>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

JackpotCity 25€ Microgaming

R 125

roger12

Użytkownik
pytałem o obrót na live czacie i przy okazji zapytałęm czy jest potrzebne depo a o to odpowiedż

no deposit is required to withdraw money

jakby co gdyby cos kombinowały idzie e-mail do Microgaming i gitara kopiowac te rozmowy jak ktos pyta cos live czatu
 
M 0

mezo1987

Użytkownik
ja wygrałem 117€ lecz szanowna pani powiedziała mi że grałem na ruletce i cały bonus mi sie skasuje dobra wchodzę na konto kasa nadal jest więc myślę a tak zlecę do wypłaty po 30min dostałem na maila
Proszę wysłać aktualną kopię dowodu osobistego wraz z paszportem rachunkiem nie starszym niz 3 miesiące
nie mam paszportu więc co mam im wysłać sama kopie dowodu ???? ?
więc nie wiem co o tym myśleć jedni piszą że bonus mi się skasuje bo regulamin złamałem a drudzy o skany proszą heheh
 
K 0

kosa001111

Użytkownik
tak szybko dostałeś maila? a ja wciąz nie dostałem nic od nich czy jakies dokumenty potrzebne czy cos:| jak jest mail do supportu? bo ja znalazłem tylko ogolny do tej sieci kasyn
 
M 0

mezo1987

Użytkownik
tak szybko dostałeś maila? a ja wciąz nie dostałem nic od nich czy jakies dokumenty potrzebne czy cos:| jak jest mail do supportu? bo ja znalazłem tylko ogolny do tej sieci kasyn
to na ten dobrze wysłałes
widzę ze ładna kase wygrałes gratulacje ???? to się rzadko zdarza ale tobie sie udało gdyby ci nie chcieli wypłacic to bym chyba do nich pojechał ;p;p
 
M 2

myprettyass

Użytkownik
the Maximum amount that can be withdrawn is 5000 Currency Units. Any amount over and above this maximum will be forfeited.
takze mozna wyplacic do 5000 usd czy tez eur, w zaleznosci kto w jakiej walucie zalozyl konto.
btw. wykluczyli nas juz z tej promocji, wiec mozna zamknac temat ????
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
@Up
Jeśli chodzi ci o to, że ten co się teraz zarejestruje nie dostanie kasy, to się mylisz. Zarejestrowałem się godzinę temu weszłem w my promotions i był przycisk claim 25E. ????
 
tomek-28-11 15

tomek-28-11

Użytkownik
a ja niechcacy nie kliknalem claim tlyko cos innego tam na samym dole i nie mam 25e jak teraz sie cofnac, bo wchodze w my promotions to nic nie ma
 
Do góry Bottom