>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jak zarobić żeby się nie narobić? Obmyślam patenty i czekam.

Status
Zamknięty.
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Nic nie będzie zamykane, rozmowa niech dalej się toczy, kogo to irytuje niech tutaj nie zagląda, proste.
Ale gdzie tu jest jakakolwiek rozmowa?

Nie podaja zadnych faktow, tylko sie chwala?
Inni po nich jada za to ze sie chwala, gdzie tu dyskusja?
:roll:
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Wiecie co taka progresja w kasynie to wg mnie całkiem ciekawa sprawa. Co do kaski to wg mnie potrzeba min. 100-200 zł, żeby się tak pobawić. Właśnie gram &quot;for fun&quot; i największa stawka jaką musiałem dać wyniosła 81 zł. Ja gram w kasynie BAH. A znacie może jeszcze jakieś ciekawe kasyna???
 
L 45

laha

Forum VIP
Nie polecam grania w kasynach internetowych !! Jak się gra for fun to jest spoko bo nie ma algorytmów ale jak kiedyś qmpel się bawił za dość dużą kase i obstawiał wszystko (wszystkie numery) oprócz zer to dziwnym trafem 23 razy pod rząd wypadło 0 albo 00 ...

Ja tylko ostrzegam ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Nie polecam grania w kasynach internetowych !! Jak się gra for fun to jest spoko bo nie ma algorytmów ale jak kiedyś qmpel się bawił za dość dużą kase i obstawiał wszystko (wszystkie numery) oprócz zer to dziwnym trafem 23 razy pod rząd wypadło 0 albo 00 ...

Ja tylko ostrzegam ????
&#39;&#39;Dziwnym trafem &#39;&#39; :p .Wiadomo ze najpierw daja wygrac a potem sie przegrywa.Niby te kasyna sa kontrolowane.ale wiadomo ze sie na nich nieda duzo wygrac.
 
P 0

peter2903

Użytkownik
Ale piknie się temat ożywił.Otóż gdy betway zlikwidował możliwość grania bonusami na zakłady dwudrożne , siedziałem , siedziałem , siedziałem.Aż w końcu ominałem to dziadostwo_Odrobina pracy i z 800 zł. wyciągam 1300-1600(w zależności od farta)Rozumiem że taka kasa nie wydaje się być duża ale czy lepiej pewnie niż zachłannie ???? ?Ileż razy już wygrałem normalnie u buka(bo wyobraźcie sobie że też gram normalnie ???? ) i potem po ścierwokursie 1,20 wtapiałem piekne pieniążki :cry: Ale przyszedł czas bonusów.Czy ktoś pamięta słynne bony od bet 24 po 100zł :| .Od tego się zaczęło.I takim sposobem cały czas obmyślam systemy prawie 100%.Bo zdażenie losowe może popsuć patencik 1 raz na 1000.I nie jestem mendralą , tudzież dzieckiem neo ???? ???? ????
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
Jak tak bardzo chcecie mnie odmłodzić (prawie dwukrotnie) to nie ma sprawy :| Ale BARDZO PROSZĘ nie odbierajcie mi rozumu (ja nikogo nie obrażam) i zmniejszcie odrobine poziom agresji w Waszych wypowiedziach. Zachowujmy się kulturalni ludzie, a nie banda gówniarzy próbująca pobić jednego, za to że znalazł cukierka (małego). Dzięki za troskę o moją samoocenę, ale jest ona niezmiennie stabilna i na właściwym poziomie.
Szanowny Panie Roger Moralez na fora bukmacherskie wchodze, dlatego że mój system działa tylko w określonych okolicznościach (i nie w nieskończoność), a nie zawsze i wszędzie. Kiedy nie ma tych warunków obstawiam również &quot;zwyczajnie&quot; i dlatego chce wiedzieć jak typują inni.
Neo2006 ten sposób gry, o którym z kolei Ty wspomniałeś wcale nie przynosi znowu tak małych zysków - zależy od podejścia.
Rangiz9 myślałem, że czasy cenzury minęły już bezpowrotnie. Jeśli nie trawisz tego tematu to go nie czytaj i już.
A tak w ogóle to co powiecie na to? - OD RAZU ZAZNACZAM, ŻE TO NIE TEN MÓJ SPOSÓB GRANIA tylko inna rzecz, którą ostatnio wymyśliłem (ale nie sprawdzałem!!!!!!!!). Dotyczy ruletki. Obstawiam w kółko np. czerwone. Jeśli wypadnie czarna lub zero, nastepna kolejke gram za trzykrotność poprzedniej itd. Im później wreszcie wypadną czerwone tym więcej zarabiam ????

DW 1 4 13 40 121 364
S 1 3 9 27 81 243
W 2 6 18 54 162 486
Zysk +1 +2 +5 +14 +41 +122

DW - dotychczasowy wkład
S - aktualna stawka
W - wygrana

Czyli jeśli 4 razy z rzędu wypadły czarne, a dopiero za 5 czerwone to i tak jestem do przodu, bo przy ogólnym wkładzie 121 wygrałem 162 :mrgreen: Problemem jest to, że najlepiej byłoby mieć żetonów tak na powiedzmy 8, 9 losowań (bez trafienia) żeby być wysoce spokojnym, a to już spora kasa (w 9 losowaniu DW = 9841).
Pozostawiam to do Waszej oceny. Mimo wszystko pozdrawiam :twisted:
Niezła strategia .
Zwłaszcza ,że oni jak najgorzej robią dla gracza
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Odrobina pracy i z 800 zł. wyciągam 1300-1600(w zależności od farta)
Coś mi tu nie pasuje. Podobno znasz system 100% więc twoje wygrane nie powinny zależeć od farta tylko od tego ile chcesz wygrać.
Jak już pisał Laha to i według mnie są dwa 100% systemy czyli progresja i sure bety.
Też było słychać o &quot;gangu matematyków&quot; którzy ogrywali buków aż dostali zakaz na gre w Polsce ale to już chyba inna historia.
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
ani surebet, ani progresja nie sa 100% systemem, bo zawsze istnieje ryzyko porażki. A co do gangu matematyków to jest to kit :]
 
L 45

laha

Forum VIP
Jaka jest możliwość porażki Progresją ? Jeśli masz pieniądze Abramowicza + tego od Microsoftu to jest realnie nie możliwe aby przegrać
 
P 0

peter2903

Użytkownik
A co powiecie na coś takiego.Nazwałem to: progresja&quot;na miszcza świata&quot; Tym razem to nie jest patencik na 100% ale zastanawiam się nad tym: wybrać drużynę na którą zazwyczaj są &quot;ścierwokursy&quot; i która dłuuugo jest bez porażki np. powiedzmy(schachtar,dynamo na ukrainie , celtic ,rangers ,hearts w szkocji) i obstawiać od 10 zł. co mecz na ich porażke, albo remis , w zależności czy wg statystyk mają częstsze wpadki remisowe czy przegrywają z frajerkami.I czekać na potknięcie.Myśle że taki system gry może się sprawdzić i warto go wypróbować. ✅
 
dmo-domino 0

dmo-domino

Użytkownik
A co powiecie na coś takiego.Nazwałem to: progresja&quot;na miszcza świata&quot; Tym razem to nie jest patencik na 100% ale zastanawiam się nad tym: wybrać drużynę na którą zazwyczaj są &quot;ścierwokursy&quot; i która dłuuugo jest bez porażki np. powiedzmy(schachtar,dynamo na ukrainie , celtic ,rangers ,hearts w szkocji) i obstawiać od 10 zł. co mecz na ich porażke, albo remis , w zależności czy wg statystyk mają częstsze wpadki remisowe czy przegrywają z frajerkami.I czekać na potknięcie.Myśle że taki system gry może się sprawdzić i warto go wypróbować. ✅
mysle ze by sie nie sprawdzil ????
 
P 0

peter2903

Użytkownik
to taka skrócona nazwa a ty frajerku wyżej jak masz ograniczoną polszczyzne i nie orzumiesz pewnych zwrotów to twój problem.Zapewne jesteś pseudointeligentem:] :mrgreen: a to też jest zbyt mało inteligentne aczkolwiek dosadne-goń się leszczu :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom