>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak zarobić żeby się nie narobić? Obmyślam patenty i czekam.

Status
Zamknięty.
soulblighter 0

soulblighter

Użytkownik
Normalnie peter2903 aż mnie zatkało jak przeczytałem Twoją wypowiedź ???? bo również mój system opiera się na kursach 1,9 i powyżej, a w baseballu o takie najłatwiej ???? Ale u mnie nawet żadne wypadki losowe nie grają roli.
A w plecy jestem nie przez ten mój nowy sposób grania, tylko przez wielkiego pecha w dotychczasowym (zwykłym) obstawianiu. I dlatego musiałem coś wykombinować i wyszło, że można inaczej.
Dobra już się więcej nie wymądrzam, bo zaraz znajdą się tacy którzy powiedzą, że próbuje sobie tylko posty nabić - tylko ciekawe po co mi one... Mam nadzieje, że większość z Was będzie jeszcze zaglądać na to forum powiedzny za rok. Może bede miał już wtedy wystarczającą kaskę żeby wyjaśnić całą sprawę. A pierwszemu Tobie rangiz9 :twisted:
 
Z 0

zachargks

Użytkownik
Koleś ma dziwne akcje ???? bo nawet gdyby miał taki system to by sie z nim nie czaił to jest raz, a dwa że za rok uzbiera sobie na mieszkanie fure i nowe skarpetki :] i itak takiego systemu nam nie przedstawi bo człowiek jest chciwy i z reguły sie nie dzieli swoim....jakbyś człowieku miał ten system to byś go podał bez pozdrowień :]
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
hehe, z tego twojego &quot;patenty&quot; to ja juz uzywam od dawna i pewnie nie tylko ja. juz nie uzywam bo wg mnie jest pracochlonna i maly jest z tego zysk
Neo o jakim systemie mówisz????

A co do twojego systemu Soulblighter to powiem szczerze, że wydaje mi się on nieco &quot;niestworzony&quot;, ale może się myle. Oby tak było :wink:
 
roger-morales 0

roger-morales

Użytkownik
Najlepiej zamykać co.Grajcie cielaki na normalnej grze a ja już mam zarąbisty system. Ktoś kombinuje jeszcze coś?Po co zamykać ten temat.panie moderatorze myśli Pan że tych frajerków ze sri lanki nie da się wykiwać?Przecież oni robią to cały czas ustawiając mecze i zarabiając kupe szmalu na NAS-ZAPALONYCH GRACZACH OBWALONYCH WIEDZĄ PIŁKARSKĄ , TONAMI BUKMACHERSKICH GAZET , TYPÓW ,STATYSTYK. TYLKO PYTAM: CZY PO WŁOSKIEJ AFERZE NIE MACIE PEWNYCH PRZYPUSZCZEŃ ŻE TO CAŁE OBSTAWIANIE TO CZASAMI JEST WIELKA PODPUCHA I LIPA?PODYSKUTUJMY!
Cielaki do sobie mow do rodzicow jak ci pozwalaja, a nie tutaj. System 100%? Smiech na sali, nie kompromituj sie kolego. Ja gram caly czas swoje i wychodze na plus, wystarczy ze na 5 kuponow z ako powyzej 2,00 4 sa wygrane i juz mam super zysk. A tak sie zazwyczaj dzieje
 
roger-morales 0

roger-morales

Użytkownik
Rangiz9 jeśli mówie, że ten system jest w 100% pewny to tak jest. Ale nie bede Cie przekonywał, jeśli nie wierzysz to tym lepiej.

Dukat Twoja maksyma &quot;Pamiętaj nie graj na siłę, bo przegrasz.......
......lepiej jeść małą łyżeczką, a często, niż dużą raz w miesiącu. &quot; idealnie pasuje do mojego sposobu gry. A poza tym grałem kilka meczy normalnie bo system już mi się wtedy &quot;skończył&quot; - skończyły się sprzyjające okoliczności przyrody ;). Miałem więc troche zarobionej kaski i postanowiłem zaszaleć ;) i byłem blisko bo na 7 meczy tylko pepiki dały ciała.
A co do opisania mojej metody na forum to zdecydowanie odpada. A to dlatego, że nie jest do końca legalna :mrgreen: Po prostu wykorzustuje pewny błąd buków. I teraz jeśli nagle pojawiłoby się kilkadziesiąt osób grających w ten sposób to bukmacherzy na pewno by sie zorientowali. A tego bym nie chciał :twisted: Główkujcie sami, bo ja w h.. kasy poleciałem zanim to dopracowałem. Jeszcze teraz jestem pare kawałków w plecy. Ale już niedługo... W każdym razie taki system JEST i już 8)
Moim zdaniem te pieniadze ktore wygrales u bukow powinienes przeznaczyc na dobrego lekarza. Jesli masz 100% system ktory ci przynosi zyski to nie rozumiem po co wogole wchodzisz na jakies fora bukmacherskie, i na dodate piszesz &#39;glowkujcie sami&#39;. Jak dla mnie to masz gora 13 lat i wszedles tu zeby sie dowartosciowac. Elo
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Cos mi sie wydaje że albo ten facet jest z konkurencji albo ma 13 lat i sie bawi kompem ???? a to moze jak juz zostaniesz milionerem to nam powiesz o tym sposobie? Co ? bedziesz żyl wtedy z % to jak ?? ????
 
soulblighter 0

soulblighter

Użytkownik
Jak tak bardzo chcecie mnie odmłodzić (prawie dwukrotnie) to nie ma sprawy :| Ale BARDZO PROSZĘ nie odbierajcie mi rozumu (ja nikogo nie obrażam) i zmniejszcie odrobine poziom agresji w Waszych wypowiedziach. Zachowujmy się kulturalni ludzie, a nie banda gówniarzy próbująca pobić jednego, za to że znalazł cukierka (małego). Dzięki za troskę o moją samoocenę, ale jest ona niezmiennie stabilna i na właściwym poziomie.
Szanowny Panie Roger Moralez na fora bukmacherskie wchodze, dlatego że mój system działa tylko w określonych okolicznościach (i nie w nieskończoność), a nie zawsze i wszędzie. Kiedy nie ma tych warunków obstawiam również &quot;zwyczajnie&quot; i dlatego chce wiedzieć jak typują inni.
Neo2006 ten sposób gry, o którym z kolei Ty wspomniałeś wcale nie przynosi znowu tak małych zysków - zależy od podejścia.
Rangiz9 myślałem, że czasy cenzury minęły już bezpowrotnie. Jeśli nie trawisz tego tematu to go nie czytaj i już.
A tak w ogóle to co powiecie na to? - OD RAZU ZAZNACZAM, ŻE TO NIE TEN MÓJ SPOSÓB GRANIA tylko inna rzecz, którą ostatnio wymyśliłem (ale nie sprawdzałem!!!!!!!!). Dotyczy ruletki. Obstawiam w kółko np. czerwone. Jeśli wypadnie czarna lub zero, nastepna kolejke gram za trzykrotność poprzedniej itd. Im później wreszcie wypadną czerwone tym więcej zarabiam ????

DW 1 4 13 40 121 364
S 1 3 9 27 81 243
W 2 6 18 54 162 486
Zysk +1 +2 +5 +14 +41 +122

DW - dotychczasowy wkład
S - aktualna stawka
W - wygrana

Czyli jeśli 4 razy z rzędu wypadły czarne, a dopiero za 5 czerwone to i tak jestem do przodu, bo przy ogólnym wkładzie 121 wygrałem 162 :mrgreen: Problemem jest to, że najlepiej byłoby mieć żetonów tak na powiedzmy 8, 9 losowań (bez trafienia) żeby być wysoce spokojnym, a to już spora kasa (w 9 losowaniu DW = 9841).
Pozostawiam to do Waszej oceny. Mimo wszystko pozdrawiam :twisted:
 
neo2006 0

neo2006

Użytkownik
a NEO zbiera swoje zniwa.
o co Ci cho dzi Darku ? :wink:
Neo o jakim systemie mówisz????
chodzi o to ze zakladasz u jednego buka lub u dwoch bukow gdzie daja bonusy. zakladasz np 2 konta w betway wplacasz 400 na kazde konto i grasz przeciwstawne po kursie np 1.9 mozna tez dorzucic jakis mecz z kursem 1.06 zeby nie tracic ani gr. tak czy siak bonus obrocony i wyplacasz. teraz przeczytalem ze zaklady dwudrozne nie zaliczaja sie do obrotu. mozna jednak chyba obejsc. otwierasz pare parenascie kont i grasz zakladami dwudroznymi. ostatni zaklad grasz trojdroznym po kursie &gt;1.7 wygrasz czy nie bonus obrocony i wyplacasz. nie wiem czy dobrze mysle. skad wdziac pare parenascie kont? proste. dogadujesz sie z ludzmi ktorzy maja konto, odpalasz im jakis procent i gotowe.

wcale nie przynosi znowu tak małych zysków - zależy od podejścia
swiete slowa ;)

Ale BARDZO PROSZĘ nie odbierajcie mi rozumu (ja nikogo nie obrażam) i zmniejszcie odrobine poziom agresji w Waszych wypowiedziach
chodzi o to, ze wyskoczyles nie wiadomo skad i oznajmiasz, ze wymysliles zajebisty system (100%) i ze moze kiedys laskawie nam powiesz.. takie a nie inne reakcje na twoje wypowiedzi sa zrozumiale . sprobuj postawic sie na mniejscu tego ktory czyta twoich tekstow ;) jam masz cos fajnego to gadaj, a jak nie to siedz cicho i ogrywaj bukow :wink:
jezeli chodzi o tego sys. w ruletce to sie nazywa chyba progrecja. ta metoda zbytnio mnie nie przekonuje. musisz miec spora gotowke zeby go zastosowac. mozesz duzo zyskac ale jeszcze wiecej stracic. prawdopodobienstwo ze wypadnie czerwona po parunastu losowaniach jest bardzo male ale nie niemozliwe. ciekawe co sie stanie gdy skonczy Ci sie kasa? pozyczka w banku zeby dalej ciagnac ? ;)
kazdy powinien miec swoj system ( mam i ja ;) ) ale podstawa zawsze jest dobre typowanie 8) pozdr.
 
soulblighter 0

soulblighter

Użytkownik
No to neo2006 właśnie odkryłeś 50% mojego sposobu gry, ale tylko 50% :twisted: Ja wychodziłem od takiego, ale go później ulepszyłem :mrgreen: tzn. dostosowałem do każdego buka, a poza tym pomieszałem z POKEREM ????
I CO NIE JEST TO 100% SPOSÓB?!?!?!?!?!?!!!! MÓWIŁEM, że milionów się na tym nie zarabia ale jest pewne ???? Jakby nie było kase już raz na tym zarobiłem i na tym nie poprzestane :twisted:
Co do tego systemu w ruletce to fakt, drogi ???? Ale mam jeszcze inny - podam później.

TYLKO PANOWIE NIE RZUCAJCIE SIĘ TERAZ POCHOPNIE NA KAŻDEGO BUKA, KTÓRY DAJE JAKIEŚ GRATISY (można ostro wtopić u niektórych) I PAMIĘTAJCIE O KAŻDORAZOWEJ ZMIANIE WASZEGO IP!!! POWODZENIA! :twisted:
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
chodzi o to, ze wyskoczyles nie wiadomo skad i oznajmiasz, ze wymysliles zajebisty system (100%) i ze moze kiedys laskawie nam powiesz.. takie a nie inne reakcje na twoje wypowiedzi sa zrozumiale . sprobuj postawic sie na mniejscu tego ktory czyta twoich tekstow ;) jam masz cos fajnego to gadaj, a jak nie to siedz cicho i ogrywaj bukow :wink:
neo2006 ma racje.... - albo piszesz Soulblighter co i jak i możemy podyskutować albo wypad za przeproszeniem, bo trolli tutaj niepotrzeba :x
 
zelik 0

zelik

Użytkownik
Chicago White Sox - Los Angeles Angels 08-08-06 00:05 1,80 1,90

stawiam na CWS 1zł do wygrania 1,80
jednocześnie stawiam na LAA 1zł do wygrania 1,90.

Postawiłem 2zł a do wygrania 1,80 albo 1,90.
żeby wygrać coś do przodu musze dołożyć do każdego kursu minimum coś za 1,20.

tylko wtedy już mam kombinacyjny na 2 spotkania. I to w 100% napewno nie jest pewne

1,90 i 1,20 na jednym zakładze daje nam, 2,28 28% do przodu
1,80 i 1,20 na jednym zakładzie daje nam 2,16 16 %
1,20 nie wchodzi -100%

stawiając tylko 1,20 za 1zł mamy do przodu 20%. więc albo czegoś nie rozumiem, albo szkoda na to czasu.


Tak wogóle to po co założyłeś ten temat że niby zawsze wygrywasz jak i tak nie chcesz powiedzieć nic bezsensu
 
L 45

laha

Forum VIP
obstawiać i wygrywać

Temat do zamknięcia

3 post działu a co się tutaj dzieje ?


Rangiz9 jeśli mówie, że ten system jest w 100% pewny to tak jest. Ale nie bede Cie przekonywał, jeśli nie wierzysz to tym lepiej.
Ja też leze. Skoro ja mówie ze na jabłoni rosną gruszki to tak jest:!: buehehheh

Ogólnie jeśli masz zły dzień to przeczytaj posty wyzej (Ja sie uśmiałem za cały dzień)

A temat zaraz będzie zamknięty ????

Pozdrawiam

Laha

Edit:

Temat nie zostanie zamknięty :p
 
D 0

darek

Forum VIP
Nic nie będzie zamykane, rozmowa niech dalej się toczy, kogo to irytuje niech tutaj nie zagląda, proste.

Neo - Nie chodziło mi o Ciebie a o NEOstradę. :p
 
L 45

laha

Forum VIP
Sory za post pod postem ale nie mogłem się powstrzymać :p

Zaczynacie być załośni
OD RAZU ZAZNACZAM, ŻE TO NIE TEN MÓJ SPOSÓB GRANIA tylko inna rzecz, którą ostatnio wymyśliłem (ale nie sprawdzałem!!!!!!!!). Dotyczy ruletki. Obstawiam w kółko np. czerwone. Jeśli wypadnie czarna lub zero, nastepna kolejke gram za trzykrotność poprzedniej itd. Im później wreszcie wypadną czerwone tym więcej zarabiam Very Happy
Tak zdecydowanie nikt nego systemu nie zna ???? Jest to Progresja sam ją nawet stosowałem (z dobrymi wynikami) na wp.pl bo tam nie ma algorytmów

100% system ? tak owszem są 2

1. Progresja jeśli masztyle kasy ile Abramowicz (z całą Chelsea) i ten od Microsoftu (nie wiem jak mu tam)

2. Sure Bet - nakład potrzebny - wystarczy tylko Abramowicz.

Innych systemów nie znajdziesz

No to neo2006 właśnie odkryłeś 50% mojego sposobu gry, ale tylko 50% Twisted Evil Ja wychodziłem od takiego, ale go później ulepszyłem Mr. Green tzn. dostosowałem do każdego buka, a poza tym pomieszałem z POKEREM Shocked
Ja to swój system połączyłem z Makao bo w to najlepiej gram ...

Ogólnie zal.pl &amp; lol.de ????

Temat Closed nie będzie bo Darek chce abyście Sie pobawili ???? W każdym razie [email protected] - poślij mi tam ten swój systemik - ja sprawdze czy jest 100% jeśli jest to dyskusja będzie miała sens jeśli nie jest to chyba Closed

P.S Ja też potrafie chwalić się ze mam system który z 2 zł robi fortune Abramowicza i Abramowicz to był mój dziadek któremu to wygrałem bo chciał kupić Chelsea a temu od Microsoftu porzyczyłem ten cały jego hais bo musi spłacać kredyt.

Przemyślcie sobie to ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom