>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Zamówiłem sobie kartę Skrill, ma przyjść ok 20 kwietnia. PIN ustawiłem i dodałem sobie ją do portfela google. Czy moge wypłacić pieniądze z bankomatu telefonem czy muszę czekać na plastik?
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Bzdura. Ludzie po co wy piszecie skoro nie macie zielonego pojęcia. Sam czekam na plastik do 18 kwietnia i normalnie z Euronetu korzystam telefonem
Dokładnie. W bankomatach z możliwością zbliżeniową normalnie idzie wypłacić. Sam skrill przysłał email że wystarczy dodać kartę do e-portfela i normalnie korzystać
 
T 1,4K

tooom19

Użytkownik
Ciężko coś tam znaleźć o wirtualne , z tego co wyczytałem to nie ma opłat , używałem jej przez 2 miesiące i nic mi nie naliczyli , jak przyszła zwykła karta to wirtualną anulowałem .
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
To karta fizyczna też jest w Euro ? Można zamienić na PLN ? Jak zatem płacicie w sklepach zakupy, czy jest przewalutowanie zbliżeniowo i przez zakupy np na Allegro ?

Dla tych co korzystali z wirtualnej, zakupy bez problemu, bo podobno wirtuala nie da się dodać do Google Paya ?
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
To karta fizyczna też jest w Euro ? Można zamienić na PLN ? Jak zatem płacicie w sklepach zakupy, czy jest przewalutowanie zbliżeniowo i przez zakupy np na Allegro ?

Dla tych co korzystali z wirtualnej, zakupy bez problemu, bo podobno wirtuala nie da się dodać do Google Paya ?
Wszystkie karty skrilla są teraz teoretycznie eurowe. Nie zmienia to faktu to żeby w PL zapłacić w sklepie to trzeba mieć kase w złotówkach. Gdy na koncie było w euro płatność nie przechodziła ze względu na niskie saldo. Płacąc w sklepie normalnie trzeba mieć kase w złotówkach na skrillu i nie pobiera nic, z bankomatów Euronetu też normalnie wypłata jak zwykłą kartą kase w PLN bez żadnej opłaty.
 
K 22

kamilp31862

Użytkownik
Chłopie !! przejrzyj to forum poczytaj potem pisz głupoty ! Nie ma żadnych kosztów Przewalutowania !! Używam tej karty głównie w bankomacie - Wypłacasz 1000 - pobiera 17,50 zł tyle !! W sklepie nie ma żadnych opłat .
Nie mówię o sklepowych. Ale wyplqcajac w bankomacie masz przewalutowania już plus opłata za wypłatę.
Jak może nie byc przewalutowania jak karta jest w euro
Większość konto ma w PLN kartę w euro to idą nawet dwa przewalutowania plus prowizja za wypłatę
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Nawet takie cos nie wyskakuję raz się spotkałem z tym i tyle ale to już dawno.

Poza tym musi być przewalutowanie. Idź do bankomatu i wyplac 1000 zł pobierze dużo więcej.
Ludzie już o tym pisali że nawet po 200 zł więcej im pobieralo
Rozumiem, że nie wyskakuje Tobie opcja przewalutowania w bankomacie?
Post automatycznie złączony:

tzn. odrzuć przewalutowanie nie wyskakuje?
 
T 1,4K

tooom19

Użytkownik
Ehh to już jest nudne , używam tej karty od miesiąca , nie ma opłat za przewalutowanie ! Jedyna opłatą to 1.75 % prowizji . I nigdy nie wyskoczyło mi nic o przewalutowaniu . Podczas zamawiania karty wyskoczył taki komunikat jeżeli waluta konta jest taka sama jak waluta kraju w którym się przebywa nie jest naliczane przewalutowanie ! Pokaż mi gdzie i kto pisał o tym że mu pobiera po 100 200 zł ! Niewiem jak było dawniej ale teraz nie ma !
 
Do góry Bottom