>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Jakie piwo

siergasz 13

siergasz

Użytkownik
Z niepasteryzowanych dobry jest browar Ciechan. Posiadaja w swojej ofercie Ciechan Wyborny 6,2% i Mocny 7,8%. Takze maja fajne piwko Ciechan Miodowy. Juz od paru lat staram sie kupywac ten trunek ale jest tylko w wybranych sklepach. Ostatnio bardzo zasmakowalo takze dla mnie niepasteryzowane z browaru Łomża. A z ogolnodostepnych to raz tyskie raz lech od czasu do czasu zywiec ????
podpisuje sie pod tym dwiema ręcoma i nogamy :grin: Ciechan mistrzostwo swiata :]
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Ja klasyki: Tyskie i Żubr.
Piłem 2szt. Leżajska - świetne piwo.
Panowie, są jakieś fajne promocje w supermarketach na browarki? Bo trzeba by było zrobić zapasy ????
 
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
Ja klasyki: Tyskie i Żubr.
Piłem 2szt. Leżajska - świetne piwo.
Panowie, są jakieś fajne promocje w supermarketach na browarki? Bo trzeba by było zrobić zapasy ????
ostatnio coś Leżajsk zmienił smak ,najprawdopodobniej partia,tak samo Specjal.
 
G 0

gregoriuszp

Użytkownik
&quot;lubuskie&quot; super piwo ale ja tam wole dofinansowywac Park Bialowieski. Kasztelan mi kompletnie nie smakuje tak jak Lech zielony, zolty mi wchodzi zielony nie. Ogolnie to Lubuskie, Zubr i Tyskie
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Ja klasyki: Tyskie i Żubr.
Piłem 2szt. Leżajska - świetne piwo.
Panowie, są jakieś fajne promocje w supermarketach na browarki? Bo trzeba by było zrobić zapasy ????
Przy zakupie 6 piw Lezajsk dostajesz skrzynke z uchwytem na te piwa :razz:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ostatnio skosztowałem:
Amber Natural w Netto - niepasteryzowane. Napisali, że kosztuje 2.29, a dałem 1.99, bardzo podobne do Kasztelana, czyli niezle 7/10
Uranos z Potra i Pawła - nie czuć tego pełnego smaku, ale ujdzie 4/10. Jednak cena nie warta piwa ok. 4pln.
Browar Czarnkó - Noteckie Ciemne 10/10 Świetny smak, bardzo polecam :!: Piotr i Paweł ofc.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ostatnio Perła strasznie się popsuła. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Kiedyś podobna sytuacja była z Tatrą gdzie Tatra nie dość , że tania to i super w smaku a poźniej lipa się zrobiła. Tak teraz Perła mi nie podchodzi , no chyba że Perła export z puszki to spoko leci ;)
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Ostatnio Perła strasznie się popsuła. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Kiedyś podobna sytuacja była z Tatrą gdzie Tatra nie dość , że tania to i super w smaku a poźniej lipa się zrobiła. Tak teraz Perła mi nie podchodzi , no chyba że Perła export z puszki to spoko leci ;)
No właśnie, do niedawna Perła była dla mnie najlepsza. Teraz jej smak znacznie gorszy ????

Ostanio nie piję zbyt dużo piwa ale jak już to Kasztelan, Tyskie Gronie oraz Żubr.

No i Beck`s :cool:
 
Do góry Bottom