>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak grać dalej na bet365 - poradnik

zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Tak jest, na norweskim koncie działa też uk karta. Więc myślę że ten warunek ip=kraj konta dotyczy raczej tych 'dzikich krajów' niż zachodnioeuropejskich. Ale mogę się mylić
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
witam głównie starą gwardię na forum, takie krótkie pytanko. Pojawiły się jakieś nowe opcje śledzenia strony bet365? Nie chodzi mi o samą grę u nich, a tylko dostęp do stronki ,żeby podglądać staty. Korzystanie z płatnych programów typu Cyberghost, NordVPN,Surfshark mija się z celem. Co kilkanaście minut gdy strona się sama odswieza na danej lokalizacji to już sama stronka się zawiesza i trzeba zmieniać dany kraj ,żeby za którymś razem znów ponownie zaskoczyła witryna. Korzystałem dawniej z aplikacji Open Vpn , gdzie postawiono mi serwer odpłatnie i byłem z tego mega zadowolony(chodziło płynnie, podczas odswiezania strony nie zacinała się). Niestety współpraca już się zakończyła i nie mam możliwości dalszego korzystania od pewnego usługodawcy. Raczej opcja z kartą SIM mi nie odpowiada, głównie mi zależy ,żeby mieć dostęp z perspektywy komputera/laptopa. Będę wdzieczny za jakies rady, jestem w stanie również odpłatnie iść na wspolprace gdyby ktoś postawił mi taki serwerek umozliwiajacy ciągły dostep do stronki bez jakichkolwiek zakłóceń.
 
M 254

markus1973

Użytkownik
witam głównie starą gwardię na forum, takie krótkie pytanko. Pojawiły się jakieś nowe opcje śledzenia strony bet365? Nie chodzi mi o samą grę u nich, a tylko dostęp do stronki ,żeby podglądać staty. Korzystanie z płatnych programów typu Cyberghost, NordVPN,Surfshark mija się z celem. Co kilkanaście minut gdy strona się sama odswieza na danej lokalizacji to już sama stronka się zawiesza i trzeba zmieniać dany kraj ,żeby za którymś razem znów ponownie zaskoczyła witryna. Korzystałem dawniej z aplikacji Open Vpn , gdzie postawiono mi serwer odpłatnie i byłem z tego mega zadowolony(chodziło płynnie, podczas odswiezania strony nie zacinała się). Niestety współpraca już się zakończyła i nie mam możliwości dalszego korzystania od pewnego usługodawcy. Raczej opcja z kartą SIM mi nie odpowiada, głównie mi zależy ,żeby mieć dostęp z perspektywy komputera/laptopa. Będę wdzieczny za jakies rady, jestem w stanie również odpłatnie iść na wspolprace gdyby ktoś postawił mi taki serwerek umozliwiajacy ciągły dostep do stronki bez jakichkolwiek zakłóceń.
Zainstaluj rozszerzenie do przeglądarki Chrome - UrbanVPN zmień na Słowację i hula.
Link do statystyk Bet365vhttps://s5.sir.sportradar.com/bet365/pl/1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +84
P 0

pilson123

Użytkownik
Witam, czy może ktoś poradzić w jaki sposób połączyć się z bet365 bez angielskiej karty sim. Uzywam od pół roku expressVPN i do wczoraj działało w miarę w porządku bez większych problemów. Od wczoraj nie mogę się zalogować bądź wykrywają że chcę sie zalogować z Polski. Czy są obecnie jakieś sprawdzone sposoby? Jeżeli ktoś może coś poradzić to może być i pw. Pozdrawiam
 
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
Witam, czy może ktoś poradzić w jaki sposób połączyć się z bet365 bez angielskiej karty sim. Uzywam od pół roku expressVPN i do wczoraj działało w miarę w porządku bez większych problemów. Od wczoraj nie mogę się zalogować bądź wykrywają że chcę sie zalogować z Polski. Czy są obecnie jakieś sprawdzone sposoby? Jeżeli ktoś może coś poradzić to może być i pw. Pozdrawiam
a czemu nie masz możliwości użycia angielskiej simki? to najlepszy sposób
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Witam, czy może ktoś poradzić w jaki sposób połączyć się z bet365 bez angielskiej karty sim. Uzywam od pół roku expressVPN i do wczoraj działało w miarę w porządku bez większych problemów. Od wczoraj nie mogę się zalogować bądź wykrywają że chcę sie zalogować z Polski. Czy są obecnie jakieś sprawdzone sposoby? Jeżeli ktoś może coś poradzić to może być i pw. Pozdrawiam
Jeśli chcesz do logowania więc rozumiem gry to po za kartą SIM jest sporo dostępnych Proxy, co daje Ci bezpieczne i stabilne połączenie, sam takiego używam stacjonarnie. Najlepiej wpisać samemu w google i znaleźć, gdyż na forum podawanie nie jest zbyt dobrym pomysłem ale jak miałeś VPN i byś chciał przy nim zostać to na przykład IPVanish daje taką "lepszą" usługę.
 
A 0

Antek333

Użytkownik
Robił może ktoś ustawienia konfiguracyjne dla lacymobile.uk na Huawei p40 lite? Ponieważ ustawienia w necie dla androidow nie działają na tym telefonie...
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
pytanie z innej beczki do starych wyjadaczy. Mam jakies niezlimitowane konta , ktore swego czasu skupowalem ( na Serbię i Gruzję). Czy ktoś wie czemu nie mogę się zalogować ( używam do tego VPN) , wpisuję poprawne dane, wczytuje mi stronę tak jakby sie udalo zalogowac. Mam po chwili cały szary ekran (jak na zdjeciu), jeszcze przez minisekundę wyskakuje mi jakies okienko na srodku ekranu i momentalnie znika) i nadal wygląda na to , że nie jestem zalogowany. Kij tam z grą ale widzę ,że przywrócili gwiazdki (dodawanie zdarzeń do ulubionych), więc zalezaloby mi ,żeby się zalogować na stronie i podglądać jedynie statystyki ( wychodzi na to , że dodawanie zdarzeń do ulubionych działa jedynie w trybie poprawnego zalogowania). Ktoś wie jak się z tym uporać ?
1641310826298.png

OK , udało mi się zrobić zrzut ekranu tego okienka , który pojawia się i momentalnie znika ( nie mam możliwości wpisania tych danych)
1641311283718.png
 
Ostatnia edycja:
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
Nie przychodzi mi nic innego do głowy tylko spróbować na innej przeglądarce, innym urządzeniu - np. karcie sim UK (jeśli chcesz to mogę spróbować na jakieś mojej)
 
M 65,5K

marok

Użytkownik
Tak jak napisał "kajo88" powinna pomóc karta UK plus inny modem (inny nr MAC), ale obawiam się, że po nieudanej próbie konto jest już na "black list" i nic nie pomoże :(
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ja na konto UK nie moglem sie zalogowac z IP DE bo wyskakiwal blad. Dopiero po ustawieniu IP UK moglem sie zalogowac na konto UK. Watpie, ze karta UK zalogujesz sie na Serbie albo Gruzje.
 
M 65,5K

marok

Użytkownik
Na etapie logowania nie jest sprawdzane z jakiego kraju jest konto, do tego mogą dojść po zalogowaniu gdy rozmawiasz z konsultantem i on to ręcznie sprawdzi. Potwierdzam możliwość logowania kartą sim UK.
 
R4F4L 0

R4F4L

Użytkownik
Podbijam temat :
" Witam, czy może ktoś poradzić w jaki sposób połączyć się z bet365 bez angielskiej karty sim. Uzywam od pół roku expressVPN i do wczoraj działało w miarę w porządku bez większych problemów. Od wczoraj nie mogę się zalogować bądź wykrywają że chcę sie zalogować z Polski. Czy są obecnie jakieś sprawdzone sposoby? Jeżeli ktoś może coś poradzić to może być i pw. Pozdrawiam "
Ma już ktoś jakieś sposoby????
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Podbijam temat :
" Witam, czy może ktoś poradzić w jaki sposób połączyć się z bet365 bez angielskiej karty sim. Uzywam od pół roku expressVPN i do wczoraj działało w miarę w porządku bez większych problemów. Od wczoraj nie mogę się zalogować bądź wykrywają że chcę sie zalogować z Polski. Czy są obecnie jakieś sprawdzone sposoby? Jeżeli ktoś może coś poradzić to może być i pw. Pozdrawiam "
Ma już ktoś jakieś sposoby????
Jest bardzo wiele sposobów, poruszanych dosyć często tutaj na forum, jak zawsze polecam jednak VPS jak ktoś stacjonarnie gra niż VPN (chociaż wciąż działają niektóre oczywiście) i przejrzeć samemu, gdyż polecanie na forum może skrócić ich żywot.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 418

waniu1992

Użytkownik
Podbijam temat :
" Witam, czy może ktoś poradzić w jaki sposób połączyć się z bet365 bez angielskiej karty sim. Uzywam od pół roku expressVPN i do wczoraj działało w miarę w porządku bez większych problemów. Od wczoraj nie mogę się zalogować bądź wykrywają że chcę sie zalogować z Polski. Czy są obecnie jakieś sprawdzone sposoby? Jeżeli ktoś może coś poradzić to może być i pw. Pozdrawiam "
Ma już ktoś jakieś sposoby????
Zamawiasz kartę SIM z netem z UK na rok i grasz 0 problemów nie znam żadnego vpna płatnego który by działał bez problemu a na SIM zawsze działa niestety trochę większe koszty są .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Cade 573

Cade

Użytkownik
No porobili jakieś dodatkowe zabezpieczenia, bo używałem jedno vpn i działało mi od 3 lat, teraz jak sie nawet uda mi zalogowac, to po kilku minutach jest problem z postawieniem zakladu, i zaraz stronka jest cala nieaktywna
 
R4F4L 0

R4F4L

Użytkownik
Zamawiasz kartę SIM z netem z UK na rok i grasz 0 problemów nie znam żadnego vpna płatnego który by działał bez problemu a na SIM zawsze działa niestety trochę większe koszty są .
Hmm a gość na telegramie mi pisał że jak przyleciał z UK do Polski na wakacje to mu nie działał ten sposób, zmienił lokalizację w telefonie itp. i dalej nic.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom