>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jak z 4 zł zrobić przynajmniej 50??

squnisz 13

squnisz

Użytkownik
za 4 blachy kupujesz dwa tanie piwa.i już zlapiesz odwage lecisz na robote na miasto.... możesz zarobic ponad te 50 zl.albo wylapac zamiast 4 pln, cztery.... ale lata pozbawienia wolnosci
 
staszko23 0

staszko23

Użytkownik
Masz 7% szans, żeby ten cel osiągnąć. Słownie siedem procent. Tak więc lepiej będzie, jak pójdziesz sobie kupić loda na wypasie i delektując się jego smakiem cieszyć się, że nie straciłeś tych 4 zł.

Jeżeli jesteś nastolatkiem, który ma 4 zł i potrzebuje 50 zł, a nie jest ekspertem bukmacherki, to nawet nie próbuj.
Z całym szacunkiem, ale absolutnie się z Tobą nie zgadzam:jezora:
Po pierwsze dlaczego akurat te 7%??? tak sobie wpisałes, czy obliczyłes?:-D
Po drugie: Podam to na moim przykładzie. Rok temu, będąc nastolatkiem dostałem 4 pln bonusu. Grając konsekwentnie przez 2 tygodnie, wybierając max. 2 zdarzenia na kuponie z ako.=2, grając za 100% konta, ugrałem 750 PLN. A ekspertem w bukmacherce nie jestem chociaż juz kilka lat gram. Ten sposób wydaję mi się najlepszy na obrót bonusu. A gdy zadowalającą sumą dla Ciebie jest 50 pln to moim zdaniem pestka (oczywiscie przy odrobinie szczęscia). Wystarczą te 4 kupony po kursie 2 i juz masz 64 pln. Nie jest tak cięzko. Tylko trzeba wybierac te pewniejsze mecze.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
ja to bym na twoim miejscu wbił na live i va bankował cały czas, przy sporym farcie, w 2 dni zrobisz 50 zł z 4 zł :spokodfhgfh:
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
A gdy zadowalającą sumą dla Ciebie jest 50 pln to moim zdaniem pestka (
Pestka? Wiec rozumiem, ze skoro z 4 zl zrobienie 50 to pestka, to rownie latwo z 400 zl zrobisz 5000 tysiecy? a z 4000 tysiecy 50000? Skoro to taka pestka, to po co ludzie pracuja, tyraja po 12 godzin dziennie za 1000 zl miesiecznie, skoro mozna sobie latwo i przyjemnie u buka zarobic?
 
ester 87

ester

Użytkownik
Z całym szacunkiem, ale absolutnie się z Tobą nie zgadzam:jezora:
Po pierwsze dlaczego akurat te 7%??? tak sobie wpisałes, czy obliczyłes?
Obliczył to w bardzo łatwy sposób. Żeby z 4 zł zrobić 50, trzeba trafić ako 12,5 (na jednym kuponie, bądź łącznie na kilku oddzielnych). Prawdopodobieństwo trafienia takiego kursu po uwzględnieniu marży buka to właśnie około 7%. Czyli uda się to jednej na czternaście osób.

A gdy zadowalającą sumą dla Ciebie jest 50 pln to moim zdaniem pestka
Jeżeli zrobienie z 4 zł 50 to dla Ciebie pestka i potrafiłbyś to zrobić w ponad połowie przypadków prawdopodobnie jesteś najlepszych typerem sportowym na świecie. Gratuluję!
 
G 46

ghs

Użytkownik
A gdy zadowalającą sumą dla Ciebie jest 50 pln to moim zdaniem pestka (oczywiscie przy odrobinie szczęscia).
Moja propozycja - zrób z wirtualnych 4 zł grając u bukmacherów 50 zł. Jak Ci się uda, to ja Ci płacę 300 zł. Jak Ci się nie uda, to Ty mi płacisz 100 zł. Eksperyment możesz powtarzać ile razy zechcesz. Możemy też dodać do kwoty zakładu jedno zero. Nawet dwa.
To co, gramy? Przecież dla Ciebie to pestka, a 300 zł masz na czysto.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
Moja propozycja - zrób z wirtualnych 4 zł grając u bukmacherów 50 zł. Jak Ci się uda, to ja Ci płacę 300 zł. Jak Ci się nie uda, to Ty mi płacisz 100 zł. Eksperyment możesz powtarzać ile razy zechcesz. Możemy też dodać do kwoty zakładu jedno zero. Nawet dwa.
To co, gramy? Przecież dla Ciebie to pestka, a 300 zł masz na czysto.
ja przyjme taki zakład.założe temat i bede grał od 4 blach do 50 zl wwchodzisz w to?
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
ghs jak jeteś taki pewny, że nie da sie tego zrobić przyjme zakład z przyjemnością

czekam na twój ruch i ustalenie szczegółów

sądzac po twoich wypowiedziach w róznych tematach to ty chyba nigdy kursu większego niż 1,01 nie trafiłeś
 
szary 0

szary

Użytkownik
Pewnie że się da, ale powiedzie się jednemu na 10, także dla ghs taki zakład to bardzo dochodowy interes, nieźle kombinuje ????
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
ale napisał przeciez, że możesz powtarzać ile razy zechcesz

to nie wiem czy tak dobrze kombinuje, raczej zrobił promocje na forum

jak jest sztywny to dotrzyma słowa, juz bez dodawania zer, bo sie nie wypłaci chłopak
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Pewnie że się da, ale powiedzie się jednemu na 10, także dla ghs taki zakład to bardzo dochodowy interes, nieźle kombinuje ????
zaden interes, zaklady wygra ale pieniadze to zobaczy &#39;jak swinia niebo&#39;... tak uczy doswiadczenie, niech najpierw obie strony kase przeleja na konto MB kogos zaufanego dla obu stron (np. ModTeam) a pozniej realizuja zaklad

jako eksperyment mozna chyba traktowac zaklad ktory mozecie powtarzac ile razy chcecie, znaczy dopoki miedziakow starczy
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
no najlepiej tak by było, tylko jeszcze kwestia ustalenia szczegółów

gdzie grac? bo na live najlepiej bo najszybciej, jaki czas na to itd

bo mozna by niby podawac mecze ale to kurs 12 ponad to troche by trwało i przy ewentualnie wtopie od nowa

edit albo normalnie podając mecze , najwyżej dłużej sie zejdzie, bo wtedy tez nie trzeba gdzies wpłacac do buka i screenów robić i jest 100% pewności , że nie ma wałka

no to czekamy na odzew GHS
 
ester 87

ester

Użytkownik
ale napisał przeciez, że możesz powtarzać ile razy zechcesz

to nie wiem czy tak dobrze kombinuje, raczej zrobił promocje na forum

jak jest sztywny to dotrzyma słowa, juz bez dodawania zer, bo sie nie wypłaci chłopak
Ech, to chyba oczywiste, że powtarzać zakład, a nie próbę. Tak to można dojść do dowolnej wielkiej kwoty, kwestia wyłącznie czasu.
 
jordan 0

jordan

Użytkownik
smieszne sa niektore posty ???? piszecie ze malo realne, doradzacie strategie hehe itp itd. Kiedys gralem tylko kupony po 2,3,5zl i czasem z jednego kuponu za 2zl wygrywalo sie 50-100zl.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
no nie wiem czy logiczne

Eksperyment możesz powtarzać ile razy zechcesz

w innym przypadku z 100zł kurs 12 wygrana wynosiła by 1200 a nie 300zł

to po by sie było zakładać
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
smieszne sa niektore posty ???? piszecie ze malo realne, doradzacie strategie hehe itp itd. Kiedys gralem tylko kupony po 2,3,5zl i czasem z jednego kuponu za 2zl wygrywalo sie 50-100zl.
nie ma systemów niestety, trzeba znać sie,mieć farta i trafiać mecze

to niezłe wyniki miałeś było grać grubo, chyba, że puszczałeś duzo kuponów
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
Ech, to chyba oczywiste, że powtarzać zakład, a nie próbę. Tak to można dojść do dowolnej wielkiej kwoty, kwestia wyłącznie czasu.
jak oczywiste? to chyba dla ciebie.ja to odczytalem jako wiele prob zrobienia z 4 blach 50 zl . proponuje liczbe prób 10 i bez wplat do modow.poprostu jak ktos sie nie wywiaze z zakladu jest forumowo/hazardowym smieciem i tyle.satysfakcja tez sie liczy bo o hajsie od ghs-a to nawet nie licze ze by sie wylacil????
 
Do góry Bottom