>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

jaimeq wygrywa

jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Americas Leaque
Brasilia(-1) 3.15 4/10✅
Bet365

Lekko próbujemy, Guaros grają u siebie i będzie ciężko ale po takim kursie biore.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Argentyna
Sionista(+5) 1.95 5/10 zwrot
Pinnacle

Konsekwentnie przeciwko Ferro.Myślę jeszcze nad Regatas ale nie wiem czy są warci czegokolwiek w tym momencie.
Katastrofalne przestoje Sionisty w tym meczu :/Trzeba było grać Regatas cholera...
No i Regatas w końcu zaskoczyli, szkoda bo dobry kurs był.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Argentyna
San Lorenzo(+6.5) 1.95 5/10✅
Pinnacle

Cieżka kolejka dzisiaj, początkowo chciałem grać Estudiantes ale przeciwko Bahii na ich parkiecie to nieco ryzykowne posunięcie.Wybrałem San Lorenzo, kryzys już raczej mają za sobą i to będzie pierwsze starcie obu drużyn w tym sezonie.Olimpico ostatnią wygraną nad Bahią nieco zatarli złe wrażenie po ostatnich regularnych wtopach na wyjazdach ale jutro będzie już zepełnie inny rywal.Tym meczem San Lorenzo pokaże na co ich aktualnie stać, przygotowywali się do tego spotkania już od jakiegoś czasu.Wiadomo, że weszli w sezon kapitalnie, później był kryzys, dwa transfery i odżyli.Moim zdaniem postawią sie OLimpico, San Lorenzo to wciąż świetna ekipa z wartościowymi zawodnikami na każdej pozycji.Wydaje mi się też, że olimpico jednak ma jakiś kryzys.Te kilka porażek z rzędu na wyjazdach to nie przypadek.

Olimpico zmiażdżone ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Australia NBL
Sydney(-2) 2.25 5/10✅
Bet365

Przedostatni mecz sezonu regularnego dla Wildcast, ostatni mecz u siebie dla Sydney.Motywacja ogromna by wygrać przed swoją publiką i godnie zakończyć ten chujowy sezon.Jednak głównym faktem za tym typem jest duża absencja w jutrzejszym meczu w zespole Perth.Nie zagra czwórka graczy Nate Jawai, Casey Prather, Jermaine Beal i Damian Martin.Więcej nie muszę dodawać, Perth bez nich traci jakieś 50%.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Argentyna
Lanus(-1) 2.07 5/10
⛔
Pinnacle
Regatas sie przełamali z Juniors ale oba teamy są zbliżone poziomem jaki obecnie prezentują i ta wygrana raczej nie robi na mnie wrażenia.Z Lanus będzie o wiele trudniej szczególnie na ich parkiecie gdzie każdy kolejny mecz to must win by odskoczyć na bezpieczną odległość od grających dobrze Quilmes.
Regatas w tym momencie nie ma w składzie żadnego obcokrajowca i rotacja jest ograniczona.Szuka się kogoś na miejsce zwolnionego kilka dni temu Flowersa ale na razie muszą sobie radzić w okrojonym składzie.Lanus gra w kratke ale jest wystarczająco mocny by pokonać pogrążone w kryzysie Regatas.
Mam ja szczęście do tych czwartych kwart..
Cały mecz kontrola i dramat w czwartej.To chyba nie pierwszy raz jak Lanus gra fatalnie końcówkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Argentyna
Sionista(-1.5) 1.95 4/10⛔
Pinnacle

Kurde, lubię San Martin, to jest cholernie mocny i doświadczony zespół ale te ich wyjazdy to jest tragedia.Sionista pokonywała już silniejsze ekipy u siebie a teraz jest okazja by od skoczyć bo ich największy rywal Atenas niespodziewanie poległ po dogrywce z Penarol.
Drugi raz z rzędu mecz przewalony przez czwartą kwartę!!!
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Australia
Adelaide(+8) 1.95 4/10⛔
Pinnacle

Adelaide z nożem na gardle, muszą dać z siebie wszystko i wygrać ten mecz jeśli chcą zagrać w playoff.Dwa kluczowe spotkania jutro bo grają jeszcze Breakers.Adelaide musi wygrać jutrzejszy mecz i następny z Perth.Breakers grają dwumecz z Melbourne i są w nieco lepszej sytuacji bo jeden grają u siebie.
Do składu Adelaide wraca jutro ich najlepszy gracz Jerome Randle.Nie wiem jakim cudem udało im się tak szybko przywrócić go do zdrowia ale jest to bardzo pozytywna wiadomość.Osobiście kibicuje Adelaide i trzymam jutro kciuki.Hawks w małym kryzysie, ich ostatnie mecz to zupełnie co innego od tego co pokazywali do tej pory.

Nie mam pytań co oni odjebali, z taką grą mogą zapomnieć o playoff.Z drugiej strony Hawks zmotywowani jakby grali finał, Melbourne odpuścili mecz z Breakers grając bez czwórki starterów a Hawks kuźwa jakby grali o wszystko.Dramat, 3L z rzędu
Nawet handi nie pokryją parówy.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Brazylia
Brasília(-3.5) 1.95 5/10⛔
Pinnacle


Cearense gra taki kosmos jak Brasília kilka dni temu!!! Pozamiatane, osłabiona Brasília jest bez szans.Totalny rozpierdol, Cearense 9 trójek do przerwy.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Oby Ehe bo robi sie słabo.Adelaide pokazali, że nie zasługuja na playoffy.Decydujący był chyba ten run pod koniec trzeciej kwarty.Po tym już zwątpili w szanse i było pozamiatane.Hawks grają najlepszy, najefektywniejszy basket w tej lidze i są moim głównym faworytem w playoff.
Na razie jestem zadowlony z powrotu do tematu, staram sie trzymać z daleka od gównianych lig typu korea, euroliga etc.Jednak czasem i argentyna potrafi nawalić, sezon sie powoli rozkręca na dobre i będzie coraz to trudniej.Jutro trzy mecze z argentyny, dzisiaj gra Brasilia z drugą rewelacją tego sezonu Cearense.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Argentyna
Libertad(-6) 1.85 5/10✅
Pinnacle
Cordoba(+6) 1.95 5/10⛔
Pinnacle

Ale dowalili z handi na Cordobe ????
Gnoje z Pinnacle celowo dla zmyły pomyliły gospodarza w meczu Cordoby i zamiast Juniors dali Lanus haha ????
Co do meczy, Cordoba cztery mecze z rzędu w pięknym stylu wygrali ostatnio u siebie i to nie z byle kim.Penarol, Gimnasia czy Libertad to już spora zaliczka.Inaczej wygląda sprawa wyjazdów gdzie nie wygrali w sumie od 6grudnia ale dzisiaj okazja jest doskonała bo rywal przeciętny.Boca jak już pisałem ma dosyć ograniczoną rotacje, na początku sezonu jeszcze jakoś to wyglądało ale teraz przeżywają wyraźny kryzys.Pięć porażek z rzędu i kolejny ciężki mecz przed nimi.Cordoba walczy o playoff i jeśli chcą być brani na poważnie muszą zacząć wygrywać wyjazdy.
Libertad czyni cuda u siebie, po odejściu Hopsona i przemeblowaniu składu oni błyskawicznie się pozbierali i u siebie są groźni cały czas.Ferro już do końca sezonu bez swojego lidera Amicucci i nie daje im żadnych szans w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Taka mała informacja, Brasilia dzisiaj jednak bez podstawowego centra Reisa.Niepewny jest cały czas występ Giovannoniego, decyzja zapadnie przed meczem.Radze sie wstrzymać z graniem grubo na Brasilie w tym wypadku.Kursy już lecą w dół na Cearense.
Dorzucam Urugwaj
Urugwaj
Aguada 2.30 5/10⛔
Bet365

Nie rozumiem dlaczego buki wciąż nie doceniają Aguady, oni są ostatnio w świetnej dyspozycji.Mają lepszy, szerszy zespół i są bliscy wyeliminowania faworyzowanego Welcome.W pierwszym meczu zrobili co do nich należało, wygrali wyjazd.Teraz grają u siebie i są przed ogromną szansą na 2-0.Szaleje dziadek Massie na którego Welcome nie ma odpowiedzi, reszta również gra świetnie.Aguada nie spieprzy takiej okazji, w pierwszym meczu dominowali przez trzy kwarty.W czwartej Welcome doszli ale to za mało na wygraną.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Katastrofalne trzy dni, gramy dalej.
Argentyna
Quilmes(+9.5) 1.95 5/10✅
Pinnacle
Australia NBL
Melbourne(-4) 1.86 5/10⛔
Pinnacle
Brasil NBB
Pinheiros(-3) 1.95 5/10✅
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Brazylia
Cearense 2.44 4/10⛔
Pinnacle

Cearense jeszcze nigdy w historii klubu nie grali takiego sezonu.Oni są w takim gazie, że powinno spokojnie starczyć na Mogi którym w tym sezonie zdecydowanie nie ufam.
Słabo, Mogi fizycznie zdominowali Cearense wymuszając mnóstwo fauli.Praktycznie co druga akcja to 2+1, Cearense co jakiś czas trafiali zza łuku i dzięki temu trzymali się blisko.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Argentyna
La Union(+4.5) 1.95 5/10
Pinnacle
Sionista(-3.5) 1.80 4/10
Pinnacle
Atenas(+7.5) 1.95 4/10
Pinnacle
Lanus(-3.5) 1.86 5/10
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Q 144

quizzly

Użytkownik
Wracam z mocnym jebnię***.Będą ligi w których jestem mocny czyli argentyna, brazylia, kangury i sporadycznie skośne.Nie zabraknie też niszowych lig europejskich, czasem jakieś puchary.
No i będą statystyki, gram tego dużo więc przyjmijmy, że co 30typów zapodam krótkie podsumowanie.Cel jest jasny, wylądować w dziale wyżej czyli VIP bo w końcu jestem najlepszym typerem kosza na tym forum.
no i co z tym najlepszym typerem kosza?! :]
JAIMEQ COME BACK! :grin:
 
Do góry Bottom