>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ivibet

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Mecz kobiet w Etopiii? :D Chłopie, mi 365 za bety na takich ligach limity dawało, także żadna niespodzianka. Nie trzeba żadnych "agresywnych kursów", wcale się nie dziwię, że limit od razu za granie za 150 euro value na takich niszach. Za 20 euro to może by w dupie mieli...
prezes bet365 jest po ekonometrii także nie dziwie się ;) gro buków nie daje limitów jak bet365, bo nie ma planów jak bet365. wcześniej grałem euro u19 babek kwalifikacje 1 runda, australię stanówki babek rezerwy... i inne pierdoły... i limitów nie dostałem a to dużo bardziej gówniane mecze niż Etiopia ;) ja nie gram w bet365, nie opłaca mi się ;)
Post automatycznie złączony:

albo te mistrzostwa hokeja babek co teraz są... nie najwyższej klasy rozgrywkowej... tylko te 2 pozostałe turnieje.. też grałem na bramki... limity po <200e na wygraną z zakładu chyba i limitów za to nie dostałem.
Post automatycznie złączony:

po prostu myślałem, że dłużej konto wytrzyma i tyle.

edit: ostatnia wypłata 48euro z centami zaakceptowana w 4 minuty, widocznie nie było dużej kolejki 😁
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
czy ktoś posiada konto w https://vave.com/ oraz ivibet? Chciałbym wiedzieć czy limity przechodzą (ten sam właściciel).

edit: nie przechodzą albo nie są tak małe. Wpłaciłem równowartość 23e mniej więcej i postawiłem za połowę do wygrania jakieś 20euro netto
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ej ej tego jeszcze nie widziałem... mam odpalone 20bet, ivibet, vave i czata na vave, bo wypłatę mi cofnęło i teraz piszę na vave.com a czat mi się otworzył na wszystkich 3 stronach i z tym samym gościem samoistnie pisze mi na 3 stronach :ROFLMAO:
Post automatycznie złączony:

1681063518612.png

nieważne na którym czacie pisałem na wszystkich się to pojawiało xd

edit: przynajmniej wypłata przeszła bez weryfikacji, ale trzeba raz obrócić po dowolnym kursie w zakładach lub 3 razy w kasynie/sporty wirtualne
 
Ostatnia edycja:
I 8,2K

in4mat0r

Użytkownik
Szczerze Wam powiem, że dawno nie spotkałem się z lepszym bukmacherem niż ivibet. Szybkie wypłaty, spoko kursy, limity nie przechodzą z innych buków, jak dla mnie bajka
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Mam pytanie. Wpłaciłem tam karta skrill wirtualna bo myślałem że pójdzie wypłacić z powrotem na kartę (mój błąd wyczytałem tak na pewnej stronie o zagranicznych bukach). I teraz jak chciałem wypłacić to mi napisali ze możliwa wyplata tylko na konto bankowe. I teraz pojawia się pytanie. Czy mogę np. Zlecic wyplate na konto zen albo revolut? Jak tak to które konto podać?
 
M 0

morfi09

Użytkownik
Jakieś informacje na temat wypłat? Zleciłem 16k w Nd dostałem tylko 2x po 4200 w euro , pisałem do supportu i tak jak mówią że jest kolejka , czemu nie dotarło całość, wyplata jest zaakceptowana / zweryfikowane konto
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Jakieś informacje na temat wypłat? Zleciłem 16k w Nd dostałem tylko 2x po 4200 w euro , pisałem do supportu i tak jak mówią że jest kolejka , czemu nie dotarło całość, wyplata jest zaakceptowana / zweryfikowane konto
Nie panikuj😉 Ivi to najpewniejszy buk ze wszystkich Ruskich. Gram tam mocno szemrane mecze i zawsze wypłacają. Ale często czas oczekiwania to 7-14 dni. A zdarzało się i dłużej.
 
Do góry Bottom