>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

jaimeq wygrywa

jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Turcja TBL
Trabzonspor Medical Park(-5) 1.94 4/10 Pinnacle
⛔⛔⛔

K**** pieprzone gamonie całą przewage rozpieprzyć, to nie pierwszy raz kiedy sie przejechałem na trabzonie.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Izrael Superleaque
Hapoel Gilboa Galil(+11.5) 1.97 4/10 Pinnacle
⛔⛔⛔

Jak znowu będzie czerwono to sram na ten temat.To nie na moje nerwy.Czego nie podaje tutaj wszystko siedzi, co podam w temacie to wtopa za wtopą.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Taipans(-1) 2.09 4/10 Pinnacle ✅✅✅
Kamil chodzi o basket? No co ty, ja tylko na tym się znam, sledze regularnie i gram.Moje kupony na forum a poza nim to zupełnie co innego...
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Le Portel 2.76 3/10 Pinnacle ✅✅✅

Donaldson, Coleman, Marquis, Brown, Wojchiechowski tam połowa ekipy to skład na Pro A.Wyeliminowali już Le Mans więc dlaczego nie mieliby tego samego zrobić z Le Havre? Dla mnie kurs przesadzony a dla ekip z Pro B mecze pucharowe z zespołami z Pro A to zawsze mecz w którym grają na 100%.

A Gaziantep upierdoli 50 mecz w sezonie w końcówce, co za dramat.Tylko ja moge mieć takiego pecha, wsioki kolejny mecz w ten sam sposób na wyjeźdźie uwalają.Trzy kwarty potrafią prowadzić by w IV przegrać mecz.Bez komentarza..
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
NBA
Pistons(+6) 1.91 4/10 Pinnacle ✅✅✅
Pelicans(-4.5) 1.91 5/10 Pinnacle ⛔⛔⛔

Korea KBL ????
Jeonju KCC Egis(+6.5) 1.95 6/10 Pinnacle ⛔⛔⛔

Eurochallenge
Tartu Rock(+5) 1.91 4/10 Pinnacle ⛔⛔⛔
Enel Brindisi(-2.5) 1.93 5/10 Pinnacle ✅✅✅

Eurocup
Banco Di Sardegna Sassari(+7.5) 1.99 4/10 Pinnacle
✅✅✅
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
KBL Korea
Incheon ET Land Elephants(-5) 1.93 5/10 Pinnacle ✅✅✅
Seoul SK Knights(-5.5) 1.93 5/10 Pinnacle
✅✅✅

Jedni i drudzy nie powinni mieć problemów z pokryciem handi.Goyang sie wzmocnił Leo Lyonsem, w zamian do thunders poszedł Garcia.Jednak nie wiem czy Lyons jutro już zagra, dzisiaj siedział jeszcze na ławce thunders.
Knights to mój faworyt do mistrza w tym roku, niezmieniony praktycznie skład, najbardziej poukładana ekipa w lidze.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Eurocup
Telenet BC Oostende(-1.5) 1.92 5/10 Pinnacle
BC Khimki Moscow(-11.5) 1.95 5/10 Pinnacle
Krasny Oktyabr Volgograd(-4) 1.92 4/10 Pinnacle

Myślałem nad bajernem bo napewno chcą rewanżu za blowout w lidze ale oni dzisiaj bez Mccalebba więc odpuszczam.
NBA
Hawks(-7) 2.04 5/10 Pinnacle
Blazers(-3.5) 1.95 4/10 Pinnacle
Grizzlies(-6) 1.94 4/10 Pinnacle
 
Do góry Bottom