>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Jarek tak naprawde wygral ten mecz. Liczac punkty przedmeczowo nihuhu mi nie wychodzilo jak Motor ma wygrac. No wlasnie tak..
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Prawda świetny mecz Hampela i niesamowite jego odrodzenie, bardzo miło było widzieć wreszcie świetne starty Jarka i jaki był szybki ale zarówno jak on mecz wygrał mecz Motorowi tak Dudek znowu kładzie mecz Toruniowi. Gość z GP, kreowany oczywiście obok nieobecnego Emila na lidera, ściągnięty za bardzo duże pieniądze znowu nic nie jedzie. O ile na dobrze sobie znanym torze w Gorzowie jakoś te dwa biegi w 6 startach wygrał tak dzisiaj padaka totalna, zero startów, zero prędkości i tej zadziorności za najlepszych czasów Patryka. Ogólnie cały Toruń klasycznie: równo i stabilnie ale tylko przeciętni z wyjątkiem o dziwo dziś Jacka, Lambert na początku zawodów także bez wyrazu, Przedpełski przespał bieg 13 bieg a 10 zawalił i mamy katastrofę. Patrząc na to co pojechał dzisiaj Woffinden i jakie problemy także ma Sparta zapowiada się gruba walka o 7 miejsce między Toruniem a Wrocławiem.
 
M 1,7K

Michu9210

Użytkownik
Co do typu na Jakobsena i Waszych ostatnich opinii.nie będę wszystkich cytował. Jakobsen, podobnie jak Krakowiak ma zagwarantowane minimum 2 starty, tak są dogadani z trenerem Slączką. Pomaga w tym z/z, bo mogą się pokazać bez presji z tyłu głowy, nie wyjdzie mi jeden bieg i nie pojadę. Także jeśli niektóre osoby nie mają wiedzy, to po prostu niech nie wprowadzają innych w błąd.
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Co do typu na Jakobsena i Waszych ostatnich opinii.nie będę wszystkich cytował. Jakobsen, podobnie jak Krakowiak ma zagwarantowane minimum 2 starty, tak są dogadani z trenerem Slączką. Pomaga w tym z/z, bo mogą się pokazać bez presji z tyłu głowy, nie wyjdzie mi jeden bieg i nie pojadę. Także jeśli niektóre osoby nie mają wiedzy, to po prostu niech nie wprowadzają innych w błąd.
Jeśli posiadasz taką wiedzę i chcesz się z nią podzielić to pisz o tym przed meczem, nie po. Wielu już na forum było mądrych, którzy pokazywali się, jak już znali rezultat meczu i wypominali innym chybione analizy. Zachęcam do dyskusji przed meczem.
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Jeśli posiadasz taką wiedzę i chcesz się z nią podzielić to pisz o tym przed meczem, nie po. Wielu już na forum było mądrych, którzy pokazywali się, jak już znali rezultat meczu i wypominali innym chybione analizy. Zachęcam do dyskusji przed meczem.
Neutralny ale akurat user Michu podał taki typ, jednak jak to forum ma w zwyczaju, gdy ktoś (np ja) miał do tego typu wątpliwości to oczywiście nie mogę wypowiedzieć swojego zdania tylko zostałem wskazany do tarcia chrzanu i że oczywiście wprowadzam w błąd:). Typ wszedł Michu rządzi szkoda tylko, że o informacjach kontraktowych nie pisał w analizie a po meczu. Szkoda, że ten sam Jakobsen mając dwa starty w ostatnim meczu u siebie zrobił 0 pkt. I o takim ryzyku mówiłem niż nazywanie typu lokatą:)

ale drogi Michu chyba sam przyznasz, że taka analiza mogła budzić wątpliwości

Fred Jakobsen powyżej 2,5 Sts@1,85
To chyba żart i lokata. Duńczyk już ostatnio pokazał, że umie jeździć na tym poziomie.
I jeszcze słówko do M Michu9210 to że ktoś dyskutuję na temat typu to nie wprowadza w błąd a tylko wyraża swoje zdanie. Zieloności. Raz jeszcze gratulację za dobry typ i piękna "lokatę" :)
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Neutralny ale akurat user Michu podał taki typ, jednak jak to forum ma w zwyczaju, gdy ktoś (np ja) miał do tego typu wątpliwości to oczywiście nie mogę wypowiedzieć swojego zdania tylko zostałem wskazany do tarcia chrzanu i że oczywiście wprowadzam w błąd:). Typ wszedł Michu rządzi szkoda tylko, że o informacjach kontraktowych nie pisał w analizie a po meczu. Szkoda, że ten sam Jakobsen mając dwa starty w ostatnim meczu u siebie zrobił 0 pkt. I o takim ryzyku mówiłem niż nazywanie typu lokatą:)

ale drogi Michu chyba sam przyznasz, że taka analiza mogła budzić wątpliwości



I jeszcze słówko do M Michu9210 to że ktoś dyskutuję na temat typu to nie wprowadza w błąd a tylko wyraża swoje zdanie. Zieloności. Raz jeszcze gratulację za dobry typ i piękna "lokatę" :)
Wiem, że podał, ale jak sam zauważyłeś opisał szczegóły dopiero po trafionym becie i jeszcze wbił szpilkę innym userom, co według mnie nie do końca jest nam wszystkim potrzebne. Równie dobrze mogłem napisać po trafieniu wygranej Lublina, że to wszystko przewidziałem i Jarek Hampel dzwonił do mnie i zapewnił, że dziś w każdym biegu na pierwszym łuku wszyscy będą wąchać jego spaliny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
K 410

kita07041981

Użytkownik
Lyager +8.5 kurs 2.01 sts myślę że kurs poleci bo to jedyny prócz przyjemskiego zawodnik który nie zawodzi. Jeździł tam w zeszłym roku i zna dobrze tor. Myślę że 9-11pkt powinien zrobić.
Nielsen +6.5 kurs 1.7 sts ostatnio z Polonia ładnie pojechał i myślę że 7pky ze słabymi na wyjazdach Niemcami powinien uzbierać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom