>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
4 kolejka PGE Ekstraligi:

Norbert Krakowiak (GKM Grudziądz) over 5,5 pkt 1.88 (sts)

Krakowiak w meczu ze Spartą zrobił 9 pkt i bonus i był ojcem tego zwycięstwa. On jeździ na bardzo szybkich silnikach od Ryszarda Kowalskiego, które są idealnie dopasowane na ten grudziądzki tor. JEgo atutem jest też dobry start. Taką linię punktową przekroczy bez większego problemu. Nie ma co się też bać, że nie wystąpi Krakowiak 5 biegów, bo na torze w Grudziądzu jest wyraźnie szybszy od Jakobsena. Na dodatek Jakobsen ma dwa trudne pierwsze wyścigi, gdzie szacuje, że uzbiera maks 1 pkt i pewnie zostanie zmieniony. Myślę, że linia dla Krakowiaka ustawiona o 2 pkt za nisko.

+ do tego zdarzenia

Ostrów +28.5 1.47 (sts)

Ostrowianie powinni zrobić 31 punktów w Lesznie. Pojadą tam na luzie. W dobrej formie jest Holder, punkty na juniorach, może drugiej lini Leszna powinni też robić: Walasek i Gapiński.

Taki dubel z sts (AKO 2,76) wygląda bardzo dobrze i są bardzo duże szanse jego wejścia.

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +110
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Oli Berntzon poniżej 0.5 wygranego biegu @ 1.60 ForBet
Patrick Hansen poniżej 0.5 wygranego biegu @ 1.65 ForBet 3 mecze bez trójki. Dziś oczywiście jedna wpadła na tragicznym Krakowiaku i Jakobsenie

Daje to w dublu. Berntzon myślę, że na luzie. Jego wyniki od początku w Ekstralidze są słabe tak jak były w GP - za wysoki poziom. Dzisiaj w Lesznie w każdym biegu jakiś koń: 1 bieg Doyle i Bellego, 6: Piotr Pawlicki, 9: Doyle i Janek, 11: Doyle + Lidsey. Na papierze może powalczyć w biegu 6 z Piotrem ale jest tam też leszczyński junior który przy dobrym starcie może powalczyć. Bieg nominowany to także najmocniejsze ogniwa Unii, nawet jeśli Janek odpuści 14-15 bieg to i tak będzie w nim Doyle, Piotr lub Bellego. Będę bardzo zdziwiony jeśli nawet w jednym biegu Szwed wyskoczy i ucieknie gospodarzom.

Hansen trochę podobnie no nie zachwyca, może nie jedzie źle bo oczekiwania wielkie też nie były ale szału nie ma. 11 bieg na Nickiego i Przemka do zapomnienia, 8 z Vaculikiem na Nickiego, 5 bieg z Vaculikiem na Jakobsena i Krakowiaka i bieg 4 w którym widzę największe zagrożenie: juniorzy i Kasprzak ale jednak liczę, że Cysiu u siebie ogarnie Duna, który nie zna tego toru a jest jeszcze w tym biegu Bartkowiak, który poprzedni sezon spędził właśnie w Grudziądzu czy zaskakujący na plus w tym sezonie Łobodziński. Jak nie wpadnie trójka w biegu 4 to będzie dobrze.

Jakub Stojanowski poniżej 0.5 @ 1,52 STS 1pkt na Jakobsenie, który sam się kładzie i nie potrafi się złożyć w łuk. Żenada.
Można dorzucić gdzieś do dubla. Stojanowski to kewlar, Gorzów go wziął tylko po to żeby mieć pełny skład na mecz. Poprzedni sezon pełny stracony i bez jazdy w Rzeszowie. Nieznajomość toru, w juniorskim dość mocni rywale. Jeśli nie będzie taśmy/wykluczenia w żadnym biegu to siądzie.

David Bellego powyżej 7.5 @ 1.65 STS / Fortuna 7pkt. Nie można ku*wa przywozić 0 z Hjelmlandem... piąty bieg zadecydował i drugi zestaw startowy, piąty bieg z pola B a nie najlepszego A choć Hjelmlanda na trasie to był obowiązek wyprzedzić. Doyle też dziś bez szału ale złotówiarz biegu nie odpuści.

U konkurencji linia o punkt wyższa. Do Leszna przyjeżdża dziś slabiutki Ostrów, jeśli Francuz u siebie z Gorzowem zrobił 8+1 to tym bardziej minimum 8 powinien zrobić dzisiaj. Bellego przed sezonem był sporą zagadką a jak na razie prezentuje się bardzo fajnie. Na inaugurację z pola C/D ale spokojnie może wygrać zarówno z Berntzonem a z Hjelmlandem/Nielsenem to obowiązek, później x2 w parze z Lidseyem który lepiej często jeździ na wyjeździe a nie u siebie, 12 łatwy bieg z juniorami i Gapińskim. U przeciwników pewny tylko Holder, z nim spotka się tylko raz w biegu 10. Te 8 punktów to David powinien pokryć już właśnie w 12 biegu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +117
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy na temat IV rundy PGE Ekstraligi.

29.04
Unia Leszno - Ostrovia Ostrów, godz. 18:00
GKM Grudziądz - Stal Gorzów, godz. 20:30

1.05
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław, godz. 16:30
Apator Toruń - Motor Lublin, godz. 19:15
 
M 1,7K

Michu9210

Użytkownik
Fred Jakobsen powyżej 2,5 Sts@1,85
To chyba żart i lokata. Duńczyk już ostatnio pokazał, że umie jeździć na tym poziomie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +317
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Fred Jakobsen powyżej 2,5 Sts@1,85
To chyba żart i lokata. Duńczyk już ostatnio pokazał, że umie jeździć na tym poziomie.
Czy żart i lokata to nie wiem bo myslę ze jest tutaj lekka podpucha buka bo Fred ma ciężki 1 bieg jak go zawali to zostaję mu jeden start o życie bo jak nie to zmiana na Krakowiaka
Co więcej wcale się nie zdziwię jak dziś Norbert będzie jechał za niego od początku
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Janek Kołodziej poniżej 11.5 @ 2.00 ForBet 9pkt - 3,3,3,-,-. Janek klasycznie choć myślałem, że odda tylko jeden bieg.

Można lekko spróbować bez szaleństw ze stawką. Normalnie sportowo Janek idzie dzisiaj pod komplet bo obecny sezon układa mu się świetnie a rywale słabi ale liczę, że jak to ma w swoim zwyczaju (a tym bardziej po „awansie'' na funkcję kapitana) przy wysokim prowadzeniu odpuści bieg nominowany na rzecz juniora i da mu dodatkowy bieg. Ratajczak wraca po kontuzji więc przyda mu się dodatkowy bieg. Problem będzie jeśli zrobi 12 w 4 ale liczę, że jednak coś straci. W 7 i 9 z Doylem, w 13 z Piotrem, w 7 i 13 będzie jeszcze Holder. Jakieś 10+1 i odpuszczenie nominowanego byłoby to idealne.

Bardzo lekko dla emocji podczas oglądania dorzucam też Holder najlepiej punktujący w meczu @ 4.00 Totalbet Holder 12 pkt, Walasek 13, Pawlicki 12. blisko. Jakby nie ujął lekko gazu i nie puścił Walaska na ostatnim łuku on byłby najskuteczniejszym zawodnikiem meczu. Kurs na Walaska był 20.00 :)
Dla porównania inni mają 2.85 lub 3.25. Chris jak na razie petarda, jeśli Staszewski puści go z taktycznej i będzie mieć 6 biegów to bardzo realne. W Toruniu pojechał z RT to może i dziś dostanie bieg mimo powiedzmy -18 na jakimś etapie meczu. Jest 4 gości potencjalnie do bycia najskuteczniejszym: Doyle, Janek, Piotr i Chris. Janek i Doyle x2 ze sobą i mogą potracić, do tego jak pisałem wyżej liczę, że Janek pojedzie 4 razy. Jest Pawlicki, z którym Chris jedzie w 3 i 13, liczę, że coś z nim wygra i że jest w stanie około 13 pkt w 6 biegach zdobyć. Stawka for fun.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +416
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Co do Janka gdzie sam mam jego over 10.5 liczę że zrobi to w 4 biegach. Przy pogromie warto pamiętać że Kołodziej lubi oddawać nominowane juniorom i nie powinno być to jakieś zaskoczenie jak pojawi się Ratajczak lub Jabłoński.
 
M 1,7K

Michu9210

Użytkownik
Czy żart i lokata to nie wiem bo myslę ze jest tutaj lekka podpucha buka bo Fred ma ciężki 1 bieg jak go zawali to zostaję mu jeden start o życie bo jak nie to zmiana na Krakowiaka
Co więcej wcale się nie zdziwię jak dziś Norbert będzie jechał za niego od początku
Człowieku, znasz się jak na tarciu chrzanu, a chcesz wszystkich pouczać. Od 3 meczów Krakowiak jedzie 2 pierwsze biegi jako zz. A ostatni występ Jakobsena?
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Leszno - Ostrów

Ja dzisiaj wierzę w formacje juniorską z Ostrowa, Ratajczak dopiero wrócił po kontuzji, więc jego forma nie powinna być idealna, co do Jabłońskiego to wyszedł mu mecz w Częstochowie, i wygrał bieg z Gorzowem który juniorów ma chyba najsłabszych w lidze. Ostatni start Jabłońskiego w lidze to W,0,0 i liczę że dziś będzie podobnie. Co do juniorów z Ostrowa to weszli w ten sezon tragicznie ale ja widzę w nich potencjał a linie są bardzo niskie. Liczę w biegu juniorskim na 3-3 przy czym jeden zakład był by już rozliczony na +.

Kacper Grzelak powyżej 1.5 - @2.22 STS
Jakub Poczta powyżej 1.5 - @2.61 STS
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Człowieku, znasz się jak na tarciu chrzanu, a chcesz wszystkich pouczać. Od 3 meczów Krakowiak jedzie 2 pierwsze biegi jako zz. A ostatni występ Jakobsena?
Przepraszam ale na tarciu chrzanu też się nie znam. Również nigdzie Cie nie pouczam zwróciłem CI uwagę ze to żadna lokata jak to nazwałeś, a raczej zakład o dużym ryzyku bo to, że do tej pory tak było to nie oznacza ze tak będzie.

Zresztą ciężko zrozumieć Twoj wpis, a jeśli tak się oburzasz bo ktoś ma inne zdanie niż Ty to może lepiej ochłonąć przed podaniem typu z buńczuczną nazwą lokata. Rozumiem ze na lokacie dom postawiłeś?
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Co do Jakobsena to linia skoczyła w STS na 3.5 ale różnie może być, faktycznie ryzyko bo może mieć tylko dwa biegi i zależy jak zacznie. Przemo w Lublinie na ZZ nie jechał bo był bardzo słaby, dzisiaj zapewne on pojedzie na ZZ w 10 a Nicki w 11. Krakowiak pojedzie w 3 i 5 i też zobaczymy co pokaże i czy będzie wskakiwał za Jakobsena. Może za Kasprzaka? Może w ogóle? Kasprzak ma 4 bieg z juniorami i Hansenem, 7 bieg z juniorem to mininum 2,1 powinien mieć i dostanie szansę w 9 biegu. Mirek Jabłoński który jeździł w Gnieźnie z Jakobsenem ostatnio mówił w magazynie Ekstraligi, że Frederik lubi takie ciężkie tory jaki był ostatnio w Lublinie: przyczepny i po deszczu a dużo gorzej radzi sobie na betonie a taki zawsze mamy w Grudziądzu. Nie zdziwi mnie tutaj jakieś 0,1 i do zmiany ale i na spokojnie może zapunktować w dwóch biegach i dostać szansę w 10. Dużo zależy też jak pokaże się Krakowiak w biegu 3 i w biegu 5 właśnie z Duńczykiem.

STS od tego sezonu ma w swojej ofercie zakłady dodatkowe i na mecz w Lesznie znalazłem dwa ciekawe zdarzenia:
Bellego wygra przynajmniej dwa biegi @ 2.05 tylko 1 wygrany bieg. W 10 prowadził ale za wolny, łatwo objechany przez Holdera
Chris Holder zdobędzie pkt. w każdym biegu @ 1.70 Chris 6 biegów bez zerówki.

Bellego bardzo łatwy bieg 12 bieg jeśli za Gapę nie będzie RT w postaci Holdera, w 1 biegu po dużej może objechać zawodników Ostrowa i dołączyć do Doyla, 5 bieg vs Hjelmland/Nielsen i Walasek który nie powinien tak latać jak w Toruniu. Dwa tygodnie temu z Gorzowem zanotował dwie trójki. Dwa zwycięskie biegi spokojnie są dziś spokojnie w jego zasięgu.

Holder ma kolejno: Gapiński, x2 juniorzy, Hjelmland/Nielsen. Sportowo i sprzętowo bardzo góruje nad swoimi kolegami co będzie widać głównie na wyjazdach. Zostaje bieg 15 z np. Walaskiem? więc jeśli tam wszystko będzie ok i nie żadnej sytuacji losowej to powinien dowieźć punkty w każdym swoim biegu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +356
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Co do Jakobsena to linia skoczyła w STS na 3.5 ale różnie może być, faktycznie ryzyko bo może mieć tylko dwa biegi i zależy jak zacznie. Przemo w Lublinie na ZZ nie jechał bo był bardzo słaby, dzisiaj zapewne on pojedzie na ZZ w 10 a Nicki w 11. Krakowiak pojedzie w 3 i 5 i też zobaczymy co pokaże i czy będzie wskakiwał za Jakobsena. Może za Kasprzaka? Może w ogóle? Kasprzak ma 4 bieg z juniorami i Hansenem, 7 bieg z juniorem to mininum 2,1 powinien mieć i dostanie szansę w 9 biegu.
Tutaj w ogóle bardzo dużo zależy od tego, jak Grudziądz to rozegra taktycznie, bo mecz powinien być na styku. Ja na ich miejscu nie bawiłbym się w żadne sentymenty, jak się Jakobsen w pierwszym biegu nie załapie to już do końca Krakowiak, a na ZZ normalnie puszczać Nickiego, Przema i KK. Myślę, że jest duża obawa w Grudziądzu o Kasprzaka (czemu trudno się dziwić), ale w sezon wszedł nieźle i moim zdaniem jeśli Grudziądz chce w końcu wejść do PO to musi zacząć też ogarniać mecze taktycznie.
 
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
Doyle to typowy najemnik do trzaskania punktow. Bedzie jechal ile sie da
Ok, tak mi się wydawało, upewniałem się bo myślałem o underze 11 - w ETOTO za 2.02 i chyba się skuszę.
W 1 biegu zapisuję mu 3, w 11 też, w 7 jedzie z Holderem i Jankiem więc pewnie straci punkty, liczę na to że przywiezie jedynkę, w 9 jedzie znowu z Jankiem który jest dynamitem, więc tu 2 dla Doyle'a. Mamy z tego 9 więc jest zapas na nominowany, liczę jednak mocno na jakieś odpuszczenie/rozluźnienie, tym bardziej że wczoraj odjechał spotkanie w Anglii.
 
Ostatnia edycja:
S 0

speedwaymaster

Użytkownik
Ok, tak mi się wydawało, upewniałem się bo myślałem o underze 11 - w ETOTO za 2.02 i chyba się skuszę.
W 1 biegu zapisuję mu 3, w 11 też, w 7 jedzie z Holderem i Jankiem więc pewnie straci punkty, liczę na to że przywiezie jedynkę, w 9 jedzie znowu z Jankiem który jest dynamitem, więc tu 2 dla Doyle'a. Mamy z tego 9 więc jest zapas na nominowany, liczę jednak mocno na jakieś odpuszczenie/rozluźnienie, tym bardziej że wczoraj odjechał spotkanie w Anglii.
To rozpisz od razu cały program łącznie z czasami jak to takie proste i oczywiste.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom