>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ivibet

machlak 305

machlak

Użytkownik
Witam

Gra ktoś albo grał na bukmacherze ivibet.io?
Bo znalazłem tego buka i wygląda spoko kursy praktycznie identyczne jak rusek, dużo opcji wpłat i wypłat, ładna strona itp

Zastanawia mnie czy warto tam wpłacić pieniądze i przechodzić proces weryfikacji czy jednak strata czasu? Co o nim myślicie

Tutaj w rankingu bukmacherów dostępnych dla Polskich graczy jest bardzo wysoko
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
To jest buk z softem z 20bet. Tutaj masz dyskusję o tym buku:

 
machlak 305

machlak

Użytkownik
To jest buk z softem z 20bet. Tutaj masz dyskusję o tym buku:

No dobra ale to jest dyskusja o 20bet a ja pytam o grę w tym ivibet konkretnie bo w 20bet dawno temu grałem limity wjechały i konto zablokowałem.
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Wysłałem link do strony, na której parę osób się wypowiedziało na temat ivibet, co nawet widać w opisie linku. Masz problemy ze wzrokiem, czy w czym problem?

Jak dzielą ten sam soft to limity przejdą Ci na tego buka pewnie.
Limity ze strony na stronę przechodzą jedynie na sofcie 1xbet.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Wysłałem link do strony, na której parę osób się wypowiedziało na temat ivibet, co nawet widać w opisie linku. Masz problemy ze wzrokiem, czy w czym problem?



Limity ze strony na stronę przechodzą jedynie na sofcie 1xbet.
jeszcze betsson/betsafe przechodziły i lsbet/tornadobet przechodzą a tak to nikt tego nie praktykuje. No i jeszcze 18bet na mnie przerzcucił limity na wszystkie strony z tym softem.
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
A to dziwne, ja obskoczyłem z 10 stron z softem 18bet, po otrzymaniu limitów zaczynałem nową i nigdy nie spotkałem się z sytuacją, że byłem od razu limitowany.

sorry za januszowe pytanie, ale jak mam limity w 1xbet, to czy 20bet, ivibet, czy 888 beda dzialac mi normalnie?
Na 888 i 22bet dostaniesz limity po 15 minutach od założenia konta (chyba że założysz na innego maila/telefon), 20bet nie jest powiązany z wyżej wymienionymi.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
A to dziwne, ja obskoczyłem z 10 stron z softem 18bet, po otrzymaniu limitów zaczynałem nową i nigdy nie spotkałem się z sytuacją, że byłem od razu limitowany.
ja po ograniu kilku buków z softem 18bet mam z miejsca limity 5zł i nie mogę grać zakładów :) >100k w 18bet to pewnie przez to. Nawet kursy mi ścieli na handicapy azjatyckie o 0,1 xd mam limity w sharks do którego należy 18bet i bellonaN.V do któego należy 1bet. Pewnie indywidualny przypadek
 
machlak 305

machlak

Użytkownik
Panowie a poleci ktoś jeszcze jakiegoś buka z softem ruska 1xbet? Dodam że grałem na 22bet, 888 Starz, Paripesa i Sapphire bet. Jest jeszcze coś podobnego z tym samym softem dostępne dla Polaków?
 
P 19,5K

player31

Użytkownik
Witam

Gra ktoś albo grał na bukmacherze ivibet.io?
Bo znalazłem tego buka i wygląda spoko kursy praktycznie identyczne jak rusek, dużo opcji wpłat i wypłat, ładna strona itp

Zastanawia mnie czy warto tam wpłacić pieniądze i przechodzić proces weryfikacji czy jednak strata czasu? Co o nim myślicie

Tutaj w rankingu bukmacherów dostępnych dla Polskich graczy jest bardzo wysoko
gralem na ivibet i to sporo - o dziwo pozwolili mi pograc okolo miesiaca. pozniej na zdarzenia ktore gralem wjechaly limity - pozostale takie jak p.nozna czy kosz nie mam limitow. Buk wyplacalny - zrobilem na nim ladna sumke, ale minusem jest czas oczekiwania na wyplate - ok 5 dni po poprawnej weryfikacji. poza standardowymi dokami nic wiecej nie chcieli tak jak np 888starz. Generalnie polecam
 
machlak 305

machlak

Użytkownik
gralem na ivibet i to sporo - o dziwo pozwolili mi pograc okolo miesiaca. pozniej na zdarzenia ktore gralem wjechaly limity - pozostale takie jak p.nozna czy kosz nie mam limitow. Buk wyplacalny - zrobilem na nim ladna sumke, ale minusem jest czas oczekiwania na wyplate - ok 5 dni po poprawnej weryfikacji. poza standardowymi dokami nic wiecej nie chcieli tak jak np 888starz. Generalnie polecam
Czyli ogólnie jak zweryfikuje na początku te wszystkie dokumenty, jak dowód, rachunek i wyciąg z jeton to problemów później przy wypłacie nie będzie? Ja ogólnie gram tylko kosza i i nie za duże stawki. Szkoda ze nie mają apki jeszcze bo nie widziałem ale buk istnieje dopiero od zeszłego roku to może niedługo ogarną 😉
 
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Panowie a poleci ktoś jeszcze jakiegoś buka z softem ruska 1xbet? Dodam że grałem na 22bet, 888 Starz, Paripesa i Sapphire bet. Jest jeszcze coś podobnego z tym samym softem dostępne dla Polaków?
 
machlak 305

machlak

Użytkownik
Ooo właśnie zapomniałem wymienić na tym też kiedyś grałem ale on chyba nie miał takiego samego softu jak ruski. W każdym bądź razie konto dawno zablokowane tam bo mnie zlimitowali.

Może ktoś zna coś jeszcze?
 
T 671

ThandalBTC

Użytkownik
Ja gwałce Ivibeta już chyba z 15 konta, żadne limity z 20beta nie przechodzą bo rotuje ludźmi i na tym i na tym.
Ivi ma o wiele szybsze wypłaty niż 20bet, generalnie osobiście polecam
Top wypłata zrealizowana na ivi to 9,5k$
 
Do góry Bottom