>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jakie piwo

dzikugda 3

dzikugda

Użytkownik
ostatnio odkryłem sklep z duża ilością ciekawych piw, akurat była dostawa i posluchałem co mówią i postanowiłem kupić piwo Smokey George. Jest to piwo wędzona z dodatkiem slodu z Whisky. Nie zapomniane przeżycie picie tego piwa polecam
 
G 1

grzeczny

Użytkownik
Jakie piwo?
Poniewaz jestem dziewczyna nie przepadam za piwem,ale jesli mam taka okazje,to lubie piwo,ale zeby nie bylo gorzkie.Wiem,wiem,piwo musi byc gorzkie,to dla smakoszow,ale ja nie jestem smakoszem i dlatego wypije,ale tylko slodkie.Na Zdrowie!!.Pozdrawiam.
 
mako23 27

mako23

Użytkownik
Wczoraj spróbowałem nowego trunku od Perły
Trybunalskie miodowe, dobre piwko, moim zdaniem nie jest aż tak słodkie jak Ciechan miodowy;)
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Wczoraj spróbowałem nowego trunku od Perły
Trybunalskie miodowe, dobre piwko, moim zdaniem nie jest aż tak słodkie jak Ciechan miodowy;)
Dobre, dobre :spokodfhgfh:
Łomża Miodowa też daje rade.
 
arnold1412 1

arnold1412

Użytkownik
Najtaniej i najlepiej: VIP Biedronkowy ( 7 volta a i daje się pić pod zagryzkę)
Smak prawdziwego a i niedrogiego &quot;niemieckiego&quot; Keninegry itp - Lidl.
Smaczniaki: Perła, Okocim, Żywiec. Reszta to siczki bez smaku.
A jeżeli chodzi o najlepsze piwa które dane było mi smakować to ambrozje z USA, Kanady, i Niemiec.
- Mossehead
- Krombacher
- Paulaner
- Kormoran
- Jupiter
- Pilsner
- Heineker ( za koncerty )
- Budlight
- Samuel Adams
I wiele innych lokalnych browarków.
 
Do góry Bottom