>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

jaimeq wygrywa

jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik

Mogi das Cruzes(+3) 1.93 5/10 Pinnacle ✅✅✅

Na wszystkich przychodzi czas w tej lidze, czas na Palmeiras.Wygrana nad Limeirą w ostatniej kolejce to spora niespodzianka jednak ja już wcześniej pisałem, że Limeira nie ma tak mocnego zespołu jak miejsce w którym się znajdują.Palmeiras jest mocny u siebie, 7-1 musi budzić respekt.W porównaniu do Mogi nie ma tam większych gwiazd, ich największym asem jest PG Stanic który prowadzi w lidze w liczbie rozdawanych asyst.Zespołowość to główny plus tego zespołu.Jednak każda seria się kiedyś kończy, dzisiaj grają z zespołem który overall jest mocniejszy i jest w niesamowitym gazie.Mogi ma mocną pierwszą piątke, tam co mecz 3-4 graczy robi powyżej 10pkt.Każdy sie dokłada, są naprawdę mocni.Dzisiaj jest szansa by przeskoczyć Flemengo i wskoczyć na trzecie miejsce w tabeli.


Uberlandia(-2.5) 1.93 5/10 Marathonbet ✅✅✅

Uberlandia zagrała świetny mecz i ograła mocniejsze Sao Jose.Okazja na kolejną jakże ważną wygraną będzie dzisiaj kiedy zagrają z przeciętną Brasilią.
Brasilia mocna ale tylko u siebie, na wyjazdach to całkowicie inny zespół i w tym wyrównanym starciu to uberlandia jest faworytem.Ważny mecz dzisiaj dla nich, wygraną nad Sao Jose podbudowała ich.Przerwali wcześniejszą fatalną serię dziewięciu porażek i teraz mam nadzieje będzie już tylko lepiej.Więcej musi dawać Sims który od dwóch spotkań cieniuje a to ważny postać w rotacji.
2.5 trzeba brać, wielkiej przewagi tutaj nie będzie dlatego wszystko poniżej 6-8pkt jest do zagrania.

No i zajebiste logo ma Uberlandia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik

Medi Bayeruth 2.44 4/10 Pinnacle ✅✅✅

Medi ma spory potencjał w ataku ale nie wykorzystują tego jak na razie.Bonn w tym roku w ogóle nie ufam, to nie ta sama ekipa po odejściu Mcleana.Dzisiaj w ekipie Medi ma zadebiutować nowy nabytek Jason Brickman.Wiadomo, że od już w pierwszym meczu nie rzuci 30pkt ale jest to solidne wzmocnienie.Gram na przełamanie gospodarzy, nie mogą non stop dostawać batów.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik

Dongbu Promy(-3.5) 1.92 5/10 Pinnacle ✅✅✅
KBL ostatnio nie jest dla mnie łaskawa ale obok Dongbu nie mogę przejść obojętnie.To jest jedna z nielicznych ekip w tej lidze która nie gra po koreańsku.O co mi chodzi? chodzi o to, że oni szczególnie u siebie przykładają sie do gry na 100%.Nawet jeśli przegrywają to nie poddaja się tak łatwo jak np. dzisiaj zrobili to gracze Mobis.Dongbu to jeden z najbardziej doświadczonych zespołów w tej lidze, dla kilku zawodników jest to już któryś z kolei sezon w KBL.Podobają mi sie czarni w tym zespole, doświadczony David Simon który jest typowym koniem pod dziure, potrafi sie zastawić i wymanewrować rywala, nie podpala sie zbytnio, mysli i nie traci głupio piłki.Richardson daje sporo energii z ławki i również ma wysokie IQ.Średnia wieku pierwszej piątki to coś koło 32 lat ????
Żeby było ciekawiej Dongbu kilka dni temu wzmocnili sie, zespół zasilił Reggie Okosa.Reggie kilka lat temu grał dwa sezony w Dongbu i zdobył z nimi mistrzostwo.Teraz wrócił i jak to powiedział coach Jan Jin to jest odpowiednik klocek do ich układanki.Okosa to jedna z najbardziej zasłużonych postaci w historii klubu.
W tym sezonie grali ze sobą już 5 razy i Dongbu na bezczelnego wygrał wszystkie cztery mecze wyjazdowe.Pobrałem zmniejszone hcp które powinni pokryć, Goyang overall w tym momencie są gorszym zespołem i mają te swoje głupie przestoje.Gdyby Dongbu grał wyjazd to pewnie poszedłbym w strone Goyang ale u siebie Dongbu spisują sie bardzo dobrze.


Brose Baskets Bamberg(-1.5) 2.18 4/10 Bet365 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik

Argentyna
Olimpico LB 2.20 5/10 Bet365 ⛔⛔⛔
Libertad nadal bez swojego kluczowego gracza Keyrona Shearda, dodatkowo wypadł Anthony Danridge i w jego miejsce ściągnięty został Shaquille Johnson który być może dzisiaj już zagra ale nie sądze by miało to jakiś wpływ na przebieg meczu.Libertad w ostatnich sześciu meczach wygrał raz, dokładnie tydzień temu z najsłabszą w lidze Ciclistą.Olimpico mocniejsze i zagra w pełnym składzie.
Olimpico +7

Nymburk 2.69 4/10 Pinnacle ✅✅✅
Roxanne napisała już wszystko o czechach i francuzach.Ze wszystkim sie zgadzam oprócz jednego, granie na Strasbourg jest dzisiaj nie opłacalne.Nymburg ma bardzo dobry skład jednak nie przekładają tego na gre.Cały zespół to praktycznie sami weterani którzy wiedzą co w takich ciężkich momentach robić.Uwalili u siebie w weekend ze słabą Rygą, czas zagrać na poważnie i włożyć w gre serducho i umiejętności.Może piszę jak jakaś cipka ale jak nie lubie tej ekipy w tym sezonie tak dzisiaj mam wielkiego czuja na win czechów.To jest zbyt doświadczony team by dawać na nich takie kursy.Licze na zdecydowaną poprawę gry i walke do samego końca.Czesi mają warunki by sie przeciwstawić a kurs jest przesadzony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik

Brazylia NBB
Mogis das Cruzes 1.93 5/10 Marathonbet
✅✅✅

Uberlandia(-3.5) 1.93 5/10 Marathonbet ✅✅✅

Jak widać prawie dwa identyczne typy jak dwa dni temu.O Mogi i Uberlandi już napisałem sporo, jedni i drudzy ostatnie swoje mecze wygrali.
Palmeiras - Mogi 68:84
Uberlandia - Brasila 91:74
Mogi już od dłuższego w gazie zaś Uberlandia w meczu z Sao Jose sie przełamała a z brasilią tylko pokazali że jest znaczna poprawa w grze.Dzisiaj Mogi ma łatwiejszgo rywala od Palmeiras.Pinheiros to nie jest ten sam zespół co jeszcze rok temu, między innymi dlatego, że inch najlepszy gracz Stallworth przeszedł do Mogi ???? W jego miejsce przyszedł Jason Smith ale jak do tej pory zawodzic i nie jest to godny następca Stallwortha.Poza tym reszta zespołu nie robi wrażenia, od kilku lat zmienia się u nich nie wiele.Trzon stanowią gracze brazylijscy, kilku z nich już grubo powyżej trzydziestki.Pinheiros to nie jest wymagający rywal dla Mogi, stać ich na urwanie kilku zwycięstw ale z czołowką dostawali w ostatnich meczach konkretnie po dupie i tak też przewiduje dzisiaj.
Uberlandia zaczyna grać coraz lepiej, wygrali z brasilia która co prawda wyjazdy gra okropnie ale nie są ogórkami i wynik mnie pozytywnie zaskoczył.Dzisiaj mecz z Cearense czyli zespołem mającym jedną z najgorszych paczek w lidze.Jeśli uberlandia ograła zdecydownaie brasilie i sao jose to nie powinni mieć najmniejszych problemów z rozmontowaniem Cearense.Tam praktycznie nie jestem w stanie nikogo wyróżnić, budżetowy skład oparty na młodych brazylijczykach z jednym czarnym która raz na jakiś czas siepnie te 10pkt.To powinien być łatwy mecz dla Uberlandi.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik

Goyang Orions(+5) 1.93 5/10 Marathonbet ⛔⛔⛔

Knights wygrali ale po wielkich męczarniach, w sobote mecz z Orions i tam już mogę nie mieć tyle szczęścia.Orions po bardzo dobrej pierwszej połowie przegrali z Promy jednak nie wyglądali źle.Knights wyglądali dzisiaj katastrofalnie, już od jakiegoś czasu ich obserwuje i nie wygląda to dobrze.Haynes dramat, Sims biega jak taki koń po tym parkiecie i nic nie wnosi, nie trafia prostych layupów, nie trafia sam na sam z koszem.Seul nie broni, są wolni, tracą w każdym elemencie.Tutaj nie ma co pisać więcej bo bym ich jechał i jechał.Jeśli Thunder, ostatnia ekipa w lidze dyktuje im swoje warunki to coś się w tym zespole posypało.Ta liga jest jedną z natrudniejszych do typowania to fakt, jednak tendencja spadkowa u Knights jest już od jakiegoś czasu a Orions to w tym momencie bardzo trudny rywal.


Dongbu Prom(-6) 1.93 5/10 Marathonbet ✅✅✅

Sorry za edytowanie ale do końca nie byłem pewny co wybrać, Promy czy Mobis.Wybrałem Promy i to jest główny typ na jutro.Promy graja ostatnio bardzo dobrze, po pierwszej słabej połowie z Orions w drugiej już pokazali cały wachlarz swoich mozliwości.Jutro mecz z KCC u któych nie mam pojęcia czy zagra Wilkerson.Niby wytransferowany kilka dnia temu a grał przeciwko Anyang.Jeśli nie zagra Dongbu będa mieli bardzo łatwą przeprawe, jeśli zagra bedzie nieco trudniej ale i tak wydaje mi sie że te 6pkt powinni zrobić.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Australia NBL
Melbourne United(-3) 1.95 6/10 Pinnacle
⛔⛔⛔

W NBL ostatnio dzieją się ciekawe rzeczy ale to nie zmienia faktu, że Wollongong sa i będa najgorszą ekipą tego sezonu.Hawks biją rekord porażek z rzędu, już mają siedem a jutro przyjżdżają do nich głodni United dla których wygranie tego meczu to konieczność.
W zeszłym tygodniu United zagrali fatalnie z Townsville, 39ers zmiażdżyli Sydney i tym oto sposobem Melbourne stracili miejsce w czwórce.Na tym etapie już nie mam jaj i Melbourne nie może pozwolić sobie jutro na porażke.Przed nimi jeszcze pięć spotkań, dwa mecze grają z Hawks, jutro i za tydzień kolejny.Nie musze mówić kto jest tutaj faworytem, spieprzyli sobie sytuacje porażką z crocks ale nie jest tak źle.Te dwa mecze z Hawks muszą koniecznie wygrać.Dziwi mnie tak nieskie hcp chociaż ostatnio cuda sie dzieją w tej lidzie i w sumie to Hawks też chcieliby przerwać tą beznadziejną serie.Jednak Melbourne to klasowa ekipa, oni wejdą do PO kosztem 39ers, tak ja to widze.
Sydney już mają pozamiatane, Childress kontuzja i out na kilka miesięcy.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik

Brazylia NBB
Bauru(-5.5) 1.80 5/10 Pinnacle
✅✅✅

Bezjajowe chłopaki z Melbourne poskładali mnie psychicznie ale trzeba grać dalej ???? Dzisiaj w NBB szlagier, dwie ekipy aspirujące do mistrzostwa.Bauru bije rekord ligi nie przegrywając od czternastu spotkań, Bauru ma zespół w którym każdy element jest na odpowiednim miejscu.Zdecydowanie najmocniejszy rooster w tej lidze.Ten zespół to mój murowany faworyt do wygrania ligi w tym sezonie i nawet Flamengo z emerytami w składzie nie stanie im na drodze.
W zeszłym sezonie Flamengo zdominowało lige, w tym już nie jest tak kolorow.Nadal mają bardzo mocną pierwszą piątke ale poza tym niczym szczególnym sie nie wyróżniają.Odszedł Washam, Magalhaes a sprowadzono Meyinsse który zawodzi na maksa.Flamengo jest tak wysoko ponieważ doświadczona piątka z Hermannem, Machado, Rodriguezem czy świetnym Laprovittolą ciągną ten zespół.Zdarzyło im sie już kika wpadek w tym sezonie, a ostatnio przegrali nawet z Pioneros.Bauru jest w gazie, 14tego stycznia ograli flamengo na wyjeźdźie i u siebie mobilizacja na kolejny win będzie ogromna.W zeszłym sezonie Flamengo wygrało 5/6 spotkań z Bauru ale wtedy to były zupełnie inne ekipy.
To jest kolejny mecz dla gospodarzy w któym będą chcieli udowodnić, że w tym roku są głównym kandydatem na wygranie tej ligi.Rywal idealny, o odpuszczaniu nie ma tutaj mowy, Bauru zagra na 100% i od pierwszej minuty wyjdą na pełnej piździe.


Macae Basquete(+8) 1.93 4/10 Pinnacle zwrot

Tutaj krótko, Franca cały czas bez Maty który na dniach ma przejść operacje.Mata to czołowy zawodnik w rotacji i jego brak jest mocno odczuwalny.Franca niczym szczególnym się nie wyróżnia, pisałem już jakiś czas temu, oni mają solidną piątke bez gwiazd i są dosyć wysoko.Macae ostatnio dosyć dobrze wygląda, wygrali nawet z Paulistiano.To jest mecz 50/50 jednak ze względu na brak Maty więcej szans daję Macae.Na początku listopada minimalnie lepsza była Franca więc Macae jeśli chce grać w playoff powinna się teraz sprężyć i wygrywać to co można wygrać a dzisiejszy rywal zdecydowanie w zasięgu.
Ze stawkami bym nie szalał bo nie jestem pewien czy zagra Jamal Smith któy ostatnio opuścił mecz z Bauru.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Turcja TBL
Istanbuł BSB(-5) 1.81 5/10 Pinnacle
✅✅✅

Jak to szybko sytuacja się potrafi zmienić ???? Po słabiutkim początku sezonu BSB zakontraktowali kilku graczy i wygrali pięć z ostatnich sześciu spotkań.I to nie z byle kim, wyjazd z Tofas, dom z Karsiyaką, wyjazd z Galatą, wyjazd z Ankarą.Teraz po przyjściu Markoty, Vujacica i Jenkinsa pierwsza piątka jest jedną z mocniejszych w tej lidze.Ciężko będzie o playoff ale właśnie te transfery były po to robione by jeszcze ratować sezon i ja ich nie skreślam.Trzeba wygrywać co sie da, jutro mecz Usakiem jedną z najbardziej nieobliczalnych ekip w tej lidze.Stracili Holmana który był kluczową postacią w zeszłym sezonie.Teraz jeszcze niedawno do galaty odszedł Justin Carter i w tym momencie Usak wygląda marnie.Co zrobili w meczu z Le Mans każdy widział, nie będe tego komentował.W meczu z BSB w 3Q powinni założyć kartony na łby i tak grać przez całą kwarte, wstyd i dramat.
BSB mocno zmobilizowany, jak nie szło tak teraz idzie im zajebiście i Usak to najlepszy rywal do odniesienia kolejnego jakże ważnego zwycięstwa.
Istanbuł BSB +14

LG Sakers(-4) 1.93 6/10 Pinnacle ✅✅✅

Skusiłem sie na tą linie, co to jest 4pkt.Jutro wraca Massie i LG zagrają pełnym składem a zdrowi Sakers to walec jak pokazują ostatnie mecze.O dziwo bez Massie ograli Mobis czym zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie.Słonie nie mają nikogo kto może zatrzymać duet Jong-Kyu Kim - Davon Jefferson.Ta para ostatnio miażdży a sam Jefferson przechodzi samego siebie.Ostatnie jego cztery mecze:
vs Goyang eval 27
vs Thunders eval 26
vs Anyang eval 47
vs Mobis eval 38
Jak widać Davon życiówke gra w tym sezonie i ze słoniami powinien zbliżyć sie ponownie do double double.Słonie strasznie nierówni, LG są tutaj zdecydowanym faworytem.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Argentyna
La Union(-1.5) 1.81 4/10 Pinnacle ⛔⛔⛔

Kolejny ciężki mecz dzisiaj przed La Union o któych pisałem tutaj.Obras mają fajną pierwszą piątke z Clemente, Delia, Safar, Aguiar i Fitipaldo na jedynce ale nie są aż tak mocni jak pokazują wyniki.La Union teraz musi zacząć wygrywać, przyszedł Lowhom, jest Frazier, West, Javeir Martinez tam jest kim grać.Ostatnio zmiażdżyli Sioniste ale to rywal dwie półki niżej od Obras.Gdyby Obras grali u siebie to zdecydowanie w strone Obras ale dzisiaj wyjazd i to nie będzie łatwy mecz dla nich.Jak już pisałem wcześniej La Union teraz nie ma łaskwaego kalendarza i trzeba się spiąć i ciułać te punkty u siebie.Za dwa tygodnie mają wyjazd z Obras, historia nie jest dla nich łaskawa ale Obras w tym sezonie nie jest tak mocny jak jeszcze kilka lat temu.

+6 przed czwartą kwartą, 13:25 czwarta kwarta - bez komentarza.Cały mecz prowadzić i upierdolić...
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Laboral Kutxa(+5.5) 1.98 4/10 Marathonbet ✅✅✅

Wydaje mi się, że już czas aby ta ekipa zaczęła wygrywać wyjazdy.To jest chore by tak mocny zespół wygrywał zdecydowanie tylko mecze na własnym parkiecie a wyjazdy grali jak pizdy bo inaczej tego nazwać nie można.
Pokonali w ostatniej kolejce Barce(oczywiście u siebie), zdecydowanie wygrali z Milano w EL więc czas zawalczyć z Malagą.Malagi to ja już kompletnie nie ogarniam w tym sezonie, w lidze lider, grają bardzo dobrze a w eurolidze przegrywają wszystko.Za dużo oglądam koszykówki by wierzyć w to, że Malaga utrzyma takie tempo.Nie wiem gdzie oni byli myślami w meczu z Ulkerem, grali o wszystko, uwalili ponownie a nie wiadomo czy już w głowach nie grali z Laboral.Moim zdaniem mecz z ulkerem odbije sie na nich, Laboral wygrali dwa bardzo ważne mecze i to oni są w lepszych nastrojach i podejdą do tego meczu na luzie.Nie ma co się rozpisywać kto lepszy, kto gorszy bo składy mają porównywalne.Jak Laboral zagra tak jak w meczu z barcą czy milano to ten mecz wygrają.Jednak zważywszy na ich gre na wyjazdach na czysty win sie nie odważe zagrać.Handi będzie najlepszym rozwiązaniem.To jest dla nich bardzo ważny mecz, są już blisko ósmej Zaragozy i czas gonić i wygrywać wyjazdy.

BG Gottingen(-1) 2.23 5/10 Pinnacle ✅✅✅
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Dongbu Promy(-5) 1.97 5/10 Pinnacle ⛔⛔⛔

Co się kuźwa dzieje w tej lidze ostatnio, Knights ostatnio ledwo co chodzili parkiecie a dzisiaj ogrywają Goyang w meczu wyjazdowym.Anyang też na wesoło, kilka dni temu uwalili z KCC a wczoraj ograli Mobis.Świetny mecz miał Leo Wiliams który zaliczył konkretne double double 28pkt 18zb a Anyang wygrali zbiórki 41-28.Anyang od początku kontrolował mecz i wygrał.Czy stać ich na serie? moim zdaniem nie, Promy są w gazie, wygrana z KCC była ich trzynastą wygraną na wyjeźdźie.Anyang ma Leo Wiliamsa zaś Dongbu ma Simona i Joo Sung Kima i tutaj goście mają zdecydowaną przewage.Dongbu musi zagrać naprawdę fatalny mecz by Anynang był w grze.Cztery razy już grali ze sobą w tym sezonie i trzy razy wygrali chłopaki z Promy.Trzy razy wygrali też zbiórki i walka na tablicach będzie kluczem w tym meczu.
Anyang w ostatnich czasie pokonał już Knights, Mobis i Thunders i to wszystko w meczach wyjazdowych.Potrafili też uwalić u siebie z KCC więc widać, że to nie jest pewna ekipa na serie.Promy mają lepszą pare czarnych plus cenne wsparcie swoich skośnych o których jakiś czas temu pisałem.

Od stanu +7 w IVQ grał już tylko Anyang.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Nymburk(+5.5) 1.93 4/10 Pinnacle ✅✅✅

Astana gra ostatnio mega piach, regularnie uwalają mecze w w VTB czy w eurochallenge.Niby skład ok ale coś jest nie tak skoro nawet u siebie gdzie zawsze byli mocni przegrywają.Oni mają mocna pierwszą piątke a potem długo długo nic.Nymburk przegrał już siedem spotkań z rzędu w VTB.Czas się ogarnąć bo Astana jest do ogrania tylko czesi muszą chcieć tej wygranej i dać z siebie maxa tak jak zrobili to ze strasbourgiem w tygodniu.Dałem im wtedy szans i dam ponownie, Nymburk jest w stanie dziasiaj swoim ograniem wygrać ten mecz.Linia jest wysoka dosyć jak zawsze przeciwko kazachom na ich parkiecie ale bez przesady.Astana jest bez formy i jest szansa na punkty.Ze względu na specyfike tego parkietu i niepewnych czechów zalecam nie szaleć ze stawkami.Mecz o 10

Fuenlabrada(+7.5) 1.87 4/10 Marathonbet ⛔⛔⛔
Bardzo ciekawy pojedynek, Fuenlabrada gra ostatnio zdecydowanie lepiej a Murcia jest w ich zasięgu.Po przyjściu Burtta labrada ma ciekawy zespół i kwestia czasu jak opuszczą dół tabeli.Pierwsza piątka mocna, z ławką też nie jest źle.Biorąc pod uwage słabą dyspozycje Murcii która sie pogubiła wyraźnie handi 7.5 labrada winna na luzie pokryć.
Moim zdaniem kluczem w tym meczu będzie pojedynek wysokich, Labrada ma tutaj znaczną przewage.Cuda wyczynia Akindele który został ostatnio wybrany graczem miesiąca, Andy Panko robi 17.3ppg najlepiej w lidze, jest jeszcze Clark, Burtt, Miso, Diaz.To napewno nie jest ekipa na ogon ligi, Murcia nie ma nikogo na wysokich Labrady i gości winni wykorzystać przewage pod dziurą.Murcia cholernie niepewna ostatnio, coś w tym zespole pękło i napewno nie są zdecydowanym faworytem w tym meczu.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Argentyna
Weber Bahia Estudiantes(-3) 1.93 5/10 Pinnacle
⛔⛔⛔

Koniec z analizami, nie chce mi się ich pisać.

Liga amerykańska
Paulistano 2.00 5/10 Bet365
✅✅✅

LG Sakers(-1.5) 2.60 4/10 Bet365 ✅✅✅
 
Do góry Bottom