>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

K 13

kostek88

Użytkownik
Ja wniosek o kartę złożyłem 14.05 i w ten sam dzień wysłałem wszystkie potrzebne skany. Dwa dni później wszystko zostalo zweryfikowane i zatwierdzone. 22.05. dostaje wiadomość, że karta została wysłana. O dziwo już w poniedziałek 27. mam kartę w domu.
Jestem pozytywnie zaskoczony szybkoscią z jaką to ogarneli. Czy ktoś wie czy pin jest wysyłany parę dni po wysłaniu karty, czy dopiero jak karta zostanie aktywowana??
 
G 42

gks711

Użytkownik
Witam,
potrzebuje pomocy - wczoraj pijany wpisałem 3 razy źle pin, a za czwartym gdy wpisałem dobry pin wyskoczyl napis w bankomacie blokada wyplaty srodkow... Co mam zrobic?
 
P 19

peterka_pl

Użytkownik
Jak mogę zmienić swój pin PIN?
Do karty jest przydzielony losowo wybrany numer PIN. Jeśli chcesz zmienić ten numer na inny łatwiejszy do zapamiętania możesz to zrobić w większości bankomatów. Jeżeli bankomat nie pozwala na zmianę PIN’u znaczy to, że najprawdopodobniej jest nieprzystosowany do kart chipowych.



zeby zapobiec takim pytaniom zalecam za wczasu zmiane pinu na taki ktory zapamietacie.


A jesli masz zablokowane to lepiej skontaktuj sie MB - tam masz dzial kontakt. bo nigdzie nie moge znalezc na stronie odpowiedzi
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cassapian 108

cassapian

Użytkownik
I znowu minęły ponad 2 tygodnie i ani karty ani pinu nie ma... Nie wiem co zrobić żeby doszła. Chyba trzeba zapytać supportu czy mogą wysłać kurierem za dodatkową opłatą...
zamiast kuriera spytaj o list polecony
 
L 147

luminat

Użytkownik
Ja na swoją kartę czekałem 3 tygodnie, 8 kwietnia złożyłem wniosek, 25 w kwietnia aktywowałem, a na drugi dzień miałem list pinem w skrzynce.
Cezi77 może poczta ci nie dostarcza, albo ktoś włamuje się do skrzynek, jeśli mieszkasz w dużym mieście w osiedlu mieszkaniowym.
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Mieszkam w miejscowości do 6k gdzie praktycznie wszyscy się znają. Czyja to może być wina? Myślę, że jedynie na poczcie, ale jak kończy mi się ważność karty w banku to otrzymuje ją normalnie więc nie rozumiem problemu... Może rzeczywiście warto zapytać o list polecony. Poczekam jeszcze bo minęło 13 dni roboczych ale ze swojego doświadczenia już wiem, że nie dojdzie. Żaden z użytkowników nie miał podobnego problemu?
 
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Ja otrzymałem kartę MB po 6 dniach bodajże, a kolejny list z numerem PIN po 9 (od czasu złożenia wniosku i potwierdzeń o wysłaniu karty), więc w 10 dni wszystko załatwiłem - razem z aktywacją i użytkowaniem karty. Może w UK było jakieś święto/holiday i ten czas Ci się wydłużył?
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Nie no luzik, byłbym spokojny i mógł jeszcze czekać nawet 2 tygodnie gdyby nie fakt, że zamawiam tą kartę już 5 raz ????
 
M 0

merlin

Użytkownik
Panowie, trochę poczytałem wątek, ale chcę się upewnić:
1) jeśli zechce płacić kartą w sklepie w Polsce to płacę tyle na ile zrobiłem zakupów i ani zł więcej? Bo walutę rozliczeniową ustalam na PLN (gdzieś widziałem u kogoś taki printscreen w tym temacie)
2) jeśli zechce wybrać w bankomacie pieniądze (jest jakiś dzienny limit? można go zwiększyć) 100, 200 czy 500 zł to doliczą mi do tego 1,80E i ani zł więcej?
3) jeśli zechcę tą kartą zapłacić za granicą to znów - ile zapłacę? Np. w Niemczech? Doliczą koszt przewalutowania w wysokości 2,49%, si?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
1.tak, ani pln więcej
2.masz dzienny limit wypłat z bankomatów oraz płatności kartą i ulega on zwiększeniu wraz z kolejnymi poziomami w vip clubie
3.nie płaciłem, ale zapewne standardowo tak jak w przypadku przelewów do buków w euro, czyli standardowo przewalutowanie. tak jak w przypadku limitów wraz z kolorkami w vipach maleje prowizja, a dodatkowo możesz także założyć sobie 2.konto w dowolnej walucie...
 
L 4

luckytown

Użytkownik
działa Wam normalnie karta? dzisiaj koło 19 próbowałem wypłacić 2 razy i za każdym razem że &quot;karta nieważna&quot;. Ma ktoś to samo?
 
U 3

uzytkownik-88224

Użytkownik
czytałem coś takiego że kartami mastercard prepaid można płacić w sklepach w ten sposób, że do kwoty 50 zł nie trzeba podawać kodu pin. Ale nie wiem czy to tylko te nowe karty mastercard ,,PAYPASS&#39;&#39; czy tą kartą MB też tak jest. Orientuje się ktoś?
 
U 3

uzytkownik-88224

Użytkownik
Miałem na myśli to że wiem że to nie jest zbliżeniowa, ale nie wiedziałem czy tylko zbliżeniowymi można tak płacić bez podawania pon czy takimi normalnymi prepaid też. W każdym razie dzięki za pomoc i rozwianie wątpliwości.
 
Do góry Bottom