>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

jaimeq wygrywa

Q 144

quizzly

Użytkownik
Wracam z mocnym jebnię***.Będą ligi w których jestem mocny czyli argentyna, brazylia, kangury i sporadycznie skośne.Nie zabraknie też niszowych lig europejskich, czasem jakieś puchary.
No i będą statystyki, gram tego dużo więc przyjmijmy, że co 30typów zapodam krótkie podsumowanie.Cel jest jasny, wylądować w dziale wyżej czyli VIP bo w końcu jestem najlepszym typerem kosza na tym forum.
Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłoby chyba wrzucanie statystyk z danego miesiąca a nie co 30 typów ale zrobisz jak Tobie wygodnie. Super, że wróciłes POWODZENIA ????
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Korea KBL
Anyang(-3) 1.93 5/10⛔
Pinnacle


Jak Anynang przewali ten mecz to całkowicie rezygnuje z typowania KBL.Ostatnio bardzo ciężko jest cokolwiek trafić, grałem ostatnio przeciwko Sakers i zagram ponownie.Jutro kolejny już mecz będą musieli radzić sobie bez swojego czołowego strzelca Gillenwatera(26.5ppg).Dwoi sie troi ten nowo pozyskany Mckissic ale to za mało na mocnych fizycznie graczy Anyang.Raz im sie udało wygrać bez swojego snajpera ale to był mecz z frajerami z Incheon.Anyang to zdecydowanie wyższa półka...

Edit: Gillenwater gra...

No i kończe z tą ligą
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Australia NBL
Dubel
New Zealand Breakers(-5)+Perth Wildcast(-3) 2.35 4/10⛔
Bet365

Breakers ostatnio zawodzą ale ten mecz to jest dla must win jeśli chcą zagrać w playoff.Przed nimi mecz z najgroźniejszym rywalem i to w formie czyli z Adelaide, potem Taipany i dwa ciężkie mecze z Melbourne.
Wildcast u siebie nie do zajechania, wygrywają pewnie i są najbardziej zbilansowaną ekipą w lidze.Melbourne na papierze mocni ale mnie ten zespół nie przekonuje.

Australia WNBL
Townsville(-5) 1.83 5/10✅
Pinnacle

Pierd*** cymbały z breakers w ostatnich 40sec całą przewagę rozwalić i nie trafić trzech wolnych!!!
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Brazylia
Uniceb Brasília(-4) 1.87 5/10✅
Pinnacle

Jakieś dwa miesiące temu pisałem w samych superlatywach o Brasilii i wiedzuałem, że z tym składem w końcu wystrzelą.I odpalili na dobre miażdżąc kolejnych rywali.Poprawili też defensywę i teraz są zespołem kompletnym.Dzisiaj kolejny rywal do zdobycia, niestabilna opierająca się głównie na swoim PG Nuzinho, Franca.Myślę, że te+10 powinni zrobić na stojąco.
Argentyna
Club Atlético Quilmes(-3.5) 1.86 5/10⛔
Pinnacle

Oba zespoły w strefie spadkowej, oba wzmocnione i grające zdecydowanie lepiej w ostatnim czasie.Bardzo ważny mecz dla jednych i drugich jednak Atenas ze swoim fantastycznym bilansem na wyjazdach 2-13 każe mi grać na przeciwko.
Z reszty spotkań mecz Sionisty NO BET, mecz Juniors w strone Penarol zdecydowanie ale coś ta linia za niska jest.Klasyk Libertad - Olimpico również no bet, wynik możliwy w każdą strone.Trochę jednak przesadzili z kursem na Olimpico
Katastrofalna 4kwarta Quilmes...trzy kwarty pełna kontrola
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Americas Leaque
Flamengo(-4.5) 1.83 5/10✅
Bet365

Australia
Adelaide(-2) 1.88 5/10✅
Pinnacle

Walczyli dzielnie dwa dni temu, jutro czas na sweet revenge.Adelaidee gra z meczu na mecz coraz lepiej, ten mecz jest bardzo ważny dla nich jeśli chcą zagrać w playoff.Mają w składzie jednego z najlepszych graczy w historii tej ligi.Jerome Randle robi co chce, potrafi wszystko ta chudzinka.
Hawks wygrali mecz dwa dni temu ale sporo musieli się namęczyć.Grali bez swojego etatowego strzelca Penney&#39;a i jutro Kirk jest ponownie questionable.
Blowout w czwartej kwarcie Adelaide ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Argentyna
Cordoba(-3.5) 1.80 5/10✅
Pinnacle

Typ na przełamanie, Cordoba od tygodnia ma nowego trenera i coś sie w ich grze musi zmienic na lepsze bo mają kim grać.Bahia słabo na wyjazdach i dzisiaj w dodatku bez Jasena w składzie co jest niemałą stratą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Brazylia
Uniceb Brasilia(+8) 1.95 5/10✅
Pinnacle

Nie będzie to łatwy pojedynek ale z pewnością wyrównany.Bauru to już ten sam zespół co jeszcze rok temu, zdarzają im się dziwne wpadki i przestoje w grze.Biorąc pod uwage obecną dyspozycje obu ekip 50/70 w strone Brasili w jutrzejszym meczu.Osiem zwycięstw z rzędu zalicza Brasilia pokonując m.in mocne Mogi, Paulistano czy Pinheiros.
W listopadzie oba zespoły spotkały sie i wtedy Bauru po kapitalnym pojedynku wygrał mecz 114:111.Jutro również powinno być sporo punktów bo oba teamy kochają atak więc i overa polecam łapać.Brasilia uwielbia grać mecze z zespołami wysoko notowanymi i wierze, że jutro sprawią kolejną niespodzianke.
Kapitalny mecz, niestety pechowo przegrany przez Brasilie.Ten zespół jest nieprawdopodobnie mocny, kilku świetnych strzelców.Mnóstwo talentu na ławce, jednym słowem wow.
Handi pokryte, over też jak ktoś grał ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Argentyna
Club Atlético Quilmes(-3) 1.80 5/10✅
Pinnacle

Przez nieszczęsną czwartą kwarte Quilmes uwalili ostatni mecz, wszystko wyglądało dobrze do 2min czwartej kwarty.Później to już Atenas grali swoje.Jutro Quilmes będą chcieli zmazać tą plame i wygrać ten jakże ważny mecz.Boca w tym sezonie nadzwyczaj dobrze ale najlepiej wychodzi im u siebie, wyjazdy to już inna historia.
Ciclista Olimpico de La Banda(-1.5) 1.90 6/10⛔
Pinnacle

Różnica klasy, Olimpico musi się w końcu przełamać na wyjazdach i dzisiaj jest do tego okazja.W tym zespole jest mnóstwo talentu, mają wartościowego zmiennika na każdej pozycji.Powinni zrobić te +10
Kolejny bardzo słaby mecz Olimpico w obronie i kolejna porażka na wyjeździe...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Argentyna
Atenas(-5) 1.95 5/10✅
Pinnacle

Ponownie gram przeciwko Bahii która nie radzi sobie zupełnie na wyjazdach.Atenas od sześciu spotkań nie przegrali u siebie.Po zatrudnieniu Mickeala to jest zupełnie inny zespół niż ten który notorycznie przegrywał na początku sezonu.
Ich główny rywal z dołu tabeli Cordoba gra ciężki mecz z Libertad więc trzeba to spotkanie wygrać by jeszcze zachować szanse na uniknięcie ostatniego miejsca które w tym roku oznacza spadek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
P 13

przemas777

Użytkownik
zacząłem śledzić Twoje typy, przedwczoraj wygrana :smile:, wczoraj +-
masz &quot;+dzięki&quot; ode mnie, oby tak dalej, pozdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Australia NBL
Adelaide(-1.5) 2.05 5/10⛔
Bet365

To Adelaide jest bliżej playoff i determinacja jutro bedzie ogromna.Potrzebują tych dwóch zwycięstw by znaleźć sie final four.Jutro zadanie będzie jednak nieco utrudnione bo zagrają bez swojego kluczowego gracza, Jerome Randle nabawił sie kontuzji w mecz z Hawks i nie zagra przez dwa tygodnie.Ciężar będą musieli wziąć na siebie pozostali gracze w tym znakomity ostatnieo Ebi Ere.Mimo braku Randle ja wierzę w Adelaide, są lepszym zespołem.Przeciwko hawks przez większość meczu grali bez Randle a mimo to potrafili wygrać zdecydowanie.Breakers sie przełamali z Crocs ale to i tak było wymęczone zwycięstwo.

Jednak bez Randle przeciwko tak dobrze grającym Breakers Adelaide jest bez szans, zły typ.Breakers trafiają wszystko.Adelaide zniszczone do przerwy, tylko jedna trafiona trójka przy ośmiu NZB.

Argentyna
La Union(+2.5) 1.91 5/10✅
Pinnacle

La Union po kapitalnej wygranej nad odradzającym się San Lorenzo dzisiaj stanie przez kolejną szansą.Będzie to rewanż za porażkę z Ferro sprzed kilku dni kiedy przegrali dosyć niespodziewanie przed własną publiką.Dzisiaj mają dosyć spory handicap w postaci braku podstawowego centra w ekipie Ferro.Amicucci nie zagra już prawdopodobnie do końca sezonu i obecnie szuka się na jego miejsce kogoś innego.W tym wypadku Torin Francis który świetnie zbiera i walczy pod tablicami nie ma rywala.Nikt nie jest w stanie w ekipie Ferro mu ustać.La Union to zdecydowane objawienie tego sezonu i stać ich na drugą wygraną na wyjeździe kiedy nie są faworytem.Kursy powinny polecieć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Brazylia NBB
Minas(-5) 1.95 5/10⛔
Pinnacle


Ćwoki z Minas...za każdym razem jak mam na nich zagrać to mam obawy czy czegoś nie odjebią.No i stało się, ponownie.Trzymać się z daleka od tego zespołu.Po mega męczarniach przez trzy kwarty kiedy roztrwonili +9 wiedziałem, że w czwartej się całkowicie posypią *****y.

Argentyna
Argentino(+9.5) 1.95 4/10✅
Pinnacle

Cholernie ciężki dylemat mam z dzisiejszą kolejką ale wybrałem po przemyśleniach Argentino z handicapem.Ta linia wydaje mi się zbyt wysoka biorąc pod uwage dyspozycje Regatas.Po powrocie Leivy i Quinterosa zespół nie może złapać rytmu.Siedem kolejnych porażek w tym tydzień temu właśnie z Argentino 92:89 mówią same za siebie.Nie wiadomo gdzie sie podziała defensywa, z tego ten zespół słynie.A teraz dają sobie rzucać po 100pkt we własnej hali?wtf... coś sie spie*** w tej ekipie i jeśli dzisiaj sie przebudzą to napewno nie będzie to jakieś spektakularne zwycięstwo jak to oceniają buki.Tą linie tłumaczy tylko jeden apsekt, Argentino są 1-15 na wyjazdach i to mnie jedynie martwi.
Drugi mecz to pierwsza myśl Atenas, Libertad jak przewidywałem przegrali pierwszy z serii meczów wyjazdowych ale nie zagram tego bo nie gram przeciwko Libertad.Oni mogą wystrzelić w każdej chwili, gdyby było coś koło 2.80 na Atenas wtedy bym sie zastanawiał.
Hah nawet wygrali ????
Atenas też ogarneli i to na luzie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Australia NBL
Illawara Hawks(-3) 1.86 5/10⛔
Pinnacle

Trzy razy spotykali się już w tym sezonie i dwukrotnie wygrywal zespół Melbourne.Jutrzejszy mecz to hit tej kolejki, mecz który Hawks będą chcieli za wszelką cene wygrać by mieć jeszcze realne szanse na pierwszą dwojke.Do gry prawdopodobnie wraca Kirk Penney który jest bardzo ważnym ogniwem dla tej ekipy.Bez niego zespół traci jakieś 30%.Hawks są u siebie 9-2 gdzie dwa mecze przegrali z Perth zaraz na początku sezonu.Melbourne sprawili niespodzianke kilka dni temu pokonując nieosiągalny do tamtej pory u siebie zespół Perth.Melbourne są mocni ale jakoś nie wierze w to by po takiej wygranej jak ta kilka dni temu ponownie urwali punkty na wyjeździe szczególne ww hali Hawks.Illawara w większości spotkań u siebie pokrywała linie, jak tylko wejdą w swój rytm od samego początku to powinni błyskawicznie zrobić przewage i dograć mecz do końca.
Miał być wzwód a jest zawód :-? Albo Melbourne takie mocne albo Hawks dzisiaj zagrali lipe, nie wiem nie oglądałem.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Argentyna
La Union(-3) 1.85 5/10⛔
Pinnacle

La Union zasypane trójkami.Katastrofalna druga kwarta i tym samym uwalony mecz.A ja nadal nie moge ustrzelić dubla.To chyba pierwszy raz kiedy La Union mnie zawodzi.

Brazylia NBB
Rio Claro(-1) 2.06 4/10✅
Pinnacle

W normalnej sytuacji grałbym Mogi, jednak nie zrobie tego ze względu na cholernie napięty terminarz jaki mają ostatnio.W drużynie kilku graczy narzeka na urazy, dzisiaj nie zagra tylko Gerson ale poważny uraz stopy ma też drugi center Wagner który ma zagrać.Mogi ostatnio łaczy lige z ligą amerykańską, udało im się wygrać ciężki mecz Pinheiros ale w końcu się muszą potknąć.Tyle gier w tyle dni to sie musi w końcu odbić.
Rio Claro uwielbia takie mecz gdzie grają z jedną z najlepszych ekip w lidze.Potrafili już ograć Pinheiros, Brasilie czy Paulistano.Dzisiaj ponownie motywacja będzie ogromna i stać ich na niespodzianke.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Brazylia NBB
Cearense(-3) 1.88 5/10✅
Pinnacle

Spodziewałem się lini coś koło 6-7pkt a tu taka niespodzianka.Później jak starczy czasu coś dopisze a teraz grać póki jest fajna niska linia.
Edit: zmiana na pinnacle
Argentyna
Estudiantes(+7) 1.85 4/10✅
Pinnacle


Wygrali haha ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Americas Leaque
Uniceb Brasilia(-3.5) 1.83 4/10⛔
Bet365

Handi powinno być na poziomie 6-8pkt, jest inaczej ze względu na dwie absencje w drużynie Brasili.Z zespołem do wenezueli nie poleciał Giovannoni i Reis.Jednak nawet bez nich ta drużyna ma wystarczająco talentu by sprostać portorykańczykom.Arecibo nie wygląda źle ale tacy gracze jak Balkman nie robią już na mnie wrażenia.Brasilia siłę ofensywną ma ogromną i nie będących w rytmie meczowym portorykańczyków mogą rozstrzelać.Przypomnę, że liga portorykańska jeszcze nie gra.Arecibo ostatni mecz grali jakieś 8 miesięcy temu.Dla mnie sprawa wygląda dosyć jasno i będe w szoku jak padnie tu niespodzianka.
No to dojebali do pieca...
Brak Reisa widoczny, Brasília pod dziura nie istnieje.Obie ekipy defensywa jak na obozie.Trzeba było over ruszyć ale teraz to se mogę pierdolić.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Argentyna
Regatas 2.73 4/10⛔
Pinnacle

Skończyła się zabawa i czas na wygraną Regatas.Typ jest oczywisty, gram na przełamanie korzystając z okazji, że Ferro cały czas bez najlepszego gracza Amicucci. Czuje też po cichu, że właśnie dzisiaj nastąpi ten dzień, dzień w którym Regatas przerwą tą katastrofalną passę.
Sionista(+7.5) 1.95 5/10✅
Pinnacle

Boca u siebie prezentuje się zdecydowanie lepiej to fakt, jednak zbyt dużej różnicy między tymi ekipami nie ma.Moim zdaniem Sionista personalnie wygląda nawet lepiej.Największa bolączką Juniors jest tylko jest zagraniczny grajek.Jordan Collins od jakiegoś czasu jest w zespole i szybko się wdrożył jednak rotacja jest nadal ograniczona.Poziom trzymają argentyńczycy ale to wciąż za mało.
Dla Sionisty to mecz z cyklu must win, na ogonie mają rozpędzone Atenas i każdy mecz jest na wage utrzymania się w lidze.Problemem Sionisty jest to, że nie są regularni.Jednak ostatnie wygrane nad czołówką czyli Obras, Olimpico czy Gimnasią mówią same za siebie.W tej ekipie jest ogromny potencjał, dwa razy grali ze sobą już w tym sezonie i dwa razy lepsi okazali się gracze Sionisty.Za wysoki jest ten handicap.
Americas Leaque
Brasilia(-7.5) 1.85 5/10✅
Unibet

Konsekwentnie na Brasilie, po wczorajszej wpadce dzisiaj powinni zmazać plame.Rywal doskonały.
 
Do góry Bottom