach w kierunku tych drużyn, które muszą walczyć o awans do kolejnej fazy rozgrywek. Pierwsych dwóch wyborów nie muszę tłumaczyć. Dokładam Wilki dlatego, że są dzisiaj bardzo niedoceniane prze bukmacherów. Sibir w ostatnich trzech spotkaniach nie osiągnał lepszych wyników niż ich dzisiejsi przeciwnicy.

✅ Podolsk, Spartak i Neftekhimik +2,5 @2,95 2/10 Unibet

// Uff. Spartak się postarał w końcówce.

41,16
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +480
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Krótko bo terminarz napiety.
Uczestnicy PO juz znani prócz miejsca osiem na zachodzie. Pozostaje tylko ułozyc się na poszczególnych miejscach:)
Dzis wybieram mecz w Czelabinsku bo mysle, że Magnitka zaliczyła falstart po restarcie, i mozemy spodziewac sie poprawy, jest tam wielu doswiadczonych facewtow i nie wierze, że przerwa zadzialała na nich az tak negatywanie. Mecz bedzie zaciety a ja spodziewam sie ostatecznego zwyciestwa Magnitki

Magnitka ml kurs 1,72

Drugi z meczow to mecz w Nowosybirsku. Jest on o pietruszkę. , bo oba zespołu straciły nawet matematyczne szanse na awans do PO. W poprzednim ich meczu pod koniec stycznia Sibir maila o co jeszcze walczyć i o mały włos a zwyciestwo wymkneło by sie z rak , teraz juz nie ma szans . Pierwszy bramkarze Sateri wykazywał sie w kadrze przez weekend wiec mysle ze dzis zagra Krasotkin , ktory w tym sezonie nie broni najlepiej. , dwójka finów z ataku , równiej była na kadrze , zobaczymy jak im to wyjdzie dzis, nie zagra ODell. Wilki z Niznekamska od czasu do czasu wygrywja w Nowosibirsku. Trener Butsajew zabrał tam czterech legionistów Hudacka, Johansona, MacMillana i Enlunda, mysle ze szansa na rewanz na o nic nie grajacym Sibirze dodatkowo z zawirowaniami kadrowymi, mysle ze Wilkom nie zabraknie motywacji

Niznekamsk z x kurs 2,18
 
Otrzymane punkty reputacji: +391
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Czekałem na ostateczne składy w Nowosybirsku i mark1973 mark1973 ma racje, spore osłabienia Sybiru, a kto oglądał w akcji Krasotkina to wie, czego się spodziewać. Miałem nie ruszać zawodników dzisiaj, ale się skuszę na dwójkę Wilków. Ostatnio w Nowosybirsku także typowałem bramkę Libora Hudacka i się udało mam nadzieję, że i dzisiaj stanie na wysokości zadania. Do tego punkt Brandona McMillana, który potrzebuje przełamania. Liczę na przynajmniej jeden plus z tej dwójki.

Libor Hudacek gol @3.40 ❌
Brandon McMillan powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @2.45 ❌
Fortuna
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Ostatnio poszło świetnie, mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie. Mamy aż 11 spotkań, ale ja skupię się na 3. Atakuje AKO Boost oraz strzelców, ponieważ wyczuwam tutaj spore szanse na trafienie wysokich kursów.

Saławat Jułajew Ufa vs Bars Kazań: każda z drużyn zdobędzie 2+ bramek ✅
Jokerit Helsinki vs Dynamo Mińsk: każda z drużyn zdobędzie 2+ bramek ✅
AKO Boost @3.35 BETFAN ✅

Jordan Schroeder strzeli gola (Jokerit Helsinki) @3.10 ❌
Dmitri Kagarlitsky strzeli gola (Dynamo Moskwa) @3.80 ❌
Fortuna


Czas na czwarte i ostatnie zielone derby w tym sezonie regularnym KHL. Ostatnie starcie w stolicy Baszkirii było bardzo emocjonujące i z pewnością zawodnicy o nim pamiętają. Pojawiło się wiele nerwów, kar i liczę, że przełoży się to na dzisiejszy mecz. Jak mamy sporą ilość PP to naturalnie łatwiej o bramki, dlatego stawiam tutaj na jeden z moich ulubionych zakładów. Ofensywy gospodarzy i gości prezentują się bardzo dobrze, nieco gorzej wygląda to w defensywie i takie 2:2 jak najbardziej realne.

Na gole liczę także w stolicy Finlandii. Jokerit potrzebował takiego zwycięstwa w Magnitogorsku i uważam, że się nie zatrzyma. Ma spore szanse na zwycięstwo z Żubrami, które w defensywie nie imponują. Nie zmienia to jednak faktu, że go przyjezdnych wrócił Ryan Spooner i od razu atak wygląda o niebo lepiej. Uważam, że Anders Lindback będzie potrzebował jeszcze trochę ogrania i ekipa z Mińska to wykorzysta. Rezultat 2:2 też tutaj możliwy.

Co do strzelców mam dwóch kandydatów. Jordan Schroeder to jeden z liderów Jokerit, który po powrocie z kontuzji nie zdobył jeszcze bramki. Jestem zdania, że Lauri Marjamaki nie będzie już kombinował z ustawieniami i czas na przełamanie Amerykanina. Wiemy doskonale, że obrona osłabień nie jest mocną stroną Żubrów, a Jordan Schroeder pojawia się w PP i tam jest najbardziej groźny.

O Dmitri Kagarlitsky kiedyś już pisałem przy poprzednim pojedynku z SKA. Jego motywacja na mecze z tym przeciwnikiem jest ogromna i w każdym starciu z Wojskowymi w tej kampanii cieszył się z trafienia. Dzisiaj czwarte podejście i mam nadzieję, że kibice zgromadzeni w hali w Petersburgu po raz kolejny zauważą jego radość. Atmosfera w Dynamie jest bardzo dobra, Dmitri w formie i swoje okazje będzie miał.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +115
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Zaczne moze od zielonych derbów. Kto ogladał poprzedni ich mecz to wie, że Barsy sporo posiedziały sobie na ławce kar i może nie bede wnikał o słusznosci tych kar bo to temat dla hobbystów i byłby przydługi, niemniej jednak Ufa wykorzystała to z zimną krwią a Hartikainenowi wpadało proaktycznie co drugie dotknecie krazka kijem. Jesli Barsy wyciagneły wnioski a sadze ze tak to dzis zobaczymy inny mecz, z mniejsza iloscia goli ale rownie wyrównany , kije dzis znwo beda trzeszczały bo to zielone derby. Mysle ze Ufa dzis bedzie miała trudniej, Kazan miał rozruch po przerwie, to tez nie zaszkodzi sadze ze Barsy nie przegraja tego meczu w regulaminowym a moze pokusza sie o win .
Do duble biore mecz w Podolsku. Mimo ze Vitjaz bije sie zaciekle o PO to sadze ze Magnitka im tego nie ułatwi , dwie porazki pod rzad bolą Vorobieja i dzis mysle punkt zdobeda jezeli nie dwa

Ako Kazan z x + Magnitka z x kurs 2,19 fortuna

Sadze ze Wilki zawalczą w Chabrowsku i Astanie tez bedzie ciezko grac z Avto, kursy w kierunku gosci fajne ale poki co nie decyduje sie brac tego na kupon.
Z innych meczy mysle ze wygra Jokerit i SKA. Kurs w kierunku Traktorzystów bardzo ciekawy i tutaj jakies handi powinno wejsc , pogromu sie nie spodziewam a raczej wyrownanego spotkania. Nie pisze o Loko bo oni graja o 3 miejsce i dzis mus wygrac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +29
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj ponownie nie podejmę się typowania zwycięzców. Za chwilę playoffy i różnie bywa z nastawieniem poszczególnych drużyn. Niektórzy kalkulują, żeby ugrać jak najwięcej. Inni odpuszczają, żeby nie tracić sił. Jeszcze inni nie mają o co grać i nie wiadomo czego się można po nich spodziewać. Ekipa z Czelabińska przykładowo od spotkania, czy dwóch posiłkuje się graczami z VHL, a dzisiaj może też zabraknąć Kravtsova. CSKA jednak nie musi się spinać, a że potrafią sporo wpuścić to możemy zobaczyć kilka bramek. Wynik natomiast może pójść w różnym kierunku. Kolega wyżej wspominał o derbach w Baszkirii, ale tutaj również mam wątpliwości, czy zawodnicy będą się zabijać o wynik i narażać się na kontuzje przed playoffami. Generalnie każdy wolałby uniknąć teraz kontuzji i podejrzewam, że stąd sporo underowych wyników. Jedni muszą być gotowi na playoffy, a inni czują już wakacje i żaden z nas nie chciał by ich rozpocząć od pobytu w fizjoterapeuty zamiast wybrać się na Bali. Jeśli miałbym typować zwycięzców (biorę pod uwagę mecze, gdzie kursy są w miare dobre) to byliby to Salavat (są gospodarzami i w zielonych derbach nie gram przeciwko gospodarzom), Nowogród, Petersburg i Jokerit. Jednak ponownie pójdę w niskie kursy i gram tak:

✅ Poniżej 2,5 bramki w pierwszych tercjach w Nowosybirsku, Ufie, Kazachstanie i Czerepowcu @2,05 6/10 Betsson

Zaryzykuję większą stawkę. Amur już wszedł, więc usuwam, żeby sobie statystyk nie nabijać. Podejrzewam, że w tych czterech spotkaniach nie padnie zbyt wiele bramek. Nowosybirsk ostatnio ciągle gra underowo. Poza tym spotkania Sibiru z Avangardem to również derby i w nich pada mało bramek. Zielone derby jak wspomniałem. Na miejscu trenerów nie ryzykował bym kontuzji. Co do Barysa to często późno się rozkęcają i nie grają dobrych przewag. Najbardziej ryzykowny jest Czerepowiec, ale myślę, że pokażą się z dobrej strony defensywnie i wypunktują Kunlun wykorzystując dogodne momenty i też nie widzi mi się tutaj wiele bramek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +392
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Nowosybirsk - Omsk typ: obie strzelą 2+ bramki kurs 1.85 FORTUNA
Nowosybirsk - Omsk typ: Powyżej 5.5 bramki kurs 2.30 FORTUNA


Sibir jak wszyscy dobrze wiemy nie walczy już tak naprawdę o nic więcej, jak tylko o honor. W ostatnim czasie nie szło im najlepiej. Sporo porażek z drużynami, z którymi punkty można było zdobywać. bezbarwna gra i liderzy tez jakoś nie ciągnęli reszty. Ostatnio jednak po dogrywce pokonali Wilki i morale delikatnie mogły pójść w górę, a w derbach warto pokazać się z dobrej strony przed kibicami. Ekipie Omska na pewno zależy żeby utrzymać 2 miejsce w konferencji, ale nie są znowu w sytuacji, gdzie trzeba było by się jakoś spinać na maxa. Choć ostatnie cztery mecze między tymi drużynami nie pokryły proponowanych typów to myślę, że dziś zobaczymy otwarte spotkanie. Gospodarze, którzy powinni zagrać na luzie, ale z zaangażowaniem i ofensywna ekipa Omska. W obu kursach widzę value i próbuję to wykorzystać.

SKA - Dynamo Moskwa typ:02 kurs: 1.77 FORTUNA

Istotny mecz dla obu ekip. Dynamo ostatnio z polotem w ofensywie i dobrą skutecznością. SKA mądrze punktuje rywali. Jednak ostatnie potknięcie mieli własnie z drużyną Dynama, więc myślę, że dziś również nic im łatwo nie przyjdzie. Spodziewam się remisu, ale bezpieczniej gram Dynamo z podpórką po dobrym kursie

Czerepowiec - Kunlun Typ: 1 RT Kurs: 1.58 FORTUNA
Czerepowiec - Kunlun Typ: 1/-5,5 bramki Kurs: 3.0 FORTUNA


Ekipa gospodarzy rozgrywa naprawdę dobry sezon, lecz na nic by to się zdało jakby zawalili końcówkę. Jednak są zespołem dużo lepszym od dzisiejszego rywala i w mojej opinii zagrają mądrze nie idąc na wymianę ciosów tylko spokojnie wypunktują rywala.

Loko - Ryga Typ:1/+4,5 bramki Kurs: 1.62 FORTUNA

Tak jak kolega wyżej napisał must win dla ekipy z Jarosławia. Dorzucam jednak over 4,5 bramki, gdyż spotykają się ekipy grające ofensywny hokej i Ryga 1-2 bramki zawsze może dorzucić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +643
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Jokerit-Dynamo Mińsk
Obie 2+ 1,64 fortuna
Co tu się rozpisywać. Mińsk już bez wielu kontuzji powinien powalczyć w Helsinkach i dwa gole gości realne. Jokerit przełamał się ostatnio. Obie drużyny usposobione w grze do przodu. Licze na otwarty mecz
Torpedo-Spartak
x2 1,67 fortuna
Spartak na musiku. Obejrzałem mecz w Petersburgu. Ciężko mi ocenić czy spartak zagrał jakoś świetnie. Napewno złapali dużo kar i to nie ułatwiło zadania. Ale sporo strzałów było zabrakło skuteczności. Koncentracja do poprawy a powinni o punkt zawalczyć.
Podolsk-Magnitka
Magnitka powyżej 2,5 1,76 fortuna
Bardzo przyjazny kurs na 3 gole. Ciężar zdobywania goli w drużynie Magnitki rozkłada się na mocne formacje. Dobra gra PP. Czas na przełamania po dwóch porażkach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +227
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Kilka meczów w KHL dzisiaj mamy, warto coś pograć. Okazuje się, że granie na bramki w tym szczególnym okresie końcówki sezonu regularnego przynosi pozytywne skutki, więc moje główne AKO będzie na tym polegało. Do tego kanadyjka i strzelcy za drobniaki w singlach:

Jokerit Helsinki vs Dynamo Moskwa: każda z drużyn 2+ bramek ✅
Dynamo Mińsk vs Traktor Czelabińsk: powyżej 3.5 bramek ✅
Torpedo Niżny Nowogród vs Avangard Omsk: każda z drużyn zdobędzie 2+ bramek ✅
AKO 3.68 Fortuna ✅

Vladimir Bryukvin powyżej 0.5 punktu w kanadyjce (Dynamo Moskwa) @3.00 ✅
Nikita Soshnikov powyżej 0.5 punktu w kanadyjce (CSKA Moskwa) @1.87 🔁
AKO 5.61 Fortuna

Vladimir Bryukvin strzeli gola @5.80 ✅
Nikita Soshnikov strzeli gola @3.70 🔁
Fortuna


Dzisiaj krótko z braku czasu. Jokerit po raz kolejny zawiódł swoich kibiców. Wiele osób myślało, że zwycięstwo z Metallurgiem to będzie większe przełamanie, ale nic z tego. Niewykorzystane PP w dogrywce ostatecznie podłamało Pajace i polegli z Żubrami. Pojawiło się kilka kontuzji, ale wydaje się, że są to drobne urazy i zaraz zawodnicy powinni wrócić. Stawiam tu na gole, ponieważ ofensywa stołecznych funkcjonuje bardzo dobrze i uważam, że zmotywowani gospodarze również 2 bramki zdobędą.

Dynamo Mińsk=gole, nie będę się tutaj rozpisywał, doszedł jeszcze Spooner to siła rażenia ogromna. Traktor też coś dołoży zapewne. Przerwa reprezentacyjna trochę wybiło Torpedo z rytmu, dzisiaj ich występ będzie lepszy. Avangard cały czas nie zachwyca w obronie, a dwa czyste konta z rzędu to za dużo dla Jastrzębi.

Kanadyjka i strzelcy to Nikita typowo na przełamanie. Nie zdobył punktu od poprzedniej rywalizacji z Dinamo Rygą, a co do Vladimira Bryukvina to wrócił do gry po kontuzji, a był to przecież ważny zawodnik na początku tego sezonu u Vladimira Krikunova. Strzelał wtedy jak na zawołanie, niestety jego występy hamowały urazy i specjalnie dla niego oglądałem ostatnie spotkania i był bardzo aktywny. Chęć do grania ogromna, kursik bardzo kuszący i zapunktuje, jak nie dzisiaj to za chwilę.

5/5 100% skuteczności i piękne kursy trafione ✅🔥
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +393
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ Dynamo Moskwa lub remis & Powyżej 4,5 bramki w Moskwie (CSKA) @1,99 5/10 Betson

Obie drużyny już zakwalifikowały się do playoffów, ale nie ma co jeszcze odpuszczać do końca. Dla ekipy z Moskwy lepszym rozwiązaniem byłoby utrzymać trzecią pozycję w konferencji niż spadek o szczebel w dół. Trzecie miejsce prawdopodobnie pozwoli na starcie w pierwszej rundzie z drużyną z dwójki Mińsk - Severstal. Żaden z zespołów nie ma zbyt dużego doświadczenia w play offach co teoretycznie daje większe szanse Dynamowcom. Podopieczni Krikunova prezentują obecnie lepszą formę niż Finowie, więc jeśli nie odpuszczą to co najmniej remis gwarantowany. W kolejnym meczu liczę na kilka bramek. Obie drużyny grają o pietruszkę, więc można spodziewać się otwartego spotkania. Z drugiej strony zbliżają się playoffy i trener Nikitin może chcieć od swojej drużyny zaangażowania, żeby złapać rytm przed fazą pucharową. Tak, czy siak kilka bramek ze strony CSKA powinno wpaść. Defensywa Ryżan nie jest zbyt szczelna natomiast ofensywa może dołożyć bramkę lub nawet dwie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +182
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Salavat-Kunlun Ufa-1,5
CSKA-Ryga Cska-1,5
ako 2,24pffff

Większej filozofii tu nie będzie. Tak jak rasijskij pisał CSKA powinno postrzelać z Ryżanami. Ufa jest w dobrej dyspozycji, Lamsa przedłużył kontrakt. Wszystko u zielonych dobrze się układa i z dobrymi myślami patrzą w PO. Widzę tu dwa zwycięstwa gospodarzy.
Kazań-Spartak
Spartak hc+1,5 1.78
Spartak powyżej 1,5 gola 1.78

To mecz który najbadziej mnie dziś interesuje. Spartak już nieźle zagrał w Petersburgu gdzie zabrakło skuteczności i zbyt dużo kar łapali. W meczu z Torpedo wyglądało to już lepiej i udało się zgarnąć 2 pkt w RT. Dziś kolejny ciężki mecz ale to goście muszą się wykazać żeby grać w PO i po tej przerwie na kadrę Spartak prezentuje się przyzwoicie. Kazań prawie zdobył punkty w zielonych derbach , zagrali dobre spotkanie lecz dziś równie ciężkie spotkanie.
Lokomotiv-SKA
0-0 podwójna szansa 1,85
Świetna seria Loko u siebie i dziś ważny mecz w kontekście Playoff. Potrzebują 2 pkt aby myśleć o uniknięciu Jokeritu w PO. SKA zawaliło pierwszą tercje z Dynamo później zupełnie dobre spotkanie ale to goście z Moskwy czwarty raz okazali się lepsi. Mecz bardzo wyrównany i spróbuje tu podwójnej szansy na remis.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom