>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jak zarobić żeby się nie narobić? Obmyślam patenty i czekam.

Status
Zamknięty.
P 0

peter2903

Użytkownik
Najlepiej zamykać co.Grajcie cielaki na normalnej grze a ja już mam zarąbisty system. Ktoś kombinuje jeszcze coś?Po co zamykać ten temat.panie moderatorze myśli Pan że tych frajerków ze sri lanki nie da się wykiwać?Przecież oni robią to cały czas ustawiając mecze i zarabiając kupe szmalu na NAS-ZAPALONYCH GRACZACH OBWALONYCH WIEDZĄ PIŁKARSKĄ , TONAMI BUKMACHERSKICH GAZET , TYPÓW ,STATYSTYK. TYLKO PYTAM: CZY PO WŁOSKIEJ AFERZE NIE MACIE PEWNYCH PRZYPUSZCZEŃ ŻE TO CAŁE OBSTAWIANIE TO CZASAMI JEST WIELKA PODPUCHA I LIPA?PODYSKUTUJMY!
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
jak ci się coś nie podoba to nie musisz obstawiać, przymusu nie ma. A co czystości sportu, to zapewniam Cię, że raczej on nigdy czysty nie był i nie będzie :]
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech nie ma jedego systemu dzieki któremu bedziemy golic bukow.... Mozna obrac jedne kierunek np. grac spotkania po małych kursach za dużżża kase albo grac same ningle itp... Kazdy musi sam nad tym pomyslec....Ech :roll:
 
soulblighter 0

soulblighter

Użytkownik
Myśle, że są 100% pewne metody grania tylko trzeba na nie wpaść. Ja właśnie testuje pewien system, który sam wymyśliłem jakieś 3 miesiące temu. Więc skoro ja mogłem to wymyślić, to zapewnie jest wiele osób które gdzięś na świecie również na niego (lub podobny) wpadły. Oczywiście nie zdradze Wam szczegółów, no chyba że ktoś mi zapłaci tak z 50.000 - to wtedy sie zastanowie. Póki co im mniej osób o tym wie tym lepiej. Moge tylko zdradzić, że wypróbowałem go na MŚ. W sumie wpłaciłem 800zł, a wyjąłem 1540. Byłoby 200 wiecej ale sie skusiłem na pare meczyków normalnie, bez systemu no i mnie pokarało ;) Czesi mi zawalili z Ghaną - a byłaby wygrana ok 1100.
Może ten sysytem nie przynosi jakis duzych pieniedzy, ale JEST W 100 % PEWNY, a wygrane sa proporcjonalne do wkładu. Dlatego teraz zbieram siano i jak bede miał tak z 5000 to wtedy ponowie cala zabawe i jesli sie uda to wkrótce nie bede musiał pracować ????
Miałem też patent na ruletke, ale nie był w 100% pewny( na 36liczb + 0 trzy liczby oznaczaly całkowita przegrana, a reszta zwrot stawki lub mały zysk), więc dałem sobie z tym na luz.
Jak zbiore na mieszkanko i furke to Wam zdradze szczegóły ????
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Ja również uważam, że nie am systemów, dających 100% pewność wygranej. Kiedyś główkowałem i wyszło mi kilka systemów dających najwyżej 80% pewności.

Może ten sysytem nie przynosi jakis duzych pieniedzy, ale JEST W 100 %
Jeśli to prawda, to czemu grałeś kilka meczy &quot;normalnie&quot; Przecież mogłeś mieć na nich pewną kaskę? Nie rozumiem tego.

Jeśli jednak ten system to (jakimś cudem :roll: ) prawda to opisz go na forum. Przecież nic na tym nie stracisz, a możesz tylko pomóc innym.
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Najlepiej zamykać co.Grajcie cielaki na normalnej grze a ja już mam zarąbisty system. !
Powtarzasz to juz po raz 7(czyli tyle ile masz postow). Jednak oprcz gadania nic nie zobaczylismy.
Gdybys znal taki system nie pisalbys na forum tylko sie byczyl teraz na karaibach i bys mial wsztko w dupie.
 
soulblighter 0

soulblighter

Użytkownik
Rangiz9 jeśli mówie, że ten system jest w 100% pewny to tak jest. Ale nie bede Cie przekonywał, jeśli nie wierzysz to tym lepiej.

Dukat Twoja maksyma &quot;Pamiętaj nie graj na siłę, bo przegrasz.......
......lepiej jeść małą łyżeczką, a często, niż dużą raz w miesiącu. &quot; idealnie pasuje do mojego sposobu gry. A poza tym grałem kilka meczy normalnie bo system już mi się wtedy &quot;skończył&quot; - skończyły się sprzyjające okoliczności przyrody ;). Miałem więc troche zarobionej kaski i postanowiłem zaszaleć ;) i byłem blisko bo na 7 meczy tylko pepiki dały ciała.
A co do opisania mojej metody na forum to zdecydowanie odpada. A to dlatego, że nie jest do końca legalna :mrgreen: Po prostu wykorzustuje pewny błąd buków. I teraz jeśli nagle pojawiłoby się kilkadziesiąt osób grających w ten sposób to bukmacherzy na pewno by sie zorientowali. A tego bym nie chciał :twisted: Główkujcie sami, bo ja w h.. kasy poleciałem zanim to dopracowałem. Jeszcze teraz jestem pare kawałków w plecy. Ale już niedługo... W każdym razie taki system JEST i już 8)
 
T 0

tyraxx

Użytkownik
Rangiz9 jeśli mówie, że ten system jest w 100% pewny to tak jest. Ale nie bede Cie przekonywał, jeśli nie wierzysz to tym lepiej.

Dukat Twoja maksyma &quot;Pamiętaj nie graj na siłę, bo przegrasz.......
......lepiej jeść małą łyżeczką, a często, niż dużą raz w miesiącu. &quot; idealnie pasuje do mojego sposobu gry. A poza tym grałem kilka meczy normalnie bo system już mi się wtedy &quot;skończył&quot; - skończyły się sprzyjające okoliczności przyrody ;). Miałem więc troche zarobionej kaski i postanowiłem zaszaleć ;) i byłem blisko bo na 7 meczy tylko pepiki dały ciała.
A co do opisania mojej metody na forum to zdecydowanie odpada. A to dlatego, że nie jest do końca legalna :mrgreen: Po prostu wykorzustuje pewny błąd buków. I teraz jeśli nagle pojawiłoby się kilkadziesiąt osób grających w ten sposób to bukmacherzy na pewno by sie zorientowali. A tego bym nie chciał :twisted: Główkujcie sami, bo ja w h.. kasy poleciałem zanim to dopracowałem. Jeszcze teraz jestem pare kawałków w plecy. Ale już niedługo... W każdym razie taki system JEST i już 8)
Człowieku ty chyba masz nierówno pod sufitem, czy ty myślisz że 100% system istnieje hehe
To jest niemozliwe, żeby wygrywać u buka trzeba umiejętnie dobierać zdarzenia i stawki,
Bukmacherzy nie są tacy głupi jak ci się zapewne wydaje
Jesteś za chudy w uszach żeby do nich podskoczyć!!!!!!
 
P 0

peter2903

Użytkownik
Odłączając wypadki losowe mój system jest pewny.Jest związany z baseballem i kursami oscylującymi w granicach 1,90.i panie moderator nie mendraluj tak na temacie systemów gry bo jesteś leszcz w tym przypadku.Daj się wypowiedzieć i nie wyśmiewaj.Skąd mam wiedzieć czyś nie jest szpicel z betway np. :p Po co mam sprzedawać mój patent?Niech każdy pomyśli ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Odłączając wypadki losowe mój system jest pewny.Jest związany z baseballem i kursami oscylującymi w granicach 1,90.i panie moderator nie mendraluj tak na temacie systemów gry bo jesteś leszcz w tym przypadku.Daj się wypowiedzieć i nie wyśmiewaj.Skąd mam wiedzieć czyś nie jest szpicel z betway np. :p Po co mam sprzedawać mój patent?Niech każdy pomyśli ????
Heh to złe trafiłes bo tu wszyscy sa szpiclami z roznych bukow ???? ???? ???? .No to moze jakos nam udowodnisz ze &#39;&#39;masz&#39;&#39; taki system.
 
neo2006 0

neo2006

Użytkownik
Odłączając wypadki losowe mój system jest pewny.Jest związany z baseballem i kursami oscylującymi w granicach 1,90.i panie moderator nie mendraluj tak na temacie systemów gry bo jesteś leszcz w tym przypadku.Daj się wypowiedzieć i nie wyśmiewaj.Skąd mam wiedzieć czyś nie jest szpicel z betway np. :p Po co mam sprzedawać mój patent?Niech każdy pomyśli ????
hehe, z tego twojego &quot;patenty&quot; to ja juz uzywam od dawna i pewnie nie tylko ja. juz nie uzywam bo wg mnie jest pracochlonna i maly jest z tego zysk. betway? fajny buk. maja od dawna promocje 400 pln :wink: gdy wyplacalem nie zadali nawet dokumentow ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom