>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
A mi nawet nie pobiera tego 1,75% o którym piszecie w Euronecie z którego korzystam wypłacic moge jednorazowo 800zł i tyle pobiera mi z konta. W rubryce opłaty widnieje 0,00 PLN. Przewalutowania też żadnego nie ma. Jak skorzystałem z Planetcashu to wtedy pytało o przewalutowanie i kwota była podana w Euro. W Euronecie natomiast nic mnie nie pyta i nic więcej nie pobiera z konta. Może mnie jakoś bardziej lubią po prostu :ROFLMAO:
 
Otrzymane punkty reputacji: +324
K 22

kamilp31862

Użytkownik
A mi nawet nie pobiera tego 1,75% o którym piszecie w Euronecie z którego korzystam wypłacic moge jednorazowo 800zł i tyle pobiera mi z konta. W rubryce opłaty widnieje 0,00 PLN. Przewalutowania też żadnego nie ma. Jak skorzystałem z Planetcashu to wtedy pytało o przewalutowanie i kwota była podana w Euro. W Euronecie natomiast nic mnie nie pyta i nic więcej nie pobiera z konta. Może mnie jakoś bardziej lubią po prostu :ROFLMAO:
A jaki masz poziom VIP.
I konto w jakiej walucie
 
T 1,4K

tooom19

Użytkownik
Screenshot_2023-04-14-10-25-06-29_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
Opłaty za kartę na poziomie True Skiller czyli najniższym . Brak opłat za Przewalutowanie to info do Kamila
🙂
 
Otrzymane punkty reputacji: +1040
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
A jak wygląda płacenie kartą za granicą? Karta w euro, konto w PLN i płatnośc dajmy na to w sklepie w euro. Są jakieś dodatkowe opłaty?
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Tak czytam te wasze miliony pytań i tak się zastanawiam jak sprawdzić czy moja karta jest w euro czy w zł? Na karcie nic nie jest napisane. Na koncie też nie widzę nigdzie takiej informacji. Konto Skrill ok. 5lat. Prowizja przy wypłacie 1,75 a przy płatnościach nie pobiera.
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
No tak jest, limit w euro jest podany. Ale w niczym to nie przeszkadza. Konto mam w pl i nie pobiera nigdy żadnych opłat za przewalutowanie czy cos. Z bankomatu normalnie wypłaca się złotówki i pobiera 1,75% prowizji a przy płaceniu w sklepach nic nie pobiera. I to wszystko.
 
T 1,4K

tooom19

Użytkownik
ale wpłacam skrillem i wypłacam np na konto bankowe ?
Jaki by to miało wtedy sens :) .. W tej całej zabawie chodzi właśnie o to żeby ominąć konto bankowe - bo przychodząca wypłata jest podpisana nazwą np. Unibet . Wpłacasz skrilem - wypłacasz na skrila - a gotówkę kartą z bankomatu - najlepsza opcja .
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Jaki by to miało wtedy sens :) .. W tej całej zabawie chodzi właśnie o to żeby ominąć konto bankowe - bo przychodząca wypłata jest podpisana nazwą np. Unibet . Wpłacasz skrilem - wypłacasz na skrila - a gotówkę kartą z bankomatu - najlepsza opcja .
Taka jest najlepsza opcja, tylko właśnie przychodzącą wypłata jest podpisana nazwa zamiast Unibet to STS lub Superbet taka subtelna różnica
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Ok bo pytanie było tylko teoretyczne, tak jak pisałeś większego sensu i tak to nie ma :p Chyba że wpłatomaty będą ultradrogie ale póki co tak nie jest.
 
Do góry Bottom