>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jetbull

tackles 2

tackles

Użytkownik
mam pytanie, jest jakis ustalony minimalnu kurs do obrotu przy hh? bo juz zrobilem na tym 600 pln, i czy jak wplace te 76 pln to od razu moge wszystko wyplacic bez zadnych obrotow itp?
 
D 17

dragao19

Użytkownik
Witam
Ma ktos taki problem ze jak prubuje sie zalogowac na jetbull to mu strona jakby przestaje dzialac?
Ja wpisuje normalnie adres wszystko chodzi itp, cche sie zalogowac, wpisuje haslo i potem juz tylko biala strona :/
 
K 0

kanios2

Użytkownik
a tylko skan czy cos jeszcze bo pisza o jakiejs karcie czy cos????? a i czy da rade wypacic na konto o innych danych niz w buku?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
a jesli ugram 40E w tego Hapy Houers to bez niczego moge wypłacic??????
Poczytaj temat było już wiele razy pisane o tym...
Choćby ten post
u mnie nie bylo problemu ;) w 3 dni z darmowych 4 zl zrobilem ponad 400, wplacilem 76 zl i zlecilem wyplate w poiedzialek a w piatek doszo na mb ;)
A tak na marginesie ostatnio coś mają jakiś zator z wypłatami. Długo trzeba czekać...
 
wszechx 23

wszechx

Użytkownik
ja chcialbym sie dowiedziec czy podczas wypłaty robią weryfikacje danych telefonicznie czy wystarczy tylko dowod osobisty
 
dr.martens 0

dr.martens

Użytkownik
Każdy mówi co innego... Chodzi mi o HH i te 4 złote z tego. Ile musze ugrac aby móc wypłacic i czy musze zrobic jakiś depozyt przed wypłatą?
I drugie pytanie: Czy jeśli np. dzisiaj dostałem HH i dostane jutro to ten jutrzejszy HH także trzeba obracac na tych samych zasadach czy sumuje się on z pierwszym?
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Każdy mówi co innego... Chodzi mi o HH i te 4 złote z tego. Ile musze ugrac aby móc wypłacic i czy musze zrobic jakiś depozyt przed wypłatą?

I drugie pytanie: Czy jeśli np. dzisiaj dostałem HH i dostane jutro to ten jutrzejszy HH także trzeba obracac na tych samych zasadach czy sumuje się on z pierwszym?

Ad 1)

40 euro na zakładach bukmacherskich tylko i wyłącznie bez kasyna i games+depozyt 20 euro

Ad 2)

HH można dostać tylko raz na 7 dni z jednego adresu IP
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Witam,
w ramach uprzedzenia przed tym bukiem, opis sytuacji ktora spotkala mojego znajomego ????
&quot;Wyglada ze tygodnie Jetbull sa policzone na palcach jednej reki. Kiedy pare tygodnii temu scieli mnie do 3 euro na zaklad, zlecilem wyplate calosci konta - dodam ze konto mialem okolo roku, wplacajac i wyplacajac parenascie razy, ale trzymajac raczej mala kase na koncie biorac pod uwage ich powszechnie wiadoma slaba kondycje finansowa.
W kazdym razie zlecilem wyplate 1669 euro na moneybookers kiedy kasy nie bylo po 2 tygodniach zaczalem interweniowac na ich livechacie gdzie zapewniano mnie ze juz dlugo czekam i przekaza do dzialu finansow zeby mi juz wyplacili! : D Nie pomagalo, kasa dalej byla niewyplacana, pisalem i pisalem. W koncu dostalem jakiegos dziwnego maila ze moje konto jest powiazane z innymi i ze mam wiecej niz 1 konto i podobne bzdury. Odpisalem ze mam tylko 1 konto, kolejny email ze w takim razie ktos tam sie loguje z takiego samego IP co ja. Odpisalem ze korzystam z netu i w pracy i w domu, i ze w pracy to chyba kilkadziesiat osob ma 1 IP! Dodam ze moja gra nawet nie moga podchodzic pod zaden syndykat bo nie dzielilem betow z Jetbull z nikim! Dzis kolejny email. Final decision, ze moje konto zostaje zamkniete i kasa skonfiskowana, ot zostalem okradziony na 1669 euro... &quot;
Dear Jetbull Customer,
Thank you for sending us your reason explaining the linked accounts that
you have with Jetbull .
After careful deliberation, we have to inform you that a breach of our
terms and conditions has occurred.
As a result, your account will be closed and any surplus proceeds in
your account will not be paid out to you under our terms and conditions.
Thank you.
---
Yours sincerely,
Jetbull Risk Team
E: [email protected]
W: Jetbul l.c om
Informacja o fatalnej kondycji finansowej Jetbull i jesczze w zeszlym miesiacu wolnych wyplatach, pojawiaja sie na prawie wszytskich forach zagranicznych. W tej chwili wyglada ze to juz ich ostatnie dni, wyplacaja podobno mniejsze kwoty do kilkuset euro, przy wiekszych uciekaja sie do kradziezy kasy z calkiem nieprawdziwych powodow.
Info pojdzie rowniez na fora zagraniczne. Ze swojej strony zwroce sie do SBR o pomoc.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
A tak na marginesie ostatnio coś mają jakiś zator z wypłatami. Długo trzeba czekać...
No właśnie... czytałem, że ludzie sporo czekali na wypłaty. Teraz się okazuje, że chyba powoli się zwijają. A jeszcze jakiś czas temu na forum było kilku pracowników in cognito tej firmy na forum...
Firma jak wchodziła na rynek to pamiętam, że dawali za darmo kasę. Na zasadzie &quot;zdrapki&quot;. Niektórzy dostali nawet 200€. Na dłuższą metę taki buk musi upaść... konkurencja jest spora.
Także chyba nic dobrego z ich strony nie będzie...
 
ester 87

ester

Użytkownik
Faktycznie wygląda to kiepsko ostatnio. Szkoda, bo lubię tego buka, super oferta tenisowa, czasami najlepsza w sieci. Mają też mądry bonus, który pewnie dość skutecznie odstrasza sporą część bonus hunterów. Za jakiś czas reguły obrotu jak u nich mogą stać się normą na rynku.

Ale może ich jeszcze nie uśmiercajmy, tragedii póki co nie ma, tego typu akcje z wypłatami to są wciąż sporadyczne przypadki (choć strasznie skandaliczne). Tylko też inna sprawa, że jak do buka przyczepia się łatka kłopotów finansowych i niskiej wiarygodności to jest to już najczęściej droga tylko w jednym kierunku...
 
baz 25

baz

Użytkownik
no to ja dzisiaj (w sumie wczoraj) otrzymałem taki mail, powiem tylko ze konto mam wyłącznie jedno, wsumie raz tylko tam wpłacałem, a kilka razy wypłacałem, teraz na koncie mam 50 euro, napisze do nich maila zobaczymy co odpiszą, pisze ten post dlatego ze to prawie taka sama sytuacja jak wyżej tylko kwota mniejsza i to duzo, dziwne to trochę


pokaż szczegóły 18:45 (7 godz. temu)
Dear Customer
Dear Jetbull customer,
Our risk department has recognised some infraction of our terms and conditions in your Jetbull account.
Risk department findings:
There is an evidence that you have linked accounts. Due to our terms and conditions # 4.1 it is not allowed to have more than 1 account. This is a serious breach of our terms and conditions that you have agreed to.
&quot;4.1 Each client is entitled to open only one betting account with the Company. Any other accounts of one client shall be canceled by the Company without any right for refund of the deposited funds. Should the Company discover that more than one account exist for one client, the Company is entitled to cancel all accounts of such client. The client shall not be paid out any winnings won through any unduly opened other accounts of such client.&quot;
In order to resolve this situation, please provide us with some relevant explanation. If you don´t provide some relevant explanation within 3days, it will be necessary to suspend your account for infraction of our terms and conditions.
Thank you for your cooperation
---
Kind regards,
Jetbull Risk Team
E: [email protected]
 
ester 87

ester

Użytkownik
no to ja dzisiaj (w sumie wczoraj) otrzymałem taki mail, powiem tylko ze konto mam wyłącznie jedno, wsumie raz tylko tam wpłacałem, a kilka razy wypłacałem, teraz na koncie mam 50 euro, napisze do nich maila zobaczymy co odpiszą, pisze ten post dlatego ze to prawie taka sama sytuacja jak wyżej tylko kwota mniejsza i to duzo, dziwne to trochę...
...tego typu akcje z wypłatami to są wciąż sporadyczne przypadki...
Może i jednak wcale nie tak sporadyczne niestety...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Domyślam się, że część osób tutaj nie czyta innych for. Dlatego może napiszę, że już jest powoli wysyp ludzi, którzy piszą o tym samym problemie.
Każdy dostaje ten sam mail. Że multikonto i takie bzdury.
Rozumiem jeden, dwa przypadki. Ale jest już sporo osób co piszą o tym.
Tak jak Ester pisze. Jeśli teraz jeszcze dojdzie zła opinia to raczej można spodziewać się kierunku bankructwa...
 
Do góry Bottom