>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
power30 18K

power30

Forum VIP
To rozpisz od razu cały program łącznie z czasami jak to takie proste i oczywiste.
To dziwne masz podejście, skoro nie prognozujesz potencjalnej zdobyczy punktowej oraz rozkładu biegów danego zawodnika. Z reguły zanim pojawia się oferta to zakładam potencjalną zdobycz i wówczas w zależności od linii wystawionej przez bukmachera gram lub nie. Czasem zdarzają się pomyłki u bukmacherów :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +269
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Ok, tak mi się wydawało, upewniałem się bo myślałem o underze 11 - w ETOTO za 2.02 i chyba się skuszę.
W 1 biegu zapisuję mu 3, w 11 też, w 7 jedzie z Holderem i Jankiem więc pewnie straci punkty, liczę na to że przywiezie jedynkę, w 9 jedzie znowu z Jankiem który jest dynamitem, więc tu 2 dla Doyle'a. Mamy z tego 9 więc jest zapas na nominowany, liczę jednak mocno na jakieś odpuszczenie/rozluźnienie, tym bardziej że wczoraj odjechał spotkanie w Anglii.
Myślę ze w pojedynku h2h z Holderem będzie gora . Według mnie kolo 12 powinien się zakręcić.
 
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
GKM - Stal Stal 1.85 forbet forbet ✅

Edit: przed biegami nominowanymi mecz rozstrzygnięty...

Krótko i na temat. Stal po prostu jest silniejsza seniorsko i tor gospodarzy tego nie zmieni. Nawet jeśli jest duża dysproporcja na juniorce na niekorzyść Stalowców. Gorzów dziś wygra kilkoma punktami. Mecz rozstrzygną biegi nominowane. Zmarzlik dziś prawopodobnie komplet.

Unia - Ostrovia Ostrovia +24,5 pkt 1.60 forbet forbet ✅

Edit: Podziękowania dla Janusza za oddanie biegów...

Zwycięstwo Unii jest dziś niepodważalne. Wielokrotnie takie mecze nie kończyły się w Lesznie pogromami. Liczę na dobry mecz przede wszystkim Holdera. Punkty dołącza również Walasek, Gapiński no i talent Nielsen. Uważam że ostrowianie ugrają dziś 33 pkt w Lesznie, tak aby księgowa Unii była zadowolona.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +961
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
To lecimy dalej undery - Vaculik u 9.5 @1.95 ETOTO, ma na kim stracić w każdym biegu, nie jest za mocny w tym sezonie, a do tego jutro GP.
 
Ostatnia edycja:
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
To lecimy dalej undery - Vaculik u 9.5 @1.95 ETOTO, ma na kim stracić w każdym biegu, nie jest za mocny w tym sezonie, a do tego jutro GP.
W Totalbet jest 10.5 na Vaculika i tam właśnie postawiłem under @ 1,60 10 pkt. Mocny dziś Vaculik ale wchodzi cudem przez odpuszczenie 14/15 biegu jak Kołodziej. Martin ten sezon zdecydowanie na razie słabiutki. Ciągle przed sezonem było pompowanie balonika, że wreszcie może pojedzie o coś w GP i że marzy mu się medal. W lidze mocno zawodzi jak dotąd i myślę, że bardzo skupia się na GP i jestem bardzo ciekawy jego jutrzejszego występu. Nie chce zbyt pochopnie go oceniać ale być może coś w tym jest i włączy mu się tryb Woffindena i Lindgrena a szczególnie tęczowego, który notorycznie olewa Włókniarz pod przykrywką "long covid" a w GP rok w rok jedzie o medal. Ale do rzeczy o dzisiejszym meczu słów kilka: zaczyna z pola C/D z mocnym w tym sezonie Woźniakiem vs Przemo i Jakobsen, później x2 z Hansenem a rywale to Krakowiak, Jakobsen oraz Nicki i junior. Biegi nie wydają się jakieś mega trudne ale Martin pod formą, co prawda w Gorzowie ostatnio od swojego drugiego biegu się ogarnął tak do tamtego czasu słabiutko. Jak dalej będzie przegrywał starty to może pogubić. 13 bieg z Bartkiem na KK i Nickiego więc 0-1 może wlecieć. Wszędzie linia 9.5 więc 10.5 myślę, że o oczko przesadzona.
 
Ostatnia edycja:
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Pedersen (+1,5)-Zmarzlik 2 @1.57

Ja tam psotawilem Zmarzlik wiecej punktow w meczu przy malym handicapie dla Pedersen poltora punkta. Wczesniej kurs byl lepszy, ale niebardzo jest czasami czas by rzucic typ, takze wpisuje biezacy kurs. Czy dobrze to nie wiem, ale Zmarzlik musi ten wynik ciagnac i tak, spotkaja sie pewnie wiecej niz raz, a i tak jest prawdodpobne, ze Pedersen te punkty gdzies pogubi.
 
J 250

jastrzi

Użytkownik
Pytanie, jeśli Krakowiak jedzie tylko dwa biegi, a stawiałem na powyżej 5,5 to porażka czy zwrot w STS? Pewnie głupie pytanie, ale kompletnie nie znam się na żużlu.
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Rozpoczynamy żużlowa niedzielę 😉
Typ na dzień dobry po fajnym kursie
Bieg juniorski😉
Czewa(-3.5)-Wroclaw 2 kurs 1.84 Sts
Jeszcze w zeszłym sezonie bym tego nie grał,ale w tym trzeba zaryzykować...Kowalski z Czewy przyszedł i ma coś do udowodnienia a forma Miskowiak czy Świdnickiego średnia w lidze...jeśli nie spali się Kowalski lub nie zrobi jakiejś literki to jest w stanie namieszać...jeden bieg a kurs fajny...nie skreslalbym również Curzytka
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +125
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Woryna powyżej 7.5pkt 1.84

Woryna zaczął bardzo dobrze ten sezon, dziś dodatkowo własny tor więc punktów powinien nałapać zwłaszcza, że w 12 jedzie przeciwko trzem juniorom. Jak dla mnie linia, którą zamknie do biegów nominowanych.

Dudek powyżej 9.5pkt 1.70

Patryk u siebie powinien zrobić dwucyfrówkę na spokojnie. Nie najgorszy układ biegów, do tego Motor mocno osłabiony brakiem Kubery wiec juniorka Motoru dziś trochę pojeździ. Jeśli Apator ma wygrać z Lublinem to zdecydowanie teraz, a jeśli myślą o zwycięstwie to dobry występ liderów jest wręcz obowiązkowy.

Dodatkowo: Woffinden powyzej 8.5 pkt 1.70

Linia obniżona chyba przez wczorajsze SGP. Tai nie miał wczoraj zbyt wiele szczęścia. Te biegi nie były takie złe, ale zawsze brakowało miejsca na pierwszym łuku do wypracowania pozycji. Dziś wierzę, że jeden z liderów Wrocka będzie jeździł na swoim poziomie
 

Załączniki

jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Maksym Drabik poniżej 10.5 @ 1.85 Totalbet (liczy się pierwszych 5 biegów) 7 punktów.

Spora linia na Maksa jak na 5 biegów, jest z kim dziś przegrywać. Linia duża ze względu na dwa świetne mecze na własnym torze ale na wyjeździe aż tak miło nie będzie, a 10.5 to powinno być na 6 biegów a nie na 5. Zaczyna z Jarkiem na mocnego Lamberta i Holdera. Bieg 5 i 9 jedzie z ZZ gdzie wskoczy pewnie Hampel i Michelsen lub junior, a on sam pojedzie na ZZ w biegu 4 na Dudka lub 11 z Jarkiem na Lamberta i ZZ. Będą szachy jak to przy ZZ a zastępstwem jadą obie ekipy. Bardzo mocny 13 bieg: Dudek, Michelsen, Przedpełski i Drabik. Jednak na wyjeździe i przy równej ekipie z Torunia 11 pkt. w 5 biegach bardzo trudno będzie mu zdobyć.

Gleb Czugunow poniżej 7.5 @ 1.65 Totalbet (pierwsze 5) 2 punkty.

Ciężkie biegi przed Glebem dzisiaj, x2 pojedzie z ZZ gdzie raz wskoczy zapewne Tai lub Magic a raz Bewley. Pierwszy bieg bardzo trudny z pola C/D z Woffindenem na Madsena i Worynę więc liczę tu na 0 pkt. Później z ZZ na Worynę i Jeppesena. Może najwyższy czas żeby wreszcie Duńczyk się obudził? Bieg 8 z ZZ na Lindgrena i Miśkowiaka więc tu też może być wszystko od 0 do 3 włącznie ale też myślę, że tęczowy się obudzi a i Misiek początek sezonu nie ma rewelacyjnego. Bieg 13 z Janowskim na Lindgrena i Smektałę. Na zz bieg 4 z juniorami i Smykiem lub 11 z Woffim na Madsena i Jeppesena(juniora) więc dużo lepiej byłoby wskoczyć w 11 bo trudniejszy bieg. Gleb ma takie odpały, że po dwóch zerach wiezie dwie trójki ale myślę, że dziś granicy 8 punktów nie przekroczy.

Bartosz Smektała poniżej 9.0 @ 1.60 ETOTO 6 punktów.

Kiedy ostatnio Smyk zrobił 10? Na swoim torze męczy się okrutnie. Zaczyna od biegu z Miśkiem vs ZZ Gleb/Woffi? także może i 2-3 realne ale później zaczynają się schody. 7 bieg z Madsenem vs Janowski więc powinna być 1, bieg 9 Madsen na Woffiego i Bewleya, znowu raczej 0-1, 13 z Lindgrenem na Janowskiego i Gleba więc raczej ponownie więcej niż 1 nie zrobi. W zawodach indywidualnych Smyk fajnie sie pokazuje ale w lidze a szczególnie na torze w Częstochowie bardzo zawodzi raczej okolice 7 punktów bym mu dawał dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +824
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Apator - Motor 1 @1.53 bet365 tragedia

Biore tutaj zdecydowanie Torun. Maja oni 4 zawodnikow , ktorzy moga trzasnac ponad 10 punktow , dodatkowo ZZ + juniorka zdecydowanie slabsza od Lublina.
Z drugiej strony Lublin hmmm... Michelsen , Drabik i co dalej? Hampel slabiutki poki co no i juniorzy mocni , tylko czy oni potrafia byc tak skuteczni na wyjezdzie jak u siebie w ostatnich dwoch spotkaniach ? Watpie.


Drabik over 9 @ 1.66 bet365

Maks imponowal szybkoscia w meczach w roli gospodarza. Dzisiaj moze nie bedzie tak super wyniku ale 10 punktow minimum na 6 lub 7 jego startow musi byc.
 
Ostatnia edycja:
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Szybki bet
Wynik po 4 biegach
Toruń(-0.5)-Lublin 2 kurs 1.7 Fortuna
Jeśli nie będzie literek i defektów to czuję że Lublin zaskoczy na początku...juniorzy to bieg 2 i 4 więc są duże szanse...i spora przewaga Motoru
TYP WYCOFUJE HANDI SIE ODWROCILO I LUBLIN MA -0.5 TAKZE NIE ZAGRANE😉😉😉
 
Ostatnia edycja:
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
Najlepiej punktujący w meczu M. Michelsen 2.65 forbet forbet ✅

Edit: mimo upadku w pierwszym swoimi starcie weszło na farcie w ostatnim biegu dzięki zerówce Jacka.

Dziś zapowiada się na zwycięstwo Torunian gdyż Lublin jedzie bez Dominika Kubery. Idę w stronę Mikkela gdyż będzie dziś liderował drużynie Motoru. ZZ po obu stronach więc liczba startów pomiędzy zawodnikami taka sama. Liczę na 7 startów Mikkela po rezerwie taktycznej. Zagrozić dziś mu może w liczbie punktów tylko Lambert po stronie Torunia. Ewentualnie Drabik jeśli będzie tak samo dobrze dysponowany jak w Lublinie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +630
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Toruń - lublin
Toruń -8,5
STS
Kurs 3.04 Torun nie miał kim straszyć

Na szybko bardzo na szybko nie widzę dziś Lublina Domin był ważnym ogniwiem wiadomo mogą łatać go juniorzy ale czy dadzą radę? Myslę że dziś Torun wygra okazale brak czasu po powrocie z Dauga ale myślę że po takim kursie warto spróbować pewnej wygranej Torunia
 
Ostatnia edycja:
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Motor wygra @3.40 betfan 42-48

Tak na szybko, bo za chwilę jadą. Nie wiem, czemu kursy na ten mecz tak mocno rozstrzelone. Dla mnie goście są tu faworytem, bo są lepszą drużyną, jeśli chodzi o cały skład i wydaje mi się, że wszystkim w Lublinie bardzo zależy na sukcesie Motoru, natomiast w Toruniu niekoniecznie. Dudek i Przedpełski po kiepskim GP, Jack bardzo nierówny i nie za szybki. Za Lewandowskiego jedzie Zieliński, co też jest osłabieniem.
W Motorze widzę większą motywację. Mikkel świetny w lidze, bardzo lubi Motoarenę i w lidze praktycznie zawsze notuje tu dwucyfrówki. Drabika nawet nie oceniam, bo póki co przechodzi samego siebie, juniorzy znakomici i Hampel, który teraz z meczu na mecz pownien być coraz lepszy.
Może analiza krótka i pod typ, ale takie jest moje zdanie o obu drużynach. Przy takim kursie próbuję grać dość mocno na gości.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1142
I 24,7K

iti

Użytkownik
Motor wygra @3.40 betfan

Tak na szybko, bo za chwilę jadą. Nie wiem, czemu kursy na ten mecz tak mocno rozstrzelone. Dla mnie goście są tu faworytem, bo są lepszą drużyną, jeśli chodzi o cały skład i wydaje mi się, że wszystkim w Lublinie bardzo zależy na sukcesie Motoru, natomiast w Toruniu niekoniecznie. Dudek i Przedpełski po kiepskim GP, Jack bardzo nierówny i nie za szybki. Za Lewandowskiego jedzie Zieliński, co też jest osłabieniem.
W Motorze widzę większą motywację. Mikkel świetny w lidze, bardzo lubi Motoarenę i w lidze praktycznie zawsze notuje tu dwucyfrówki. Drabika nawet nie oceniam, bo póki co przechodzi samego siebie, juniorzy znakomici i Hampel, który teraz z meczu na mecz pownien być coraz lepszy.
Może analiza krótka i pod typ, ale takie jest moje zdanie o obu drużynach. Przy takim kursie próbuję grać dość mocno na gości.
Może dlatego, że nie jedzie Kubera? Nie wiem jakim wynikiem zakończy się ten mecz, ale wspominasz o tym, że nie jedzie Lewandowski, a o Kuberze nie napisałeś ani słowa...
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Może dlatego, że nie jedzie Kubera? Nie wiem jakim wynikiem zakończy się ten mecz, ale wspominasz o tym, że nie jedzie Lewandowski, a o Kuberze nie napisałeś ani słowa...
Bo pisałem o zawodnikach, którzy są w składzie, o Lewandowskim wspomniałem dlatego, że jedzie za niego Zieliński. To, że brak Kubery to osłabienie jest oczywistą oczywistością, ale już wspominali o tym inni powyżej. Również nie wiem, jak skończy się ten mecz, ale patrząc na wyniki po drugiej serii uważam to za dobry typ, choć do końca daleko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom