>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

C 94

crock

Użytkownik
Posiadał ktoś taki problem z karta MB, niby mam ten dzienny limit wypłat aktywny a nie mogę pobrać kasy z bankomatu bo wyskakuje mi brak środków i że dzienny limit został wykorzystany, ocb??
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Posiadał ktoś taki problem z karta MB, niby mam ten dzienny limit wypłat aktywny a nie mogę pobrać kasy z bankomatu bo wyskakuje mi brak środków i że dzienny limit został wykorzystany, ocb??
Ważna jest Twoja karta?
Opłaciłeś roczną opłatę ( 10,00 EURO ) za korzystanie?
Jak TAK to napisz do nich bo bardzo dziwna sprawa, może im się coś w systemie zepsuło? Ale raczej nie bo były by tu dziesiątki postów na ten temat. Napisz do nich i spytaj OCB, może przypadkowo Cię zablokowali, zamiast kogoś innego?
 
C 94

crock

Użytkownik
Ważna jest Twoja karta?
Opłaciłeś roczną opłatę ( 10,00 EURO ) za korzystanie?

Jak TAK to napisz do nich bo bardzo dziwna sprawa, może im się coś w systemie zepsuło? Ale raczej nie bo były by tu dziesiątki postów na ten temat. Napisz do nich i spytaj OCB, może przypadkowo Cię zablokowali, zamiast kogoś innego?
karta ma kilka miesiecy, opłata za korzystanie jest pobierana z konta przecież. Napisałem, póki co czekam na odpowiedź.

Albo skoro masz dzienny limit to może nie minęło 24 h od poprzedniej wypłaty ?

nie wypłacałem nic od kilku dni... limit mam dostępny... nie wiem o co chodzi
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
jutro spokojnie wyplacisz czasami tak maja
ja mam Vipa jeszcze dwa dni wiec sporo ta karta wyplacalem w miesiacu bylo ponad 100 wyplat , czesto zdarzalo sie ze bankomat nie wyplacil kasa znikala i pojawiala sie na drugi dzien tylko raz czekalem ponad 3 tygodnie i kasa wrocila dopiero po mailu do nich
hmmm wczoraj mialem jedna probe nieudana (napis karta przeterminowana) kasa nie wrocila moze dlatego , ze dzis niedziela
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
przez te 3,5 roku korzystania z karty tylko jeden bankomat nie zawiodl tz nigdy nie bylo przypadku ze nie wyplacil jest to bankomat Banku Zachodniego
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
akurat ten nie zawiodl ani razu w taki dlugim okresie czasu , ale za to inny tez Banku Zachodniego juz tak
czekales 3 miechy , ale kontaktowales sie z MB ?
 
A 3

asusasus

Użytkownik
No tak kontaktowałem się, pisałem regularnie co tydzień, przecież bym nie odpuścił. Trochę długo to trwało i myślałem, że tych pieniędzy już nie odzyskam, dokładnie po 2 miesiącach i 3 tygodniach otrzymałem email, że pieniążki wróciły na konto.
 
B 3

babon

Użytkownik
Mam 1 pytanie, nie krytykujcie mnie za nie, bo niektórzy odpowiadają twierdzącą albo przeczącą, chciałbym się dowiedzieć jak to jest w końcu.
Chodzi mi o to czy mając karte moneybookers urząd skarbowy może mieć wgląd w nasze konto moneybookers? Bo z tego co wiem moneybookers wypłaca pieniądze z pko.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Mam 1 pytanie, nie krytykujcie mnie za nie, bo niektórzy odpowiadają twierdzącą albo przeczącą, chciałbym się dowiedzieć jak to jest w końcu.
Chodzi mi o to czy mając karte moneybookers urząd skarbowy może mieć wgląd w nasze konto moneybookers? Bo z tego co wiem moneybookers wypłaca pieniądze z pko.
Nie może, co ma karta wspólnego z wglądem w konto moneybookers a po drugie tylko wypłaty z moneybookers na konto bankowe idą z banku pko. Jak kartą moneybookers wypłacasz to bezpośrednio z salda na koncie moneybookers.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Chodzi mi o to czy mając karte moneybookers urząd skarbowy może mieć wgląd w nasze konto moneybookers? Bo z tego co wiem moneybookers wypłaca pieniądze z pko.
Nie ma nie było i nigdy nie będzie takiej możliwości. Moneybookers nie ma i nigdy nie miał swojej siedziby, ani żadnej fili w Polsce, moneybookers nie jest zarejstrowany jako bank. Nie rozumiem skąd takie dziwne pytania, przecież to chyba jest oczywiste że jeżeli otworzysz konto bankowe za granica to Polski urząd ma ***** do gadania a bank to jest instytucja prywatna nastawiona na zysk więc w jego interesie nie leży udostępnianie danych swoich klientów. Zresztą wbrew pozorom nie dużo ludzi posiada ludzi konto w MB, 90% posiada konto tylko do wpłat i wypłat od bukmacherów. Reszta nawet nie ma pojęcia co to jest.
 
B 3

babon

Użytkownik
Aha dzięki a jeśli po roku będę chciał zrezygnować z karty mb bo nic już tam nie będę miał na koncie to co zrobić, czy sami zablokują jeśli nie będę miał środków ?
 
B 0

barti5551

Użytkownik
Pytanie jak długo po zaakceptowaniu przez Skril wydanie karty czekaliście na jej otrzymanie. Trochę już czekam ale cierpliwie czekam i na razie nie męczę pytaniami suportu.
 
pts 24

pts

Użytkownik
Czy z tej karty można zrezygnować w dowolnej chwili bez żadnych opłat? Jak wtedy wygląda sprawa opłata rocznej - następuje zwrot części opłaty proporcjonalnie do czasu używania, czy wszystko przepada?
 
R 23

rutra

Użytkownik
Założyłem wczoraj konto na skrill/moneybookers. Jestem bardzo zadowolony, na próbę wpłaciłem do jednego buka 5 Euro, udało mi się prawie podwoić tą kwotę i wypłaciłem sobie (tak żeby był minimalny zysk) 5,01 EUR.

Miałem zamiar kupić sobie za te 10 euro kartę tylko zastanawiam się po co. Czy to jest obowiązkowe? Do zakładów bukmacherskich (wpłata/wypłata), oraz do przelewu na swoje konto nie potrzebuje karty. Jeśli robię jakieś zakupy i płacę kartą to mam swoją kartę z banku, tej nie potrzebuję.

Założyłem sobie konto na skrill/moneybookers i wybrałem walutę Euro. Gdybym jednak zdecydował się na płacenie np. w sklepie kartą to czy byłaby jakaś prowizja za to, że mam w Euro a płacę w złotówkach? Czy będąc za granicą, w kraju w którym walutą jest Euro np. na Słowacji mógłbym płacić przy pomocy karty skrill/moneybookers bez dodatkowych opłat?
 
sila-spokoju 20

sila-spokoju

Użytkownik
Panowie, a ja mam inne pytania. Czy można z owej karty zrezygnować/dezaktywować żeby nie płacić już tych 10 euro i z niej nie korzystać ?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Panowie, a ja mam inne pytania. Czy można z owej karty zrezygnować/dezaktywować żeby nie płacić już tych 10 euro i z niej nie korzystać ?
Jasne ze możesz z niej zrezygnować. Opłata jest naliczana raz w roku. Jak zrezygnujesz nie musisz nic płacić.
 
Do góry Bottom