>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IV Runda Kwalifikacji Ligi Konferencji UEFA + Rewanże (17.08 - 25.08.2022)

Status
Zamknięty.
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
No jakby n9e patrzeć to mamy mega value na Luxemburczyków w meczu ze słabym Lechem. W lidze ich nie oglądałem ale 3 porażki u siebie mówią wszystko. Natomiast rewanż z Islandczykami do momentu zdobycia bramki był męczarnią. Później szybkie 2 gole ustawiły mecz chociaż nie do końca. Generalnie w 2 połowie jak widzieliśmy Lechu prowadził grę i powinien zamknąć mecz a tu na koniec zonk i dogrywka. Dudelange kilka lat temu wyeliminowało jak pamiętamy Legiunię więc nie zdziwi mnie jak kolejny polski pseudozawodowy klub polegnie. Grzech nie spróbować dnb w pincu po kursie ponad 10.
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
To i ja wtrącę sie z typami na polskie zawodowe kluby. Sorki że bez analizy czy może zostać bo nie mam czasu? :) Jedziemy na wstępie tak a jutro wrzuce coś inne co pogram

DUDELANGE gol @2.02
SLAVIA Praga ov 1.5 gola @2.33
buk Fortuna
 
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
Czy można prosić o zrobienie regulaminu gdzie posty bez jakiejś poważnej analizy będą kasowane? Wyjątkiem oczywiście mogą być zaawansowani typerzy, ale nie ktoś kto pisze o tym jak powyżej.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Konferencji Europy - kwalifikacje
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań - Dudelange
Typ: Dudelange powyżej 0,5 gola w meczu
Kurs: 2,08
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Wiele osób stawia w tym meczu na Dudelange. Aż takiej kompromitacji nie będzie, ale uważam, że gości stać na strzelenie gola. Mówi się, że piłkarze Dudelange to są amatorzy, ale ta drużyna w przeszłości pokazała, że nie można jej lekceważyć. W tym sezonie na uwagę zasługuje to, ze udało im się zremisować 2:2 z Malmo w meczu rewanżowym. Lech Poznań nie przypomina tej drużyny z zeszłego sezonu. W Ekstraklasie idzie im fatalnie, aktualnie zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem jedynie jednego punktu. Tak prawdę powiedziawszy to Lechowi póki co wyszedł jeden mecz, a mianowicie ten w którym wygrali z Batumi 5:0. Było też zwycięstwo 1:0 z Karabachem, ale wynik nie oddaje tego jak tamto spotkanie wyglądało, to Karabach był lepszy i Lech na zwycięstwo zbytnio nie zasłużył. Lech miał duże problemy, żeby awansować z Vikingurem, udało im się to dopiero w dogrywce drugiego meczu, gdzie grali z przewagą zawodnika. Lech Poznań raczej wygra to spotkanie, ale według mnie goście strzelą gola.
 
Ostatnia edycja:
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Czy można prosić o zrobienie regulaminu gdzie posty bez jakiejś poważnej analizy będą kasowane? Wyjątkiem oczywiście mogą być zaawansowani typerzy, ale nie ktoś kto pisze o tym jak powyżej.
Ja jestem z tych co grają na value i procentowe szanse , szukam jakiejś przewagi z własnego doświadczenia które juz mam spory czas bo i nie mało gram, a jeżeli ci sie nie podoba to nie czytaj, graj pod swoje analizy rozumiem każdy ma swój sposób .Pozdro bez spiny :(
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dziś bardzo lekkie AKO na LKE za drobne, bo jak wiemy te rozgrywki lubią sprawiać niespodzianki.

West Ham - Viborg / 1 (-1.5 HA) @1.52

Kurs mizerny, ale według mnie spore szanse powodzenia. Młoty nienajlepiej weszły w sezon notując dotychczas dwie porażki. O ile straty punktów z City możnaby się spodziewać, tak powrót na tarczy z Nottingham nie wygląda najlepiej. Co więcej - West Ham nie strzelił w tych spotkaniach nawet bramki. Dlaczego więc uważam, że dziś strzelą co najmniej dwie? Przede wszystkim to poukładana drużyna i z pewnością kilka klas lepsza od zespołu z Danii. Szansę dostaną pewnie tacy zawodnicy jak Cornet, Scamacca czy Lanzini. Niezależnie, kto uzupełni resztę składu, to Młoty są zdecydowanym faworytem tego starcia i powinni wbić parę bramek duńczykom - zwłaszcza u siebie. Po pierwsze - pasowałoby w końcu przerwać słabą passę bo ostatnie zwycięstwo to sparing z Ipswich w środku lipca, a ponadto aby zrobić sobie zaliczkę przed rewanżem albo i rozstrzygnąć sprawę awansu już w pierwszym spotkaniu; 2-0 to po prostu najniższy wymiar kary.

Villarreal - Hajduk / 1 + over 1.5 @1.40

Podobnie jak wyżej - różnica klas obu zespołów. Żółta Łódź dobrze weszła w sezon, dobrze wyglądali w pierwszym meczu z Valladolid, które rozbili 0-3. Teraz zagrają "u siebie" - tzn. w roli gospodarza bo mecz odbędzie się w Walencji. Nie mniej Hajduk to nie powinny być wyżyny dla klubu, który w zeszłym roku odpalił Bayern z Ligi Mistrzów. Chorwaci znaleźli się tu, dzięki 3:1 z Guimaraes u siebie, na wyjeździe polegli 1:0, w miniony weekend też dostali bęcki od Dinama 4:1, więc i dziś spodziewam się, że Villarreal wygrają wbijając co najmniej dwa gole.

Molde - Wolfsberger / 1X + over 1.5 @1.36

Spotykają się dwie ofensywne ekipy, jednak w moim mniemaniu to gospodarze są lepszą drużyną.Wicemistrz ubiegłego roku, aktualny lider Eliteserien, podejmie zespół, który w tym sezonie zdobył tylko dwa punkty. Co prawda rozegrał zaledwie cztery spotkania, ale nie wróży to dobrze przed wyjazdem do Norwegii. W każdym z tych spotkań padały co najmniej dwa gole. O ten aspekt raczej martwić się nie muszę, bo Molde też potrafi strzelać, o czym świadczy fakt, że na ostatnie 22 spotkania zaledwie dwukrotnie nie było overa w ich spotkaniach. Dlaczego 22? Bo aż 22 spotkania temu ponieśli ostatnią porażkę, przed tą sprzed tygodnia z Kisvardą. Wg mnie to był wypadek przy pracy jaki zdarza się każdej drużynie. Często też strzelają min. 2 gole więc i to może być dobry trop na to spotkanie, jednak ja stawiam na zakład łączony, który lubię - Gospodarze nie przegrają, a w meczu padną przynajmniej dwie bramki, w celu zabezpieczenia się, bo jak już wspomniałem, LKE lubi płatać figle.

Partizan - Hamrun / Partizan over 1.5 gola @1.38

Tutaj sytuacja jak w pierwszych dwóch spotkaniach. Gospodarze kilka klas lepsi od rywala. Dla mnie to w ogóle jest duża niespodzianka, że zespół z Malty potrafił dotrzeć aż do IV rundy kwalifikacji LKE. Co prawda w ostatniej potyczce z Levskim Sofia wyszarpali dogrywkę w 92 i awansowali po karnych - nie mniej awans to awans. Dziś spodziewam się początku końca ich przygody z europejskimi pucharami, biorąc pod uwagę jak Partizan gra u siebie i jakie doświadczenie w Europie posiada. Na ostatnie 10 meczów na własnym stadionie, tylko raz nie udało im się strzelić 2 bramek. To zadanie nie powinno sprawić im problemu, grając przeciwko półamatorom, gdzie cały skład kosztuje tyle co jeden napastnik Serbów. Wiadomo - w piłce pieniądze nie grają, ale nie widzę absolutnie żadnych argumentów po stronie maltańczyków. Chciałem grać 1 + over 1.5 ale kurs słabszy (sic!) więc gram po prostu na 2 gole Partizana.

West Ham -1.5
Villareal + over 1.5
Molde 1X + over 1.5
Partizan over 1.5
@3.97 - forbet (gra bez podatku)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +75
patologg 12,1K

patologg

Użytkownik
West Ham - Viborg
Typ: BTS
Kurs: 2.16
Bukmacher: Fortuna

Spodziewam się w tym spotkaniu nieco lekceważącego podejścia do meczu ze strony Anglików, zważywszy w szczególności na fakt, w jaki sposób wygląda ich początek sezonu w Premier League (2 porażki). Jest to ekipa aspirująca do bycia w TOP7, więc zapewne będą mieli na to na uwadze, żeby w następnym meczu w końcu zapunktować. Awans powinni wywalczyć bez większych komplikacji, jednak gol dla gości wg. mnie jest bardzo prawdopodobny. Kurs warty tego, aby podjąć ryzyko. Dodatkowo utarł się już w świadomości stereotyp o podejściu Anglików do pucharów drugiej/trzeciej kategorii.

Fiorentina - Twente
Typ: BTS
Kurs: 1.71
Bukmacher: Fortuna

Twente jest ekipą, która potrafi strzelać - patrząc po ostatnich wynikach. Grali przedsezonowy sparing z włoską ekipą - Bologną, którą pokonali 4:1. W ostatnich dwóch meczach zdobyli 7 goli. Fiorentina w meczu ligowym z Cremonese pokazała dużą niepewność w defensywie, w szczególności ze strony Martineza Quarty. Dodatkowo widzę trener Italiano w roli prawego obrońcy próbuje Benassiego, który nominalnie jest środkowym pomocnikiem. Cremonese sprawiło Fiorentinie dużo problemów, grając przez ponad pół spotkania w 10. Ofensywnie zaś mają dużo potencjału w takich piłkarzach jak Jović, Sottil, Gonzalez czy Kouame.

A ako 3.69
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +257
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Awans powinni wywalczyć bez większych komplikacji, jednak gol dla gości wg. mnie jest bardzo prawdopodobny. Kurs warty tego, aby podjąć ryzyko. Dodatkowo utarł się już w świadomości stereotyp o podejściu Anglików do pucharów drugiej/trzeciej kategorii.
Nie zgodzę się. Nie co do West Hamu, który w tamtym sezonie grał mocno w LE, gdzie odpadli dopiero w półfinale ze zwycięskim Eintrachtem (1:3). Moyes, gra w tych pucharach bo wie, że to jedna z niewielu szans na trofeum bądź awans do Europejskich Pucharów. Ponadto pisanie, że gol gości jest bardzo prawdopodobny, to pisanie na wyrost. Jasne, może im się uda zdobyć bramkę, po jakimś SFG czy głupim karnym albo jakiejś odbitce, ale gol drużyny z Danii raczej mniej niż bardziej prawdopodobny moim zdaniem. W West Hamie nie grają parodyści tylko całkiem solidnie złożony blok obronny. Wg mnie kurs nie jest promocją, ale jeśli tak uważasz to graj, tylko nie wprowadzaj ludzi w błąd, że jest to bardzo prawdopodobne - tym bardziej, że zapewne jak i ja i większość forum nie masz bladego pojęcia jak gra Viborg.
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Koln (-2,5)-Fehervar 1 @2.45

Sprobuje tak zaszalec po duzym kursie w tym meczu. Druzyna z Kolonii wrocila w tym sezonie do europejskich pucharow po bardzo dlugim okresie, jest to klub ktory ma wielu kibicow, ale nie raz balansowal pomiedzy 1 i 2 Bundesliga. Dlugoterminowa praca jednak dala dobry efekt w ubieglym roku, a i ten sezon druzyna z Kolonii zaczela bardzo dobrze w lidze (podkreslam w lidze) i ma 4 punkty po dwoch meczach. Na pewno niemiecka druzyna musi byc faworytem w starciu z wegierska, a uwazam ze FCK moze pokazac sie w tym meczu z dobrej strony.

Sadze, ze Koln postawi na europejskie puchary z prostej przyczyny. O ile w Bundeslidze zaczeli bardzo dobrze, to Kolonia przegrala przed inauguracja ligi i pozegnala sie juz z Pucharem Niemiec, przegrywajac po rzutach karnych z Regensburgiem. Kolonia grala w tym meczu glownie zapleczem, ale porazka to koniec udzialu w tych rozgrywakch. Z jednej strony na pewno bolesne, ale z drugiej moze im to wyjsc na dobre i postawia mocno by lige uzupelnic europejskim pucharem.

Dzis FCK awizuje sztandarowy sklad i licze, ze nie zawioda kibicow. Kolonia pozegnala oczywiscie swoja legende Modeste'a, ktory przeszedl do Borussi Dortmund, ale nie sadze, zeby mialo to az takie znaczenie. Zaryzykuje dzis pewna wygrana Koln po duzym kursie.

FC Koln possible starting lineup:
Schwabe; Schmitz, Hubers, Kilian, Hector; Skhiri, Martel; Thielmann, Ljubicic, Kainz; Dietz

Fehervar possible starting lineup:
Kovacs; Fiota, Shabanov, Stopira; Nego, Bumba, Pinto, Heister; Dardai, Petryak; Zivzivadz
 
N 301,6K

niewierny-janek

Użytkownik
Ja jestem z tych co grają na value i procentowe szanse , szukam jakiejś przewagi z własnego doświadczenia które juz mam spory czas bo i nie mało gram, a jeżeli ci sie nie podoba to nie czytaj, graj pod swoje analizy rozumiem każdy ma swój sposób .Pozdro bez spiny :(
To nie jest kwestia tego co komu się podoba, dział dedykowany jest typom popartym analizą i takie należy umieszczać w tym temacie.

Na suche typy załóż swój własny temat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +249
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
Ja się nie będę wypowiadał co do spotkań naszych drużyn w europejskich pucharach. Jedno wiem - w Ekstraklasie to Lech jest drużyną lepszą od drużyn która gra. Ale niestety przegrywa, ponieważ brakuje bramek. Gdyby liczyły się inne mankamenty poza bramkami - Lech wygrywałby bez problemu. Stąd też można powiedzieć, że Lech ma pecha co zresztą było widoczne z Vikingurem. Multum setek i gol w ostatniej akcji powodujący dogrywkę. Natomiast do dogrywki Vikingur nie dotrwał. Pewnie do dzisiaj mają zakwasy po tym meczu.
Jeżeli ktoś uważa, że Dudelange jest tą samą drużyną którą była jeszcze za czasów jak była eliminowana przez Legię (i to też był pech, bo Legia po redzie w 30' zupełnie nie wiedziała jak grać) to równie dobrze może grać na naszą kadrę. Orły Górskiego 50 lat temu które są do dzisiaj w TVP powtarzane również mogą wygrać Mundial.
Niestety - to historia nie gra. Obecnie Dudelange jest inną drużyną niż 4 lata temu gdzie eliminowali Legię. To, że wyeliminowali mistrza Albanii w tym sezonie jest dla nich sporym sukcesem. I to tyle. W dodatku Malmo jest dobrym wyznacznikiem gdzie drużyna ta miała w dwumeczu 6-5 z Vikingurem a natomiast z Dudelange 5-2. Vikingur to nie taka słaba drużyna jaka się wydaje. Dudelange już jest znacznie gorszą. Wiadomo - można tu liczyć na pecha albo jakieś inne fatum. Ale tylko to może wspomóc Dudelange. Ponieważ czysto sportowych przesłanek w których Dudelange może być lepsze... no niestety nie widzę. Owszem - Dudelange może wbić nawet i dwie bramki. Ale gdybym miał wybierać czy pewniejsze jest to iż Lech strzeli minimum 3 bramki czy Dudelange strzeli gola - wybrałbym bez wahania to pierwsze.
Z Karabachem też sporo pisałem, że Lech mógłby spokojnie ich wyeliminować no ale co się zrobi gdy 3 pierwsze gole oddał bramkarz mając dużo czasu na interwencję. Natomiast ostatnie 2 zawalone zostały przez obronę. Chociaż zawalone to mało powiedziane. Były oddane. Nie zrobili tego? Dostali autostradę gdzie eliminują Zurich oraz Ferencvaros. Pilzna już pewnie nie zatrzymają.

Natomiast z czystym sumieniem mogę polecić typ:
AZ Alkmaar - Gil Vicente 1/+2.5 2.20 STS

Co tutaj dużo pisać. Byłem na meczu w Alkmaar tydzień temu z Dundee Utd. Alkmaar w pełni wykorzystuje pełen zasięg boiska. To była kanonada. Świetnie konstruowane akcje poprzez wykorzystywanie każdego milimetra na boisku. Eredivisie również zaczęli świetnie mimo tego, iż stracili w tą niedzielę w meczu ligowym gola w 7 sekundzie ale ilość akcji którą konstruowali w trakcie spotkania - jest ogromna. Innymi słowy - to ich widzę w fazie grupowej LKE. Moim zdaniem ewidentnie najpewniejszy typ, ponieważ to Alkmaar jest faworytem do awansu a żeby już go sobie zapewnić - na bank będzie można pocieszyć oczy futbolem. W pełni również polecam typ awansu na Alkmaar jak i zwycięstwo z over 1.5 aby być już w 99.9% pewnym tego value jakiego przedstawiłem.
Poniżej przedstawiam kupony które świadczą o tym, iż z grą AZ Alkmaar jako ich wielki fan mam do czynienia od dłuższego czasu:

1660833034676.png
Ten mecz oglądałem na żywo w Wijdewormer. Było widać, że będzie tutaj kanonada - no ale tu przeważył czynnik tej ligi gdzie gole padają na potęgę.
1660833058050.png
Tutaj nie mogłem się oprzeć aby nie postawić inaczej. Wiedziałem, że tutaj będą padać bramki już po 6 minutach od rozpoczęcia (mecz się opóźnił o 2 minuty). Jak widać - już w pierwszej połowie mogłem księgować.
1660833077208.png
Ten mecz oglądałem już w telewizji. Było 1-0 dla Sparty Rotterdam. Ilość zmarnowanych kombinacyjnych akcji powodowała (podobnie jak po 6 minutach z Dundee Utd), że ten typ może być value. I tym value był.
Dlatego polecam zagrać, ponieważ nawet analizując grę Gil Vicente na wyjazdach - nie można niczego pozytywnego powiedzieć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +693
C 7,4K

Cbum

Użytkownik
Vaduz - Rapid W.
powyżej 10.5 rzutów rożnych 1.95
fortuna


Ja dzisiaj ze swojej strony polecam ten typ, Vaduz w pierwszym meczu u Siebie runde wczesniej 18 rożnych, w rewanzu 15 (łącznie) dzisiaj mysle ze ta linia 10.5 będzie również pokryta.
 
Ostatnia edycja:
I 24,7K

iti

Użytkownik
Vaduz - Rapid W.
powyżej 10.5 rzutów rożnych 1.95
fortuna


Ja dzisiaj ze swojej strony polecam ten typ, Vaduz w pierwszym meczu u Siebie runde wczesniej 18 rożnych, w rewanzu 15 (łącznie) dzisiaj mysle ze ta linia 10.5 będzie również pokryta.
Samego typu nie neguje, bo Rapid prawie solo jest w stanie pokryć linie, ale czy kolega sprawdził, że w pierwszym meczu u siebie runde wcześniej z tych 18 rożnych aż 15 nabił Konyaspor, a w rewanżu z tych 15 aż 12 nabił Konyaspor, który suma sumarum odpadł? Vaduz i tu i tu miał po 3 rożne. Jak dla mnie mało.
 
C 7,4K

Cbum

Użytkownik
Samego typu nie neguje, bo Rapid prawie solo jest w stanie pokryć linie, ale czy kolega sprawdził, że w pierwszym meczu u siebie runde wcześniej z tych 18 rożnych aż 15 nabił Konyaspor, a w rewanżu z tych 15 aż 12 nabił Konyaspor, który suma sumarum odpadł? Vaduz i tu i tu miał po 3 rożne. Jak dla mnie mało.
No wlasnie tym tropem szedłem że to goście nabiją te rogi. niestety rogów jak na lekarstwo. przepraszam mocno za ten typ.
Pozdrawiam i życzę milego piątku.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Konferencji - kwalifikacje
Godzina: 20:30
Spotkanie: Dudelange - Lech Poznań
Typ: Dudelange powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 3,80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla Lecha Poznań. Czy ten wynik był sprawiedliwy? Trudno powiedzieć, ale moim zdaniem Dudelange zasłużyło na przynajmniej jednego gola. Lech Poznań doskonale rozpoczął ten mecz, bo szybko zdobył pierwszą bramkę, ale potem już tak różowo nie było. Po straconym golu Dudelange dość mocno przycisnęło Lecha i w sumie niewiele brakowało, a zrobiłoby się 1:1. W drugiej połowie drużyna z Luksemburga też miała momenty całkiem dobrej gry, gdzie nasza drużyna miała trochę problemów. Co by nie mówić to nie był spacerek dla naszej drużyny i na wyjeździe spodziewam się jeszcze trudniejszej przeprawy i wątpię, że Lechowi uda się zachować czyste konto. Dudelange u siebie potrafili strzelić dwa gole przeciwko Malmo. Drużyna ta walczy do końca o jak najlepszy rezultat. Z Malmo przegrali pierwsze spotkanie 0:3, w rewanżu przegrywali już 0:2, ale walczyli do końca i zdołali zremisować 2:2. Nawet jeśli Lech będzie prowadzić 1:0 czy 2:0, to Dudelange będą do końca dawać z siebie wszystko, żeby nie przegrać meczu albo żeby chociaż coś strzelić i pożegnać się z pucharami w jak najlepszym stylu. Gra Lecha w tym pierwszym spotkaniu w dalszym ciągu pozostawiała wiele do życzenia i wygląda na to, że jeszcze trochę czasu upłynie zanim ta drużyna wejdzie na wyższe obroty. Nie spodziewam się kompromitacji w postaci odpadnięcia z Dudelange, bo to już by była totalna klęska polskiej piłki nożnej, ale całkiem możliwy jest tutaj dość wymęczony awans i słaby wynik w meczu rewanżowym. Moim zdaniem Dudelange ma szanse na sprawienie sporych problemów aktualnemu mistrzowi naszego kraju i strzelenie dwóch goli w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +470
C 7,4K

Cbum

Użytkownik
Slavia - Raków
Slavia powyżej 6.5 rzutów rożnych 6
2.09
fortuna


Gram tutaj na rogi Slavii, mają do odrobienia więc sądzę, że będą cisnąć od samego początku i nabiją ich spokojnie 7.


Wolfsberger - Molde
Molde powyżej 6.5 rzutów rożnych
2.04
fortuna


I moim skromnym zdaniem najpewniejszy typ na jutro. Molde również musi odrabiać. caly pierwszy mecz masakryczna przewaga, 9 nabitych rogów do przerwy, 16 w calym spotkaniu,będzie lekko i przyjemnie
 
Ostatnia edycja:
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Molde i Koln przegrały 1 spotkania, były stroną dominującą.
Linię 6,5 na rożne Niemców oraz over 10,5 w meczu Molde i over 6,5 na rogi Molde uważam za dobre typy.
Koln mimo czerwonej kartki mocno atakowało w 2 połowie.
Molde oddało bardzo dużo strzałów, ale nie potrafiło strzelić gola u siebie co było dużo niespodzianką tydzień temu.


Kursy 1,8; 1,85 i 2,04 w fortunie.

Dużo okazji w pierwszych meczach było w Molde , Partizanie , Villareal , Viking .
Dodatkowo linię na więcej niż 2,5 w Balkani i Linfield są po dobrych kursach. Tak samo w Viborg i Dudelange .

Statystycznie underowo zapowiada się w Cluj , Szeryfie i Basel .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +150
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Fehervar-Koln (awans) 2 @1.56 <a tym razem hc -2 w strone Koln by wszedl dla odmiany> :LOL:

Ja bym tu poszedl w ten awans Kolonii. Paradoksalnei tydzien temu podalem taki typ na Kolonie z hc - 2 gole, a Fehervar wygral zaskakujaoc na wyjezdzie 2-1. Troche ten obraz jednak jest zamazany patrzac w wynik i okolicznosci.

Koln objelo w meczu prowadzenie szybko, ale okolo 20 min meczu czeriwn ujrzal srodkowy obronca Kolonii. Fehervar zrobil praktycznie dwie akcje w tej polowie i zdobyl dwie bramki, trzeba oddac ze po strzalach wyjatkowej urody, ale ten mecz nie wygladal tak, ze Fehervar atakowal czy naciskal wyjatkowo. Juz wtedy bylo wiadomo ze taki typ z handicapem nie ma sznas powodzenia. Niemniej jednak spowodowalo to, ze zobaczylem ten mecz do konca z zaciekawieniem.

I teraz obraz 2 polowy byl taki, ze grajacy w dzisiatke Koln atakowal praktycznie caly czas grajacy w komplecie Fehervar i tam momentami byla wrecz przyslowiowa obrona Czestochowy wegierskiej druzyny. Koln bramki co prawda nie strzelil, ale nabili duzo rzutow roznych i nieraz koltowal osie tam w polu karnym Wegrow. Naprawde byl to zaskakujacy mecz, ze niemiecka druzyna grajc w oslabieniu tak naciskala grajacych w komplecie zespol wegierski, ktory ograniczal sie do nielicznych kontratakow.

Reasumujac to Koln jest na pewno zespolem pilkarsko jakosciowo lepszym i jest w stanie to wygrac. Mam nadzieje, ze sie uda i dzis nie bedzie jakis nieprzewidzanych sytaucji jak kartki, samobijcze lub inne przygody. Dla Koln to naprade jest wazny puchar, bo Kolonia w Bundeslidze radzi sobei dobrze, ale przed startem Bundesligi odpadli z Pucharu Niemiec grajac rezerowaym skladem, wiec oni na nadmiar meczow i laczenie 3 roznych rozgrywek nie beda. Juz nei chce probowac jaksi handicapow, chociaz uwazam ze to mozliwe. Daje szanse raz jeszcze Kolonii, najwyzej mnie drugi raz pograza.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +257
windover 21,6K

windover

Użytkownik

Gil Vicente vs. AZ Alkmaar typ: obie strzelą @ 1.72 /betclic

Gil Vicente: Andrew; Veiga, Fernandes, Araujo, Gomes; Carvalho, Fujimoto; Boselli, Villodres; Alipour, Navarro
AZ Alkmaar: Verhulst; Sugawara, Martins Indi, Beukema, M De Wit; Koopmeiners, Reijnders; Evjen, De Jong, Lahdo; Barasi

- Gospodarze w poprzednim sezonie zajęli piąte miejsce co premiowało ich awansem do gry w europejskich pucharach i wygląda na to ,że ich przygoda z ECLem dobiega końca gdyż w Holandii zebrali srogie lanie (0-4 ,wcześniej udało się wyeliminować Łotewską Rygę 5-1 w dwumeczu)
- Atutem Gil Vicente jest granie przed własną publicznością (aktualnie łącznie z ligą 2-1-0) w poprzedniej kolejce Portugalskiej ligi SAGRES miejscowi tylko zremisowali bezbramkowo z Famalicão co daje im łącznie 4.oczka po trzech kolejkach.
- Drużyna z Barcelos dziś bez Lucas Barros, Stanislav Kritsyuk oraz Murilo de Souza.
- AZ pewnie idzie po swoje i jest już prawie pewne udziału w fazie grupowej jednak mecze wyjazdowe idą im już tak sobie sobie na początku rozgrywek 22/23 przykładem są porażka ze Szkockim Dundee United (0-1 i rewanż 7-0!) czy też (3-2) w lidze ze Spartą.
- P. Jansen trener Almaaru bez Jesper Karlsson i Zinho Vanhuesden a pod znakiem zapytania stoją występy Jens Odgaard oraz Riechedly Bazoer.
- Nie zrozumcie mnie źle faworytem oczywiście są Holendrzy przy rewelacyjnym kursie ,ale też nie jest jeszcze pewne czy niektórzy z kluczowych piłkarzy po prostu sobie nie odpoczną w tym meczu ,bo przecież zaliczka jest ogromna a do tego ciężka gra na wyjazdach to może się udać.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom