>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jak z 4 zł zrobić przynajmniej 50??

squnisz 13

squnisz

Użytkownik
Dobra już nie moge tego czytać założe temat z kuponami (bedzie w podpisie) w ktorym zaczne od 4zł i dojde do 50zł jesli mi sie to uda to użytkownik ghs przeleje symbolicznie 10zł na pajacyka może chociaż tyle bedzie dobrego z tej całej dyskusji o niczym I dziwi mnie że nikt tego jeszcze nie posprzatał!!
:spokodfhgfh:✅:spokodfhgfh:
 
G 46

ghs

Użytkownik
Dobra już nie moge tego czytać założe temat z kuponami (bedzie w podpisie) w ktorym zaczne od 4zł i dojde do 50zł jesli mi sie to uda to użytkownik ghs przeleje symbolicznie 10zł na pajacyka może chociaż tyle bedzie dobrego z tej całej dyskusji o niczym I dziwi mnie że nikt tego jeszcze nie posprzatał!!
Z miłą chęcią, a jak ci się uda za pierwszym razem, to dorzucę drugie 50 zł.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
graj live&#39;y, czasem mają opóźnienia co do faktycznych wyników, mozna niezle zarobic, ja przyfarciłem ostatnio i zamierzał dalej tak grać. wiecej info na pw.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
gdzie masz takie opuznienia? gram u różnych buków i nie spotkałem sie z opuznieniem.błedy czasem maja to fakt ale wtedy najczesciej zwrot.a opuznien gdzie znam wynik i mam mozliwosc obstawienia zakladu to niewiem gdzie tak jest??
 
W 3

wakabajaszi-genzo

Użytkownik
niewiem jakie bylo prawdopodobienstwo mojego wyczynu ale 2 lata temu z promo jetbulla z 1funta zrobilem 112 funtów grajac kupony na ako ok 2-4 wiec wszystko mozliwe jest trzeba tylko duuuzo szczescia
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
gdzie masz takie opuznienia? gram u różnych buków i nie spotkałem sie z opuznieniem.błedy czasem maja to fakt ale wtedy najczesciej zwrot.a opuznien gdzie znam wynik i mam mozliwosc obstawienia zakladu to niewiem gdzie tak jest??
nie napisze, bo to forum czytaja goscie z róznych buków. jesli chcesz, pisz na PW
 
losherlocklos 0

losherlocklos

Użytkownik
Poporostu jestem ciekawy czy idzie taki efekt uzyskać, są ludzie którzy potrafią z marnych pieniędzy zrobić naprawdę interesującą sume.

Skoro tacy ludzie są, to się do nich zgłoś. Dorzucę ci drugie 4 zyla, niech oni zrobią z tego 100 (skoro z 4 robią 50, to z 8 stówkę) i za te 4 zyla dasz mi 20% uzyskanego przez &quot;takich ludzi&quot; zysku, ok? Rachunek prosty - ty dajesz 4, ja też 4 &quot;ci ludzie&quot; wygrywają 100 i dzielimy się tak 80 dla Ciebie, 20 dla mnie.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
przeciez nikt ci nie da gwarancji, że ci trafi singlami grając va bank lub kobmi na kurs 12, że to wejdzie za pierwszym razem bez wtopy

jasnowidzów nie ma

ja teraz będe próbował od 100 chce 30 razy trafić 1,2 lub równowartośc 1,2 do potegi 30 z tego wychodzi kurs 237 czyli bagatela 23 700

pewnie sie nie uda , ale spróbuje i najprawdopodobniej live tylko, lub prawie tylko będe grał

a tak normlanie to bardzo rzadko gram live
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
J jakiś czas temu zrobiłem z 4zł z HH na Jetbull ponad 200zł. Więc można. Postawiłem singel z kursem 2,00 , siadło a potem stawiałem po dwa trzy mecze na kupon i się udało dojść do takiej sumy. Więc jest to możliwe.
 
arti1700 0

arti1700

Użytkownik
Jak masz szczescie to pewnie ze idzie ;p Ja z 4 zlotych ktore dostałem na jetbullu, wypłaciłem 390 zl ????
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Pestka? Wiec rozumiem, ze skoro z 4 zl zrobienie 50 to pestka, to rownie latwo z 400 zl zrobisz 5000 tysiecy? a z 4000 tysiecy 50000? Skoro to taka pestka, to po co ludzie pracuja, tyraja po 12 godzin dziennie za 1000 zl miesiecznie, skoro mozna sobie latwo i przyjemnie u buka zarobic?
Znacznie łatwiej jest zrobic z 4 zł 50 niż z 400zl 5000.Dlaczego?Odpowiedz jest bardzo prosta,stawiając te 4 zł nie ma sie obciążenia psychicznego,stawia sie jakąs taśme czy nawet kupon z dużym ako i wejdzie albo nie,jak nie to trudno.Ale nikt nie zagra za 400 ako 20(no chyba że ma za dużo kasy albo jest idiotą)...Ot cały sekret-tak samo kolega u góry,ciekawe czy mając 400 zł postawiłby taki kupon...?
 
Do góry Bottom