>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

S 0

sosna7

Użytkownik
To nie jest zależne od żabki, a od banku (usługodawcy - w tym przypadku Skrill). Żabka ma taką możliwość cashbacku, ale to nie od nich zależy czy się uda bo karty skrilla mogą nie mieć takiej opcji.
 
no.21 70

no.21

Użytkownik
Konto Skrill dla klientów indywidualnych jest bezpłatne. Jednak jeśli użytkownik nie zaloguje się na swoim koncie ani nie dokona żadnych transakcji przez okres 12 miesięcy, Skrill zacznie pobierać z konta opłatę usługową w wysokości 1 EUR miesięcznie (lub równowartość w walucie użytkownika) i będzie ją pobierać tak długo, dopóki saldo będzie dodatnie
nie uzywalem konta ponad 3 lata, stan byl 0,00 i wszystko ok, nie zniknęło

tego 1€ też nie pobierali ;)
 
L 21

laufer

Użytkownik
Dobry wieczór Państwu,
mieliście może dzisiaj problemy z kartą skrill? Próbowałem wypłacić kasę z bankomatu i mi odrzuciło. Poszedłem do sklepu spróbować zapłacić i także transakcja odrzucona - wszystko w okolicach godziny 17.30 (tak, miałem środki na karcie)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 36

rafal919

Użytkownik
Dobry wieczór Państwu,

mieliście może dzisiaj problemy z kartą skrill? Próbowałem wypłacić kasę z bankomatu i mi odrzuciło. Poszedłem do sklepu spróbować zapłacić i także transakcja odrzucona - wszystko w okolicach godziny 17.30 (tak, miałem środki na karcie)
Ja dokladnie o 17:16 wyplacalem pieniądze w bankomacie i nie było problemu .
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
L 21

laufer

Użytkownik
czyli musieli mi bloknąć kartę bo przelew na poker stars normalnie został zaksięgowany, ale próba zapłacenia rachunku za internet za pomocą karty też się nie powiodła - czy po za [email protected] jest z nimi jeszcze jakiś kontakt?
 
D 24

daro7781

Użytkownik
Dobry wieczór Państwu,

mieliście może dzisiaj problemy z kartą skrill? Próbowałem wypłacić kasę z bankomatu i mi odrzuciło. Poszedłem do sklepu spróbować zapłacić i także transakcja odrzucona - wszystko w okolicach godziny 17.30 (tak, miałem środki na karcie)
Mi dziś nie udało się dokonać transakcji o tej porze
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 36

rafal919

Użytkownik
czyli musieli mi bloknąć kartę bo przelew na poker stars normalnie został zaksięgowany, ale próba zapłacenia rachunku za internet za pomocą karty też się nie powiodła - czy po za [email protected] jest z nimi jeszcze jakiś kontakt?
Najszybciej można się z nimi skontaktować poprzez telefon.



To faktycznie jakaś awaria bliżej 17:30 musiała nastąpić, mi się jeszcze udało wypłacić.
 
P 53

piwoor

Użytkownik
Dzis próbowałem wypłacić kasę z bankomatu (lekko po 6) i wyskoczył komunikat: twoja karta nie jest jeszcze aktywna skontaktuj się ze swoim bankiem. Czy problem jest z moją karta czy komunikat dotyczy awarii skrilla?
 
Do góry Bottom