>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

G 48

grozer9

Użytkownik
Witam, w liscie z karty Skrill widnieje nast tresc: &quot; Prosimy pamietac ze karta nie mozna matomiast placic na stacjach benzynowych, uzywajac jesj do przelewow i transakcji zwiazanych z haradem internetowym!!! Jak to rozmumiec, jak przeciez wiadomo ze multum osob wlasnie tylko do tego potrzebuje tej karty?! Dziekuje i pozdrawiam....
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam, w liscie z karty Skrill widnieje nast tresc: &quot; Prosimy pamietac ze karta nie mozna matomiast placic na stacjach benzynowych, uzywajac jesj do przelewow i transakcji zwiazanych z haradem internetowym!!! Jak to rozmumiec, jak przeciez wiadomo ze multum osob wlasnie tylko do tego potrzebuje tej karty?! Dziekuje i pozdrawiam....
Śmieszny ten zapis bo nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Możesz tą kartą płacić gdziekolwiek na całym świecie, wszędzie tam gdzie akceptują karty mastercard i nie ma różnicy czy robisz zakupy w sklepie na stacji czy wpłacasz do bukmachera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 48

grozer9

Użytkownik
Śmieszny ten zapis bo nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Możesz tą kartą płacić gdziekolwiek na całym świecie, wszędzie tam gdzie akceptują karty mastercard i nie ma różnicy czy robisz zakupy w sklepie na stacji czy wpłacasz do bukmachera.
__________________
No to po co tak pisza? Zeby tlko ludziom w glowie mieszac i robic dodatkowe rzeczy by po glowie chodzily czy to legalne jest.... ale jak tyle lat to funkcjonuje i nigdy nikt nie mial zadnych problemow itp to trzeba byc dobrej mysli ze zadnych klopotow z tym nie bedzie...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
tak, każdorazowo 1.80 EUR w przeliczeniu na złotóki
co za bzdura, pisz ze w przypadku kiedy nie ma vipa. vipy maja darmowe wyplaty
Założyłem wczoraj konto na Skrill/Moneybookers. Jestem bardzo zadowolony, na próbę wpłaciłem do jednego buka 5 Euro, udało mi się prawie podwoić tą kwotę i wypłaciłem sobie (tak żeby był minimalny zysk) 5,01 EUR. Miałem zamiar kupić sobie za te 10 euro kartę tylko zastanawiam się po co. Czy to jest obowiązkowe? Do zakładów bukmacherskich (wpłata/wypłata), oraz do przelewu na swoje konto nie potrzebuje karty. Jeśli robię jakieś zakupy i płacę kartą to mam swoją kartę z banku, tej nie potrzebuję. Założyłem sobie konto na Skrill/Moneybookers i wybrałem walutę Euro. Gdybym jednak zdecydował się na płacenie np. w sklepie kartą to czy byłaby jakaś prowizja za to, że mam w Euro a płacę w złotówkach? Czy będąc za granicą, w kraju w którym walutą jest Euro np. na Słowacji mógłbym płacić przy pomocy karty Skrill/Moneybookers bez dodatkowych opłat?
jest idealna jesli zarabiasz na bukach ponad 30 kola miesiecznie i chcesz byc czysty dla banku i skarbowki..
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
jest idealna jesli zarabiasz na bukach ponad 30 kola miesiecznie i chcesz byc czysty dla banku i skarbowki..
Nawet jeśli wypłacasz z buka 1000 zł miesięcznie to nie ma żadnego sensu informować o tym banku (czyt. przelewać na swoje konto bankowe).

Przezorny zawsze ubezpieczony.
 
Q 44

qtasek

Użytkownik
co za bzdura, pisz ze w przypadku kiedy nie ma vipa. vipy maja darmowe wyplaty
jest idealna jesli zarabiasz na bukach ponad 30 kola miesiecznie i chcesz byc czysty dla banku i skarbowki..
nie chwal się, nie chwal się bo sam nie jesteś precyzyjny, jedna karta nawet z vipem bronze to trochę za mało dla osób co zarabiają ponad 30 koła na miecha, bo nie nadążysz wypłacać regularnie kasy...
potrzebny jest co najmniej vip silver lub po prostu 2 i wiecej kart mb ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Nawet jeśli wypłacasz z buka 1000 zł miesięcznie to nie ma żadnego sensu informować o tym banku (czyt. przelewać na swoje konto bankowe). Przezorny zawsze ubezpieczony.
nie robmy jaj... jakby nie patrzec bank to zawsze bank a MB to MB wiec wiadome co jest bezpieczniejsze a przy wyplatach 1000zl dla banku to smieszna kwota. zglaszane sa sumy wg roznych zrodel od 10-15 tys euro wiec jesli tego sie nie przekracza to co za problem.
nie chwal się, nie chwal się bo sam nie jesteś precyzyjny, jedna karta nawet z vipem bronze to trochę za mało dla osób co zarabiają ponad 30 koła na miecha, bo nie nadążysz wypłacać regularnie kasy... potrzebny jest co najmniej vip silver lub po prostu 2 i wiecej kart MB
to juz szczegoly...
 
G 48

grozer9

Użytkownik
Mam takie pytanie czy powinno sie regularnie wyplac sobie kase z MB chodzi mi o uzywanie karty i trzymac ze sie tall wyraze te kase w skarpetce czy mozna bez problemu trzymac na koncie Skrill? Pozdrawiam
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Mam takie pytanie czy powinno sie regularnie wyplac sobie kase z MB chodzi mi o uzywanie karty i trzymac ze sie tall wyraze te kase w skarpetce czy mozna bez problemu trzymac na koncie Skrill? Pozdrawiam
Spokojnie możesz trzymać kasę skrill to bezpieczny portfel chociaż osobiscie nie odważył bym się trzymać tam bardzo dużych pieniędzy, rzędu kilkadziesiat, kilkaset tys, jeżeli chodzi o naprawdę duże pieniądze są dużo bezpieczniejsze portfele niż skrill, co do małych kwot to jak najbardziej, prowizje i opłaty są naprawde niskie.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Mam takie pytanie czy powinno sie regularnie wyplac sobie kase z MB chodzi mi o uzywanie karty i trzymac ze sie tall wyraze te kase w skarpetce czy mozna bez problemu trzymac na koncie Skrill? Pozdrawiam
Kazdy bedzie mial argumenty za i przeciw jesli chodzi o kazdy rodzaj przechowywania pieniedzy. Jesli masz vipa ( to koniecznosc wg mnie zeby czuc sie bezpiecznym), karte oraz wyslales wszystkie mozliwe dokumenty i nie krecisz ( kilka kont, uzywanie innych kont) to raczej bezpieczna kasa...
Najbezpieczniejsza skarpeta ale zawsze mozna zakladac ze chata sie spali albo przyjdzie zlodziej i ukradnie.. tylko po co sobie psuc zycie ?
 
G 48

grozer9

Użytkownik
Jak zdobyc tego vipa? I troche dziwne ze osoby ktore maja vipa sa faworyzowane i sa &quot;lepsi&quot; niz zwykli urzytkownicy ( oczywiscie z zaznaczneiem tego iz zrozumialem twoja wypowiedz iz tylko osoby z vip maha czuc sie bezpiecznie?)
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Jak zdobyc tego vipa? I troche dziwne ze osoby ktore maja vipa sa faworyzowane i sa &quot;lepsi&quot; niz zwykli urzytkownicy
Odsyłam do mojego wpisu tutaj http://forum.bukmacherskie.com/f197/problem-z-przelewem-95720.html#post3829165 W skrócie: załóż konto, zweryfikuj i używaj. Do bezproblemowego korzystania ze Skrill żaden Vip nie jest Ci potrzebny (oczywiście jeśli masz zamiar obracać większymi kwotami to przy okazji warto się o niego upomnieć bo nie zawsze sami napiszą, choć teoretycznie powinni).
@Soltysiao wyluzuj trochę z tym Vipem bo piszesz o nim gdzie tylko popadnie i nieobeznanym w temacie tylko w głowie mieszasz. Vip to dodatkowe korzyści (m.in. darmowa karta, większe limity wypłat, możliwość otwarcia subkonta w innej walucie), ale brak Vipa nie oznacza żadnej dyskryminacji czy problemów. To tak jakby bank miał Cię wydymać bo nie wyrobiłeś sobie kredytówki platinum czy innego bajeru z limitem xxx.xxx tys. zł. No bez przesady.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
@Soltysiao wyluzuj trochę z tym Vipem bo piszesz o nim gdzie tylko popadnie i nieobeznanym w temacie tylko w głowie mieszasz. Vip to dodatkowe korzyści (m.in. darmowa karta, większe limity wypłat, możliwość otwarcia subkonta w innej walucie), ale brak Vipa nie oznacza żadnej dyskryminacji czy problemów. To tak jakby bank miał Cię wydymać bo nie wyrobiłeś sobie kredytówki platinum czy innego bajeru z limitem xxx.xxx tys. zł. No bez przesady.
uwielbiam wyklocajacych sie a nie majacych pojecia. napisz maila bez vipa to ciekawe czy po tygodniu sie doczekasz odpowiedzi. vipom chociaz odpisuja po 12 h i to juz powod do tego ze czuje sie bezpieczniej a bez niego w zyciu nie pozwolilbym sobie na trzymanie na wiekszej kasy jak mialbym miec taki tragiczny kontakt z supportem i chociazby dlatego uwazam ze ja mam racje a nie ty
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Jak zdobyc tego vipa? I troche dziwne ze osoby ktore maja vipa sa faworyzowane i sa &quot;lepsi&quot; niz zwykli urzytkownicy ( oczywiscie z zaznaczneiem tego iz zrozumialem twoja wypowiedz iz tylko osoby z vip maha czuc sie bezpiecznie?)
Musisz wpłacić min 24 tys PLN do bukmacherów w ciągu 3 miesiecy wtedy dostajesz najniższy poziom VIP na okreśolny okres czasu, myslę że to nie osiągalne dla większosci zwykłych graczy w PL.
uwielbiam wyklocajacych sie a nie majacych pojecia. napisz maila bez vipa to ciekawe czy po tygodniu sie doczekasz odpowiedzi. vipom chociaz odpisuja po 12 h i to juz powod do tego ze czuje sie bezpieczniej a bez niego w zyciu nie pozwolilbym sobie na trzymanie na wiekszej kasy jak mialbym miec taki tragiczny kontakt z supportem i chociazby dlatego uwazam ze ja mam racje a nie ty
to nie ma różnicy czasami odpisują szybciej czasami wolniej. A co do tego konta VIP to co to kogo obchodzi że ty masz to konto ? po co ciągle o tym piszesz. 95% polskich graczy nie ma tego statusu wiec ty im nie pomożesz. Swoimi wypowiedziami wprowadzasz tylko zamęt
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
uwielbiam wyklocajacych sie a nie majacych pojecia. napisz maila bez vipa to ciekawe czy po tygodniu sie doczekasz odpowiedzi. vipom chociaz odpisuja po 12 h i to juz powod do tego ze czuje sie bezpieczniej a bez niego w zyciu nie pozwolilbym sobie na trzymanie na wiekszej kasy jak mialbym miec taki tragiczny kontakt z supportem i chociazby dlatego uwazam ze ja mam racje a nie ty
Nie wykłócam się tylko chcę Ci pokazać błędny tok Twojego rozumowania. Vip daje dodatkowe profity, zwiększa jakość obsługi - owszem, ale jego posiadanie/brak nie ma żadnego wpływu na ewentualne problemy z kontem (weryfikacją, wpłatami/wypłatami, itp) co Ty w wielu wypowiedziach sugerowałeś, że zacytuję:
Czy ktos ma te problemy i ma vipa ?
Sadze ze to moze miec znaczenie
A jakie miałoby mieć to znaczenie? Np. ja nie mam vipa i rozumiem, że sugerujesz, że tylko zwykli użytkownicy mają takie ograniczenie?
To wlasnie sugeruje
Takimi wpisami siejesz po prostu zamęt jak słusznie kolega Sylwek już zauważył.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
jak mnie wkurwia ta karta MB
w ciagu dwoch tygodni 3x przy probie wyplaty w bankomacie tekst BRAK AUTORYZACJI
kasa zdjeta i znow oczekiwanie okolo 1-3 dni az sie pojawi na koncie MB
raz tylko tak mialem , ze ponad trzy tygodnie czekalem i musialem pisac co i jak
btw
dobrze , ze mam konto Vip to zadnych oplat nie ponsze
 
tono 0

tono

Użytkownik
Witam, w liscie z karty Skrill widnieje nast tresc: &quot; Prosimy pamietac ze karta nie mozna matomiast placic na stacjach benzynowych, uzywajac jesj do przelewow i transakcji zwiazanych z haradem internetowym!!! Jak to rozmumiec, jak przeciez wiadomo ze multum osob wlasnie tylko do tego potrzebuje tej karty?! Dziekuje i pozdrawiam....
Panowie, a czy ktoś kiedykolwiek spotkał się z jakimiś problemami właśnie w związku z wypłatą pieniędzy z buka poprzez kartę MB (blokada konta MB itp)?
 
Do góry Bottom