>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

kuerten 138

kuerten

Użytkownik
jak zwykle tekst &quot;skontaktuj sie ze swoim bankiem - wydawca twojej karty&quot; i znow kaski nie ma ehhh ta ich karta , nie wiem jak u innych ostatnio co trzecia proba wyplaty w bankomacie konczy sie w podobny sposob
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
Wypłacam z bankomatu i płacę tą kartą w sklepach i nigdy nie miałem takiego problemu. Może różnicę robi , że używam jej w Irlandii a nie Polsce.
Pozdrawiam.
 
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Witam. Mam pytanie. Zle 3 razy wpisalem pin, co teraz? Karta zablokowana, tak pisze w bankomacie. Napisac do skrilla i odblokuja? Czy jak to dziala? ???? Dzieki z gory za odpowiedz. P.S. I ile czeka sie na odblokowanie?
 
A 0

adrian_zaklady

Użytkownik
Cześć wszystkim.
Proszę o pomoc.. Chcę przelać pieniądze do MB, a mam konto w iPKO. Wcześniej kilkanaście razy przelewałem z iPKO do MB bez problemu, teraz nie ma iPKO na liście, albo coś źle patrzę. Mógłby ktoś rzucić okiem i coś doradzić?
 
N 7

nrth

Użytkownik
Jodef - Ty piszesz o Pekao S.A a adrian o PKO BP. Wczoraj również próbowałem i wychodzi na to, że chyba nie współpracują ze sobą. Także został chyba tylko normalny przelew lub przez inny bank.
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Temat o karcie, a Wy na temat przelewów/wpłat deliberujecie...
Btw. tak już jest, że co jakiś czas znikają i pojawiają się z powrotem poszczególne banki. Wczoraj wieczorem sprawdzałem i opcję iPKO przez p24 widziałem, natomiast nie było opcji Pekao SA przez p24, nie wiem jak dziś. Kiedyś nie było opcji BZWBK, nie było również ING bodajże. Teraz są. Także nie ma reguły, może jakieś konserwacje tam robią czy coś i dlatego od czasu do czasu to znikają, to pojawiają się znów poszczególne banki w opcjach wpłaty. Jeśli w danej chwili nie ma to trzeba po prostu czekać aż znów się pojawi.
 
wielktriada 4

wielktriada

Użytkownik
Odnośnie pytania @tono to wiele razy płaciłem kartą na stacji benzynowej i nie miałem potem żadnych problemów. Ostatnio natomiast miałem dwa razy problem w Tesco - niby, że podawałem błędny pin i nie mogłem dokonać płatności tylko, że po odejściu od kasy i wypłacie z bankomatu pin był już dobry.
Ja mam pytanie odnośnie dziennego limitu wypłat. Wczoraj wypłacałem około 19, dzisiaj rano również chciałem wypłacić a tu komunikat o przekroczeniu limitu. Rozumiem, że aby wypłacić kolejnego tysiąca muszę czekać do 19. Bo do tej pory myślałem, że limit kasuje się po północy.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ja mam pytanie odnośnie dziennego limitu wypłat. Wczoraj wypłacałem około 19, dzisiaj rano również chciałem wypłacić a tu komunikat o przekroczeniu limitu. Rozumiem, że aby wypłacić kolejnego tysiąca muszę czekać do 19. Bo do tej pory myślałem, że limit kasuje się po północy
24 h
 
wielktriada 4

wielktriada

Użytkownik
no wiem wiem tylko do tej pory myślałem, że przykładowo wypłacam dziś o 23 tysiąca i kolejnego mogę wypłacić zaraz po północy ???? a tu jednak trzeba odczekać te 24 h
 
wielktriada 4

wielktriada

Użytkownik
A miał ktoś sytuacje, że po próbie nieudanej wypłaty z bankomatu pieniądze znikły z konta. Dzisiaj, juz po upływie 24 godzin od ostatniej wypłaty wypłacalem raz jeszcze niestety bez powozenia a gdy teraz sprawdzam pieniędzy brak na moneybookers. Chodzi o 1050 zl czyli cały dostępny limit. Co mam teraz robic.
Z bankomatu nie mam żadnego potwierdzenia o nieudanej wypłacie.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
A miał ktoś sytuacje, że po próbie nieudanej wypłaty z bankomatu pieniądze znikły z konta. Dzisiaj, juz po upływie 24 godzin od ostatniej wypłaty wypłacalem raz jeszcze niestety bez powozenia a gdy teraz sprawdzam pieniędzy brak na moneybookers. Chodzi o 1050 zl czyli cały dostępny limit. Co mam teraz robic.
Z bankomatu nie mam żadnego potwierdzenia o nieudanej wypłacie.
Napisz do supportu. Odpiszą Ci że musza czekać na potwierdzenie transakcji od partnera handlowego w tym wypadku banku i do 14 dni zwrócą. W rzeczywistosci trzeba czekać około 3/4 tyg. Tak że nie ma co się wkur.. trzeba czekać.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Sam sobie odpowiedziałeś. Ale czekać te 3/4 tygodnie to ja bym się chyba &quot;pochlastał&quot;. Szczególnie jak nam kasa pilnie potrzebna :)
 
tono 0

tono

Użytkownik
Swoją drogą czy ktoś zauważył jakąś zależność nieudanych transakcji od bankomatów poszczególnych banków? Z BZ WBK nigdy nie miałem problemów, ostatnio po drodze próbowałem wypłaty z ING i lipa. Trzeba czekać aż zwrócą kasę.
 
wielktriada 4

wielktriada

Użytkownik
Napisz do supportu. Odpiszą Ci że musza czekać na potwierdzenie transakcji od partnera handlowego w tym wypadku banku i do 14 dni zwrócą.
A jeszcze jedno ile mniej więcej trzeba czekać na potwierdzenie od &quot;partnera handlowego&quot;. Na pieniądze poczekam chcę mieć jednak jak najszybciej pewność, że do mnie wrócą tym bardziej, że chodzi o 1050 zł więc niemałą kwotę (przynajmniej dla mnie).
To był bankomat Kredyt Banku - teraz już chyba BZWBK więc chyba nie ma znaczenia w jakim bankomacie się wypłaca. Zresztą wcześniej już kilka razy tam wypłacałem i problemów nie było.
No i właśnie kasa była pilnie potrzebna. Powiedzmy, że dzisiaj umówiłem się na spłatę długo a tu taka lipa.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
A jeszcze jedno ile mniej więcej trzeba czekać na potwierdzenie od &quot;partnera handlowego&quot;.
W normalnym trybie to 2/3 dni tzn. Jak masz saldo np 1200 i wypłacisz 1000 to masz saldo dostępne 200 i całkowite 1200. Jak saldo całkowite będzie 200 zł to znaczy otrzymali potwierdzenie ale w tym wypadku napewno trwa to dlużej nie wiem dokładnie ile, miałem ten sam problem ale z bankomatem w ing i w pewnym momencie myslałem ze juz mi nie oddadza kasy czekałem cos około 4 tyg nie pamietam dokładnie wiem, że odpisali ze w ciągu 14 dni zwrócą.

Sam sobie odpowiedziałeś. Ale czekać te 3/4 tygodnie to ja bym się chyba &quot;pochlastał&quot;. Szczególnie jak nam kasa pilnie potrzebna :)
;) Jeszcze niechętnie odpisuja tak że masakra czekać tyle czasu
 
Do góry Bottom