>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IV Runda

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Lech Poznań (Polska) - Club Bruges (Belgia)
PAOK Saloniki (Grecja) - SC Heerenveen (Holandia)
Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) - Hearts of Midlothian (Szkocja)
Werder Brema (Niemcy) - FK Aktobe (Kazachstan)
Everton FC (Anglia) - Sigma Ołomuniec (Czechy)
BATE Borysów (Białoruś) - Litex Łowecz (Bułgaria)
NAC Breda (Holandia) - Villarreal FC (Hiszpania)
Fulham FC (Anglia) - Amkar Pierm (Rosja)
Galatasaray Stambuł (Turcja) - Levadia Tallin (Estonia)
FK Teplice (Czechy) - Hapoel Tel-Awiw (Izrael)
Metalurg Donieck (Ukraina) - Austria Wiedeń (Austria)
Twente Enschede (Holandia) - FK Karabach (Azerbejdżan)
AS Roma (Włochy) - MFK Koszyce (Słowacja)
Dynamo Moskwa (Rosja) - CSKA Sofia (Bułgaria)
Racing Genk (Belgia) - OSC Lille (Francja)
PSV Eindhoven (Holandia) - Bnei Yehuda Tel-Awiw (Izrael)
Lazio Rzym (Wlochy) - IF Elfsborg (Szwecja)
Trabzonspor (Turcja) - Toulouse FC (Francja)
Partizan Belgrad (Serbia) - MSK Zilina (Słowacja)
FK Baku (Azerbejdżan) - FC Basel (Szwajcaria)
Ajax Amsterdam (Holandia) - Slovan Bratysława (Słowacja)
Szachtar Donieck (Ukraina) - Sivasspor (Turcja)
Broendby Kopenhaga (Dania) - Hertha Berlin (Niemcy)
Athletic Bilbao (Hiszpania) - Tromsoe IL (Norwegia)
FK Sarajevo (Bośnia i Hercegowina) - CFR Cluj (Rumunia)
Rapid Wiedeń (Austria) - Aston Villa (Anglia)
Steaua Bukareszt (Rumunia) - Saint Patrick&#39;s Athletic (Irlandia)
Sparta Praga (Czechy) - NK Maribor (Słowenia)
Zenit Sankt Petersburg (Rosja) - Nacional Madeira (Portugalia)
Genoa FC (Włochy) - Odense BK (Dania)
Dinamo Bukareszt (Rumunia) - Slovan Liberec (Czechy)
EA Guingamp (Francja) - Hamburger SV (Niemca)
FC Sion (Szwajcaria) - Fenerbahce Stambuł (Turcja)
Sturm Graz (Austria) - Metalist Charków (Ukraina)
Slavia Praga (Czechy) - Crvena Zvezda Belgrad (Serbia)
Benfica Lizbona (Portugalia) - Worskla Połtawa (Ukraina)
SC Vaslui (Rumunia) - AEK Ateny (Grecja)
Stabaek IF (Norwegia) - Valencia CF (Hiszpania)

Przedstawiam pary 4 Rundy
 
G 24

gijom

Użytkownik
No, to zapowiada się pasjonujący pojedynek Kolejorza, zapewne będzie, to overowy pojedynek, gdyż obie ekipy prezentują ofensywny styl gry.
 
Baqu 956,1K

Baqu

Forum VIP
:!: :!: :!: :!:

W IV rundzie Ligi Europejskiej Lech już 20 sierpnia zagra we Wronkach z FC Brugge, a tydzień później pojedzie na rewanż do Belgii. Oba mecze pokaże Polsat Sport i Polsat.

Transmisja meczu we Wronkach rozpocznie się już od 19:00 w Polsacie Sport i Polsacie Sport HD, a od 20:30 będzie ją można oglądać w otwartym Polsacie. Rewanż Polsat Sport pokaże od 19:30, a otwarty Polsat od 20:30.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Lech Poznań (Polska) - Club Bruges (Belgia)

over w e Wronkach under w Belgii

PAOK Saloniki (Grecja) - SC Heerenveen (Holandia)
Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) - Hearts of Midlothian (Szkocja)
Werder Brema (Niemcy) - FK Aktobe (Kazachstan)
Everton FC (Anglia) - Sigma Ołomuniec (Czechy)
BATE Borysów (Białoruś) - Litex Łowecz (Bułgaria)
NAC Breda (Holandia) - Villarreal FC (Hiszpania)

chociaż ciężke mecz bondą

Fulham FC (Anglia) - Amkar Pierm (Rosja)
Galatasaray Stambuł (Turcja) - Levadia Tallin (Estonia)

również mecze wyrównane i walka do samego końca

FK Teplice (Czechy) - Hapoel Tel-Awiw (Izrael)
Metalurg Donieck (Ukraina) - Austria Wiedeń (Austria)
Twente Enschede (Holandia) - FK Karabach (Azerbejdżan)

powinno pójść gładko

AS Roma (Włochy) - MFK Koszyce (Słowacja)

tu raczej też

Dynamo Moskwa (Rosja) - CSKA Sofia (Bułgaria)
Racing Genk (Belgia) - OSC Lille (Francja)
PSV Eindhoven (Holandia) - Bnei Yehuda Tel-Awiw (Izrael)

psv na spokojnie

Lazio Rzym (Wlochy) - IF Elfsborg (Szwecja)
Trabzonspor (Turcja) - Toulouse FC (Francja)
Partizan Belgrad (Serbia) - MSK Zilina (Słowacja)
FK Baku (Azerbejdżan) - FC Basel (Szwajcaria)
Ajax Amsterdam (Holandia) - Slovan Bratysława (Słowacja)
Szachtar Donieck (Ukraina) - Sivasspor (Turcja)
Broendby Kopenhaga (Dania) - Hertha Berlin (Niemcy)
Athletic Bilbao (Hiszpania) - Tromsoe IL (Norwegia)
FK Sarajevo (Bośnia i Hercegowina) - CFR Cluj (Rumunia)
Rapid Wiedeń (Austria) - Aston Villa (Anglia)
Steaua Bukareszt (Rumunia) - Saint Patrick&#39;s Athletic (Irlandia)
Sparta Praga (Czechy) - NK Maribor (Słowenia)
Zenit Sankt Petersburg (Rosja) - Nacional Madeira (Portugalia)
Genoa FC (Włochy) - Odense BK (Dania)

100% ze genoa

Dinamo Bukareszt (Rumunia) - Slovan Liberec (Czechy)
EA Guingamp (Francja) - Hamburger SV (Niemca)
FC Sion (Szwajcaria) - Fenerbahce Stambuł (Turcja)
Sturm Graz (Austria) - Metalist Charków (Ukraina)
Slavia Praga (Czechy) - Crvena Zvezda Belgrad (Serbia)
Benfica Lizbona (Portugalia) - Worskla Połtawa (Ukraina)
SC Vaslui (Rumunia) - AEK Ateny (Grecja)
Stabaek IF (Norwegia) - Valencia CF (Hiszpania)

moje propozycje na awans co myślicie
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Na tej rundzie będzie można sporo zarobić, już się nie mogę doczekać meczów Kolejorza znowu spora dawka emocji i ciekawe końcówki mam nadzieję, że Lech przynajmniej powtórzy sukces sprzed roku ????
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Ja tam nie wierzę w awans PSV. Ekipa ze stadionu Philipsa kompletnie mnie rozczarowuje. Jeśli będą grali tak jak obecnie, to wg mnie kto wie czy nie będą to ich ostatnie mecze w LE w tym sezonie ...
Lech wg mnie na spokojnie przejdzie Club Brugge. Z pewnością postawię na nich w pierwszym spotkaniu ...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dodam kursy , powinny się przydać



By Tobet

Kurs na Lecha moim zdaniem dobry. Ostatnio Kolejorz gra jak z nut , mimo dzisiejszej porażki myślę że sie nic nie zmieni i już po pierwszym meczu będą bliżej niż dalej awansu. typ na over też może być dobrym rozwiązaniem​
 
jaro1910 0

jaro1910

Użytkownik
Ja właśnie się waham czy dać w meczu Lecha over 2,5 czy też under 2,5. Nie wiem, w jaki styl prezentuje belgijska drużyna. Czy jest to gra a&#39;la total football czy też raczej gra defensywna. Może po prostu dać 1 w tym meczu?
 
S 0

szczygiel87

Użytkownik
Ja właśnie się waham czy dać w meczu Lecha over 2,5 czy też under 2,5. Nie wiem, w jaki styl prezentuje belgijska drużyna. Czy jest to gra a&#39;la total football czy też raczej gra defensywna. Może po prostu dać 1 w tym meczu?
hm
KV Mechelen (3) Club Brugge 2:1
Club Brugge KSC Lokeren (15) 2:0
RSC Charleroi (8) Club Brugge 1:2

lech:
Lech Poznań Polonia Warszawa (8) 2:4
2009-08-09 Korona Kielce (11) Lech Poznań 0:5
2009-08-02 Piast Gliwice (10) Lech Poznań 1:3

Brugge srednio strzela jak widać 3 bramki w meczu i z lechem bedzie podobnie. Wynik bedzie wysoko wrecz mysle hokejowy ???? . Jak widać druzyny nie byly z górnej pólki więc warto zaryzykować lecha i jego zwycięstwo. Obstawiam 3-1 dla nas ???? .
Grac over w t
ym meczu i zwyciestwo Polaków. Bedzie ciekawie ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
z tym hokejowym wynikiem może troche przesadziles ???? nie zapominaj że jest to jeden z dwóch decydujących meczów o awansie , zazwyczaj w I spotkaniu realizuje się założenia taktyczne. aczkolwiek nie mam nic przeciwko aby Lech wygrał ten mecz wynikiem hokejowym heh ;)
 
koper 29

koper

Użytkownik
20-08 16:30 Kosice - Roma (1m.)

Co sądzicie o tym meczu? Pewna 2 ?
Ja uważam, że Roma jest zbyt mocna na tle Czechów. Myślę, że stawki około 1.50 są godne uwagi. Chociaż z drugiej strony zastanawia mnie czemu Buki daja taki kurs?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
20-08 16:30 Kosice - Roma (1m.)

Co sądzicie o tym meczu? Pewna 2 ?
Ja uważam, że Roma jest zbyt mocna na tle Czechów. Myślę, że stawki około 1.50 są godne uwagi. Chociaż z drugiej strony zastanawia mnie czemu Buki daja taki kurs?
Chyba Słowaków... Dają taki kurs, bo nie wiadomo jeszcze jakim składem pojedzie Roma, ma sporo kontuzji oraz jeszcze Serie A nie wystartowała. Koszyce słabo w lidze grają, nie widzę innej opcji jak dwójeczka.
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
Chyba Słowaków... Dają taki kurs, bo nie wiadomo jeszcze jakim składem pojedzie Roma, ma sporo kontuzji oraz jeszcze Serie A nie wystartowała. Koszyce słabo w lidze grają, nie widzę innej opcji jak dwójeczka.
Wg mnie kurs jest zbyt niski i nie warty ryzyka. Spalletti nie będzie mógł skorzystać z usług aż sześciu graczy. Wśród powołanych na wyjazd do Słowacji zabrakło Vucinica, Doniego, Baptisty, Perrotty, Juana oraz Cicinho. Pod znakiem zapytania stoi występ Francesco Tottiego.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Myślicie, że wejdzie takie coś:
Vaslui - AEK 2

AEK w sparingach grał średnio: remisy z Cluj i Burgas (1:1), zwycęstwo nad Panionosem i porażki z Mallorcą i Boca Juniors. Vaslui wyeliminowało Omonię Nikozja (1:1 i 2:0). Drużyna Vaslui zazwyczaj wygrywała u siebie, ale tylko spotkania ligowe. W Europie już tak nie błyszczą, chociaż w ubiegłym sezonie przegrali w dwumeczu po dwóch remisach ze Slavią. AEK wypadło jeszcze gorzej: odpadli w eliminacjach z Omonią Nikozja. Skusił mnie na ten mecz kurs - 2,40.
Sivasspor - Shakthtar 2
W tym sezonie w meczach o stawkę Turcy pokonali tylko Anderlecht u siebie 3:1 - ale Belgowie już wcześniej zapewnili sobie awans do kolejnej fazy eliminacji LM - w Brukseli wygrali 5:0 - więc ten mecz nie miał aż takiego ciężaru gatunkowego. Sivasspor przegrał mecze także w Turcji, chociaż rywale niby byli trudni, to jednak porażki z Trabzonsporem i Fenerbace dają do myślenia. Ukraińcy także nie grzeszą formą - odpadli - podobnie jak ich rywale z kwalifikacji LM - z Timisoarą po dwóch remisach. Jednak w lidze idzie im nieźle - 4 mecze, 10 punktów. To oni są chyba faworytem tego pojedynku - w końcu to oni wygrali ostatnią edycję tego Pucharu (ale pod innną nazwą).
Brondby - Hertha 2
Duńczycy w poprzedniej rundzie wyeliminowali Legię Warszawa - po dwóch remisach, a wcześniej Florę Tallin. Jednak w Kopenhadze to Estończycy wygrali 1:0. W Tallinie jednak było 4:1 dla Duńczyków. Warto zauważyć, że Brondby u siebie wygrało tylko z Midtjyllandem 3:1, zremisowali z Legią i Odense oraz przegrali z PSV w sparingu 1:2, z Florą 0:1 i Aalborgiem 0:2. Hertha w przedsezonowych sparingach ograła Bursaspor, Union Berlin i Ferencvaros oraz zremisowała z St. Pauli. Gorzej dla Berlińczyków prezentują się wyniki w meczach o coś : wygrana dopiero po dogrywce w Pucharze Niemiec z Monsterem, wygrana z Hannoverem u siebie i porażka z Munchenglabbach na wyjeździe 0:2.
Myślicie że to ma szansę powodzenia :?:
 
gost3k 0

gost3k

Użytkownik
Fulham - Amkar​

Ekipa z Craven Cottage znajduje się w dobrej dyspozycji, świadczą o tym niedawne potyczki z Vetrą. Litwini w dwumeczu nie mieli zupełnie nic do powiedzenia. Efektowna wygrana pokazuje zaangażowanie Fulham. Fakt debiutu ekipy z Londynu w europejskich pucharach sprawi, że będą chcieli jak najlepiej się zaprezentować. Amkar nie będzie traktować LE jako priorytetu, ze względu na trudną sytuację w lidze. Walka o utrzymanie jest napewno ważniejsza. Fulham u siebei pewnie wygra, bo w Rosji różnie być może.

Fulham - Amkar 1,50
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
▶ FK Baku - FC Basel : 1X @ 1.65
FK Baku jest u siebie w stanie jak najbardziej powalczyć w tym meczu,maja bogatego właściciela a szansa na awans do f.grupowej Ligi Europejskiej bardzo duża,w FK Baku grają tez bardzo ciekawi piłkarze tacy jak Argentyńczyk : Fernando Perez i Brazylijczyk wypocżyczony z M.Charków William Batista.Kurs na 1X ciekawy i jak dla mnie warty grania.Dodatkowym czynnikiem nie sprzyjającym gosciom są bardzo duze upały i na pewno męcząca podróż.
▶ FC Bate Borisov - Liteks Lovech : 1 @ 1.80
Bate po ubiegłorocznym bardzo dla nich udanym występie w fazie grupowej Ligi Mistrzów w tym roku nawet się do niej nie zakwalifikowali,gdzie ulegli słabemu FC Ventspils.Na pewno nie takie były przed sezonowe plany,założenia prezesa i całej drużyny.Teraz jedynym wyjściem jest zakwalifikowanie się do f.grupowej Ligi Europejskiej.Goście nie powinni sprawić Bate na Białorusi większego problemu.
▶ Bnei Yehuda Tel Aviv - PSV Eindhoven : 1X @ 1.90
Nie rozumiem aż takiego faworyzowania zespołu PSV.Nie jest to już ten sam zespół który dochodził do półfinałów Ligi Mistrzów albo był stałym bywalcem fazy grupowej.W pierwszej rundzie słaby występ przeciwko średniakowi z Bułgarii.Dodatkowo bardzo ciężkie warunki jakie będą na pewno panowały jutro w Izraelu.Dodam tylko że gospodarze jutrzejszego meczu maja obecnie 5 wygranych meczy z rzędu i na pewno nie położą się przed PSV,które nie dawno za ingurowało sezon a przed 3 dniami grali bardzo ciężki wygrany mecz z Ajaxem.Uważam że 1X jak najbardziej realne.
▶ EA Guingamp - Hamburger SV : 2 @ 1.70
Większość typuje HSV i raczej większość ma rację ???? , HSV w ubiegłorocznej edycji P.Uefa radził sobie bardzo dobrze i zaszedł bardzo daleko.Jutro zmierzy się z drugoligowcem Francuskim,jeżeli tylko podejdą do tego spotkanie w pełni profesjonalnie nie lekceważąc rywala nie powinni mieć większych problemów.w Betgunie można złapać nawet @ 1.70 gdzie u innych bukmacherów są kursy ok @ 1.55
▶ Metalurg Donetsk - FK Austria Wien : X2 @ 2.10
Austrie pamiętam jeszcze z meczy w Warszawie i w Wiedniu,akurat Legii zawsze się ciężko z nimi grało i zawsze sprawiali wiele problemów.Drużyna Metalurga nie jest aż na tyle silną ekipa żeby na ich wygraną wystawiać az tak niskie kursy,X2 lekko uważam ze całkiem relane po bardzo dobrym kursie,drużyna Austrii jest dodatkowo o wiele bardziej ograna w europejskich pucharach niż ich rywale z Doniecka.
▶ Steaua Bucarest-St.Patricks Athletic (Handicap 0-1) : 1 @ 1.70
W drużynę z Bukaresztu zostały władowane bardzo duże jak na tamte warunki pieniądze,do zespołu przyszedł nowy trener i od razu w grach sparingowych było widać efekty,dodatkowo pewne wyeliminowanie w dwumeczu szkockiego Mortherwell 6-1 poprzez bardzo słabe 2 kolejki ligowe.Drużyna ST Patricks awansowała do 3 rundy sensacyjnie elimunująć Krylie Sovietov Samarę,jednak w jutrzejszym meczu nie daje im wiekszych szans,cel przed gospodarzami jest tylko jeden : awans do fazy grupowej ligi europejskiej,liczę jutro na przełamanie bardzo słabych dwóch pierwszych kolejek ligowych i pewną wygraną.
▶ Lech Poznan - Club Brugge : under 2.5 @ 1.80 i under 3.5 @ 1.30
Nie sądzę aby obie druzyny otworzyły się jakos znacznie na początku meczu a co za tym idzie nie uważam ze zobaczymy jutro we Wronkach wiele goli,ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć więcej ponieważ nie wiem czego możemy spodziewać się po piłkarzach z Belgii.Jako ze to pierwszy mecz uważam ze under 2.5 jest najlepszym rozwiązaniem,jeszcze lepiej @ 3.5 ale kurs o wiele niższy.
▶ Genoa CFC - Odense BK : 1 @ 1.55
Nie ma co porównywać Włoskiej ligi do Ligi duńskiej ???? , Genoa jak nie zlekceważy rywala nie powinna mieć najmniejszych problemów z wygraniem jutrzejszego meczu.
▶ Galatasaray - FC Levadia Tallinn (Handicap 0-1) : 1 @ 1.60
Granie na czystą 1 nam się nie bardzo opłaci chyba ze do Aco ???? , ciekawą opcją wydaję się byc handicap.Piłkarze trenowani przez F.Rajkarda nie powinni miec najmniejszych problemów z pokonaniem amatorskiej druzyny z Tallina,przygoda piłkarzy Levadii z LE powinna się zakonczyc już jutro po wysokiej przegranej.Galata u siebie bardzo mocna i w świetnej formie a najlepiej świadczą o tym ostatnie wyniki.
▶ Benfica Lissabon - Vorskla-Naftohaz Poltava (Handicap 0-1) : 1 @ 1.75
Wiele z nas miało okazję oglądać niedolne ataki na barmkę Martimo w niedzielnim spotkaniu ligi Portugalskiej,kto jednak oglądał tamto spotkanie wie ze Benfica po prostu miażdżyła rywali,niestety fatalna skutecznośż i nie strzelony rzut karny zadecydowały o remisie 1-1.Jutro piłkarze z Portugalii zmierzą się z zespołem Poltavy z Ukrainy,ja nie widzę innej możliwości niż pewna wygrana kilkoma golami i cheć zmazania plamy po fatalnym niedzielnim spotkaniu,niech zagrają tak ja 2 polowe w niedziele lecz skuteczniej to na pewno zobaczymy dużo goli.
▶ Werder Bremen - FK Aktobe (Handicap 0-1) : 1 @ 1.55
Werder ostatnio w znakomitej formie,co roku gości w P.Uefa,podobnie będzie i tym razem,ponieważ nie powinni mieć oni żadnych problemów z pokonaniem rywali z Kazachstanu.Awans do fazy grupowej na pewno najlepiej załatwić już jutro,bo w Kazachstanie za tydzień łatwo im nie będzie.
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Liga Europejska.
Witam. Przygladam sie dyskusji i postanowilem wziasc w niej udzial.

Podzielam wasze typy co do pewnych wygranych Hamburgera i Genoa.

Rywal Hamburgera z tego co mi wiadomo gra w drugiej lidze francuskiej a awans uzyskali pewnie domyslam się z jakiegos pucharu.

Genoa to zupelnie inna, lepsza druzyna niz Odense, podobnie jak i ligi wloska jak i dunska.

A teraz moje osobiste typy:

Lech: Brugge (+1)-- 1.

Lech wydaje mi sie ze przejdzie jak burza u siebie, rozjedzie Brugge, zeby nie bylo watpliwosci co do rewanzu kurs 3,50 w TOBET biore jak najbardziej.

Broendby(+1)- Herta ---2

Wydaje mi się ze to tez &quot;pewniak&quot;. Klubu z Broendby nie powinno juz byc w tej rundzie , pomógł im sedzia w Warszawie, ale coz sa i graja dalej i mysle ze juz koncza udzial w europejskich pucharach.
Herta po porazce w lidze , zmotywowani rozloza rywala na lopatki.
Licze nie ukrywam takze na pierwszego gola Wichniarka.
Kurs 6 zl!! biore i gram nawet za 10 zl.

i Jeszcze jeden mecz , ktory mam na oku.

NAC Breda: Villareal--2.
Kurs 1,90 a przeciwnik slaby. Narazie tyle moge tylko powiedziec , wiadomo liga holenderska juz gra a hiszpanska jescze nie , ale po tym co zrobilo wczoraj Atletico mysle ze typ pewny w 75%.

P.S Sory za brak polskich znakow ale mam zesputa klawiature i nie dziala mi ALT
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Witam. Przygladam sie dyskusji i postanowilem wziasc w niej udzial.

Podzielam wasze typy co do pewnych wygranych Hamburgera i Genoa.

Rywal Hamburgera z tego co mi wiadomo gra w drugiej lidze francuskiej a awans uzyskali pewnie domyslam się z jakiegos pucharu.

Genoa to zupelnie inna, lepsza druzyna niz Odense, podobnie jak i ligi wloska jak i dunska.

A teraz moje osobiste typy:

Lech: Brugge (+1)-- 1.

Lech wydaje mi sie ze przejdzie jak burza u siebie, rozjedzie Brugge, zeby nie bylo watpliwosci co do rewanzu kurs 3,50 w TOBET biore jak najbardziej.

Broendby(+1)- Herta ---2

Wydaje mi się ze to tez &quot;pewniak&quot;. Klubu z Broendby nie powinno juz byc w tej rundzie , pomógł im sedzia w Warszawie, ale coz sa i graja dalej i mysle ze juz koncza udzial w europejskich pucharach.
Herta po porazce w lidze , zmotywowani rozloza rywala na lopatki.
Licze nie ukrywam takze na pierwszego gola Wichniarka.
Kurs 6 zl!! biore i gram nawet za 10 zl.

i Jeszcze jeden mecz , ktory mam na oku.

NAC Breda: Villareal--2.
Kurs 1,90 a przeciwnik slaby. Narazie tyle moge tylko powiedziec , wiadomo liga holenderska juz gra a hiszpanska jescze nie , ale po tym co zrobilo wczoraj Atletico mysle ze typ pewny w 75%.

P.S Sory za brak polskich znakow ale mam zesputa klawiature i nie dziala mi ALT

Nie wiem skąd ta pewnosc na Villareal , to klasowy zespol ale spokojnie z tymi procentami. A pozatym to , że wygrało Atletico oznacza dla ciebie , że pewniejeszy jest zarazem typ na Villareal?
Oczywiscie sa faworytem ale ofensywnie nastawieniu u siebie NAC pokusza sie o cos wiecej mozesz byc pewny.
Podobnie niezgadzam sie z typem na Herthe 2 z handicapem?
Widziales choc jeden ich mecz w lidze w tym sezonie?
Fakt ze z Borussia mieli sytuacje raz zawoodzil Wichniarek raz ktos inny...ale skad pewnosc ze poprawili skutecznosc o 100%?
MEcz z Broendy to dla mnie X.
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Guingamp bez Wilson Oruma i Eduardo Dos Santos , obaj kluczowi zawodnicy
W barwach HSV zabraknie podstawowego golkipera Franka Rosta, którego zastąpi Wolfgang Hesl.
 
S 0

szczygiel87

Użytkownik
Witam ???? Ciekawym typem dla mnie po kursie 2zl jest typ na Zenit.
Nacional na inauguracje sezonu zremisowal u siebie 1-1 ze Sportingiem wiec na dobra sprawe nie wiemy w jakiej sa formie. Wiemy jedną są amatorami na arenie międzynarodowej i trafili na Zenit. Nacional stracił najlepszego zawodnika Nene i nie dokonal praktycznie wzmocnień na ten sezon. Zenit stracił 10 sierpnia Avocata i zjamuje 7 lokatę w lidze, ale tylko 3 pkt brakuje im do trzeciego miejsca,które zajmuje CSKA. Na domiar zlego stracili Pogrebniaka i Tymoszczuka. Z kolei pozyskali utalentowanego Włocha Alesandro Rosine więc nie jest zle. Ostatnie wyniki Zenita:
Amkar Perm vs. Zenit St. Petersburg W - 2:4
09/08/2009 Premier League Zenit St. Petersburg vs. Tom Tomsk L - 0:2
05/08/2009 Russian Cup Zenit St. Petersburg vs. FK Nizhnyi Novgorod W - 1:1
2:1 (OT)
02/08/2009 Premier League Saturn Moscow Region vs. Zenit St. Petersburg D - 2:2
Druzyna wygrala teraz z Amkarem, druzyna która gra dzisiaj z Fulham. Mysle ze z tym składem i po zmianie trenera w tej druzynie sa ciezkie dni wiec kazdy z zawodnikow pracuje o swoja przyszlosć, a jak wiemy Rosjanie maja charakter. Niezaleznie jakie osłabienia beda to i tak druzyna Nacionalu na papierze blado wyglaa na tle Rosjan. Pamietajmy ze praktycznie obrona jest ta sama co rok temu wiec raczej obawy moge miec co to sily ofensywnej. Co to kontuzji powazniejszych nic niewiadomo, jednka ja zaryzykuje na Zenit. Od wtorku praktycznie nie bylo niespodzianek co do faworytów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom