>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

T 31

tmkksc

Użytkownik
mam pytanie czy jesli zleciłem np wczoraj o godz 18 maksymalna wyplate dzienną z bankomatu, to czy po godzinie 24 juz mam kolejny limit dostępny dzienny czy dopiero o godzinie 18 nastepnego dnia ? jesli ktos wie to prosze o odpowiedz, pozdrawiam.
 
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
1. Żeby złożyć wniosek o kartę MB, muszę mieć taki dokument:

dowód miejsca zamieszkania - wydany na papierze rachunek czy wyciąg bankowy z datą z ostatnich trzech miesięcy, na którym widnieje Twoje imię i nazwisko ORAZ adres.

Skąd mogę go wziąć?

2. Na stronie MB jest napisane, że w sklepach mogę płacić bez żadnych prowizji? Dotyczy to każdego sklepu w którym można płacić kartą Master Card (np. czegoś takiego jak Żabka, Biedronka, Lewiatan)? Każdej restauracji gdzie można płacić Master Card (np. pizzerii, baru) ?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
1. Jak skąd możesz wziąć rachunek? Faktura za telefon albo gaz cokolwiek z Twoimi danymi, myślę że 2 dokument też by mógł przejść np dowód + prawko albo paszport, ewentualnie w ostateczności jak nie masz żadnych dokumentów i nie płacisz żadnych rachunków (co jest wg mnie niemożliwe) możesz pofatygować się o akt urodzenia...
2. Kangur jest dokładnie tak jak mówisz ???? wszędzie bulisz za free ????
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
wow zleciłem w czwartek rano wniosek o zlecenie karty monyebookers wysłałem dokumenty po 2h zostało pozytywnie rozpatrzone przed chwilą listonosz przyniósł mi 2 przesyłki w jednej karta w drugiej kod pin mb zaczyna mnie zadziwiać tak samo z odpowiedziami na pomoc do 1h max. Też tak macie? bo kiedyś to na odp z supportu trzeba było czekać z 1-2dni ciekawe czym to jest z powodowane czyżby zatrudnili więcej pracowników ;;p?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Pytanie odnośnie opłat...Zamówiłem tą kartę i czekam aż mi przyjdzie. Płacę za to ok. 40 zł. A co z opłatą roczną ?? Kiedy jest pobierana ?? Czy za chwilę oprócz tych 40 zł za wyrobienie będę musiał zapłacić 40 zł za opłate członkowską ??
I jeszcze jedno pytanie. Wiem, że pewnie setki razy było poruszane ale nie sposób przewertować dziesiątki stron...Wypłaty z bankomatu ok. 7 zł, płacenie w sklepach, itp 0 zł. A co z wpłatami i wypłatami pomiędzy bukami ?? Bo coś też pisze o jakimś 1% do 0,50 euro...
Już wiem co...Zrobiłem wpłatę z ING Banku do MoneyBookers i od każdej wpłaty jest prowizja 0,90%...Oprócz banku PKO. Czyli rozumiem, że każda wpłata do mooneybookers przez przelew z innego banku niż PKO jest płatna 0,90% ??
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
PKO też powinno byc 0,9% każdy przelew przez P24 bezpośrednio do moneybookers, jest obarczone kwotą 0,9% od nominału wpłaty. A co do opłat , płacisz 40zł i to 40 to już jest opłata roczna, czyli kolejna....za rok.
 
L 0

lamp

Użytkownik
Witam, mam pytanie czy ktoś ma konto moneybookers w Euro i karte mastercard od nich w tej samej walucie? Jak ktoś ma to proszę o kontakt, zadam wtedy następne pytanie ????
 
M 0

michalma

Użytkownik
odkad money wprowadzil swoja karte to na inne przelew nie idzie jak kiedys gora 2 dni tylko 5 chca w ten sposob zmusic ludzi do brania ich karty
 
K 0

karzele

Użytkownik
Karta MB
Nieźle, chciałem się popisać sprytem i złożyłem w Moneybookers wniosek o przyznanie mi karty debetowej Moneybookers, żeby zaoszczędzić na prowizjach za pośrednictwo za przekazywanie kasy z bet365 do mbanku i posługiwać się kartą od MB jak każdą inną kartą płatniczą - i zaraz po uploadowaniu skanów wymaganych dokumentów otrzymałem info:
&quot;Dziękujemy za przesłanie dokumentów. Rozpoczęli Państwo proces weryfikacji konieczny do zatwierdzenie wniosku. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24-48 godzin celem potwierdzenia danych. Po zakończeniu weryfikacji będą Państwo mogli kontynuować proces składania wniosku o wydanie karty.Opłata za rozpatrzenie wniosku o wydanie karty Moneybookers MasterCard wynosi EUR 10.00 (PLN 39.68). Aby umożliwić rozpatrzenie wniosku, proszę upewnić się, że na koncie znajdują się wystarczające środki.&quot;
Nieźle, rozpatrzenie wniosku 10 euro, a wydanie karty ile? 100 euro?
 
K 0

karzele

Użytkownik
Wiem, wiem - ja jednak - wbrew pozorom - wcześniej przejrzałem te &quot;opłaty i limity&quot;. ????
Jakby mi już przyznali tę kartę MoneyBookers (to jest Mastercard zdaje się?), to chciałem ewentualne środki pożytkować na zakupy offline i online - bezprowizyjnie.
Bo to, że wypłata z bankomatu kartą MoneyBookers jest związana z prowizją 1,80 euro, to wiedziałem.
Zresztą, puszczenie przelewu z konta Moneybookers na konto bankowe też 1,80 euro.
 
K 0

karzele

Użytkownik
Ma ktoś kartę Master Card MB?
Ma ktoś w ogóle tę kartę oferowaną przez MoneyBookers - Master Card?
Ja - przy okazji obstawiania na bet365 - rozpocząłem niedawno procedurę wnioskowania o tę kartę.
Rozumiem, że to po prostu taka klasyczna karta jakby bankowa - gdzie posługuję się tylko tymi środkami, którymi faktycznie dysponuję - nie wchodząc w żadne debety, kredyty, limity itp?
Chciałem w ten sposób ominąć prowizje, związane z wypłatami z MoneyBookers na docelowe konto bankowe - i robić z kartą Moneybookers zakupy online i offline - bo to akurat jest bezprowizyjne.
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Wysłałem dowód osobisty i wystarczyło.
Powinni mi przysłać kartę niebawem.
Wiadomo już, z których bankomatów wypłaty są darmowe?
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Ma ktoś w ogóle tę kartę oferowaną przez Moneybookers - Master Card?
Tak ;)
Rozumiem, że to po prostu taka klasyczna karta jakby bankowa - gdzie posługuję się tylko tymi środkami, którymi faktycznie dysponuję - nie wchodząc w żadne debety, kredyty, limity itp?
Dokładnie, zwykła karta debetowa z kiepskiej jakości plastiku, przypomina tekturę trochę, przynajmniej moja.
Chciałem w ten sposób ominąć prowizje, związane z wypłatami z Moneybookers na docelowe konto bankowe - i robić z kartą Moneybookers zakupy online i offline - bo to akurat jest bezprowizyjne.
Przydaje się zwłaszcza, jeśli ktoś ma konto w mBanku. Ich Visa Electron wbrew nazwie nie służy do płatności elektronicznych, a moneybookersowa Mastercard przechodzi wszędzie.
Wiadomo już, z których bankomatów wypłaty są darmowe?
Niestety, nadzieje złudne.
 
M 0

mazur02

Użytkownik
Ta karta nie jest jednak opłacalna i potrzebna w momencie, kiedy interesują mnie tylko przelewy internetowe, nie?
Prowizja za przelewy zależy od tej karty?
 
Do góry Bottom